• Новинка
Прост, модерен, с монтиран на стената лампа, алуминий, с монтиран на стената лампа, мода, изкуство светлинен ефект стенни осветителни тела, led осветление стена балко?

Прост, модерен, с монтиран на стената лампа, алуминий, с монтиран на стената лампа, мода, изкуство светлинен ефект стенни осветителни тела, led осветление стена балко?

резултат:
BGN 104.00
BGN 84.00 -19 %

Брой продукти
Налично


Едноставен Модерен Ѕид Светлина Алуминиумски Ѕиден Светилка Мода Уметност Светлина Ефект Ѕид LED Светилки Ѕид Светла Балкон Aisle Деко Осветлување
Answer : ___________________________ Note : црвена параметри за овој производ, БРЕНД ИМЕ: LUALS ITAM ТИП : Wawll Светла СТИЛ: Модерна、 Гроздобер、Арт Деко、Современа、Европа Е СВЕТИЛКИ INCLUDAD: Не、 Да сијалица : LED Сијалицата Lumiled Сијалица 、 Обична Сијалица АБАЖУР БОЈА: црна、бела、 жолта、сива、браун、Зелена、Црвено、Сина、Ретро Боја на ТЕЛОТО MATARIAL: Железо、 Алуминиум、 Стакло、Дрво、Гипс абажур : Железо、Алуминиум、Стакло、Дрво 、Гипс Производ големина: МЕСТО: Салон、Студија、Господар Спална соба、Хотелска Соба SWITCH ТИП: НЕ Вклучувајте, Други、Допир за вклучување/исклучување、Далечински Управувач ЗАВРШИ: Железо, Други、Бранеа Никел、Полиран Хром、Полиран Челик НАПОН: 220v, Други、 110v-240v ТЕХНИКА: Насликани、Позлатен、Рака Плетени, Други、Обична Обоена БАЗА ТИП: E27、Оптоварување, Други、E14、G4、G9 ИНСТАЛАЦИЈА ТИП: Ѕид инсталација СЕРТИФИКАЦИЈА: CCC、CE、ROHS、FCC、УЛ АПЛИКАЦИЈА: трпезарија、Foyer、Кревет Соба, Други、Студија
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Подробности

Тип Елемент:
Стенни Лампи
документ:
EMC, ССА, GS, RoHS, PSE,образование и култура, CQC, UL,VDE,LVD,CCC, FCC, CE
Номер На Модела:
Led осветление стена
Характеристики:
led монтиран на стената лампа
Приложение:
Баня, Коридор,Кухня,Спалня,Трапезария,Кабинет
Гаранция:
1
Брой източници на светлина:
1
Цвета На Купето:
Черен
Стил:
Модерен
Напрежение:
90-260V,220V
Техника:
Боядисаната
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
търговска марка:
ЛУАЛЫ
Посоката На Сянката:
Нагоре И Надолу
Материал На Корпуса:
Алуминий
Използването на:
Празник
Материал:
Алуминий
Тип На Сянка:
Без сенки
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Източник На Светлина:
Led лампи
Източник На Захранване:
AC
Дали диммируемым:
No
Зона Осветление:
3-5 квадратни метра
Тип На Ключа:
Ключа няма
Страна на произход:
произведено в Китай

Избор на купувачи

подводни светлини плувен басейн лампа IP68 Водоустойчив 12V 10w led подводно осветление за фонтани син / червен/зелен

98.56 -5 % BGN 94.00

подводни светилки базен светилка IP68 Водоотпорен 12 V 10w лер подводни светилки за фонтани сино / црвена / зеленаВовед : Подводни Аквариум Нуркање Езерцето Базен Фонтана LEDСветлината е во нова состојба...

Творчески малка странична лампа прост, коридор, стълбище, с монтиран на стената лампа, детска стая, Баня светлина led огледално-рефлексни тела, с монтиран на стената ?

108.80 -12 % BGN 96.00

Материјал : Цврсто дрво+метал*Големина / димензија : погледнете ја сликата за детали*Lightsource & сијалица носителот : E27,1bulbs / светла*35 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица), lightsource / светилки не се вклучени (Ако треба, ве молиме контактирајте со нас)Боја : види на сликата за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)

DC 12V 2W infared sensor light LED индукционная лампа за шкаф шкаф нощна антре

118.24 -5 % BGN 112.00

decription : DC 12v 2 W 140 LM SMD 5050 рамен Smart Led IR движење инфраред Сензор Led лента ноќ Светлина за Фиока Кабинет гардероба дома плакарот ОсветлувањеСпецификации : Модел : LTQ800 Функции : Вратата Прекинувач ( Отворена врата, осветлувањето; Затвори вратата, осветлување исклучите ) Откривање на далечина : во рок од 35 cm до кабинетот вратата Wattage : 2 W Чип Тип : SMD5050 x 9pcs Работен напон : 12 V DC Големина : L=158mm, W=50mm, H=8мм Завршувањето на : Сребрена Материјал : алуминиумски+ ПММА леќа + PC делови Боја температура на светлина : Топло бела (2800k3500k) , Кул бело (5600k6500k) Возачот тип : работа со 12 V DC возачот ( без возач ) Lumens Флукс...

L0406 10 LED IR инфрачервена лампа за откриване на движение безжичен сензор за шкаф шкаф ключа за лампата удобен Нощна светлина

11.30 -20 % BGN 9.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^L0406 10 IR LED Инфраред Движење Откривање Светилка Безжични Сензорски Плакарот Кабинет СветлинаКарактеристики : 1.Висока светла, висока чувствителност, ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.2.Опремени со 10 поединец ЛЕР светлината е светла доволно за да се изврши worktop активности.3.Средина заштитен материјал, флексибилност и добра осветленост.4.Без жици, назад со лента, многу лесно монтирање.5.Во текот на ноќта, авто вклучи кога откривање на луѓето кои доаѓаат, автоматско исклучување кога луѓето лево.6.Погоден за Врата, таванот, темно, подрум, гаража, визба, пештера, гардероби, кабинети, шкафови, bookcases, хотел гардероба, безбедно, шатори, автомобили багажникот, по стеблото и на други места.7.Напојување : 4x AAA батерија (не се вклучени)Спецификации : Супер чувствителност на Далечина : за 35metersЧувствителен Агол : ≤ 100 степениLED Количина : 10 LEDДоцнењето : 15 SОптоварување на моќ : 600 MWIllimination : НИСКА 10 LUXLIGHTLED светла боја : белаБатерии : Потребна 4 X AAA батерии (не се вклучени)Светла боја : Бела, Топло БелаГолемина : 188 X30 X15mmAnswer : ___________________________ Note : Оваа светлина не е водоотпорен и не се инсталира на место со дожд, тешки влажност.Пакетот вклучува : 1x 10 LED ПИР Сензор Кабинет Плакарот Гардероба светлина (Батерија, не се вклучени)За Пратката 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

Veayas стенни тела с кабел обикновен дървен творчески висящи от масивно дърво за стълби преминаване на дневна светлина стенни лампи осветителни тела

57.12 -42 % BGN 33.00

Здраво, добредојдовте во мојата продавница и сакате да имаат убаво шопинг време.Кликнете за повеќе светилки : http : / / www.aliexpress.com / store / 818272Ако имате било какви прашања во врска со изборот на боја, се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро.МоделVYXC6055Lmap типЅидот СветилкаСветилка тело материјалМеталАбажур материјалникојИзвор на светлинаE27*1 BUCНапонAC110240 VГолеминаДијаметар 18 * Висина од 35 CMПрименаСпална соба, дневна собаП : За УслугиО : Доколку имате било какви прашања, добредојде и се чувствуваат слободни да контакт...

Nordic модерен прост офис led настолни лампи Дневна Спалня нощни творчески регулируема настолна лампа Безплатна доставка

393.04 -16 % BGN 330.00

Нордиските Модерна Едноставна Канцеларија LED Табела Светилка Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Креативни Прилагодливи Табела Светлина (1) Материјал : Железо + Дрва (2) Боја : Бела (3) Светлосен Извор : E27*1 (4) Големина : Ширина 55cm Висина 70cm (5) Тежина : 4kg (6) за Апликација : Спална соба, Студија, Bedlamp, Дневна соба, Кревет

110V / 220V/12V/24V 1W Led Bed Reading Light хол хотел спалня таблата led стенни осветителни тела, аплици

10.40 -4 % BGN 10.00

1 W Алуминиум Led Gooseneck Читање Светлина Ѕид Монтирани Факултативна Switch Led Затворен Ѕид Lamps3hotel соба led читање светлина,gooseneck ноќни led ѕид светлина,покрај led читање светлина,ноќни ѕид светилка со led,3w ѕид led читање светлина Morden Morden Descrip This кревет раководител светла,кревет светилки за читање,кревет светла ѕид монтирани,кревет монтирани, светлата за читање,кревет читање на светлината led,спална соба, светлата за читање ѕид монтирани,спална соба ѕид светла со читање светлина,спална соба ѕид светла со switch,спална соба ѕид монтирани, светлата за читање,спална соба ѕид, светлата за читање led,флексибилни ноќни ѕид светла,флексибилни ѕид читање светлина,gooseneck читање светлина ѕид монтирани,предводена од кревет, светлата за читање,предводена ѕид светилки спалната соба,модерно ноќни ѕид светла,приклучок во ѕид светилки за спалната соба,читање светилки за кревет,читање светлина за кревет,светлата за читање кревет,светлата за читање монтира на ѕид за спалната соба,преку headboard читање светлина,во текот на кревет светла за читање,над креветот читање светлина,ноќни, светлата за читање флексибилни,предводена ноќни читање светлина,led светлата за читање за кревети,headboard, светлата за читање флексибилни рака1 W Led Кревет Читање Светлина дневната Соба Хотел Спалната соба Headboard Led Ѕид Светла SconcesТелото боја : сребрена / црнаДолжина на gooseneck цевка : 30 / 40 / 50 / 60смВлезен напон : ac85265v / 12v / 24vМоќност : 1wПрозрачна Флукс : 100lmЗрак агол : 30 степенМатеријал : алуминиумCRI : >80Емитуваат боја : топло бела(30003200k),бело(60006500k),netural бела(4200k)​"Кликнете на "подолу осветлувањетоп продажба на ноќни светлинаПодносителот на пријаватаПовеќе светла1...

3D LED Night Light Змия с 7 цветове на светлината, за да украсят дома лампа невероятна визуализация невероятна оптична илюзия

BGN 19.18

Неверојатни 3 D LED Светилка Змија Форма LED Ноќ Светла со 7 Бои Магичен Панел 3 D оптичка илузија LED светлоКарактеристики : 1...

GZMJ Wonderland модерна творческа художествена Айфеловата кула настолна лампа/осветление за хотела, хол, кабинет, спалня Lamparas De Mesa

230.40 -14 % BGN 198.00

GZMJ земјата на Чудата Модерна Креативни Уметнички Ајфеловата Кула Табела Светилка / Светло за Хотел Дневна Соба Студија Соба Спална соба Lamparas Де МесаДимензии : 36cm x 70cm Материјал : Железо,Ткаенина Боја : Бела Светлина Извор : E27 Извор на Светлина : LED Сијалицата,Блескаво Сијалица Напон : 90 V260 V Wattage : 40 W Max Пакет : Вклучуваат 1 x Табела Светилка (Светилки Исклучени)

Регулируем люлка дълъг лост монтиран на стената лампа винтажное домашно осветление таван промишлен монтиран на стената лампа LED монтиране на стенни Lampen апликация

BGN 56.90

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Другите Димензии вкупна Висина како слика покажува вкупна Ширина како слика покажува Целокупната Длабочина како слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Max6 W Сијалица Вклучени да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Тежина Нето Тежина(kg) 1kg Постојат повеќе светла во мојата продавница,добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

3 W ключ допълнително монтиран на стената лампа за четене за спални стенни аплици хол със закрит стенни осветителни тела

11.04 -0 % BGN 11.00

1 W Алуминиум Led Gooseneck Читање Светлина Ѕид Монтирани Факултативна Switch Led Затворен Ѕид Lamps3hotel соба led читање светлина,gooseneck ноќни led ѕид светлина,покрај led читање светлина,ноќни ѕид светилка со led,3w ѕид led читање светлина Morden Morden Descrip This"Кликнете подолу за" нова пристигнување светлина со двојна боја temprature​ОписГолеминаПодрумот со прекинувач : H28* Φ 65mmПодрумот без прекинувач : H28* Φ 70mmДолжина на gooseneck цевка : L30cm / 60смСветлината главата : L45* Φ33 mmМоќност : 3wВо однос светлаФункција1...

2pcs Sconce Led light Wall Modern Home decor Fashion life AC85-265V Restrant Corridor Lamp Indoor KTV Bar VR

37.71 -34 % BGN 25.00

Answer : ___________________________ Note : Абажур Боја е емитуваат боја Ве молиме оставете порака за да ни каже која боја ти треба кога ќе изберете "мешана боја", или ние ќе ги испрати бои по случаен избор...

1 W алуминий led стенни нощни лампи за четене стенни осветителни тела, осветление стена led аплици

BGN 10.56

1 W Алуминиум Led Gooseneck Читање Светлина Ѕид Монтирани Факултативна Switch Led Затворен Ѕид Lamps3hotel соба led читање светлина,gooseneck ноќни led ѕид светлина,покрај led читање светлина,ноќни ѕид светилка со led,3w ѕид led читање светлина Morden Morden Descrip This"Кликнете подолу за" новиот пристигнување предмет : двојна боја tempratureОписГолеминаПодрумот со прекинувач : H28* Φ 65mmПодрумот без прекинувач : H28* Φ 70mmДолжина на gooseneck цевка : L300mmСветлината главата : L35.5* Φ29 mmМоќност : 1wФункција1...

50 бр./опаковане. DC12V 3 Watt led шкаф шкаф светлина нощна светлина за шкаф шкаф шкаф за кухня нощни 7 см в диаметър

594.72 -5 % BGN 565.00

Карактеристики : Запалени од страна на 3528 LED , 200lm висока осветленост и долг животен век.Напојува со DC12 V , заштеда на енергија, еколошки.Може да застане на маса и да бидат обесени на ѕидотМоже да се користат кај деца соба, спална соба, ходник, купатило, кабинети и др.Спецификации : Предмет Тип : Ноќ светлата кабинет светлинаСветла Боја : Топло бела, Бела (изборен)LED Количина : 3528 ledЗрак Агол : 180°Прозрачна Флукс : 200lmМоќност : 3 WМоќта од Страна на : DC12 VLED Span Живот : 80,000 часаШколка Во Боја : БелаТело Материјал : ABS и пластикаконекција фитинзи : Пакет листата : 50 * кабинет светлина

модерни rose gold led настолни лампи завъртане настолна лампа офис кабинет настолни лампи дневна нощна лампа ZA825425

BGN 348.80

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Извор на светлина] : LED[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да варираат .големина : види подолу

3D LED Night Light Жираф с 7 цветове на светлината, за да украсят дома лампа невероятна визуализация невероятна оптична илюзия

BGN 19.18

Неверојатни 3 D LED Светилка Жирафа Форма LED Ноќ Светла со 7 Бои Магичен Панел 3 D оптичка илузија LED светлоКарактеристики : 1...

2 бр./лот 1-36W led подземни лампи погребан светлина открит светлина първи етаж-вградени лампа AC85-265V земята погребан светлина

83.20 -0 % BGN 83.00

1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7дена за замена или пари назад...

ZYY таванско помещение ретро зелено растение ВАЗа окачен лампа злато желязо за хранене-ресторант спалня кафе хол LED крушка E27

124.80 -16 % BGN 105.00

Добредојдовте на нашата продавница!!!кога ќе го купите производи pls видите првите детали : За драги купувачот1.Ние сме осветлување производство на компанијата.Ние имаме една предност во цената!2.ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.3.За пакување.Ние ќе ве направи сигурни дека пакување и пред превозот надвор,Ако светилка е оштетен за време на транзитот,Ние ќе ги сноси сите на косата.4.За на време да се подготват светилка, Ние обично треба 3 до 5 работни дена за да се подготват светилка за да бидете сигурни во квалитетот на светилка.5.За транспорт, Ние ги користиме на Воздухот товар,Превозот време за 5 до 7 дена ,Доколку има задоцнување во превозот,Ние ве информира веднаш.6.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга по продажбата,Ако имате било какви прашања,ве Молиме дај ми порака.Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.7...

Бял облак LED Marquee Sign LIGHT UP Vintage metal night light стенни лампи Indoor Deration

78.40 -18 % BGN 64.00

Објект : LED marquee знакоблак icecreamДимензија : icecream : 14cm W* 31cm H* 5cm D(5.5" * 12.2" * 2.0")Cloud : 30cm W* 19cm H* 5cm D(11.8" * 7.5" * 2.0")Моќност : 2 AA батерии ( не се вклучени )Материјал : металБои на знак : белаСијалицата : Топло бела Led диодиЖивотниот век : Повеќе од 50000 часаИнсталација : Назад завртка завртки фиксна.Примена : Внатрешна употреба, дома или празник декорацијаНе бара штекер ,користи 2 AA батерии па нема невешт во потрага мозок !Може да се закачи на ѕид или место на некаде на рамна површина !Taizhou Luckystar Уметности & Занаети Co., Ltd...

2017 САМ Combination LED Night Light Box нощен настолна лампа САМ Letter Cards lampe Luminaria Night light Party Коледа Decor Light

47.98 -27 % BGN 35.00

2018 Нови LED Шарени Комбинација ДОВЕДЕ Ноќ Светлина Кутија Ноќ Светилка USB Или АА Светлина Кутија Ноќ Светилка Со Далечински Управувач Кино Lightbox Опис : Тоа е еколошки и мека на очите...

Декорация от метал миниатюрни led модел куклена къща 1:12 се прилага

10.75 -7 % BGN 10.00

Врвен сет на убаво врежан куќа LED светилка минијатурни кукли Ѕид Модел Има ДОВЕДЕ во енергија, економија и доаѓа со литиум батерија која може лесно да биде заменет Цвет форма со полутранспарентно сенка Со on / стоп основа, лесен за употреба Изграден во копчето батеријата, без жици, без connector Superb сет на убаво врежан куќа LED светилка минијатурни кукли Ѕид МоделИма ДОВЕДЕ во енергија, економија и доаѓа со литиум батерија што лесно може да се замениЦвет форма со полутранспарентно сенкаСо on / стоп основа, лесна за употребаИзградена во копчето батеријата, без жици, без конекторТоа е одличен и убаво детални метал вистински (не пластика) се однесува ѕид во размер 1 / 12.Поставете го на ѕидот на куклена куќа за реални детали.Опис : Со лента и магнет на дното, лесно за вас да го поставите било кадеМатеријал : МеталВисина : Околу...

Led осветление стена AC85-265V модерна проста спалня нощна лампа закрит кухня с трапезария, коридор, стенно осветление акрилен материал

45.22 -45 % BGN 25.00

Добредојдовте на Vecli бренд продавница Ние, главно, се продаде модерната модасветла Квалитет и најдобра услуга се загарантирани...

Черни нощни стенни лампи 5w Led Спот Осветление вода от маркуч рокер четене стенно осветление с ключ LED светлини picture

BGN 19.54

Повеќе Препорачуваме ПредметиЦрна Ноќни Ѕид Светилки 5w Led Спот Осветлување Водовод Црево Рокер Рака Читање Ѕид Осветлување Со Switch LED светла сликаСтилот на Модерната Материјал Алуминиум,ПРЕДВОДЕНА Влезниот Напон 100240 V 50 / 60 Hz LED Извор на Светлина ПРЕДВОДЕНА Вклучуваат или Не Вклучуваат Префрлување Тип на Прекинувач On / Off за Инсталација Тип на Ѕид Монтирани Одговараат За*Спална соба*Студија Соба*Трпезарија*Aisle Гаранција 1 Година Потрошувачката на Енергија 5 W Боја Црна КоментариПовеќе Слики за вашиот референцаПревозотНие брод на Светот.Превозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат.Постои вистински следење на број за секоја цел...

1 W алуминиеви стенни нощни лампи за четене вик капан фоново огледално покритие

BGN 10.88

1 W Алуминиум Led Gooseneck Читање Светлина Ѕид Монтирани Факултативна Switch Led Затворен Ѕид Lamps3hotel соба led читање светлина,gooseneck ноќни led ѕид светлина,покрај led читање светлина,ноќни ѕид светилка со led,3w ѕид led читање светлина Morden Morden Descrip ThisОписМодел : PLG1 W009Моќ : 1*1 WЗрак агол : 30 степенМатеријал : алуминиумEmitte боја : бела / топло белаТелото боја : сребренаLed чип : epistarЦевка должина : 30 / 60смГолеминаПодрумот со прекинувач : H28* Φ 65mmПодрумот без прекинувач : H28* Φ 70mmДолжина на gooseneck цевка : L300mmСветлината главата : L57* Φ33 mmФункција1...

Матиран алуминий led монтиран на стената лампа модерен кръг 8 цвята 1 W 3 W AC85-265V бар KTV хотел тавана коридор лампа закрит завод VR

23.44 -36 % BGN 15.00

Точка Бр : Led светилка ѕидLed Чип : Epistar чип висока моќност ledМоќност : 3 WБоја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / розова / Виолетова / Бела / Топло бела(=Беж)Volatge : AC85265 VМатеријал : АлуминиумТелото Боја : СребренаДимензии : 8 CM ДијаметарСоберат начин : монтира на ЅидГаранција : 2yearsСертификација : CE, Ro HSПакет : 1 парче ѕид led светилкаНие сме вистински сонце, добредојдени да ги прилагодите на себе стил.Повеќе информации за производот recommond : Превозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.