• Новинка
Модерни led осветление стена за баня алуминиеви профили акрилни лампа пръстени дизайн декорация закрит домашен лампа диаметър 40 см

Модерни led осветление стена за баня алуминиеви профили акрилни лампа пръстени дизайн декорация закрит домашен лампа диаметър 40 см

резултат:
BGN 112.00

Брой продукти
Налично


INSTRNCTIONS Материјал : алуминиумски + акрилик Влезен Напон : 110-240 V Боја : бела вклучуваат LED чипови Големина и моќ покаже :
Дијаметар 20 CM 13 W
Дијаметар 40 CM 25 W
ЗАБЕЛЕШКА ОДГОВАРА : спална соба / бања / ходникот светла / студија читална светилка
1. 12 месеци Гаранција. Купи со доверба (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете
ни она што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
3. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни и праќаш замена по добивањето враќа. Или понуда за наплата
(не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект.
4. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, сеуште го испрати назад кон нас, ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни објект. Но вие
мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
За враќа Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на ! Ние сме среќни да понуди ЦЕЛОСНА наплата за било
објектот дека ќе примите, и ќе нема потреба од, сите што треба да направите е да ни e-mail, се врати на точка со целосна детали вклучени, и ние ќе се вратат назад .
ве молиме да се разбере ние ќе не наплата се врати на поштенски трошоци.
1.Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите
Детални Продавачот Рејтингот
2. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрален или
негативни повратни информации,Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме.
3. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации и да е она што ние се залага за. Ве молиме да ни ме преку
Моите Пораки или e-Mail ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето
OKUDO ДОМА ОСВЕТЛУВАЊЕ
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Зошто не можете да изберете OKUDO осветлување ?
A : OKUDO е професионална производство за домашна светла,Ние ги користиме на подобро суровини и LED извор на светлина,Во иднина,се надеваме дека секое семејство ќе го избере OKUDO осветлување.
П : Кој ќе биде си дозволи царинската такса?
A : Обично на поштата ќе направи царинење, но ако пратката е заглавен на царинската,Тоа ќе биде вас/купувачот кои се одговорни за царинење и да ја плати потребната такса, Сите интернет продавници дали на ист начин, ве Молиме контактирајте со нас слободно ако ви треба било детали или се потребни никакви други вредност се прикажува на фактурата. така што за да се избегне царинската такса/ДДВ/Должност такса за вас.
П : Ако работниот напон е за мојата земја?
A : За нашите Роботски правосмукалка ,нашиот производ може да работи со 110~240 V AC, па тоа треба да работат во повеќето земји на светот.
П : Ако јас сум веледрогерија, сакам да нарачате повеќе, што да направам?
A : OKUDO е професионална изработка,имаме доволно залихи, ние ќе канцеларија на веледрогерија цена за вас, контактирајте со нас слободно ве молиме
П : За пакување, ако штетата кога испораката кои ќе се дозволи
A : пакетот е пена + картон заштита, ние ќе направиме се најдобро, ние / продавачот ќе си дозволат ако штета при испорака ( Понекогаш поштата ракување случајно може да го оштетат пакет, но ретко се случува состојба на можност, не грижете се, ве молам )
ЗА OKUDO
Ние сме OEM/ODM производителот со седиште во zhongshan, провинцијата Guangdong, Кина,
Ние сме фокусирани на дома затворен осветлување, Ние сме професионални за производство работилница, дизајн тим, КК, Со силен тим, Нашата континуирана ажурирања на нов објект дизајн.

Подробности

Цвят На Абажура:
Диаметър от 20CM 13W, диаметър 40CM 25W
Цветна Температура:
Топла бяла светлина (2700-3500K), естествено бяло (3500-5500K), студено бяло(5500-7000K)
Стил:
Модерен
Посоката На Сянката:
Нагоре И Надолу
търговска марка:
ОКУДО
Характеристики:
Модерни осветителни тела за спалнята
Напрежение:
90-260V
документ:
CE, FCC,CCC
Техника:
Боядисаната
Брой източници на светлина:
> 20
Номер На Модела:
OC-66216
Гаранция:
3 години
Материал На Корпуса:
Алуминий
Източник На Захранване:
AC
Материал:
акрил
Приложение:
Спалня С Двойно Легло
Зона Осветление:
5-10 кв. м
Тип На Сянка:
Без сенки
Източник На Светлина:
Led лампи
Базов Тип:
Клин
Дали диммируемым:
No
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Цвета На Купето:
Бял
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Тип Елемент:
Стенни Лампи

Избор на купувачи

Декорация от метал миниатюрни led модел куклена къща 1:12 се прилага

10.75 -7 % BGN 10.00

Врвен сет на убаво врежан куќа LED светилка минијатурни кукли Ѕид Модел Има ДОВЕДЕ во енергија, економија и доаѓа со литиум батерија која може лесно да биде заменет Цвет форма со полутранспарентно сенка Со on / стоп основа, лесен за употреба Изграден во копчето батеријата, без жици, без connector Superb сет на убаво врежан куќа LED светилка минијатурни кукли Ѕид МоделИма ДОВЕДЕ во енергија, економија и доаѓа со литиум батерија што лесно може да се замениЦвет форма со полутранспарентно сенкаСо on / стоп основа, лесна за употребаИзградена во копчето батеријата, без жици, без конекторТоа е одличен и убаво детални метал вистински (не пластика) се однесува ѕид во размер 1 / 12.Поставете го на ѕидот на куклена куќа за реални детали.Опис : Со лента и магнет на дното, лесно за вас да го поставите било кадеМатеријал : МеталВисина : Околу...

3 W алуминиев гъша шия стенни нощни лампи за четене Funiture led лампи Плюминг маркуч осветление

BGN 10.88

1 W Алуминиум Led Gooseneck Читање Светлина Ѕид Монтирани Факултативна Switch Led Затворен Ѕид Lamps3hotel соба led читање светлина,gooseneck ноќни led ѕид светлина,покрај led читање светлина,ноќни ѕид светилка со led,3w ѕид led читање светлина Morden Morden Descrip ThisОписГолеминаПодрумот со прекинувач : H28* Φ 65mmПодрумот без прекинувач : H28* Φ 70mmДолжина на gooseneck цевка : L300mmСветлината главата : L60* Φ25 mmМоќност : 3wФункција1...

Балон форма 3D LED лампа високо качество на 3D илюзия Led Night Light USB настолна лампа LED маса лека нощ Luminarias Коледен подарък

31.66 -31 % BGN 22.00

Балон Форма 3 D LED Светилка со Висок Квалитет 3 D Илузија Led Ноќ Светлина USB Табела LED Светилка Биро Ноќ Светилка Luminarias Божиќ ПодарокНие сме ( Asmarluxx ) професионални 3 D led светилка со една фабрика во шенжен,Кина.Се фокусира на деко светла, ние снабдување со добар квалитет и висок стандард на услуги...

3 W ключ допълнително монтиран на стената лампа за четене за спални стенни аплици хол със закрит стенни осветителни тела

11.04 -0 % BGN 11.00

1 W Алуминиум Led Gooseneck Читање Светлина Ѕид Монтирани Факултативна Switch Led Затворен Ѕид Lamps3hotel соба led читање светлина,gooseneck ноќни led ѕид светлина,покрај led читање светлина,ноќни ѕид светилка со led,3w ѕид led читање светлина Morden Morden Descrip This"Кликнете подолу за" нова пристигнување светлина со двојна боја temprature​ОписГолеминаПодрумот со прекинувач : H28* Φ 65mmПодрумот без прекинувач : H28* Φ 70mmДолжина на gooseneck цевка : L30cm / 60смСветлината главата : L45* Φ33 mmМоќност : 3wВо однос светлаФункција1...

Нов Дизайн На Домашен Интериор Ръчно Выдувной Стъклена Стена Лампа

BGN 832.00

Новиот Дизајн На Насловна Оркестарот Рака Разнесени Стакло Ѕид СветлинаГолемина : W40 XH70 CMЗа Стакло Ѕид Светлина : Секој ѕид светлина доаѓа стандард со четири или повеќе 110 V240 V ЛЕР светилки, а бранеа никел ѕид хардвер...

Черни нощни стенни лампи 5w Led Спот Осветление вода от маркуч рокер четене стенно осветление с ключ LED светлини picture

BGN 19.54

Повеќе Препорачуваме ПредметиЦрна Ноќни Ѕид Светилки 5w Led Спот Осветлување Водовод Црево Рокер Рака Читање Ѕид Осветлување Со Switch LED светла сликаСтилот на Модерната Материјал Алуминиум,ПРЕДВОДЕНА Влезниот Напон 100240 V 50 / 60 Hz LED Извор на Светлина ПРЕДВОДЕНА Вклучуваат или Не Вклучуваат Префрлување Тип на Прекинувач On / Off за Инсталација Тип на Ѕид Монтирани Одговараат За*Спална соба*Студија Соба*Трпезарија*Aisle Гаранција 1 Година Потрошувачката на Енергија 5 W Боја Црна КоментариПовеќе Слики за вашиот референцаПревозотНие брод на Светот.Превозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат.Постои вистински следење на број за секоја цел...

ZYY таванско помещение ретро зелено растение ВАЗа окачен лампа злато желязо за хранене-ресторант спалня кафе хол LED крушка E27

124.80 -16 % BGN 105.00

Добредојдовте на нашата продавница!!!кога ќе го купите производи pls видите првите детали : За драги купувачот1.Ние сме осветлување производство на компанијата.Ние имаме една предност во цената!2.ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.3.За пакување.Ние ќе ве направи сигурни дека пакување и пред превозот надвор,Ако светилка е оштетен за време на транзитот,Ние ќе ги сноси сите на косата.4.За на време да се подготват светилка, Ние обично треба 3 до 5 работни дена за да се подготват светилка за да бидете сигурни во квалитетот на светилка.5.За транспорт, Ние ги користиме на Воздухот товар,Превозот време за 5 до 7 дена ,Доколку има задоцнување во превозот,Ние ве информира веднаш.6.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга по продажбата,Ако имате било какви прашања,ве Молиме дај ми порака.Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.7...

Nordic модерен прост офис led настолни лампи Дневна Спалня нощни творчески регулируема настолна лампа Безплатна доставка

393.04 -16 % BGN 330.00

Нордиските Модерна Едноставна Канцеларија LED Табела Светилка Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Креативни Прилагодливи Табела Светлина (1) Материјал : Железо + Дрва (2) Боја : Бела (3) Светлосен Извор : E27*1 (4) Големина : Ширина 55cm Висина 70cm (5) Тежина : 4kg (6) за Апликација : Спална соба, Студија, Bedlamp, Дневна соба, Кревет

подводни светлини плувен басейн лампа IP68 Водоустойчив 12V 10w led подводно осветление за фонтани син / червен/зелен

98.56 -5 % BGN 94.00

подводни светилки базен светилка IP68 Водоотпорен 12 V 10w лер подводни светилки за фонтани сино / црвена / зеленаВовед : Подводни Аквариум Нуркање Езерцето Базен Фонтана LEDСветлината е во нова состојба...

SOLLED Romantic Сърце Shape LED Night Light в 3 цвята, с монтиран на стената лампа Home Спалня Декор Valentine ' s Day US Plug

1.58 -37 % BGN 1.00

SOLLED Романтично Срце Облик LED Ноќ Светлина 3 Бои Ѕид Светилка Дома Спална соба Оркестарот НИ ПриклучокОпис : Предмет тип : LED Светилка ЅидПримена : Дневна Соба, Спална соба, Дете Соба, Дом / Канцеларија Студија, итн.Објектот големина : МиниНето тежина : 20gБруто тежина : 27gСтил : МодернаМодел : Срце ОбликИзвор на светлина : LEDLED количина : 3pcsСветла боја : Црвена+Зелена+СинаСветлината моќ : 1 WНапојување : Ѕид полнење, Plug and playПриклучок тип : Приклучете НИ сеВлезен напон : 220 VМатеријал : ABS ПластикаПакет се вклучени : 1x LED Светилка Ѕид1x сандакВе молиме контактирајте со нас прво кога имате било каков проблем,ние ќе ви даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО.Ви благодарам многу.1...

2pcs Sconce Led light Wall Modern Home decor Fashion life AC85-265V Restrant Corridor Lamp Indoor KTV Bar VR

37.71 -34 % BGN 25.00

Answer : ___________________________ Note : Абажур Боја е емитуваат боја Ве молиме оставете порака за да ни каже која боја ти треба кога ќе изберете "мешана боја", или ние ќе ги испрати бои по случаен избор...

3D LED Night Light Жираф с 7 цветове на светлината, за да украсят дома лампа невероятна визуализация невероятна оптична илюзия

BGN 19.18

Неверојатни 3 D LED Светилка Жирафа Форма LED Ноќ Светла со 7 Бои Магичен Панел 3 D оптичка илузија LED светлоКарактеристики : 1...

Zyy кръгла акрилни прост окачен лампа съвременната мода бели лампи за хранене-ресторант Спалня Хол форма LED

201.60 -16 % BGN 169.00

Добредојдовте на нашата продавница!!!кога ќе го купите производи pls видите првите детали : За големината : големини : D20cm D30cm D40cmМатеријал : железо + акриликБаза тип : 1*E27(светилки ќе биде испратен како подарок)2 видови на извор на светлина : топло бела светлина и кул бело светло(ве молиме да ни остават кои светлина сакате, или ние ќе ги испрати топло бела светлина, по случаен избор)Обезбедување На Квалитет : (1)Секој produst е рачно изработени од себе.(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни.(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.(4)имаме предност на повеќето брзо логистика и најдобрите производи.Ако најдете на нашатацена е премногу висока, ве молам оставете ме поракаСовети : Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.Известување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно...

Матиран алуминий led монтиран на стената лампа модерен кръг 8 цвята 1 W 3 W AC85-265V бар KTV хотел тавана коридор лампа закрит завод VR

23.44 -36 % BGN 15.00

Точка Бр : Led светилка ѕидLed Чип : Epistar чип висока моќност ledМоќност : 3 WБоја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / розова / Виолетова / Бела / Топло бела(=Беж)Volatge : AC85265 VМатеријал : АлуминиумТелото Боја : СребренаДимензии : 8 CM ДијаметарСоберат начин : монтира на ЅидГаранција : 2yearsСертификација : CE, Ro HSПакет : 1 парче ѕид led светилкаНие сме вистински сонце, добредојдени да ги прилагодите на себе стил.Повеќе информации за производот recommond : Превозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена...

3 W алуминиев модерен регулируема led монтиран на стената лампа за четене лампа модерен аплици

11.04 -0 % BGN 11.00

1 W Алуминиум Led Gooseneck Читање Светлина Ѕид Монтирани Факултативна Switch Led Затворен Ѕид Lamps3hotel соба led читање светлина,gooseneck ноќни led ѕид светлина,покрај led читање светлина,ноќни ѕид светилка со led,3w ѕид led читање светлина Morden Morden Descrip This"Кликнете"Кликнете подолу за "нова пристигнување светлина со двојна боја tempratureОписГолеминаПодрумот со прекинувач : H28* Φ 65mmПодрумот без прекинувач : H28* Φ 70mmДолжина на gooseneck цевка : L300mmСветлината главата : L54* Φ31 mmЦевка должина : 30 / 60смВо однос светлаФункција1...

GZMJ Wonderland модерна творческа художествена Айфеловата кула настолна лампа/осветление за хотела, хол, кабинет, спалня Lamparas De Mesa

230.40 -14 % BGN 198.00

GZMJ земјата на Чудата Модерна Креативни Уметнички Ајфеловата Кула Табела Светилка / Светло за Хотел Дневна Соба Студија Соба Спална соба Lamparas Де МесаДимензии : 36cm x 70cm Материјал : Железо,Ткаенина Боја : Бела Светлина Извор : E27 Извор на Светлина : LED Сијалицата,Блескаво Сијалица Напон : 90 V260 V Wattage : 40 W Max Пакет : Вклучуваат 1 x Табела Светилка (Светилки Исклучени)

Открит водоустойчив LED Garden Spot Light 12V 3W COB IP67 Garden Grondspots Спайк Lawn Light лампата дърво наводнения пейзаж осветление

BGN 345.36

3 W LED Отворено Водоотпорен Градина Декорација Пол Пост LED Градина Место Светло Пат Скок Тревник Светилка AC 12 V 24 V Пејзаж на ВниманиетоАпликацијата од нашиот клиентПроизводство Опис LED Градина Место светлоAnswer : ___________________________ Note : 1.Напонот е DC1224 V,треба да купите дополнително напојување2.Топло бела во 30003500 K,природата белата во 40004500k,Кул бело во 60006500k.3.Default за да ја испратите скок одговара,ако сакате круг база,ве молиме контактирајте со нас.4.Бесплатен Превозот од DHL,TNT,FEDEX,UPSот,EMS,ARAMEX..ние ќе брод од страна на најдобар начин според твојата адреса.LED Светло Тип LED градина Место светло ( LED Tuinverlichting,скок led спот,ПРЕДВОДЕНА BUITENVERLICHTING) Влезен Напон AC / DC1224 V(низок напон,безбедно за надворешна градина) Моќ 3 W Топло Бела Боја во 3000 K,Природата Белата во 4000 K,Кул Бело во 6000 K Извор на Светлина Epistar КОЧАН LED CRI >80 Ra Лумен >290 Lm Зрак Степен 30 степен Кабел должина 36 CM(доаѓаат со водоотпорен конектор) Работна Температура 25°C~+45°C Главен Материјал 6063 Чист Алуминиум за Заштита Класа IP67 Светилка Големина D45×H85mm Сертификат CE / ROHS Гаранција 3 Години Извор на Светлина на животниот Век 50000 часа АпликацииКамен центарот на вниманието,дрво,билборд3 W LED Отворено Водоотпорен Градина Декорација Пол Пост LED Градина Место Светло Пат Скок Тревник Светилка AC 12 V 24 V Пејзаж на Вниманието1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Veayas стенни тела с кабел обикновен дървен творчески висящи от масивно дърво за стълби преминаване на дневна светлина стенни лампи осветителни тела

57.12 -42 % BGN 33.00

Здраво, добредојдовте во мојата продавница и сакате да имаат убаво шопинг време.Кликнете за повеќе светилки : http : / / www.aliexpress.com / store / 818272Ако имате било какви прашања во врска со изборот на боја, се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро.МоделVYXC6055Lmap типЅидот СветилкаСветилка тело материјалМеталАбажур материјалникојИзвор на светлинаE27*1 BUCНапонAC110240 VГолеминаДијаметар 18 * Висина од 35 CMПрименаСпална соба, дневна собаП : За УслугиО : Доколку имате било какви прашања, добредојде и се чувствуваат слободни да контакт...

Бял облак LED Marquee Sign LIGHT UP Vintage metal night light стенни лампи Indoor Deration

78.40 -18 % BGN 64.00

Објект : LED marquee знакоблак icecreamДимензија : icecream : 14cm W* 31cm H* 5cm D(5.5" * 12.2" * 2.0")Cloud : 30cm W* 19cm H* 5cm D(11.8" * 7.5" * 2.0")Моќност : 2 AA батерии ( не се вклучени )Материјал : металБои на знак : белаСијалицата : Топло бела Led диодиЖивотниот век : Повеќе од 50000 часаИнсталација : Назад завртка завртки фиксна.Примена : Внатрешна употреба, дома или празник декорацијаНе бара штекер ,користи 2 AA батерии па нема невешт во потрага мозок !Може да се закачи на ѕид или место на некаде на рамна површина !Taizhou Luckystar Уметности & Занаети Co., Ltd...

Прост, модерен, с монтиран на стената лампа, алуминий, с монтиран на стената лампа, мода, изкуство светлинен ефект стенни осветителни тела, led осветление стена балко?

104.00 -19 % BGN 84.00

Едноставен Модерен Ѕид Светлина Алуминиумски Ѕиден Светилка Мода Уметност Светлина Ефект Ѕид LED Светилки Ѕид Светла Балкон Aisle Деко ОсветлувањеAnswer : ___________________________ Note : црвена параметри за овој производ, БРЕНД ИМЕ: LUALS ITAM ТИП : Wawll Светла СТИЛ: Модерна、 Гроздобер、Арт Деко、Современа、Европа Е СВЕТИЛКИ INCLUDAD: Не、 Да сијалица : LED Сијалицата Lumiled Сијалица 、 Обична Сијалица АБАЖУР БОЈА: црна、бела、 жолта、сива、браун、Зелена、Црвено、Сина、Ретро Боја на ТЕЛОТО MATARIAL: Железо、 Алуминиум、 Стакло、Дрво、Гипс абажур : Железо、Алуминиум、Стакло、Дрво 、Гипс Производ големина: МЕСТО: Салон、Студија、Господар Спална соба、Хотелска Соба SWITCH ТИП: НЕ Вклучувајте, Други、Допир за вклучување / исклучување、Далечински Управувач ЗАВРШИ: Железо, Други、Бранеа Никел、Полиран Хром、Полиран Челик НАПОН: 220v, Други、 110v240v ТЕХНИКА: Насликани、Позлатен、Рака Плетени, Други、Обична Обоена БАЗА ТИП: E27、Оптоварување, Други、E14、G4、G9 ИНСТАЛАЦИЈА ТИП: Ѕид инсталација СЕРТИФИКАЦИЈА: CCC、CE、ROHS、FCC、УЛ АПЛИКАЦИЈА: трпезарија、Foyer、Кревет Соба, Други、СтудијаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Модерни 14 светодиодни лампи настолна лампа нощна светлина USB 3 ниво Dimmable LED настолна лампа нощна лампа Автоматичен сензор настолна лампа за проектор лампа

27.01 -33 % BGN 18.00

USB Допир Табела Светилки Модерни Декоративни Флексибилни Светилка за Статистика Свитлива Led USB Читање Маса Светилка за на Лаптоп Компјутер TLL411 Големина : 9.3 cm x 22.5 cm Боја : Бела Материјал : ABS + PC Напон : 5 V Извор на Светлина : LED Пакет : 1 x табела светилка, 1 x USB конектор за кабелКарактеристики : 1.ОкоЗаштитени2.USB Обвинет,ЕнергијаЗаштеда на3.Допре Сензорот

L0406 10 LED IR инфрачервена лампа за откриване на движение безжичен сензор за шкаф шкаф ключа за лампата удобен Нощна светлина

11.30 -20 % BGN 9.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^L0406 10 IR LED Инфраред Движење Откривање Светилка Безжични Сензорски Плакарот Кабинет СветлинаКарактеристики : 1.Висока светла, висока чувствителност, ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.2.Опремени со 10 поединец ЛЕР светлината е светла доволно за да се изврши worktop активности.3.Средина заштитен материјал, флексибилност и добра осветленост.4.Без жици, назад со лента, многу лесно монтирање.5.Во текот на ноќта, авто вклучи кога откривање на луѓето кои доаѓаат, автоматско исклучување кога луѓето лево.6.Погоден за Врата, таванот, темно, подрум, гаража, визба, пештера, гардероби, кабинети, шкафови, bookcases, хотел гардероба, безбедно, шатори, автомобили багажникот, по стеблото и на други места.7.Напојување : 4x AAA батерија (не се вклучени)Спецификации : Супер чувствителност на Далечина : за 35metersЧувствителен Агол : ≤ 100 степениLED Количина : 10 LEDДоцнењето : 15 SОптоварување на моќ : 600 MWIllimination : НИСКА 10 LUXLIGHTLED светла боја : белаБатерии : Потребна 4 X AAA батерии (не се вклучени)Светла боја : Бела, Топло БелаГолемина : 188 X30 X15mmAnswer : ___________________________ Note : Оваа светлина не е водоотпорен и не се инсталира на место со дожд, тешки влажност.Пакетот вклучува : 1x 10 LED ПИР Сензор Кабинет Плакарот Гардероба светлина (Батерија, не се вклучени)За Пратката 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

Една прекрасна романтична форма на сърце LED Night Light сватба Коледен фестивал на парти украса спални детски подаръци, работещи на батерии

20.14 -45 % BGN 11.00

ТОПЛА ПРОДАДЕ СВЕТЛИНА ДО ВАШИОТ ЖИВОТ $ 8.65 / место $11.65 26 % ПОПУСТ $ 3.59 / место $3.99 10 % ПОПУСТ $ 15.83 / место $21.83 27 % ПОПУСТ $ 11.99 / место $16.99 29 % ПОПУСТ $ 4.53 / место $4.83 6 % OFF $ 13.99 / место $22.49 38 % ПОПУСТ $ 8.88 / место $16.88 47 % ПОПУСТ $ 6.85 / место $9.85 30 % ПОПУСТ $ 8.49 / место $15.89 47 % ПОПУСТ $ 7.85 / место $11.89 34 % ИСКЛУЧУВАЊЕ $ 18.61 / место $26.61 30 % ПОПУСТ $ 21.99 / место $29.99 27 % ПОПУСТПрекрасна Романтична Срце Облик LED Ноќ Светлина Свадба на Божиќ Фестивал Партија Спална соба Декорација Подароци на Децата Батерија УправуванаОписи : LED сијалица произведува без топлински по долго време користење.Срцето дизајн,создавајќи пријатна и романтична атмосфера со топло бела LED светла.Cordless батерија управувана, безбедно и практично со НА и ИСКЛУЧУВАЊЕ на грбот.Карактеристики : Тип : 3 D срце Облик Ноќ СветлинаМатеријал : ABSКоличина : 1pcsБоја Опции : White / ЦрвенаГолемина : 16.5 cm*2.8*16cmЗрак Агол : 120 степениМоќност : 3 WБатерија : 2*АА батерии (не се вклучени)Пакет Се Вклучени : 1*Срце Облик Ноќ Светлина (Без батерии)

Автоматично наблюдение LED спалня нощна светлина сензор за движение светлини 8 светодиода закрит шкаф светлина бял / топло бял

21.31 -39 % BGN 13.00

Напон : 3*AAA БатеријаМоќност : 0.5 WТело Материјал : ABS+PCLED Type : 0.2 W SMD2835Led Количина : 8pcsCCT : 3000 K(топло бела) / 6000 K(бела)Lumens : 25 LMCRL : >80Производ Големина : 88*88*36mmСетилните Режим : Светло Контрола+Човечкото Тело ИндукцијаПогоден за врата, таванот, темни места, подрум, гаража, визба, гардероби, кабинети,шкафови, bookcases и др.1*Авто Сензори ПРЕДВОДЕНА од Спалната соба Светлина( не inlcude 3 ААА батерии )

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.