• Новинка
Коледни декоративни светлини 100 LED String Light 8 режими на светкавицата Туинкъл Star Фея Decoration for Wedding, Фестивал, Празник

Коледни декоративни светлини 100 LED String Light 8 режими на светкавицата Туинкъл Star Фея Decoration for Wedding, Фестивал, Празник

резултат:
BGN 20.40
BGN 16.00 -22 %

Брой продукти
Налично

Кабел боја : Бела
Запалени светилки Бои : RGBY, Сина,Зелена , Црвена , Бела , Топло бела , Жолта ,розова ,виолетова
Работен режим : Фокус или светкави
Приближната запалени string должина : 10m / 100 топката LED диоди
Напон : 220 V-240 V (ЕУ)
Моќност : 6w
Една сијалица од секоја капка по случаен избор twinkles
Погоден за внатрешна или надворешна употреба
Светла живописни бои од емитуваат светлина диоди
Ако една светлина оди надвор, а останатите ќе останат осветлена.
Лесно може да бидат обесени, зависник, или зезнав на било која површина овозможувајќи за поголема флексибилност, инсталација
Отпорен на вода, но не Потопување во вода.
8 Осветлување Сцени, Изберете вашиот омилен светлина режим! можете да изберете било режим што ви се допаѓа (Комбинација, Во бранови, Секвенцијален ,SLO GLO, си поигруваше / flash ,Бавно исчезнат ,Трепкане/flash ,Стабилен on)
Answer : ___________________________ Note : светлата string е водоотпорен но приклучок и контролорот не е водоотпорен,вие треба да ги заштити нив и кога ги користите надвор.

Подробности

Отделят Цвят:
Син, зелен, RGB, червен, бял, топло бял, розов, лилав
Използването на:
Празник
Цвят:
Розово, Зелено, Лилаво, Жълто, Мулти, Бял, Червен, Син
Напрежение:
220V
Нетъкани Материали Опашката:
ДА
документ:
CE, RoHS
Тип Штепсельной Вилици:
вилица за европейския стандарт
Случай:
Градина
Източник На Захранване:
AC
Източник На Светлина:
Led лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Гаранция:
2 години
Номер На Главата:
51-100 голове
Името На Празника:
Коледа
Разстояние Осветление:
1-5m
Дължина:
1000cm
Номер На Модела:
10M100L-звезда
търговска марка:
ЗИНУО
Характеристики:
празнична украса на светлината
Дали диммируемым:
No
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Музика:
Няма
Тип На Батерията:
NO
Базов Тип:
вилица за европейския стандарт

Избор на купувачи

10PCS MINI LED Spotlight Cabinet Light 1W LED Lamp AC85-265V CE ROHS Cut out 25 мм LED Factory JOYINLED

78.24 -37 % BGN 49.00

10pcs МИНИ LED светлото на рефлекторите Кабинет Светлина 1 W LED Светилка AC85265 V CE, ROHS Отсечени 25мм LED Фабрика JOYINLEDИзвор на светлина : Висока моќност предводена мушкаЧип Бренд : Epistar чипНоминална Моќност : 1 WВлезен Напон : AC85265 VРаботна Фреквенција : 50~60 HzПрозрачна Флукс : 100110 LM (1 W)Боја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / Бела / Топло бела / Ладно белаБоја Temp : Чиста Бела (4500~5000 K) или топло бела (30003200 K); студено бело (60006500 K)Погледнете Агол : 45degree (ако ви се допаѓа 15degree или 30degree или 60degree,pls ве молиме оставете порака...

Мини преносим фенерче, Акумулаторна батерия вграден зарядно за кола Lanterna за къмпинг работна лампа автомобил цигара открит фенерче

17.92 -39 % BGN 11.00

Мини пренослива Светилка Батерија изграденаво автомобил полнач Lanterna За Кампување Работи Светилка Автомобил Цигара отворено фенерчеСупер мини големина, компактен и лесен за носење...

10 x 1M Sets/Лот T style анодизиран led лента тавана канал и алуминиева u-бар, лампа за подови или наземни осветителни тела

197.07 -5 % BGN 187.00

10 X 1 M Групи / Многу T стил Елоксирани led лента таванот канал и алуминиум у бар светлина за Подот или земјата светла LED алуминиумски профил Стилови : Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко., LtdДетали за производот : Опис Алуминиум Материјал Al6063 T6 Diffuser Стил : дифузен Diffuser Материјал PC Должина 0.5 / 1 / 2м / други Големина 27.1 X11 MM Внатрешна ширина 12.2 MM Додатоци Крајот капи Одговараат на Парчиња SMD 3528 / 5050 / 3014 флексибилна лента Водоотпорен N / A Апликација Украси, Топлина мијалник Форма Т типАпликации : Вдлабнати под кујна carbinet LED осветлување...

LED bar light 50CM 72leds DC 12V LED strip bar 4014 smd Jewelry showcase lighting with V Aluminum profile cold/white

233.60 -8 % BGN 215.00

LED лента светлина 50 CM 72leds DC 12 V LED лента бар 4014 smd накит приказ осветлување со V Алуминиумски профил ладно бела Параметар : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 15 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6500 K / Бела 3500 KИзвор на светлина : 4014 SMD LEDLED Количина : 72leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416 Lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSСо V Тип На Школка :

6M *4M no waterproof LED Net Mesh Фея String Светлини ice bar lamp for Туинкъл Home Garden Christmas Party Wedding

126.40 -10 % BGN 114.00

Вие исто така може да се допаѓа6 M *4 M Не водоотпорен LED Нето Мрежа Самовила String Светла мраз бар светилка за Трепкане Дом Градина Божиќ Свадба ПартијаОпис : Сосема нов, суперсветли и совршена декорација за забава, соба, градина, дома и на Божиќ.Тоа може да бидат оштетени откако rainstorm, ве молиме да се забележи.Спецификации : Вкупно 672 led нето светлина.Секој нето светлина има 8 различни начини : комбинација, во бранови, секвенцијален, slogs ете, си поигруваше / flash, бавно исчезнат, трепкане / flash, и стабилна наГлавната нето димензија е за 6m*4m ,и приклучете да контролер е за 50cm.Напон : 220 V ЕУ Приклучок ,испратете ги по ваш избор .Боја : Топло Бела / Блу / Бела / MulticolorPacakge1 set 6 X 4m LED Нето СветлинаЗа БојаBecuase на разликата помеѓу различни монитори и снимање инструменти, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

UniqueFire G6 Cree XML-T6 Led Преносими led фенерче 1200 лумена бяла светлина 5 режима на акумулаторна лампа мощност от батерии 18650

35.18 -6 % BGN 33.00

Производ Decription : * Модел : G6XML* Боја На Каросеријата : Sliver* Материјал : Авион Алуминиум Легура* Wattar : 10 W* ИНФРАЦРВЕНА светлина опсег : 100200 метри* Траење : 1 3 часа( зависи од капацитетот на батеријата и режим на избор )* Животниот век : Просечна 100,000 часа* Начини : 5 режими(highсреднониска strobeсос)* Оперативен напон : 0.9 V – 4.2 V* Напојување : 1 x батерија 18650 ( НЕ е вклучен батеријата )* Замени : Крајот капа притисни наисклучување* Димензија( mm ) : 114mm(L) / 23mm(HD)* Тежина( g ) : 103Пакет : 1 x Фенерче(не се вклучуваат на батеријата)Мерки на претпазливост : • Не работат на светлината директно во очи, инаку силна светлина ќе предизвика трајно оштетување на окото.• светилка е забрането да ги растурајте, избегнување на мисловните сонце или сијалица штета.• Кога светилка не може да се одржи висока осветленост, полнењето на батеријата и избегнување на прекумерно испуштање и да предизвика оштетување на батеријата.• Unscrew на крајот капа кога работат на батеријата и да се обрне внимание на батеријата позитивни и негативни, тогаш се стави во батеријата и завртки на крајот капа.

Нов SecurityIng супер ярък 12x XML-T6 LED 5000Lumens водоустойчив фенер Фенерче с 6 режима на светлина поддръжка на USB зареждане

50.26 -14 % BGN 43.00

Security Ing Супер Светло 12x XML T6 LED 5000 Lumens Водоотпорен Светло Факелот со 6 Модови Светлина Поддршка USB полнење за апарати за Домаќинство / ОтвореноСпецификации : Карактеристики : Нетермички зрачење, безбеден и стабилен, сигурен. Антирефлективен алуминиум легура слој го прави трајни производи за долгорочна употреба. Водоотпорен, но не значи дека може да се користи во вода. Совршено погодна за домаќинство, активности на отворено, планинарење, ноќен риболов, кампување. Таписерии и мали, изградена во overcharged чип, може да биде USB полнењето, лесно да се работи со една рака...

DIY дата на раждане LED Grow Light Hydroponice AC 220V 20W 30W 50W Driverless LED Grow Чип Smart IC за вътрешна градина DIY Growth And Bloom

5.73 -13 % BGN 5.00

1pcs Hydroponice AC напон 220 V 20w 30w 50w кочан led расте светлина чип широк спектар 380nm840nm за Внатрешна Растенијата Seedling Расте и ЦветСпецификација : 1...

Водоустойчив 35W 300-5050 SMD RGB LED Light Strip (DC 12V / 5m)

25.60 -26 % BGN 19.00

Голем агол на гледање, ниска потрошувачка на енергијазаштеда на енергија и животната срединапријателски; животниот век до 50.000 часа; Погоден за декоративни осветлување, патот и се обликуваат идентификација светилка, рекламирање светилка

30 m (30 бр.) Много 1 м всяка, led алуминиев профил за led ленти SN2212-1m, прозрачен капак и млечно-неорганизирани покриване на разположение

BGN 218.38

30m(30pcs) многу, 1m по парче, предводена од алуминиумски профил за led ленти SN22121m, јасно се покријат и млечниот дифузна поклопецот се достапниКомпоненти1m алуминиумски профил за led ленти вклучени· 1x1meter алуминиумски профил· 1x1meter млечниот дифузна или избришете ги покрие· 2x Монтажа клипови· 2x Крајот капи (1pcs со дупки за жица, 1pcs нема дупки)Answer : ___________________________ Note : · Дел број : Алуминиумски профил 1 MМлечниот дифузна или транспарентни или маска· Големина : 1000x22x12mm· l ед ленти не е вклучен! Ако треба, pls контакт со нас преку еМаил.· 30pcs пакет, 1pcs е 1m...

Коледа 5M 50LEDs батерии Led топката ред Фея светлини лампа за двор градина къмпинг Коледа е празник, сватбено тържество

16.43 -9 % BGN 15.00

Божиќ 5 M 50 LEDs Батеријата Напојува Лед Топката string Самовила Светла Светла за Патио Градина Кампување Празник Божиќ Свадба ПартијаТочка Бр : LED Сијалицата светлаСветла боја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / Бела / топло бела / Променливо / Розова / ВиолетоваМоќност : 3pcs АА Батерии (со исклучок , бидејќи Кина Пост е забранета батеријата )Тип на прекинувач : Три тип (Стабилна или трепкане или исклучите)Број на LED : 50 ledДолжината на string : 5 метриДијаметар на Топката : Околу 1.75 cmКарактеристики : 1.Супер светло и ниска потрошувачка на енергија.2.Phlx чип светлина, кршењедоказ и се тресатдоказ.3.Долг животен век : повеќе од 100000 часа.4.Безбедно и животната срединапријателски, без зрачење или загадување елементи.5.Погоден за Божиќ, свадби, на Вљубените 's Day, партија, кафуле, паб, концерт, модна ревија, итн.Ние го прифаќаме САМО alipayСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМСите предмети се Фабрички запечатени и тестирани пред превозотНарачките обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена, преку Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозотКина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот бара физичка адреса И Валиден Телефонски Бр...

DHL 100m LED STRING Strip 600 Hearts LED Holiday CHRISTMAS WEDDING Curtain Decoration Светлини лампа Drop Shipping

268.80 -5 % BGN 255.00

100 LED STRING Лента 600 Срца LED Празник БОЖИЌ СВАДБА Завеса Декорација Светла Светилки Пад на ПревозотСостојба : НОВАТип : Срцето LED string светлаLED Количина : 600pcsСветлината Должина : 100Жица Боја : Јасно белаСветлината Материјал : ПП & TPR & CRV челикРабота Живот : 1 годиниСветла Боја : RGBСветлината на Владата : во Комбинација, Во бранови, Секвенцијален,Slo Glo, Си Поигруваше / Flash,Бавно Исчезнат, Трепкане / Flash, Стабилен наНапојува Поддршка : 110 V120 V / 220 V240 VПриклучокот Стил : НАС...

Free Round Mount Aluminum LED Strip Light Fixture Кухня Under Cabinet Profile Kit 200cm Free Shipping Easy Installation

BGN 1248.00

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X60mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 2 парчиња на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

YUPARD XM-L2 фенерче Фенерчето USB зареждане 5modes mobile power 18650 батерия интелигентен фенерче

25.60 -14 % BGN 22.00

Спецификации : LED : XML2 LEDИзлез осветленост : 1200 lumensМатеријал : Алуминиум.5 префрлете го Режимот : висок / среден / низок / strobe / сосМоќ од : 1x 18650 (Не се Вклучени)Големина : 169mm x 40mm(Глава Кол) x 27mm (ТД)тежина : 196gПакет1 x Фенерче

10 камбанки led ред 120 см. 9 цвята лека нощ с батерии помещение фестивал фенер партия семейство рожден ден на коледен декор SR

6.53 -8 % BGN 6.00

Состојба : 100% сосема новLED Количина : 10pcsДолжина : Околу 120cmПрстен големина : 2.7 cmМоќност : 2*АА батерија (Не се вклучуваат)Боја на каросеријата : мултиНачини : Стабилен наСветилка треба да се чува подалеку од влага, дожд или маглаЗаштеда на енергија,лесно да се остри.Лесно да се инсталира и долг животен векНаправени од високо квалитетен материјал, трајни производи за секојдневна употребаМногу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлината моќНиска потрошувачка, висока осветленостЕнергијазаштеда на енергија и еколошки.Овие светла се одлични за декорација насекаде,Романтични декоративни,Погоден за лица, квадрат, градина, внатрешна декорација, отворен декорација,итн.!!Издржливи и отпорни на топлина бакарна жица.Флексибилни бакарна жица може лесно да се изгради форми сакатеВодоотпорен : Светлина string е водоотпорен, но имајте на батеријата кутија сува.Пакет содржи : 1 x LED string СветлаПревозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена...

100 бр монтаж на стена 10 мм крепежный скоба, за да 5050 led ленти светлина с винтове пластмаса

8.37 -40 % BGN 5.00

Карактеристики : Ултра тенок дизајн, пониско од LED откако ќе го инсталирате, нема да влијае осветлување ефект утврден од страна завртка, лесен за употреба...

LED luces strip 2835 smd DC 12V 72leds double row LED bar light, 50 см за шкаф с алуминиеви U-образен профил хладно / топло бял

27.68 -6 % BGN 26.00

LED цврсти лента 2835 smd DC 12 V 72leds двоен ред LED лента светлина 50cm кујна шкафот со Алуминиум V профил ладно / топло бела Параметар : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 15 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6500 K / Топло Бела 3500 KИзвор на светлина : 2835 SMD LEDLED Количина : 72leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416 Lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSСо У Тип На Школка :

акумулаторна къмпинг led фенер външно осветление фенерче USB порт за зареждане с батерия 18650 мощен проблясък на светлина от факел

36.88 -30 % BGN 26.00

Отворено Осветлување полнење преку USB порта, со батерија 18650 светло моќен блиц светлина факел кампувањеКарактеристики : Строга контрола за да се обезбеди добар квалитет.Мултифункционални светлина, се користи како кампување светло, светло, исто така фаза светлина.Тоа е најдобар избор за семејството, кампување и така натаму.Вграденво со кука, може да бидат погодни да висат во шаторот во внатрешноста.Пренослив дизајн, лесен и водоотпорен, е многу издржливи.Спецификација : Количина : 1pcsМатеријал : ABS / ГумаБоја : Бела / Црвена / ЗеленаБатерија : 1*18650 Батерија Li / 3*AAA Батерии(НЕ се ВКЛУЧЕНИ)Големина : 100*95*190mmПакет големина : 105*105*140mmТежина : 290gПакет тежина : 390gПакетот Вклучува : 1 x Преносни LED Камп Светлина1 x USB кабел за полнење1 X батерија 18650Плаќање : * Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини.* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред.* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел.Превозот : * Ние брод на светот ( Освен некои земји и APO / FPO ).* Цел ќе биде испратена во рок од 3 работни дена.* Ние само брод да се потврди цел адреси...

LED Bar Light double row 50cm 144leds DC 12V led tube hard luces strip smd 4014 с алуминиев профил и капака на КОМПЮТЪРА

63.52 -6 % BGN 60.00

LED Лента Светлина 50cm 144leds DC 12 V led цврсти лента smd 4014 за кујна гардероба Со Алуминиумски Профил бела / топло белаПараметарот : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 28 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6500 K / Топло Бела 3500 KИзвор на светлина : 4014 SMD LEDLED Количина : 144leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416 Lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSпакет : 5 компјутери led лента, светлата

Изработена по поръчка подови 3D осветени дъска означения името на един магазин за мобилни телефони букви

BGN 448.00

Обичај led мобилен телефон продавница знак 3 D запалени писмаматеријал : Акрил и ПВЦ Инсталација метод : стакло лепак или завртки Видови на осветлување : целиот осветлена Осветлување извор : СМД LED или ГРБ LED извор на Енергија : AC110 V, AC220 V Оперативен моќ : DC12 V Живот : Молњи 810hours / ден, цел живот може да достигне 3 години или погоре...

10m 100 Led Фея Светлини Waterproof Led String Starry Светлини For Seasonal Decorative Christmas Holiday Wedding Parties

BGN 7.98

10m 100 Led Самовила Светла Водоотпорен Led String Ѕвездена Светла За Сезонски Декоративни Празник Божиќ Свадба Partie sМожеби сте заинтересирани во следниве производи : Должината на string 10meter LED кол 100 компјутери led Пакет Антистатички пластична кеса Нето Тежина(g) 140g Живот(Час) 50.000 Часови температурата на работа 25 C 45 C Потврдија CE, и ROHS Пакет 1pcs X 100 led string светлина Емитуваат боја црвена / сино / зелено / бела / топло бела / rgb / розова / виолетоваФункција : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат...

3 режима на открито led фенерче led light Факел, Zoom Лампа 2000 лумена scalable крушка CREE Q5 с спасательным чук

12.00 -17 % BGN 10.00

Производ Параметар : Моќност : 1pcs 18650 литиум батерија или 3pcs AAA (Батерија, не се вклучени)Големина : 160mm*34mm*30ммDimmer зумОсветленост : 2000 lumensСекојдневниот живот водоотпорен одделение,не за нуркањеАкрилни леќа конвексниНето тежина : 140g(не се вклучуваат на батеријата)Aelite алуминиум материјал led светилка телоОваа led светилка има директна порт за полнење на телотоЖивотот чекан опашка дизајн за итни ситуацииПакет : 1pcs led светилка само

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.