• Новинка
Smart Bathroom Toilet Nightlight LED Body Motion Activated On / Off Seat Sensor Lamp 8/24 цвят PIR Toilet Night Light лампа

Smart Bathroom Toilet Nightlight LED Body Motion Activated On / Off Seat Sensor Lamp 8/24 цвят PIR Toilet Night Light лампа

резултат:
BGN 4.05
BGN 3.00 -26 %

Брой продукти
Налично


Smart Тоалет Тоалет ДОВЕДЕ Телото Движење се Активира за вклучување/Исклучување На Седиштето Сензор Индукција Светилка 24 Боја Nightlight
Спецификации :
Материјал : ABS
Работен напон : 4.5 V
Индукција Принцип : Светлина и движење
Сетилните опсег : 2-3м/6.56-ft 9.84
Главната обемот на примена : Тоалет
Просечниот животен век : 10000 H
Светилка облик : Модерна едноставност
Извор на светлина моќ : 0.3
Облик, големина : 6.3 X 7.2 X 1.9 cm/2.48 X 2.83 X 0.75"(12.5 cm/4.92",прилагодлив)
Нето тежина : 42g
Специјална боја : 24colors
Пакување : Боја кутија за пакување
Забелешки :
1. Клиентите треба да се подготват 3 X AA батерии со себе.
2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја која се покажа на слики. Ви благодариме!
3. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
1 X Седиште Сензор Светилка

Подробности

Цвят:
8 Цвята, 24 Цвята
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Форма:
Кръг
Тип:
лека нощ
Производство На Електроенергия:
Движение
Източник На Захранване:
Суха Батерия
Тип На Батерията:
ААА
документ:
ССС
Материал На Корпуса:
КОРЕМНА ПРЕСА
Източник На Светлина:
Led лампи
Има Ли В Комплект Батерии:
No
Използването на:
Извънредна ситуация
Независимо Дали Са Необходими Батерии:
ДА
Номер На Модела:
Нощни Лампи
търговска марка:
Ями
Мощност:
0-5W
Тип Елемент:
Нощни Лампи

Избор на купувачи

2018 22 W, С Монтиран На Стената Лампа С Функция Часа Акрилни Лампи За Мотоциклети Ръчно Изработени Стенни Лампи За Дневна Спалня Нощни Проход

124.80 -49 % BGN 64.00

Напон : 90260 V Dimmer : без извор на Светлина тип : LED Боја : бела или црна, како и во фотографијата Писмо до купувачот од нашата продавница : извор на Светлина или не : ДА Писмо до купувачот од нашата продавница : 1...

модерни rose gold led настолни лампи завъртане настолна лампа офис кабинет настолни лампи дневна нощна лампа ZA825425

BGN 348.80

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Извор на светлина] : LED[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да варираат .големина : види подолу

Led осветление стена AC85-265V модерна проста спалня нощна лампа закрит кухня с трапезария, коридор, стенно осветление акрилен материал

45.22 -45 % BGN 25.00

Добредојдовте на Vecli бренд продавница Ние, главно, се продаде модерната модасветла Квалитет и најдобра услуга се загарантирани...

110V / 220V/12V/24V 1W Led Bed Reading Light хол хотел спалня таблата led стенни осветителни тела, аплици

10.40 -4 % BGN 10.00

1 W Алуминиум Led Gooseneck Читање Светлина Ѕид Монтирани Факултативна Switch Led Затворен Ѕид Lamps3hotel соба led читање светлина,gooseneck ноќни led ѕид светлина,покрај led читање светлина,ноќни ѕид светилка со led,3w ѕид led читање светлина Morden Morden Descrip This кревет раководител светла,кревет светилки за читање,кревет светла ѕид монтирани,кревет монтирани, светлата за читање,кревет читање на светлината led,спална соба, светлата за читање ѕид монтирани,спална соба ѕид светла со читање светлина,спална соба ѕид светла со switch,спална соба ѕид монтирани, светлата за читање,спална соба ѕид, светлата за читање led,флексибилни ноќни ѕид светла,флексибилни ѕид читање светлина,gooseneck читање светлина ѕид монтирани,предводена од кревет, светлата за читање,предводена ѕид светилки спалната соба,модерно ноќни ѕид светла,приклучок во ѕид светилки за спалната соба,читање светилки за кревет,читање светлина за кревет,светлата за читање кревет,светлата за читање монтира на ѕид за спалната соба,преку headboard читање светлина,во текот на кревет светла за читање,над креветот читање светлина,ноќни, светлата за читање флексибилни,предводена ноќни читање светлина,led светлата за читање за кревети,headboard, светлата за читање флексибилни рака1 W Led Кревет Читање Светлина дневната Соба Хотел Спалната соба Headboard Led Ѕид Светла SconcesТелото боја : сребрена / црнаДолжина на gooseneck цевка : 30 / 40 / 50 / 60смВлезен напон : ac85265v / 12v / 24vМоќност : 1wПрозрачна Флукс : 100lmЗрак агол : 30 степенМатеријал : алуминиумCRI : >80Емитуваат боја : топло бела(30003200k),бело(60006500k),netural бела(4200k)​"Кликнете на "подолу осветлувањетоп продажба на ноќни светлинаПодносителот на пријаватаПовеќе светла1...

1 W алуминиеви стенни нощни лампи за четене вик капан фоново огледално покритие

BGN 10.88

1 W Алуминиум Led Gooseneck Читање Светлина Ѕид Монтирани Факултативна Switch Led Затворен Ѕид Lamps3hotel соба led читање светлина,gooseneck ноќни led ѕид светлина,покрај led читање светлина,ноќни ѕид светилка со led,3w ѕид led читање светлина Morden Morden Descrip ThisОписМодел : PLG1 W009Моќ : 1*1 WЗрак агол : 30 степенМатеријал : алуминиумEmitte боја : бела / топло белаТелото боја : сребренаLed чип : epistarЦевка должина : 30 / 60смГолеминаПодрумот со прекинувач : H28* Φ 65mmПодрумот без прекинувач : H28* Φ 70mmДолжина на gooseneck цевка : L300mmСветлината главата : L57* Φ33 mmФункција1...

Матиран алуминий led монтиран на стената лампа модерен кръг 8 цвята 1 W 3 W AC85-265V бар KTV хотел тавана коридор лампа закрит завод VR

23.44 -36 % BGN 15.00

Точка Бр : Led светилка ѕидLed Чип : Epistar чип висока моќност ledМоќност : 3 WБоја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / розова / Виолетова / Бела / Топло бела(=Беж)Volatge : AC85265 VМатеријал : АлуминиумТелото Боја : СребренаДимензии : 8 CM ДијаметарСоберат начин : монтира на ЅидГаранција : 2yearsСертификација : CE, Ro HSПакет : 1 парче ѕид led светилкаНие сме вистински сонце, добредојдени да ги прилагодите на себе стил.Повеќе информации за производот recommond : Превозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена...

BOTIMI нов led монтиран на стената лампа с птици за хола Модерна тъкан монтиране на нощни лампа Бял стенен монтаж стенни вътрешни тела

136.00 -25 % BGN 102.00

BOTIMI Нови LED Ѕид Светилка Со Птица За Дневна Соба Модерна Ткаенина Ѕид Монтирани Ноќни Светло Бел Ѕид Sconce Соба Светлата(1) Боја : Бела Основа, Лен Ткаенини(2) Светилки Носителот : E27 Специјални Промоции : Оваа Светилка Доаѓа Со Квалитет, 3 W LED Сијалицата во Топло Бела За Слободни Наместо Блескаво Светилки Сега!Повеќе Заштеда На Енергија,Заштедите Повеќе Пари!

SOLLED Romantic Сърце Shape LED Night Light в 3 цвята, с монтиран на стената лампа Home Спалня Декор Valentine ' s Day US Plug

1.58 -37 % BGN 1.00

SOLLED Романтично Срце Облик LED Ноќ Светлина 3 Бои Ѕид Светилка Дома Спална соба Оркестарот НИ ПриклучокОпис : Предмет тип : LED Светилка ЅидПримена : Дневна Соба, Спална соба, Дете Соба, Дом / Канцеларија Студија, итн.Објектот големина : МиниНето тежина : 20gБруто тежина : 27gСтил : МодернаМодел : Срце ОбликИзвор на светлина : LEDLED количина : 3pcsСветла боја : Црвена+Зелена+СинаСветлината моќ : 1 WНапојување : Ѕид полнење, Plug and playПриклучок тип : Приклучете НИ сеВлезен напон : 220 VМатеријал : ABS ПластикаПакет се вклучени : 1x LED Светилка Ѕид1x сандакВе молиме контактирајте со нас прво кога имате било каков проблем,ние ќе ви даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО.Ви благодарам многу.1...

3D LED Night Light Жираф с 7 цветове на светлината, за да украсят дома лампа невероятна визуализация невероятна оптична илюзия

BGN 19.18

Неверојатни 3 D LED Светилка Жирафа Форма LED Ноќ Светла со 7 Бои Магичен Панел 3 D оптичка илузија LED светлоКарактеристики : 1...

10 бр./лот универсален шкаф шкаф шкаф 0.25 W вътрешен панта led светлина сензор за шкаф начало кухня, спалня led нощна светлина

13.70 -20 % BGN 11.00

10 Pcs / многу Универзална Кабинет Шкафот Плакарот 0.25 W Внатрешен Зглоб LED Сензор Светлината Гардероба Домашна Кујна, Спална соба led Ноќ СветлинаФункција ★Само 10pcs шкафот зглоб led светло, зглоб и други предмети кои не се вклучени...

подводни светлини плувен басейн лампа IP68 Водоустойчив 12V 10w led подводно осветление за фонтани син / червен/зелен

98.56 -5 % BGN 94.00

подводни светилки базен светилка IP68 Водоотпорен 12 V 10w лер подводни светилки за фонтани сино / црвена / зеленаВовед : Подводни Аквариум Нуркање Езерцето Базен Фонтана LEDСветлината е во нова состојба...

IWHD American Retro Vintage Wall Lamp Светлини Glass Edison Loft Industrial Wall Sconce LED Стълбищни Light Arandela Apliques Pared

76.10 -5 % BGN 72.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Другите Димензии вкупна Висина како слика покажува вкупна Ширина како слика покажува Целокупната Длабочина како слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица 4 W Сијалица Вклучени да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал стакло Тежина Нето Тежина(kg) 1Постојат повеќе светла во мојата продавница,добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Творчески малка странична лампа прост, коридор, стълбище, с монтиран на стената лампа, детска стая, Баня светлина led огледално-рефлексни тела, с монтиран на стената ?

108.80 -12 % BGN 96.00

Материјал : Цврсто дрво+метал*Големина / димензија : погледнете ја сликата за детали*Lightsource & сијалица носителот : E27,1bulbs / светла*35 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица), lightsource / светилки не се вклучени (Ако треба, ве молиме контактирајте со нас)Боја : види на сликата за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)

3 W алуминиев модерен регулируема led монтиран на стената лампа за четене лампа модерен аплици

11.04 -0 % BGN 11.00

1 W Алуминиум Led Gooseneck Читање Светлина Ѕид Монтирани Факултативна Switch Led Затворен Ѕид Lamps3hotel соба led читање светлина,gooseneck ноќни led ѕид светлина,покрај led читање светлина,ноќни ѕид светилка со led,3w ѕид led читање светлина Morden Morden Descrip This"Кликнете"Кликнете подолу за "нова пристигнување светлина со двојна боја tempratureОписГолеминаПодрумот со прекинувач : H28* Φ 65mmПодрумот без прекинувач : H28* Φ 70mmДолжина на gooseneck цевка : L300mmСветлината главата : L54* Φ31 mmЦевка должина : 30 / 60смВо однос светлаФункција1...

PIR инфрачервен IR безжични Автоматичен сензор детектор за движение keyhole светлина 4 led лампи

7.25 -17 % BGN 6.00

Карактеристики : може да се користи на Клучалката, кујната, ходникот, скали, безбедно кабинет и др Елегантен Дизајн Лесна Инсталација Движење Откривање Зелена Спецификација за Производ Материјал : Пластични, LED Боја : Сребро LED : Супер бела LED LED Кол : 4 Парчиња LED живот : 100000 Hoours Сензорот за чувствителноста Агол : 60°...

Бял облак LED Marquee Sign LIGHT UP Vintage metal night light стенни лампи Indoor Deration

78.40 -18 % BGN 64.00

Објект : LED marquee знакоблак icecreamДимензија : icecream : 14cm W* 31cm H* 5cm D(5.5" * 12.2" * 2.0")Cloud : 30cm W* 19cm H* 5cm D(11.8" * 7.5" * 2.0")Моќност : 2 AA батерии ( не се вклучени )Материјал : металБои на знак : белаСијалицата : Топло бела Led диодиЖивотниот век : Повеќе од 50000 часаИнсталација : Назад завртка завртки фиксна.Примена : Внатрешна употреба, дома или празник декорацијаНе бара штекер ,користи 2 AA батерии па нема невешт во потрага мозок !Може да се закачи на ѕид или место на некаде на рамна површина !Taizhou Luckystar Уметности & Занаети Co., Ltd...

Една прекрасна романтична форма на сърце LED Night Light сватба Коледен фестивал на парти украса спални детски подаръци, работещи на батерии

20.14 -45 % BGN 11.00

ТОПЛА ПРОДАДЕ СВЕТЛИНА ДО ВАШИОТ ЖИВОТ $ 8.65 / место $11.65 26 % ПОПУСТ $ 3.59 / место $3.99 10 % ПОПУСТ $ 15.83 / место $21.83 27 % ПОПУСТ $ 11.99 / место $16.99 29 % ПОПУСТ $ 4.53 / место $4.83 6 % OFF $ 13.99 / место $22.49 38 % ПОПУСТ $ 8.88 / место $16.88 47 % ПОПУСТ $ 6.85 / место $9.85 30 % ПОПУСТ $ 8.49 / место $15.89 47 % ПОПУСТ $ 7.85 / место $11.89 34 % ИСКЛУЧУВАЊЕ $ 18.61 / место $26.61 30 % ПОПУСТ $ 21.99 / место $29.99 27 % ПОПУСТПрекрасна Романтична Срце Облик LED Ноќ Светлина Свадба на Божиќ Фестивал Партија Спална соба Декорација Подароци на Децата Батерија УправуванаОписи : LED сијалица произведува без топлински по долго време користење.Срцето дизајн,создавајќи пријатна и романтична атмосфера со топло бела LED светла.Cordless батерија управувана, безбедно и практично со НА и ИСКЛУЧУВАЊЕ на грбот.Карактеристики : Тип : 3 D срце Облик Ноќ СветлинаМатеријал : ABSКоличина : 1pcsБоја Опции : White / ЦрвенаГолемина : 16.5 cm*2.8*16cmЗрак Агол : 120 степениМоќност : 3 WБатерија : 2*АА батерии (не се вклучени)Пакет Се Вклучени : 1*Срце Облик Ноќ Светлина (Без батерии)

L0406 10 LED IR инфрачервена лампа за откриване на движение безжичен сензор за шкаф шкаф ключа за лампата удобен Нощна светлина

11.30 -20 % BGN 9.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^L0406 10 IR LED Инфраред Движење Откривање Светилка Безжични Сензорски Плакарот Кабинет СветлинаКарактеристики : 1.Висока светла, висока чувствителност, ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.2.Опремени со 10 поединец ЛЕР светлината е светла доволно за да се изврши worktop активности.3.Средина заштитен материјал, флексибилност и добра осветленост.4.Без жици, назад со лента, многу лесно монтирање.5.Во текот на ноќта, авто вклучи кога откривање на луѓето кои доаѓаат, автоматско исклучување кога луѓето лево.6.Погоден за Врата, таванот, темно, подрум, гаража, визба, пештера, гардероби, кабинети, шкафови, bookcases, хотел гардероба, безбедно, шатори, автомобили багажникот, по стеблото и на други места.7.Напојување : 4x AAA батерија (не се вклучени)Спецификации : Супер чувствителност на Далечина : за 35metersЧувствителен Агол : ≤ 100 степениLED Количина : 10 LEDДоцнењето : 15 SОптоварување на моќ : 600 MWIllimination : НИСКА 10 LUXLIGHTLED светла боја : белаБатерии : Потребна 4 X AAA батерии (не се вклучени)Светла боја : Бела, Топло БелаГолемина : 188 X30 X15mmAnswer : ___________________________ Note : Оваа светлина не е водоотпорен и не се инсталира на место со дожд, тешки влажност.Пакетот вклучува : 1x 10 LED ПИР Сензор Кабинет Плакарот Гардероба светлина (Батерија, не се вклучени)За Пратката 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

2pcs Sconce Led light Wall Modern Home decor Fashion life AC85-265V Restrant Corridor Lamp Indoor KTV Bar VR

37.71 -34 % BGN 25.00

Answer : ___________________________ Note : Абажур Боја е емитуваат боја Ве молиме оставете порака за да ни каже која боја ти треба кога ќе изберете "мешана боја", или ние ќе ги испрати бои по случаен избор...

Нов Дизайн На Домашен Интериор Ръчно Выдувной Стъклена Стена Лампа

BGN 832.00

Новиот Дизајн На Насловна Оркестарот Рака Разнесени Стакло Ѕид СветлинаГолемина : W40 XH70 CMЗа Стакло Ѕид Светлина : Секој ѕид светлина доаѓа стандард со четири или повеќе 110 V240 V ЛЕР светилки, а бранеа никел ѕид хардвер...

Лодка Ветроходство 3D LED лампа 7 цвята визуални led светлини за деца сензорен USB маса с лампа бебето спи на нощна светлина за дома интериор светлина

31.98 -31 % BGN 22.00

Чамец за Пловидба 3d LED Светилка 7 Бои Визуелно Led Светла за Деца Допир USB Табела како Lampe Бебе Спие Nightlight Дома Декор СветлинаНие сме ( Asmarluxx ) професионални 3 D led светилка со една фабрика во шенжен,Кина.Се фокусира на деко светла, ние снабдување со добар квалитет и висок стандард на услуги...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.