• Новинка
100 бр монтаж на стена 10 мм крепежный скоба, за да 5050 led ленти светлина с винтове пластмаса

100 бр монтаж на стена 10 мм крепежный скоба, за да 5050 led ленти светлина с винтове пластмаса

резултат:
BGN 5.25
BGN 5.00 -5 %

Брой продукти
Налично

Карактеристики : Ултра тенок дизајн, пониско од LED откако ќе го инсталирате, нема да влијае осветлување ефект утврден од страна завртка, лесен за употреба. Поправи LED лента посилен без селотејп, да ги задржи на површината се чисти Тие беа наменети за нарезници во дрво материјали како што се кабинет, Гардероба,bookcase 100 компјутери на монтажа заградата клипови и 100 компјутери завртки вклучени, пријателски за по замена и maintance 10мм широк за 5050 5630 LED Лента Спецификации : Материјал : Пластични Ширина : 10мм/3.94" Количина : 100 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакетот Вклучува : 100 x Одредување Клипови 100 x Завртки
'

Подробности

търговска марка:
Ями
Вид на уплътнението:
Елегантен 3-проводный
Водоустойчив:
ДА
Брой Led/M:
n
Случай:
дневна
Източник На Захранване:
AC
документ:
ССС
Средният живот (ч):
n
Номер На Модела:
Монтажни Скоби
Производство На Електроенергия:
Ключ
Цветна Температура(K):
Монтажни Скоби
Тип Елемент:
Стриптийз
Технически характеристики (светли мъниста / м):
n
Марка led чипове:
n
Консумирана мощност (W/m):
n
Напрежение:
n
Модел led чип:
n

Избор на купувачи

Free Round Mount Aluminum LED Strip Light Fixture Кухня Under Cabinet Profile Kit 200cm Free Shipping Easy Installation

BGN 1248.00

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X60mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 2 парчиња на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

1. 5MX1. 5M 96 LED home outdoor holiday christmas коледа decorative wedding net mesh string фея curtain garlands strip party light

22.37 -51 % BGN 11.00

1.5 MX1.5 M 96 ДОВЕДЕ дома отворено празник божиќ божиќ декоративни свадба нето мрежа string самовила завеса garlands лента партија светлинаСпецификација : Убаво светла самовила светлина96 LED светла завиткани во нето формаИздржливи& водоотпорен дизајн, погодна за внатрешна и надворешна декорацијаУкрасете го вашиот продавници, забава, соба, градина, дома, свадби, X'Mas партија, итн8 начини на glimmering ефекти : Комбинација, во бранови, секвенцијален, бавносјај, си поигруваше, бавно исчезнат, стабилен и трепканеДонесе повеќе романтика и топло чувство за оние посебни моментиПоврзете на AC напон 220 V штекер со ЕУ стандарден приклучокПритиснете го копчето на контролер за менување ефектиБрој на LED : 96 парчињаПриклучете да контролер е 59cm во далечинаНето тежина : Appx 150 x 150 см,ги вклучува приклучокот.Боја : блу / бела / muticolourТекст : 220 V / 110 VAnswer : ___________________________ Note : Високи работен напон може да предизвика сијалица руптура или онработаГлавната апликација;Божиќ дрво декорации, Пролетниот Фестивал, на СрединатаЕсенски фестивал, свадба декорација позадина на изгледот, куќи за гости, ресторани, трговски центри, апарати за домаќинство, продавница Прозорци, клубови, концерти и песна сала, модна ревија, дискотеки, фаза, и тоа на разни места од изгледот опсег, итнПогоден за Внатрешна употреба...

Qkwin 2400W LED Grow Light 240x10w double чип 380W True Power Full Spectrum за хидропонно растения цъфтежа се увеличава безплатна доставка

160.00 -5 % BGN 152.00

За да се добие повисока lumens и Лукс, ние дизајниран Mayer Plсерија 60x10 W ,90x10 W,100x10w и 120x10 W,160x10 W, 240x10 W Изграден со двојно 5 W чипови = 10 W led диоди...

Търговия на едро с 200 бр./лот водоустойчива IP65 led модули 2 smd3528 светодиоди led пикселова модули DC 12V led модули висока яркост

78.72 -5 % BGN 75.00

Ве молиме изберете боја ви се допаѓа најмногу, или ние ќе брод на сите за кул бело led.Жолта / Зелена / Црвена / Блу / Бела / Топло Бела боиФункција : 1...

DHL 100m LED STRING Strip 600 Hearts LED Holiday CHRISTMAS WEDDING Curtain Decoration Светлини лампа Drop Shipping

268.80 -5 % BGN 255.00

100 LED STRING Лента 600 Срца LED Празник БОЖИЌ СВАДБА Завеса Декорација Светла Светилки Пад на ПревозотСостојба : НОВАТип : Срцето LED string светлаLED Количина : 600pcsСветлината Должина : 100Жица Боја : Јасно белаСветлината Материјал : ПП & TPR & CRV челикРабота Живот : 1 годиниСветла Боја : RGBСветлината на Владата : во Комбинација, Во бранови, Секвенцијален,Slo Glo, Си Поигруваше / Flash,Бавно Исчезнат, Трепкане / Flash, Стабилен наНапојува Поддршка : 110 V120 V / 220 V240 VПриклучокот Стил : НАС...

20W LED Plant Grow Light лампата E27 AC85-265V SMD3528 червено+синьо за цъфтящи растения и хидропонно система за вътрешно отглеждане на кутията

23.68 -49 % BGN 12.00

СПЕЦИФИКАЦИЈАСветлината ТипLED Растение Расте СветлинаМоќност20 WLED Чип200pcs(166 Црвена +34 Сина )Чип видSMD3528Зрак агол160°МатеријалАлуминиум +PCНапонAC85~265 VГолемина(D x H)92x90mmОсветлуваат област1~2.5 метри КвадратниСкладирање состојба40~85 степенРаботна Температура°CКАРАКТЕРИСТИКИ на Оваа LED светилка е Сосема нов & висок квалитет Расте центарот на Вниманието нема сенка и да се во одлична состојба, тоа е заштеда на Енергија ниска потрошувачка на енергија, долг животен век и повеќе Енергетски ефикасни од Блескаво, HPS и повеќето Халоген Светилка Ниска греење, безбедно и издржливи...

4 режима на 12 000 лумена мини-фенерче XPE + COB LED Факел Lamp Penlight AA/14500 пестене на енергия

5.04 -21 % BGN 4.00

Карактеристики : КОЧАН LED, светла и заштеда на енергија Компактен, клип дизајн, лесно да се носат Антилизга ПВЦ домување, удобно се чувствуваат Идеален за пловењето, кампување, апарати за домаќинство, итни случаи, авто поправки и работилница користите Карактеристики : Материјал : Алуминиум Легура Сијалица : XPE+КОЧАН Боја : Црна Прекинувач : Притиснете за вклучување / Исклучување На Батеријата : 1 х АА / 1 x 14500 Батерија (Не се Вклучени) 4 Режими : XPE Високо XPE Ниско КОЧАН Високо КОЧАН Strobe Големина : прибл...

Изработена по поръчка подови 3D осветени дъска означения името на един магазин за мобилни телефони букви

BGN 448.00

Обичај led мобилен телефон продавница знак 3 D запалени писмаматеријал : Акрил и ПВЦ Инсталација метод : стакло лепак или завртки Видови на осветлување : целиот осветлена Осветлување извор : СМД LED или ГРБ LED извор на Енергија : AC110 V, AC220 V Оперативен моќ : DC12 V Живот : Молњи 810hours / ден, цел живот може да достигне 3 години или погоре...

Безплатна доставка DC12V / DC24V топъл бял натурален бял, студено бял led светлина 5 м 5050 SMD IP20, IP65, IP68 Коледен подарък

700.30 -0 % BGN 700.00

Напомена : сите led ленти се двојно FPC,Автентични 3 M лента и Злато жица внатрешноста на LED Чипови,Голема Големина LED Чипови,повисоки лумен Излез.Спецификација : 1.Точка Бр : Led Лента2.Led Чип : SMD 50503.Led количина : 30led / M ; 5 M / roll4.Боја : Бела / топло бела / Ладно Бела / Жолта / Сина / Зелена / Црвена / RGB5.Лумен : 2022lm по led6.Volatge : DC12 V / DC24 V7.PCB Боја : Бела8.Големина : 5000*10*2mm9.Заштита го Оценувате : Водоотпорен или Не е водоотпорен Пакет вклучуваат : 40 Ролни 5m / roll 5050 150 LEDS Лента ( не вклучувајќи далечински контролер и адаптер)Слики :

1m LED luces strip 5050 SMD IP22 12V алуминиев профил за led bar light hard strip under cabinet шкаф кухненски осветление

310.40 -8 % BGN 286.00

70 Leds 1m LED цврсти лента SMD 5050 IP22 12 V цврсти алуминиум led лента светлината led цврсти бар Бесплатен Превозот под кабинет светлина накит приказ осветлувањеПараметарот : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 15 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6000 K / Топло Бела 3500 KИзвор на светлина : 5050 SMD LEDLED Количина : 70leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSпакетот вклучува : 100 компјутери 1m led лента светлина

YUPARD гмуркане водолаз фенерче водоустойчив подводна дълбочина 100 метра Висок светъл XM-L2 led фенерче, фенер прожектор, акумулаторна батерия

84.48 -48 % BGN 44.00

спецификација : Повеќе од 100 метри ефективни растојание на светлината под вода Батерија : внатрешни литиум батерија (6000m Ah) Лумен : 600 LM 3 префрлете го Режимот : висок / низок / сос Тежина(g) : 510g материјал : алуминиумПакет се Вклучени : 1 x Нуркање Светло + полнач

Безплатна доставка 2000mmX16mmX12mm алуминиев профил за led бара / led ленти корпус с капак КОМПЮТРИ и аксесоари 2M / pcs 30 бр./лот

BGN 362.21

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X16mm X12mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот / заоблачено4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4pcs на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

3 led супер яркост RGB led модул светлина DC 12 В водоустойчива IP65 модул шприц 5050 SMD 0.72 Watt led знак на светлината 500 бр./лот

224.00 -8 % BGN 206.00

Предмет Бр : LEDБојаБранова должинаБојатемператураЛумен (Еден Модул)АголMPMFAD011TOP5050Р620635nm4.5 LM±10%120G520535nm10.5 LM±10%Б465475nm2 LM±10%Нема.ОбјектотПараметар01Вози методКонстантен напон диск02НапонDC12 V03Моќ(еден модул)0.72 W(typ)04LED КОЛИЧИНА(еден модул)3 PCS05Макс Врска Количина(ПАРЧИЊА)20(typ)06Маска боја & материјалМлечно бела ПВЦ07Големина50155mm08IP НивоIP6509Работна температура20+60c10Акции температура40+80c11Гаранција1years / 15000 H12Тежина(20pcs / string)320g1...

6 бр. / опаковане. led алуминиев профил бар светлина окачен лампата на 1 м 144leds AC220V led tube hard luces strip smd 2835 с капак за PC

192.00 -5 % BGN 182.00

алуминиумски профил LED Лента Светлина 1m 144leds AC220 V led цевка тешко цврсти лента smd 2835 Со pc покритиеПараметарот : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 15 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6500 K / Топло Бела 3500 KИзвор на светлина : 2835 SMD LEDLED Количина : 144leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416 Lm по ledВлезен напон : AC220 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSпакет : 6 компјутери led лента, светлата

10m 100 led AC110V/220V Holiday lights LED Christmas lights Wedding Garden party New Year decoration string светлини

9.57 -6 % BGN 9.00

10m 100 led AC110 V / 220 V Празник светла LED Божиќ светла Свадба Градина партија Нова Година декорација string светлаМожеби сте заинтересирани во следниве производи : specfication : Должината на string 10meter LED кол 100 компјутери led Пакет Антистатички пластична кеса Нето Тежина(g) 140g Живот(Час) 50.000 Часови температурата на работа 25 C 45 C Потврдија CE, и ROHS Пакет 1pcs X 100 led string светлина Емитуваат боја црвена / сино / зелено / бела / топло бела / rgb / розова / виолетоваФункција : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат...

Ice Led String strip light Moon stars 138leds 250CM Length Фея Christmas Lights Window Curtains Party Wedding Decor UW

BGN 55.47

Овој производ е совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ партија, свадба, итн.Точка Бр : LED Нето Осилото светлинаГолемина : 2.5 M должина + 2.5 M должина на кабелот за напојувањеled Количина : 138pcs led диоди( вклучуваат 6pcs ѕвезди + 6pcs Месечината)Светла Боја : Розова / Блу / Бела / Топло бела / MulticolorVolatge : AC220 V 50 / 60 HzГаранција : 2yearsСертификација : CE, Ro HSFearture : 138 парчиња Бела PC топката ,светла боја на светлина.Plug and play, лесно за ракување.Ниска потрошувачка, убава светла боја.Може да промените неколку различни флеш режим притиснете на прекинувачот.Водоотпорен, може да се широко се користат за декорација на патишта, courtyards, продавница прозорци, продавници, салони фази, итн.Совршена декорација за Божиќ, Денот на Вљубените, свадба, забава, итн.Пакет : 1 Парче Led Нето осилото светлина ( Не вклучуваат други )Превозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена...

3 режима на открито led фенерче led light Факел, Zoom Лампа 2000 лумена scalable крушка CREE Q5 с спасательным чук

12.00 -17 % BGN 10.00

Производ Параметар : Моќност : 1pcs 18650 литиум батерија или 3pcs AAA (Батерија, не се вклучени)Големина : 160mm*34mm*30ммDimmer зумОсветленост : 2000 lumensСекојдневниот живот водоотпорен одделение,не за нуркањеАкрилни леќа конвексниНето тежина : 140g(не се вклучуваат на батеријата)Aelite алуминиум материјал led светилка телоОваа led светилка има директна порт за полнење на телотоЖивотот чекан опашка дизајн за итни ситуацииПакет : 1pcs led светилка само

30 m (30 бр.) Много 1 м всяка, led алуминиев профил за led ленти SN2212-1m, прозрачен капак и млечно-неорганизирани покриване на разположение

BGN 218.38

30m(30pcs) многу, 1m по парче, предводена од алуминиумски профил за led ленти SN22121m, јасно се покријат и млечниот дифузна поклопецот се достапниКомпоненти1m алуминиумски профил за led ленти вклучени· 1x1meter алуминиумски профил· 1x1meter млечниот дифузна или избришете ги покрие· 2x Монтажа клипови· 2x Крајот капи (1pcs со дупки за жица, 1pcs нема дупки)Answer : ___________________________ Note : · Дел број : Алуминиумски профил 1 MМлечниот дифузна или транспарентни или маска· Големина : 1000x22x12mm· l ед ленти не е вклучен! Ако треба, pls контакт со нас преку еМаил.· 30pcs пакет, 1pcs е 1m...

LED фенер string светлини AC110V/220V 4M 20LEDs непостоянни Коледен празничен светлина за домашна градина/парти/на сватбена украса

17.04 -12 % BGN 15.00

LED фенер string светла AC110 V / 220 V 4 M 20 LEDs променливи Божиќ, Празник на Светлината за Домашна Градина / партија / Weddiding ДекорацијаМожеби сте заинтересирани во следниве производи : Топли зборови : ако треба ЕУ или САД или велика БРИТАНИЈА или АУ приклучок,може да се остави ми порака според нарачката,ние ќе направиме се за вас.Должината на string 4meter LED кол 20 компјутери доведе Напон AC110 V / 220 V Plug ЕУ / САД / AU / велика БРИТАНИЈА Пакет Антистатички пластична кеса Нето Тежина(g) 200g Живот(Час) 50.000 Часови температурата на работа 25 C 45 C Потврдија CE, и ROHS Пакет 1pcs X 4 M led string светлинаНие го прифаќаме САМО alipayСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМСите предмети се Фабрички запечатени и тестирани пред превозотНарачките обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена, преку Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозотКина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот бара физичка адреса И Валиден Телефонски Бр...

10PCS MINI LED Spotlight Cabinet Light 1W LED Lamp AC85-265V CE ROHS Cut out 25 мм LED Factory JOYINLED

78.24 -37 % BGN 49.00

10pcs МИНИ LED светлото на рефлекторите Кабинет Светлина 1 W LED Светилка AC85265 V CE, ROHS Отсечени 25мм LED Фабрика JOYINLEDИзвор на светлина : Висока моќност предводена мушкаЧип Бренд : Epistar чипНоминална Моќност : 1 WВлезен Напон : AC85265 VРаботна Фреквенција : 50~60 HzПрозрачна Флукс : 100110 LM (1 W)Боја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / Бела / Топло бела / Ладно белаБоја Temp : Чиста Бела (4500~5000 K) или топло бела (30003200 K); студено бело (60006500 K)Погледнете Агол : 45degree (ако ви се допаѓа 15degree или 30degree или 60degree,pls ве молиме оставете порака...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.