• Новинка
10leds Holiday lights Metal love shape Led Light string 1.2 M Battery Operated на Коледа christmas Garlands фея wedding Decor DA

10leds Holiday lights Metal love shape Led Light string 1.2 M Battery Operated на Коледа christmas Garlands фея wedding Decor DA

резултат:
BGN 16.42

Брой продукти
НаличноКарактеристики: Убава Батеријата работеше Транспарентно кабел Уникатен дизајн тип на Прекинувач : вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Целокупната форма : Метал Љубов форма
Спецификација: Извор на Енергија : Батерија Управувана : 2x AA (1.5 V) (не се вклучени) Број на Светилки : 10 Сијалица Тип : LED Употреба : Дневна Соба, Спална соба, Кујна, трпезарија, Home Office/Студија, Конзерваториум, Ходникот Емитуваат боја : Бела /Топло бела/Multicolor Стил : Модерна Функција : Статични Материјал : Метал Осветлена Должина : околу 1.2 метри
Забелешка : боја на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање. Батеријата не е вклучуваат
Пакет : 1*led светло string (Без батерија)

Answer : ___________________________ Note : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Подробности

Мощност:
120cm 10leds
Използването на:
Празник
Номер На Главата:
1-19 главата
документ:
CE, RoHS ce, CCC
Гаранция:
2 години
Номер На Модела:
FK95
търговска марка:
ЧИНКОЛОР
Източник На Светлина:
Led лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Характеристики:
Метална форма на любов
Тип На Батерията:
AA
Дължина:
120cm
Нетъкани Материали Опашката:
No
Името На Празника:
Коледа
Разстояние Осветление:
1-5m
Случай:
Спалня
Източник На Захранване:
Суха Батерия
Цвят:
Бял
Дали диммируемым:
No
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Музика:
Няма
Тип Штепсельной Вилици:
Няма
Базов Тип:
Няма
Цвят:
топъл бял цвят
Напрежение:
5V
ДРИБЛИРА:
10LEDs
Батерия:
не включва

Избор на купувачи

UniqueFire G6 Cree XML-T6 Led Преносими led фенерче 1200 лумена бяла светлина 5 режима на акумулаторна лампа мощност от батерии 18650

35.18 -6 % BGN 33.00

Производ Decription : * Модел : G6XML* Боја На Каросеријата : Sliver* Материјал : Авион Алуминиум Легура* Wattar : 10 W* ИНФРАЦРВЕНА светлина опсег : 100200 метри* Траење : 1 3 часа( зависи од капацитетот на батеријата и режим на избор )* Животниот век : Просечна 100,000 часа* Начини : 5 режими(highсреднониска strobeсос)* Оперативен напон : 0.9 V – 4.2 V* Напојување : 1 x батерија 18650 ( НЕ е вклучен батеријата )* Замени : Крајот капа притисни наисклучување* Димензија( mm ) : 114mm(L) / 23mm(HD)* Тежина( g ) : 103Пакет : 1 x Фенерче(не се вклучуваат на батеријата)Мерки на претпазливост : • Не работат на светлината директно во очи, инаку силна светлина ќе предизвика трајно оштетување на окото.• светилка е забрането да ги растурајте, избегнување на мисловните сонце или сијалица штета.• Кога светилка не може да се одржи висока осветленост, полнењето на батеријата и избегнување на прекумерно испуштање и да предизвика оштетување на батеријата.• Unscrew на крајот капа кога работат на батеријата и да се обрне внимание на батеријата позитивни и негативни, тогаш се стави во батеријата и завртки на крајот капа.

6M *4M no waterproof LED Net Mesh Фея String Светлини ice bar lamp for Туинкъл Home Garden Christmas Party Wedding

126.40 -10 % BGN 114.00

Вие исто така може да се допаѓа6 M *4 M Не водоотпорен LED Нето Мрежа Самовила String Светла мраз бар светилка за Трепкане Дом Градина Божиќ Свадба ПартијаОпис : Сосема нов, суперсветли и совршена декорација за забава, соба, градина, дома и на Божиќ.Тоа може да бидат оштетени откако rainstorm, ве молиме да се забележи.Спецификации : Вкупно 672 led нето светлина.Секој нето светлина има 8 различни начини : комбинација, во бранови, секвенцијален, slogs ете, си поигруваше / flash, бавно исчезнат, трепкане / flash, и стабилна наГлавната нето димензија е за 6m*4m ,и приклучете да контролер е за 50cm.Напон : 220 V ЕУ Приклучок ,испратете ги по ваш избор .Боја : Топло Бела / Блу / Бела / MulticolorPacakge1 set 6 X 4m LED Нето СветлинаЗа БојаBecuase на разликата помеѓу различни монитори и снимање инструменти, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Гореща продажба на професионален гмуркане и подводен фенер Факел CREE XML-T6 2200LM водоустойчив led лампа на батерии 18650

28.00 -43 % BGN 16.00

LED Подморница Светлина Нуркање Светло Подводни Факел Водоотпорен КРИ T6 Блиц Светлина СветилкаКарактеристики : Топла Продажба 2200 LM Подводни Нуркање Светло КРИ XML T6 LED Светилка Факел Светилка 60 M Waterproo FLT035Супер светло КРИ T6 LED светло.Повеќе од 25 метри ефективни растојание на светлината под вода.Високо технолошки светла LED со исклучително долг работен век.Тешки & трајни, отпорни на влијанието.Спецификации : Топла Продажба 2200 LM Подводни Нуркање Светло КРИ XML T6 LED Светилка Факел Светилка 60 M Waterproo FLT035LED type : CREET6Материјал : Алуминиум легура + пластикаЛумен : 2200 LMБатерија : 1 * батерија 18650 (Не се Вклучени)Прекинувач : / ИСКЛУЧУВАЊЕГолемина : 12.2 см( должина ) * 3.8 cm( тело со дијаметар )Тежина : 0.12 KGПакување листа : A : 1 * LED нуркање светлина + wristband Б : 1 * LED нуркање светлина + wristband + 1 батеријата C : B : 1 * LED нуркање светлина + wristband + 1 батеријата + полнач

10 x 1M Sets/Лот T style анодизиран led лента тавана канал и алуминиева u-бар, лампа за подови или наземни осветителни тела

197.07 -5 % BGN 187.00

10 X 1 M Групи / Многу T стил Елоксирани led лента таванот канал и алуминиум у бар светлина за Подот или земјата светла LED алуминиумски профил Стилови : Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко., LtdДетали за производот : Опис Алуминиум Материјал Al6063 T6 Diffuser Стил : дифузен Diffuser Материјал PC Должина 0.5 / 1 / 2м / други Големина 27.1 X11 MM Внатрешна ширина 12.2 MM Додатоци Крајот капи Одговараат на Парчиња SMD 3528 / 5050 / 3014 флексибилна лента Водоотпорен N / A Апликација Украси, Топлина мијалник Форма Т типАпликации : Вдлабнати под кујна carbinet LED осветлување...

LED bar light 50CM 72leds DC 12V LED strip bar 4014 smd Jewelry showcase lighting with V Aluminum profile cold/white

233.60 -8 % BGN 215.00

LED лента светлина 50 CM 72leds DC 12 V LED лента бар 4014 smd накит приказ осветлување со V Алуминиумски профил ладно бела Параметар : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 15 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6500 K / Бела 3500 KИзвор на светлина : 4014 SMD LEDLED Количина : 72leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416 Lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSСо V Тип На Школка :

30 m (30 бр.) Много 1 м всяка, led алуминиев профил за led ленти SN2212-1m, прозрачен капак и млечно-неорганизирани покриване на разположение

BGN 218.38

30m(30pcs) многу, 1m по парче, предводена од алуминиумски профил за led ленти SN22121m, јасно се покријат и млечниот дифузна поклопецот се достапниКомпоненти1m алуминиумски профил за led ленти вклучени· 1x1meter алуминиумски профил· 1x1meter млечниот дифузна или избришете ги покрие· 2x Монтажа клипови· 2x Крајот капи (1pcs со дупки за жица, 1pcs нема дупки)Answer : ___________________________ Note : · Дел број : Алуминиумски профил 1 MМлечниот дифузна или транспарентни или маска· Големина : 1000x22x12mm· l ед ленти не е вклучен! Ако треба, pls контакт со нас преку еМаил.· 30pcs пакет, 1pcs е 1m...

DIY дата на раждане LED Grow Light Hydroponice AC 220V 20W 30W 50W Driverless LED Grow Чип Smart IC за вътрешна градина DIY Growth And Bloom

5.73 -13 % BGN 5.00

1pcs Hydroponice AC напон 220 V 20w 30w 50w кочан led расте светлина чип широк спектар 380nm840nm за Внатрешна Растенијата Seedling Расте и ЦветСпецификација : 1...

1. 5MX1. 5M 96 LED home outdoor holiday christmas коледа decorative wedding net mesh string фея curtain garlands strip party light

22.37 -51 % BGN 11.00

1.5 MX1.5 M 96 ДОВЕДЕ дома отворено празник божиќ божиќ декоративни свадба нето мрежа string самовила завеса garlands лента партија светлинаСпецификација : Убаво светла самовила светлина96 LED светла завиткани во нето формаИздржливи& водоотпорен дизајн, погодна за внатрешна и надворешна декорацијаУкрасете го вашиот продавници, забава, соба, градина, дома, свадби, X'Mas партија, итн8 начини на glimmering ефекти : Комбинација, во бранови, секвенцијален, бавносјај, си поигруваше, бавно исчезнат, стабилен и трепканеДонесе повеќе романтика и топло чувство за оние посебни моментиПоврзете на AC напон 220 V штекер со ЕУ стандарден приклучокПритиснете го копчето на контролер за менување ефектиБрој на LED : 96 парчињаПриклучете да контролер е 59cm во далечинаНето тежина : Appx 150 x 150 см,ги вклучува приклучокот.Боја : блу / бела / muticolourТекст : 220 V / 110 VAnswer : ___________________________ Note : Високи работен напон може да предизвика сијалица руптура или онработаГлавната апликација;Божиќ дрво декорации, Пролетниот Фестивал, на СрединатаЕсенски фестивал, свадба декорација позадина на изгледот, куќи за гости, ресторани, трговски центри, апарати за домаќинство, продавница Прозорци, клубови, концерти и песна сала, модна ревија, дискотеки, фаза, и тоа на разни места од изгледот опсег, итнПогоден за Внатрешна употреба...

Коледни декоративни светлини 100 LED String Light 8 режими на светкавицата Туинкъл Star Фея Decoration for Wedding, Фестивал, Празник

20.40 -22 % BGN 16.00

Кабел боја : БелаЗапалени светилки Бои : RGBY, Сина,Зелена , Црвена , Бела , Топло бела , Жолта ,розова ,виолетоваРаботен режим : Фокус или светкавиПриближната запалени string должина : 10m / 100 топката LED диодиНапон : 220 V240 V (ЕУ)Моќност : 6wЕдна сијалица од секоја капка по случаен избор twinklesПогоден за внатрешна или надворешна употребаСветла живописни бои од емитуваат светлина диодиАко една светлина оди надвор, а останатите ќе останат осветлена.Лесно може да бидат обесени, зависник, или зезнав на било која површина овозможувајќи за поголема флексибилност, инсталацијаОтпорен на вода, но не Потопување во вода.8 Осветлување Сцени, Изберете вашиот омилен светлина режим! можете да изберете било режим што ви се допаѓа (Комбинација, Во бранови, Секвенцијален ,SLO GLO, си поигруваше / flash ,Бавно исчезнат ,Трепкане / flash ,Стабилен on)Answer : ___________________________ Note : светлата string е водоотпорен но приклучок и контролорот не е водоотпорен,вие треба да ги заштити нив и кога ги користите надвор.

Висококачествен източник на захранване LAVALEE 5V 40A 200W 20A 100W 30A 150W 60A 300W Vehicle LED Display Power Supply for Special car-usage

BGN 24.00

Висок Квалитет на Напојување LAVALEE 5 V 40 A 200 W 20 A 100 W 30 A 150 W 60 A 300 W Возило LED Дисплеј Напојување за автомобил СпецијалниупотребаLAVALEE 5 V 20 A : LAVALEE 5 V 30 A : LAVALEE 5 V 40 A : LAVALEE 5 V 60 A : ​LAVALEE 5 V 20 A : LAVALEE 5 V 30 A : LAVALEE 5 V 40 A : LAVALEE 5 V 60 A : Забелешка : Различни видови на напојување пакет големина и тежина не е исто.​Забелешка : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или да ја напуштатпорака до мене...

Подгонянный магазин етаж 60cmx40cm за насърчаване на двустранни дъски знак светла кутии Led творческо украса за дисплея на стената

BGN 492.80

Нерѓосувачки челик двојно страна светлина кутија Материјал : не ' рѓосувачки челик и акрил Инсталација метод : навртки, Видови на осветлување : двојно страна запалени извор на Енергија : AC110 V, AC220 V Оперативен моќ : DC12 V Сертификат : CE, УЛ, ROHS За прилагоди на големината на,ве молиме проверете со нас со цена пред цел.Ви благодариме.

Ice Led String strip light Moon stars 138leds 250CM Length Фея Christmas Lights Window Curtains Party Wedding Decor UW

BGN 55.47

Овој производ е совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ партија, свадба, итн.Точка Бр : LED Нето Осилото светлинаГолемина : 2.5 M должина + 2.5 M должина на кабелот за напојувањеled Количина : 138pcs led диоди( вклучуваат 6pcs ѕвезди + 6pcs Месечината)Светла Боја : Розова / Блу / Бела / Топло бела / MulticolorVolatge : AC220 V 50 / 60 HzГаранција : 2yearsСертификација : CE, Ro HSFearture : 138 парчиња Бела PC топката ,светла боја на светлина.Plug and play, лесно за ракување.Ниска потрошувачка, убава светла боја.Може да промените неколку различни флеш режим притиснете на прекинувачот.Водоотпорен, може да се широко се користат за декорација на патишта, courtyards, продавница прозорци, продавници, салони фази, итн.Совршена декорација за Божиќ, Денот на Вљубените, свадба, забава, итн.Пакет : 1 Парче Led Нето осилото светлина ( Не вклучуваат други )Превозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена...

Безплатна доставка 2000mmX16mmX12mm алуминиев профил за led бара / led ленти корпус с капак КОМПЮТРИ и аксесоари 2M / pcs 30 бр./лот

BGN 362.21

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X16mm X12mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот / заоблачено4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4pcs на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

YUPARD гмуркане водолаз фенерче водоустойчив подводна дълбочина 100 метра Висок светъл XM-L2 led фенерче, фенер прожектор, акумулаторна батерия

84.48 -48 % BGN 44.00

спецификација : Повеќе од 100 метри ефективни растојание на светлината под вода Батерија : внатрешни литиум батерија (6000m Ah) Лумен : 600 LM 3 префрлете го Режимот : висок / низок / сос Тежина(g) : 510g материјал : алуминиумПакет се Вклучени : 1 x Нуркање Светло + полнач

Коледа 5M 50LEDs батерии Led топката ред Фея светлини лампа за двор градина къмпинг Коледа е празник, сватбено тържество

16.43 -9 % BGN 15.00

Божиќ 5 M 50 LEDs Батеријата Напојува Лед Топката string Самовила Светла Светла за Патио Градина Кампување Празник Божиќ Свадба ПартијаТочка Бр : LED Сијалицата светлаСветла боја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / Бела / топло бела / Променливо / Розова / ВиолетоваМоќност : 3pcs АА Батерии (со исклучок , бидејќи Кина Пост е забранета батеријата )Тип на прекинувач : Три тип (Стабилна или трепкане или исклучите)Број на LED : 50 ledДолжината на string : 5 метриДијаметар на Топката : Околу 1.75 cmКарактеристики : 1.Супер светло и ниска потрошувачка на енергија.2.Phlx чип светлина, кршењедоказ и се тресатдоказ.3.Долг животен век : повеќе од 100000 часа.4.Безбедно и животната срединапријателски, без зрачење или загадување елементи.5.Погоден за Божиќ, свадби, на Вљубените 's Day, партија, кафуле, паб, концерт, модна ревија, итн.Ние го прифаќаме САМО alipayСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМСите предмети се Фабрички запечатени и тестирани пред превозотНарачките обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена, преку Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозотКина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот бара физичка адреса И Валиден Телефонски Бр...

3.5 M x 0.6 M LED Outdoor Home Party на коледа Christmas Decoration String Фея Wedding Curtain Garlands Strip Светлини AC110/ AC220V

20.42 -12 % BGN 18.00

3.5 M x 0.6 M LED Отворено Дома Партијата Божиќ божиќ Декорација String Самовила Свадба Завеса Garlands Лента, Светлата за AC110 / AC220 VМожеби сте заинтересирани во следниве производи : Карактеристики : Енергетски ефикасни Supabright Led диоди Низок напон IP44 оценет Јасно кабел боја Долго оперативни живот Спецификации : LED Боја : топло бела / сино / виолетови / црвени Напон : AC110 V / 220 LED Кол : 96 LED Сијалица LED боја : бела Материјал : Пластични Цврстина : Х...

Водоустойчив 35W 300-5050 SMD RGB LED Light Strip (DC 12V / 5m)

25.60 -26 % BGN 19.00

Голем агол на гледање, ниска потрошувачка на енергијазаштеда на енергија и животната срединапријателски; животниот век до 50.000 часа; Погоден за декоративни осветлување, патот и се обликуваат идентификација светилка, рекламирање светилка

100 бр монтаж на стена 10 мм крепежный скоба, за да 5050 led ленти светлина с винтове пластмаса

5.25 -5 % BGN 5.00

Карактеристики : Ултра тенок дизајн, пониско од LED откако ќе го инсталирате, нема да влијае осветлување ефект утврден од страна завртка, лесен за употреба...

10 бр. / лот нов SVS400A96_REV5.1_6C0B_140424 6 led 423мм

BGN 36.78

Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / ЕМС Превозот : DHL 48 денови за испорака со ЕМС 712days испорака Кина poste воздух mail 1530 дена за испорака Ther сите производи се со Оригинални делови на Производите се тестираат пред пратката, ние инсистираше на принципот дека ако тоа не е тест не е предаден, па можете да остатокот увери за да се купи! Нашата компанија главно трговија сите инчен Оригинални делови,плоча, инвертер, светлото одбор, моќ одбор, ТЕДИН одбор, оригинални електронско IC...

6 бр. / опаковане. led алуминиев профил бар светлина окачен лампата на 1 м 144leds AC220V led tube hard luces strip smd 2835 с капак за PC

192.00 -5 % BGN 182.00

алуминиумски профил LED Лента Светлина 1m 144leds AC220 V led цевка тешко цврсти лента smd 2835 Со pc покритиеПараметарот : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 15 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6500 K / Топло Бела 3500 KИзвор на светлина : 2835 SMD LEDLED Количина : 144leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416 Lm по ledВлезен напон : AC220 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSпакет : 6 компјутери led лента, светлата

3 led супер яркост RGB led модул светлина DC 12 В водоустойчива IP65 модул шприц 5050 SMD 0.72 Watt led знак на светлината 500 бр./лот

224.00 -8 % BGN 206.00

Предмет Бр : LEDБојаБранова должинаБојатемператураЛумен (Еден Модул)АголMPMFAD011TOP5050Р620635nm4.5 LM±10%120G520535nm10.5 LM±10%Б465475nm2 LM±10%Нема.ОбјектотПараметар01Вози методКонстантен напон диск02НапонDC12 V03Моќ(еден модул)0.72 W(typ)04LED КОЛИЧИНА(еден модул)3 PCS05Макс Врска Количина(ПАРЧИЊА)20(typ)06Маска боја & материјалМлечно бела ПВЦ07Големина50155mm08IP НивоIP6509Работна температура20+60c10Акции температура40+80c11Гаранција1years / 15000 H12Тежина(20pcs / string)320g1...

Мини преносим фенерче, Акумулаторна батерия вграден зарядно за кола Lanterna за къмпинг работна лампа автомобил цигара открит фенерче

17.92 -39 % BGN 11.00

Мини пренослива Светилка Батерија изграденаво автомобил полнач Lanterna За Кампување Работи Светилка Автомобил Цигара отворено фенерчеСупер мини големина, компактен и лесен за носење...

10 камбанки led ред 120 см. 9 цвята лека нощ с батерии помещение фестивал фенер партия семейство рожден ден на коледен декор SR

6.53 -8 % BGN 6.00

Состојба : 100% сосема новLED Количина : 10pcsДолжина : Околу 120cmПрстен големина : 2.7 cmМоќност : 2*АА батерија (Не се вклучуваат)Боја на каросеријата : мултиНачини : Стабилен наСветилка треба да се чува подалеку од влага, дожд или маглаЗаштеда на енергија,лесно да се остри.Лесно да се инсталира и долг животен векНаправени од високо квалитетен материјал, трајни производи за секојдневна употребаМногу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлината моќНиска потрошувачка, висока осветленостЕнергијазаштеда на енергија и еколошки.Овие светла се одлични за декорација насекаде,Романтични декоративни,Погоден за лица, квадрат, градина, внатрешна декорација, отворен декорација,итн.!!Издржливи и отпорни на топлина бакарна жица.Флексибилни бакарна жица може лесно да се изгради форми сакатеВодоотпорен : Светлина string е водоотпорен, но имајте на батеријата кутија сува.Пакет содржи : 1 x LED string СветлаПревозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена...

Търговия на едро с 200 бр./лот водоустойчива IP65 led модули 2 smd3528 светодиоди led пикселова модули DC 12V led модули висока яркост

78.72 -5 % BGN 75.00

Ве молиме изберете боја ви се допаѓа најмногу, или ние ќе брод на сите за кул бело led.Жолта / Зелена / Црвена / Блу / Бела / Топло Бела боиФункција : 1...

акумулаторна къмпинг led фенер външно осветление фенерче USB порт за зареждане с батерия 18650 мощен проблясък на светлина от факел

36.88 -30 % BGN 26.00

Отворено Осветлување полнење преку USB порта, со батерија 18650 светло моќен блиц светлина факел кампувањеКарактеристики : Строга контрола за да се обезбеди добар квалитет.Мултифункционални светлина, се користи како кампување светло, светло, исто така фаза светлина.Тоа е најдобар избор за семејството, кампување и така натаму.Вграденво со кука, може да бидат погодни да висат во шаторот во внатрешноста.Пренослив дизајн, лесен и водоотпорен, е многу издржливи.Спецификација : Количина : 1pcsМатеријал : ABS / ГумаБоја : Бела / Црвена / ЗеленаБатерија : 1*18650 Батерија Li / 3*AAA Батерии(НЕ се ВКЛУЧЕНИ)Големина : 100*95*190mmПакет големина : 105*105*140mmТежина : 290gПакет тежина : 390gПакетот Вклучува : 1 x Преносни LED Камп Светлина1 x USB кабел за полнење1 X батерија 18650Плаќање : * Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини.* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред.* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел.Превозот : * Ние брод на светот ( Освен некои земји и APO / FPO ).* Цел ќе биде испратена во рок од 3 работни дена.* Ние само брод да се потврди цел адреси...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.