• Новинка
Открит водоустойчив LED Garden Spot Light 12V 3W COB IP67 Garden Grondspots Спайк Lawn Light лампата дърво наводнения пейзаж осветление

Открит водоустойчив LED Garden Spot Light 12V 3W COB IP67 Garden Grondspots Спайк Lawn Light лампата дърво наводнения пейзаж осветление

резултат:
BGN 345.36

Брой продукти
Налично


3 W LED Отворено Водоотпорен Градина Декорација Пол Пост LED Градина Место Светло Пат Скок Тревник Светилка AC 12 V 24 V Пејзаж на Вниманието
Апликацијата од нашиот клиент
Производство Опис LED Градина Место светло
Answer : ___________________________ Note :
1.Напонот е DC12-24 V,треба да купите дополнително напојување
2.Топло бела во 3000-3500 K,природата белата во 4000-4500k,Кул бело во 6000-6500k.
3.Default за да ја испратите скок одговара,ако сакате круг база,ве молиме контактирајте со нас.
4.Бесплатен Превозот од DHL,TNT,FEDEX,UPS-от,EMS,ARAMEX..ние ќе брод од страна на најдобар начин според твојата адреса.
LED Светло Тип LED градина Место светло ( LED Tuinverlichting,скок led спот,ПРЕДВОДЕНА BUITENVERLICHTING) Влезен Напон AC/DC12-24 V(низок напон,безбедно за надворешна градина) Моќ 3 W Топло Бела Боја во 3000 K,Природата Белата во 4000 K,Кул Бело во 6000 K Извор на Светлина Epistar КОЧАН LED CRI >80 Ra Лумен >290 Lm Зрак Степен 30 степен Кабел должина 36 CM(доаѓаат со водоотпорен конектор) Работна Температура -25°C~+45°C Главен Материјал 6063 Чист Алуминиум за Заштита Класа IP67 Светилка Големина D45×H85mm Сертификат CE/ROHS Гаранција 3 Години Извор на Светлина на животниот Век 50000 часа Апликации
Камен центарот на вниманието,дрво,билборд
3 W LED Отворено Водоотпорен Градина Декорација Пол Пост LED Градина Место Светло Пат Скок Тревник Светилка AC 12 V 24 V Пејзаж на Вниманието
1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Испорака Методи :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Подробности

Отделят Цвят:
4000К, 3000К, 6000К
Мощност:
3w spike lamp, 3w round base
Тип Елемент:
Градински Лампи
Стил:
Модерен
търговска марка:
ИКВВТ
документ:
FCC, RoHS ce, CCC
Номер На Модела:
GS-CP-01
Характеристики:
led морава лампа
Материал На Корпуса:
Алуминий
Гаранция:
3 години
Източник На Захранване:
AC
Използването на:
Извънредна ситуация
Дали диммируемым:
ДА
Източник На Светлина:
Led лампи
Базов Тип:
Клин
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Напрежение:
12V
Ниво На Защита:
IP67
силата на:
3w
Входно Напрежение:
12-24V
Име:
Етаж водоустойчивый петната градина Led 12V 3W
CCT:
3000К-6000К
Водоустойчив Клас:
IP67
чип:
Кри
Типаж:
вид на трън или кръгла основа
Цвета На Купето:
Черен
Приложение:
IP67 градина Grondspots Спайк тревата лампата дърво наводнения пейзаж Ligh
Гаранция:
3 години

Избор на купувачи

Силиконови карикатура кученце кучето сензорен екран сензор LED Night Light Baby детска спалня LED нощна светлина USB атмосфера новост светлина

41.60 -28 % BGN 30.00

Име на производ : Папа кутре со спиење светла Тип на Производ : L05 Производ Materias : ABS+Силикони Производ тежина : 174g Производ Големина : 16*9*7.6 cm Моќност : DC5 V 0.1 Вграден во 1200 MA Полимер Литиумјонска батерија 1,Вклучете / На dimmer 2,30 мин / 60ми / исклучување на поставување 3,боја температура се префрлите 4,60 минути тајмер индикатор 5,DC џек 7,30 минути време индикатор Главната Функција Stepless затемнување;Времето на исклучување функција;двојна светлина switch Кога ја користите светлината,допрете Папа кутре е во носот да се прилагоди на сегашните светлината на светлината...

2 бр./лот 1-36W led подземни лампи погребан светлина открит светлина първи етаж-вградени лампа AC85-265V земята погребан светлина

83.20 -0 % BGN 83.00

1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7дена за замена или пари назад...

Автоматично наблюдение LED спалня нощна светлина сензор за движение светлини 8 светодиода закрит шкаф светлина бял / топло бял

21.31 -39 % BGN 13.00

Напон : 3*AAA БатеријаМоќност : 0.5 WТело Материјал : ABS+PCLED Type : 0.2 W SMD2835Led Количина : 8pcsCCT : 3000 K(топло бела) / 6000 K(бела)Lumens : 25 LMCRL : >80Производ Големина : 88*88*36mmСетилните Режим : Светло Контрола+Човечкото Тело ИндукцијаПогоден за врата, таванот, темни места, подрум, гаража, визба, гардероби, кабинети,шкафови, bookcases и др.1*Авто Сензори ПРЕДВОДЕНА од Спалната соба Светлина( не inlcude 3 ААА батерии )

Регулируем люлка дълъг лост монтиран на стената лампа винтажное домашно осветление таван промишлен монтиран на стената лампа LED монтиране на стенни Lampen апликация

BGN 56.90

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Другите Димензии вкупна Висина како слика покажува вкупна Ширина како слика покажува Целокупната Длабочина како слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Max6 W Сијалица Вклучени да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Тежина Нето Тежина(kg) 1kg Постојат повеќе светла во мојата продавница,добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Декорация от метал миниатюрни led модел куклена къща 1:12 се прилага

10.75 -7 % BGN 10.00

Врвен сет на убаво врежан куќа LED светилка минијатурни кукли Ѕид Модел Има ДОВЕДЕ во енергија, економија и доаѓа со литиум батерија која може лесно да биде заменет Цвет форма со полутранспарентно сенка Со on / стоп основа, лесен за употреба Изграден во копчето батеријата, без жици, без connector Superb сет на убаво врежан куќа LED светилка минијатурни кукли Ѕид МоделИма ДОВЕДЕ во енергија, економија и доаѓа со литиум батерија што лесно може да се замениЦвет форма со полутранспарентно сенкаСо on / стоп основа, лесна за употребаИзградена во копчето батеријата, без жици, без конекторТоа е одличен и убаво детални метал вистински (не пластика) се однесува ѕид во размер 1 / 12.Поставете го на ѕидот на куклена куќа за реални детали.Опис : Со лента и магнет на дното, лесно за вас да го поставите било кадеМатеријал : МеталВисина : Околу...

Zyy кръгла акрилни прост окачен лампа съвременната мода бели лампи за хранене-ресторант Спалня Хол форма LED

201.60 -16 % BGN 169.00

Добредојдовте на нашата продавница!!!кога ќе го купите производи pls видите првите детали : За големината : големини : D20cm D30cm D40cmМатеријал : железо + акриликБаза тип : 1*E27(светилки ќе биде испратен како подарок)2 видови на извор на светлина : топло бела светлина и кул бело светло(ве молиме да ни остават кои светлина сакате, или ние ќе ги испрати топло бела светлина, по случаен избор)Обезбедување На Квалитет : (1)Секој produst е рачно изработени од себе.(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни.(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.(4)имаме предност на повеќето брзо логистика и најдобрите производи.Ако најдете на нашатацена е премногу висока, ве молам оставете ме поракаСовети : Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.Известување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно...

2018 22 W, С Монтиран На Стената Лампа С Функция Часа Акрилни Лампи За Мотоциклети Ръчно Изработени Стенни Лампи За Дневна Спалня Нощни Проход

124.80 -49 % BGN 64.00

Напон : 90260 V Dimmer : без извор на Светлина тип : LED Боја : бела или црна, како и во фотографијата Писмо до купувачот од нашата продавница : извор на Светлина или не : ДА Писмо до купувачот од нашата продавница : 1...

модерни rose gold led настолни лампи завъртане настолна лампа офис кабинет настолни лампи дневна нощна лампа ZA825425

BGN 348.80

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Извор на светлина] : LED[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да варираат .големина : види подолу

DC 12V 2W infared sensor light LED индукционная лампа за шкаф шкаф нощна антре

118.24 -5 % BGN 112.00

decription : DC 12v 2 W 140 LM SMD 5050 рамен Smart Led IR движење инфраред Сензор Led лента ноќ Светлина за Фиока Кабинет гардероба дома плакарот ОсветлувањеСпецификации : Модел : LTQ800 Функции : Вратата Прекинувач ( Отворена врата, осветлувањето; Затвори вратата, осветлување исклучите ) Откривање на далечина : во рок од 35 cm до кабинетот вратата Wattage : 2 W Чип Тип : SMD5050 x 9pcs Работен напон : 12 V DC Големина : L=158mm, W=50mm, H=8мм Завршувањето на : Сребрена Материјал : алуминиумски+ ПММА леќа + PC делови Боја температура на светлина : Топло бела (2800k3500k) , Кул бело (5600k6500k) Возачот тип : работа со 12 V DC возачот ( без возач ) Lumens Флукс...

Прост, модерен, с монтиран на стената лампа, алуминий, с монтиран на стената лампа, мода, изкуство светлинен ефект стенни осветителни тела, led осветление стена балко?

104.00 -19 % BGN 84.00

Едноставен Модерен Ѕид Светлина Алуминиумски Ѕиден Светилка Мода Уметност Светлина Ефект Ѕид LED Светилки Ѕид Светла Балкон Aisle Деко ОсветлувањеAnswer : ___________________________ Note : црвена параметри за овој производ, БРЕНД ИМЕ: LUALS ITAM ТИП : Wawll Светла СТИЛ: Модерна、 Гроздобер、Арт Деко、Современа、Европа Е СВЕТИЛКИ INCLUDAD: Не、 Да сијалица : LED Сијалицата Lumiled Сијалица 、 Обична Сијалица АБАЖУР БОЈА: црна、бела、 жолта、сива、браун、Зелена、Црвено、Сина、Ретро Боја на ТЕЛОТО MATARIAL: Железо、 Алуминиум、 Стакло、Дрво、Гипс абажур : Железо、Алуминиум、Стакло、Дрво 、Гипс Производ големина: МЕСТО: Салон、Студија、Господар Спална соба、Хотелска Соба SWITCH ТИП: НЕ Вклучувајте, Други、Допир за вклучување / исклучување、Далечински Управувач ЗАВРШИ: Железо, Други、Бранеа Никел、Полиран Хром、Полиран Челик НАПОН: 220v, Други、 110v240v ТЕХНИКА: Насликани、Позлатен、Рака Плетени, Други、Обична Обоена БАЗА ТИП: E27、Оптоварување, Други、E14、G4、G9 ИНСТАЛАЦИЈА ТИП: Ѕид инсталација СЕРТИФИКАЦИЈА: CCC、CE、ROHS、FCC、УЛ АПЛИКАЦИЈА: трпезарија、Foyer、Кревет Соба, Други、СтудијаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

L0406 10 LED IR инфрачервена лампа за откриване на движение безжичен сензор за шкаф шкаф ключа за лампата удобен Нощна светлина

11.30 -20 % BGN 9.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^L0406 10 IR LED Инфраред Движење Откривање Светилка Безжични Сензорски Плакарот Кабинет СветлинаКарактеристики : 1.Висока светла, висока чувствителност, ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.2.Опремени со 10 поединец ЛЕР светлината е светла доволно за да се изврши worktop активности.3.Средина заштитен материјал, флексибилност и добра осветленост.4.Без жици, назад со лента, многу лесно монтирање.5.Во текот на ноќта, авто вклучи кога откривање на луѓето кои доаѓаат, автоматско исклучување кога луѓето лево.6.Погоден за Врата, таванот, темно, подрум, гаража, визба, пештера, гардероби, кабинети, шкафови, bookcases, хотел гардероба, безбедно, шатори, автомобили багажникот, по стеблото и на други места.7.Напојување : 4x AAA батерија (не се вклучени)Спецификации : Супер чувствителност на Далечина : за 35metersЧувствителен Агол : ≤ 100 степениLED Количина : 10 LEDДоцнењето : 15 SОптоварување на моќ : 600 MWIllimination : НИСКА 10 LUXLIGHTLED светла боја : белаБатерии : Потребна 4 X AAA батерии (не се вклучени)Светла боја : Бела, Топло БелаГолемина : 188 X30 X15mmAnswer : ___________________________ Note : Оваа светлина не е водоотпорен и не се инсталира на место со дожд, тешки влажност.Пакетот вклучува : 1x 10 LED ПИР Сензор Кабинет Плакарот Гардероба светлина (Батерија, не се вклучени)За Пратката 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

3 W алуминиев модерен регулируема led монтиран на стената лампа за четене лампа модерен аплици

11.04 -0 % BGN 11.00

1 W Алуминиум Led Gooseneck Читање Светлина Ѕид Монтирани Факултативна Switch Led Затворен Ѕид Lamps3hotel соба led читање светлина,gooseneck ноќни led ѕид светлина,покрај led читање светлина,ноќни ѕид светилка со led,3w ѕид led читање светлина Morden Morden Descrip This"Кликнете"Кликнете подолу за "нова пристигнување светлина со двојна боја tempratureОписГолеминаПодрумот со прекинувач : H28* Φ 65mmПодрумот без прекинувач : H28* Φ 70mmДолжина на gooseneck цевка : L300mmСветлината главата : L54* Φ31 mmЦевка должина : 30 / 60смВо однос светлаФункција1...

Veayas стенни тела с кабел обикновен дървен творчески висящи от масивно дърво за стълби преминаване на дневна светлина стенни лампи осветителни тела

57.12 -42 % BGN 33.00

Здраво, добредојдовте во мојата продавница и сакате да имаат убаво шопинг време.Кликнете за повеќе светилки : http : / / www.aliexpress.com / store / 818272Ако имате било какви прашања во врска со изборот на боја, се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро.МоделVYXC6055Lmap типЅидот СветилкаСветилка тело материјалМеталАбажур материјалникојИзвор на светлинаE27*1 BUCНапонAC110240 VГолеминаДијаметар 18 * Висина од 35 CMПрименаСпална соба, дневна собаП : За УслугиО : Доколку имате било какви прашања, добредојде и се чувствуваат слободни да контакт...

IWHD American Retro Vintage Wall Lamp Светлини Glass Edison Loft Industrial Wall Sconce LED Стълбищни Light Arandela Apliques Pared

76.10 -5 % BGN 72.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Другите Димензии вкупна Висина како слика покажува вкупна Ширина како слика покажува Целокупната Длабочина како слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица 4 W Сијалица Вклучени да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал стакло Тежина Нето Тежина(kg) 1Постојат повеќе светла во мојата продавница,добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.