• Новинка
Подгонянный магазин етаж 60cmx40cm за насърчаване на двустранни дъски знак светла кутии Led творческо украса за дисплея на стената

Подгонянный магазин етаж 60cmx40cm за насърчаване на двустранни дъски знак светла кутии Led творческо украса за дисплея на стената

резултат:
BGN 492.80

Брой продукти
Налично

Нерѓосувачки челик двојно страна светлина кутија Материјал : не ' рѓосувачки челик и акрил Инсталација метод : навртки, Видови на осветлување : двојно страна запалени извор на Енергија : AC110 V, AC220 V Оперативен моќ : DC12 V Сертификат : CE, УЛ, ROHS За прилагоди на големината на,ве молиме проверете со нас со цена пред цел.Ви благодариме.

Подробности

Цвят:
60x40cm, 60x60cm, подгонянный размер
Тип Елемент:
Led модули
Характеристики:
Водоустойчив
документ:
UL, CE, CCC
Височина:
5-200 сантиметра,
Номер На Модела:
9
Ширина:
cutomized
Напрежение:
12V
Дължина:
cutomized
търговска марка:
йоруспарк

Избор на купувачи

Коледни декоративни светлини 100 LED String Light 8 режими на светкавицата Туинкъл Star Фея Decoration for Wedding, Фестивал, Празник

20.40 -22 % BGN 16.00

Кабел боја : БелаЗапалени светилки Бои : RGBY, Сина,Зелена , Црвена , Бела , Топло бела , Жолта ,розова ,виолетоваРаботен режим : Фокус или светкавиПриближната запалени string должина : 10m / 100 топката LED диодиНапон : 220 V240 V (ЕУ)Моќност : 6wЕдна сијалица од секоја капка по случаен избор twinklesПогоден за внатрешна или надворешна употребаСветла живописни бои од емитуваат светлина диодиАко една светлина оди надвор, а останатите ќе останат осветлена.Лесно може да бидат обесени, зависник, или зезнав на било која површина овозможувајќи за поголема флексибилност, инсталацијаОтпорен на вода, но не Потопување во вода.8 Осветлување Сцени, Изберете вашиот омилен светлина режим! можете да изберете било режим што ви се допаѓа (Комбинација, Во бранови, Секвенцијален ,SLO GLO, си поигруваше / flash ,Бавно исчезнат ,Трепкане / flash ,Стабилен on)Answer : ___________________________ Note : светлата string е водоотпорен но приклучок и контролорот не е водоотпорен,вие треба да ги заштити нив и кога ги користите надвор.

3 led супер яркост RGB led модул светлина DC 12 В водоустойчива IP65 модул шприц 5050 SMD 0.72 Watt led знак на светлината 500 бр./лот

224.00 -8 % BGN 206.00

Предмет Бр : LEDБојаБранова должинаБојатемператураЛумен (Еден Модул)АголMPMFAD011TOP5050Р620635nm4.5 LM±10%120G520535nm10.5 LM±10%Б465475nm2 LM±10%Нема.ОбјектотПараметар01Вози методКонстантен напон диск02НапонDC12 V03Моќ(еден модул)0.72 W(typ)04LED КОЛИЧИНА(еден модул)3 PCS05Макс Врска Количина(ПАРЧИЊА)20(typ)06Маска боја & материјалМлечно бела ПВЦ07Големина50155mm08IP НивоIP6509Работна температура20+60c10Акции температура40+80c11Гаранција1years / 15000 H12Тежина(20pcs / string)320g1...

DHL 100m LED STRING Strip 600 Hearts LED Holiday CHRISTMAS WEDDING Curtain Decoration Светлини лампа Drop Shipping

268.80 -5 % BGN 255.00

100 LED STRING Лента 600 Срца LED Празник БОЖИЌ СВАДБА Завеса Декорација Светла Светилки Пад на ПревозотСостојба : НОВАТип : Срцето LED string светлаLED Количина : 600pcsСветлината Должина : 100Жица Боја : Јасно белаСветлината Материјал : ПП & TPR & CRV челикРабота Живот : 1 годиниСветла Боја : RGBСветлината на Владата : во Комбинација, Во бранови, Секвенцијален,Slo Glo, Си Поигруваше / Flash,Бавно Исчезнат, Трепкане / Flash, Стабилен наНапојува Поддршка : 110 V120 V / 220 V240 VПриклучокот Стил : НАС...

Гореща SecurityIng супер ярък 3x XML-T6 LED 2400Lumens водоустойчив фенер Фенерче с 6 режима на светлина поддръжка на USB зареждане

30.98 -16 % BGN 26.00

Security Ing Супер Светло 3x XML T6 LED 2400 Lumens Водоотпорен Светло Факелот со 6 Модови Светлина Поддршка USB Полнење за апарати за Домаќинство / ОтвореноСпецификации : Карактеристики : Нетермички зрачење, безбеден и стабилен, сигурен. Антирефлективен алуминиум легура слој го прави трајни производи за долгорочна употреба. Водоотпорен, но не значи дека може да се користи во вода. Совршено погодна за домаќинство, активности на отворено, планинарење, ноќен риболов, кампување. Таписерии и мали, изградена во overcharged чип, може да биде USB полнењето, лесно да се работи со една рака...

6 бр. / опаковане. led алуминиев профил бар светлина окачен лампата на 1 м 144leds AC220V led tube hard luces strip smd 2835 с капак за PC

192.00 -5 % BGN 182.00

алуминиумски профил LED Лента Светлина 1m 144leds AC220 V led цевка тешко цврсти лента smd 2835 Со pc покритиеПараметарот : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 15 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6500 K / Топло Бела 3500 KИзвор на светлина : 2835 SMD LEDLED Количина : 144leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416 Lm по ledВлезен напон : AC220 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSпакет : 6 компјутери led лента, светлата

Водоустойчив 35W 300-5050 SMD RGB LED Light Strip (DC 12V / 5m)

25.60 -26 % BGN 19.00

Голем агол на гледање, ниска потрошувачка на енергијазаштеда на енергија и животната срединапријателски; животниот век до 50.000 часа; Погоден за декоративни осветлување, патот и се обликуваат идентификација светилка, рекламирање светилка

led инструментален фенерче стробоскопическая светкавица сигнална лампа 2 режима на хранене от преносим източник на 5v с 2 usb кабел

23.74 -3 % BGN 23.00

Параметарот : 1.LED боја : бела / Црвена.Зелена2.Текст напојување : 5 V / 1 A (Микро USB)3.Излезна моќност : 5 V / 1 A (USB)4...

Безплатна доставка 2000mmX16mmX12mm алуминиев профил за led бара / led ленти корпус с капак КОМПЮТРИ и аксесоари 2M / pcs 30 бр./лот

BGN 362.21

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X16mm X12mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот / заоблачено4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4pcs на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

Нов SecurityIng супер ярък 12x XML-T6 LED 5000Lumens водоустойчив фенер Фенерче с 6 режима на светлина поддръжка на USB зареждане

50.26 -14 % BGN 43.00

Security Ing Супер Светло 12x XML T6 LED 5000 Lumens Водоотпорен Светло Факелот со 6 Модови Светлина Поддршка USB полнење за апарати за Домаќинство / ОтвореноСпецификации : Карактеристики : Нетермички зрачење, безбеден и стабилен, сигурен. Антирефлективен алуминиум легура слој го прави трајни производи за долгорочна употреба. Водоотпорен, но не значи дека може да се користи во вода. Совршено погодна за домаќинство, активности на отворено, планинарење, ноќен риболов, кампување. Таписерии и мали, изградена во overcharged чип, може да биде USB полнењето, лесно да се работи со една рака...

Изработена по поръчка подови 3D осветени дъска означения името на един магазин за мобилни телефони букви

BGN 448.00

Обичај led мобилен телефон продавница знак 3 D запалени писмаматеријал : Акрил и ПВЦ Инсталација метод : стакло лепак или завртки Видови на осветлување : целиот осветлена Осветлување извор : СМД LED или ГРБ LED извор на Енергија : AC110 V, AC220 V Оперативен моќ : DC12 V Живот : Молњи 810hours / ден, цел живот може да достигне 3 години или погоре...

10 x 1M Sets/Лот T style анодизиран led лента тавана канал и алуминиева u-бар, лампа за подови или наземни осветителни тела

197.07 -5 % BGN 187.00

10 X 1 M Групи / Многу T стил Елоксирани led лента таванот канал и алуминиум у бар светлина за Подот или земјата светла LED алуминиумски профил Стилови : Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко., LtdДетали за производот : Опис Алуминиум Материјал Al6063 T6 Diffuser Стил : дифузен Diffuser Материјал PC Должина 0.5 / 1 / 2м / други Големина 27.1 X11 MM Внатрешна ширина 12.2 MM Додатоци Крајот капи Одговараат на Парчиња SMD 3528 / 5050 / 3014 флексибилна лента Водоотпорен N / A Апликација Украси, Топлина мијалник Форма Т типАпликации : Вдлабнати под кујна carbinet LED осветлување...

10m 100 Led Фея Светлини Waterproof Led String Starry Светлини For Seasonal Decorative Christmas Holiday Wedding Parties

BGN 7.98

10m 100 Led Самовила Светла Водоотпорен Led String Ѕвездена Светла За Сезонски Декоративни Празник Божиќ Свадба Partie sМожеби сте заинтересирани во следниве производи : Должината на string 10meter LED кол 100 компјутери led Пакет Антистатички пластична кеса Нето Тежина(g) 140g Живот(Час) 50.000 Часови температурата на работа 25 C 45 C Потврдија CE, и ROHS Пакет 1pcs X 100 led string светлина Емитуваат боја црвена / сино / зелено / бела / топло бела / rgb / розова / виолетоваФункција : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат...

Коледа 5M 50LEDs батерии Led топката ред Фея светлини лампа за двор градина къмпинг Коледа е празник, сватбено тържество

16.43 -9 % BGN 15.00

Божиќ 5 M 50 LEDs Батеријата Напојува Лед Топката string Самовила Светла Светла за Патио Градина Кампување Празник Божиќ Свадба ПартијаТочка Бр : LED Сијалицата светлаСветла боја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / Бела / топло бела / Променливо / Розова / ВиолетоваМоќност : 3pcs АА Батерии (со исклучок , бидејќи Кина Пост е забранета батеријата )Тип на прекинувач : Три тип (Стабилна или трепкане или исклучите)Број на LED : 50 ledДолжината на string : 5 метриДијаметар на Топката : Околу 1.75 cmКарактеристики : 1.Супер светло и ниска потрошувачка на енергија.2.Phlx чип светлина, кршењедоказ и се тресатдоказ.3.Долг животен век : повеќе од 100000 часа.4.Безбедно и животната срединапријателски, без зрачење или загадување елементи.5.Погоден за Божиќ, свадби, на Вљубените 's Day, партија, кафуле, паб, концерт, модна ревија, итн.Ние го прифаќаме САМО alipayСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМСите предмети се Фабрички запечатени и тестирани пред превозотНарачките обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена, преку Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозотКина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот бара физичка адреса И Валиден Телефонски Бр...

20W LED Plant Grow Light лампата E27 AC85-265V SMD3528 червено+синьо за цъфтящи растения и хидропонно система за вътрешно отглеждане на кутията

23.68 -49 % BGN 12.00

СПЕЦИФИКАЦИЈАСветлината ТипLED Растение Расте СветлинаМоќност20 WLED Чип200pcs(166 Црвена +34 Сина )Чип видSMD3528Зрак агол160°МатеријалАлуминиум +PCНапонAC85~265 VГолемина(D x H)92x90mmОсветлуваат област1~2.5 метри КвадратниСкладирање состојба40~85 степенРаботна Температура°CКАРАКТЕРИСТИКИ на Оваа LED светилка е Сосема нов & висок квалитет Расте центарот на Вниманието нема сенка и да се во одлична состојба, тоа е заштеда на Енергија ниска потрошувачка на енергија, долг животен век и повеќе Енергетски ефикасни од Блескаво, HPS и повеќето Халоген Светилка Ниска греење, безбедно и издржливи...

Гореща продажба на професионален гмуркане и подводен фенер Факел CREE XML-T6 2200LM водоустойчив led лампа на батерии 18650

28.00 -43 % BGN 16.00

LED Подморница Светлина Нуркање Светло Подводни Факел Водоотпорен КРИ T6 Блиц Светлина СветилкаКарактеристики : Топла Продажба 2200 LM Подводни Нуркање Светло КРИ XML T6 LED Светилка Факел Светилка 60 M Waterproo FLT035Супер светло КРИ T6 LED светло.Повеќе од 25 метри ефективни растојание на светлината под вода.Високо технолошки светла LED со исклучително долг работен век.Тешки & трајни, отпорни на влијанието.Спецификации : Топла Продажба 2200 LM Подводни Нуркање Светло КРИ XML T6 LED Светилка Факел Светилка 60 M Waterproo FLT035LED type : CREET6Материјал : Алуминиум легура + пластикаЛумен : 2200 LMБатерија : 1 * батерија 18650 (Не се Вклучени)Прекинувач : / ИСКЛУЧУВАЊЕГолемина : 12.2 см( должина ) * 3.8 cm( тело со дијаметар )Тежина : 0.12 KGПакување листа : A : 1 * LED нуркање светлина + wristband Б : 1 * LED нуркање светлина + wristband + 1 батеријата C : B : 1 * LED нуркање светлина + wristband + 1 батеријата + полнач

Free Round Mount Aluminum LED Strip Light Fixture Кухня Under Cabinet Profile Kit 200cm Free Shipping Easy Installation

BGN 1248.00

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X60mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 2 парчиња на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

100 бр монтаж на стена 10 мм крепежный скоба, за да 5050 led ленти светлина с винтове пластмаса

5.25 -5 % BGN 5.00

Карактеристики : Ултра тенок дизајн, пониско од LED откако ќе го инсталирате, нема да влијае осветлување ефект утврден од страна завртка, лесен за употреба...

15 мм и широчина 5 м двойна редица 2835 1200 SMD висока яркост led лента 12V Гъвкава led лента бял топъл бял Здравейте риба

34.93 -34 % BGN 23.00

Packge Содржина : LED лента 5 M / roll Лумен Флукс : 7lm / LED CRI : 80 Заврши 5 метри моќ : 3648 W (Консултирајте се со нас) По сечење на моќ : Различни должина различни моќ (Консултирајте се со нас) Demension 5000*10*3мм(L*W*T) Апликации : Таванот Позадина Ѕид, Екранот, Прозорецот, Бленда, Кујна, Бања

акумулаторна къмпинг led фенер външно осветление фенерче USB порт за зареждане с батерия 18650 мощен проблясък на светлина от факел

36.88 -30 % BGN 26.00

Отворено Осветлување полнење преку USB порта, со батерија 18650 светло моќен блиц светлина факел кампувањеКарактеристики : Строга контрола за да се обезбеди добар квалитет.Мултифункционални светлина, се користи како кампување светло, светло, исто така фаза светлина.Тоа е најдобар избор за семејството, кампување и така натаму.Вграденво со кука, може да бидат погодни да висат во шаторот во внатрешноста.Пренослив дизајн, лесен и водоотпорен, е многу издржливи.Спецификација : Количина : 1pcsМатеријал : ABS / ГумаБоја : Бела / Црвена / ЗеленаБатерија : 1*18650 Батерија Li / 3*AAA Батерии(НЕ се ВКЛУЧЕНИ)Големина : 100*95*190mmПакет големина : 105*105*140mmТежина : 290gПакет тежина : 390gПакетот Вклучува : 1 x Преносни LED Камп Светлина1 x USB кабел за полнење1 X батерија 18650Плаќање : * Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини.* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред.* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел.Превозот : * Ние брод на светот ( Освен некои земји и APO / FPO ).* Цел ќе биде испратена во рок од 3 работни дена.* Ние само брод да се потврди цел адреси...

LED Bar Light double row 50cm 144leds DC 12V led tube hard luces strip smd 4014 с алуминиев профил и капака на КОМПЮТЪРА

63.52 -6 % BGN 60.00

LED Лента Светлина 50cm 144leds DC 12 V led цврсти лента smd 4014 за кујна гардероба Со Алуминиумски Профил бела / топло белаПараметарот : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 28 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6500 K / Топло Бела 3500 KИзвор на светлина : 4014 SMD LEDLED Количина : 144leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416 Lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSпакет : 5 компјутери led лента, светлата

3 режима на открито led фенерче led light Факел, Zoom Лампа 2000 лумена scalable крушка CREE Q5 с спасательным чук

12.00 -17 % BGN 10.00

Производ Параметар : Моќност : 1pcs 18650 литиум батерија или 3pcs AAA (Батерија, не се вклучени)Големина : 160mm*34mm*30ммDimmer зумОсветленост : 2000 lumensСекојдневниот живот водоотпорен одделение,не за нуркањеАкрилни леќа конвексниНето тежина : 140g(не се вклучуваат на батеријата)Aelite алуминиум материјал led светилка телоОваа led светилка има директна порт за полнење на телотоЖивотот чекан опашка дизајн за итни ситуацииПакет : 1pcs led светилка само

10 бр. / лот нов SVS400A96_REV5.1_6C0B_140424 6 led 423мм

BGN 36.78

Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / ЕМС Превозот : DHL 48 денови за испорака со ЕМС 712days испорака Кина poste воздух mail 1530 дена за испорака Ther сите производи се со Оригинални делови на Производите се тестираат пред пратката, ние инсистираше на принципот дека ако тоа не е тест не е предаден, па можете да остатокот увери за да се купи! Нашата компанија главно трговија сите инчен Оригинални делови,плоча, инвертер, светлото одбор, моќ одбор, ТЕДИН одбор, оригинални електронско IC...

UniqueFire G6 Cree XML-T6 Led Преносими led фенерче 1200 лумена бяла светлина 5 режима на акумулаторна лампа мощност от батерии 18650

35.18 -6 % BGN 33.00

Производ Decription : * Модел : G6XML* Боја На Каросеријата : Sliver* Материјал : Авион Алуминиум Легура* Wattar : 10 W* ИНФРАЦРВЕНА светлина опсег : 100200 метри* Траење : 1 3 часа( зависи од капацитетот на батеријата и режим на избор )* Животниот век : Просечна 100,000 часа* Начини : 5 режими(highсреднониска strobeсос)* Оперативен напон : 0.9 V – 4.2 V* Напојување : 1 x батерија 18650 ( НЕ е вклучен батеријата )* Замени : Крајот капа притисни наисклучување* Димензија( mm ) : 114mm(L) / 23mm(HD)* Тежина( g ) : 103Пакет : 1 x Фенерче(не се вклучуваат на батеријата)Мерки на претпазливост : • Не работат на светлината директно во очи, инаку силна светлина ќе предизвика трајно оштетување на окото.• светилка е забрането да ги растурајте, избегнување на мисловните сонце или сијалица штета.• Кога светилка не може да се одржи висока осветленост, полнењето на батеријата и избегнување на прекумерно испуштање и да предизвика оштетување на батеријата.• Unscrew на крајот капа кога работат на батеријата и да се обрне внимание на батеријата позитивни и негативни, тогаш се стави во батеријата и завртки на крајот капа.

Търговия на едро с 200 бр./лот водоустойчива IP65 led модули 2 smd3528 светодиоди led пикселова модули DC 12V led модули висока яркост

78.72 -5 % BGN 75.00

Ве молиме изберете боја ви се допаѓа најмногу, или ние ќе брод на сите за кул бело led.Жолта / Зелена / Црвена / Блу / Бела / Топло Бела боиФункција : 1...

10PCS MINI LED Spotlight Cabinet Light 1W LED Lamp AC85-265V CE ROHS Cut out 25 мм LED Factory JOYINLED

78.24 -37 % BGN 49.00

10pcs МИНИ LED светлото на рефлекторите Кабинет Светлина 1 W LED Светилка AC85265 V CE, ROHS Отсечени 25мм LED Фабрика JOYINLEDИзвор на светлина : Висока моќност предводена мушкаЧип Бренд : Epistar чипНоминална Моќност : 1 WВлезен Напон : AC85265 VРаботна Фреквенција : 50~60 HzПрозрачна Флукс : 100110 LM (1 W)Боја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / Бела / Топло бела / Ладно белаБоја Temp : Чиста Бела (4500~5000 K) или топло бела (30003200 K); студено бело (60006500 K)Погледнете Агол : 45degree (ако ви се допаѓа 15degree или 30degree или 60degree,pls ве молиме оставете порака...

LED bar light 50CM 72leds DC 12V LED strip bar 4014 smd Jewelry showcase lighting with V Aluminum profile cold/white

233.60 -8 % BGN 215.00

LED лента светлина 50 CM 72leds DC 12 V LED лента бар 4014 smd накит приказ осветлување со V Алуминиумски профил ладно бела Параметар : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 15 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6500 K / Бела 3500 KИзвор на светлина : 4014 SMD LEDLED Количина : 72leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416 Lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSСо V Тип На Школка :

30 m (30 бр.) Много 1 м всяка, led алуминиев профил за led ленти SN2212-1m, прозрачен капак и млечно-неорганизирани покриване на разположение

BGN 218.38

30m(30pcs) многу, 1m по парче, предводена од алуминиумски профил за led ленти SN22121m, јасно се покријат и млечниот дифузна поклопецот се достапниКомпоненти1m алуминиумски профил за led ленти вклучени· 1x1meter алуминиумски профил· 1x1meter млечниот дифузна или избришете ги покрие· 2x Монтажа клипови· 2x Крајот капи (1pcs со дупки за жица, 1pcs нема дупки)Answer : ___________________________ Note : · Дел број : Алуминиумски профил 1 MМлечниот дифузна или транспарентни или маска· Големина : 1000x22x12mm· l ед ленти не е вклучен! Ако треба, pls контакт со нас преку еМаил.· 30pcs пакет, 1pcs е 1m...

LED luces strip 2835 smd DC 12V 72leds double row LED bar light, 50 см за шкаф с алуминиеви U-образен профил хладно / топло бял

27.68 -6 % BGN 26.00

LED цврсти лента 2835 smd DC 12 V 72leds двоен ред LED лента светлина 50cm кујна шкафот со Алуминиум V профил ладно / топло бела Параметар : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 15 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6500 K / Топло Бела 3500 KИзвор на светлина : 2835 SMD LEDLED Количина : 72leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416 Lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSСо У Тип На Школка :

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.