• Новинка
Гореща SecurityIng супер ярък 3x XML-T6 LED 2400Lumens водоустойчив фенер Фенерче с 6 режима на светлина поддръжка на USB зареждане

Гореща SecurityIng супер ярък 3x XML-T6 LED 2400Lumens водоустойчив фенер Фенерче с 6 режима на светлина поддръжка на USB зареждане

резултат:
BGN 30.98
BGN 26.00 -16 %

Брой продукти
Налично


Security Ing Супер Светло 3x XML T6 LED 2400 Lumens Водоотпорен Светло Факелот со 6 Модови Светлина Поддршка USB Полнење за апарати за Домаќинство / Отворено
Спецификации :
Карактеристики :
- Не-термички зрачење, безбеден и стабилен, сигурен.
- Анти-рефлективен алуминиум легура слој го прави трајни производи за долгорочна употреба.
- Водоотпорен, но не значи дека може да се користи во вода.
- Совршено погодна за домаќинство, активности на отворено, планинарење, ноќен риболов, кампување.
- Таписерии и мали, изградена во overcharged чип, може да биде USB полнењето, лесно да се работи со една рака. бесплатно, празнење на електрична енергија индикатор, шест опрема прилагодливи
6 Начини : Силна светлина, Средни светлина, Слаба светлина, Флеш, Предупредување флеш, СОС, затвори за две секунди.
Зрачење растојание : 300-500 метри
Светлост : 2400 лумен
LED Количина : 3pcs
Тип на сијалица : домашни T6 (теоретски живот : 100 илјади часа)
Полнење и ставање заштита : изграден во overcharge и стави IC да се продолжи животниот век на батеријата
Моќ индикација : LED светилка е зелено и електрична енергија е слабо црвена боја.
Полнење инструкции : ЛЕР е црвено кога се полни и зелена по целосно наполнет.
Затемнување на владата : Шест опрема затемнување : силна светлина, средни светлина, слаба светлина, флеш, предупредување флеш, СОС, затвори за две секунди.
Функцијата зум : Никој
Работен напон : 3.7 V
Барел боја : Црна
Светла боја : Бела светлина
Светилка температура на бојата : 7500 K
Барел материјал : Алуминиум легура
Тип на прекинувач : Светлината главата притиснете префрлате
Површински третман : Носат-отпорни на оксидација anodic
Напојување : Еден дел 18650 или еден дел 26650
Водоотпорен ниво : IPX5 (анти дожд, истури отпорни на вода)
Нето производ тежина : 261-290g (светлина првенство број резултира во губење на разликата)
Применливи електрични основни : 1 дел 18650 литиум батерија или 1 дел 26650 литиум батерија (компатибилен 18650 и 26650)
Пакет Тежина : 325 G / 11.46 Унци
Пакет Димензии (L*W*H) : 180*65*65 ММ / 7.09*2.56*2.56 Инчи
Мало Пакување : Да, Општо Кутија
Пакетот Вклучува :
1 x Светло(батеријата не се вклучуваат)
1 x 0,5 Метар USB Линија
1 x Обвивка

Подробности

Отделят Цвят:
Бял
Цвета На Купето:
Черен
търговска марка:
Секюритизация на
Разстояние Осветление:
200-500 м
Силна Страна На Регулатори:
5-8 файлове
Просвет:
Друго
Водоустойчив:
ДА
Тип Фенерче:
дейности на открито
Увеличи:
ДА
Режим На Превключване:
Висок / Среден/Нисък
Тип На Батерията:
18650
документ:
ССС
Материал На Корпуса:
Алуминиева сплав
Мощност:
-
Източник На Светлина:
Led лампи
Фокусно Разстояние:
Нерегламентираното
зарядно устройство:
Акумулаторна батерия
Функция:
Удароустойчив
Номер На Модела:
CEE_LEF_S0X
Тип Елемент:
Фенери
Модел led топки:
-

Избор на купувачи

Нов SecurityIng супер ярък 12x XML-T6 LED 5000Lumens водоустойчив фенер Фенерче с 6 режима на светлина поддръжка на USB зареждане

50.26 -14 % BGN 43.00

Security Ing Супер Светло 12x XML T6 LED 5000 Lumens Водоотпорен Светло Факелот со 6 Модови Светлина Поддршка USB полнење за апарати за Домаќинство / ОтвореноСпецификации : Карактеристики : Нетермички зрачење, безбеден и стабилен, сигурен. Антирефлективен алуминиум легура слој го прави трајни производи за долгорочна употреба. Водоотпорен, но не значи дека може да се користи во вода. Совршено погодна за домаќинство, активности на отворено, планинарење, ноќен риболов, кампување. Таписерии и мали, изградена во overcharged чип, може да биде USB полнењето, лесно да се работи со една рака...

10PCS MINI LED Spotlight Cabinet Light 1W LED Lamp AC85-265V CE ROHS Cut out 25 мм LED Factory JOYINLED

78.24 -37 % BGN 49.00

10pcs МИНИ LED светлото на рефлекторите Кабинет Светлина 1 W LED Светилка AC85265 V CE, ROHS Отсечени 25мм LED Фабрика JOYINLEDИзвор на светлина : Висока моќност предводена мушкаЧип Бренд : Epistar чипНоминална Моќност : 1 WВлезен Напон : AC85265 VРаботна Фреквенција : 50~60 HzПрозрачна Флукс : 100110 LM (1 W)Боја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / Бела / Топло бела / Ладно белаБоја Temp : Чиста Бела (4500~5000 K) или топло бела (30003200 K); студено бело (60006500 K)Погледнете Агол : 45degree (ако ви се допаѓа 15degree или 30degree или 60degree,pls ве молиме оставете порака...

Безплатна доставка 2000mmX16mmX12mm алуминиев профил за led бара / led ленти корпус с капак КОМПЮТРИ и аксесоари 2M / pcs 30 бр./лот

BGN 362.21

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X16mm X12mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот / заоблачено4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4pcs на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

UniqueFire G6 Cree XML-T6 Led Преносими led фенерче 1200 лумена бяла светлина 5 режима на акумулаторна лампа мощност от батерии 18650

35.18 -6 % BGN 33.00

Производ Decription : * Модел : G6XML* Боја На Каросеријата : Sliver* Материјал : Авион Алуминиум Легура* Wattar : 10 W* ИНФРАЦРВЕНА светлина опсег : 100200 метри* Траење : 1 3 часа( зависи од капацитетот на батеријата и режим на избор )* Животниот век : Просечна 100,000 часа* Начини : 5 режими(highсреднониска strobeсос)* Оперативен напон : 0.9 V – 4.2 V* Напојување : 1 x батерија 18650 ( НЕ е вклучен батеријата )* Замени : Крајот капа притисни наисклучување* Димензија( mm ) : 114mm(L) / 23mm(HD)* Тежина( g ) : 103Пакет : 1 x Фенерче(не се вклучуваат на батеријата)Мерки на претпазливост : • Не работат на светлината директно во очи, инаку силна светлина ќе предизвика трајно оштетување на окото.• светилка е забрането да ги растурајте, избегнување на мисловните сонце или сијалица штета.• Кога светилка не може да се одржи висока осветленост, полнењето на батеријата и избегнување на прекумерно испуштање и да предизвика оштетување на батеријата.• Unscrew на крајот капа кога работат на батеријата и да се обрне внимание на батеријата позитивни и негативни, тогаш се стави во батеријата и завртки на крајот капа.

акумулаторна къмпинг led фенер външно осветление фенерче USB порт за зареждане с батерия 18650 мощен проблясък на светлина от факел

36.88 -30 % BGN 26.00

Отворено Осветлување полнење преку USB порта, со батерија 18650 светло моќен блиц светлина факел кампувањеКарактеристики : Строга контрола за да се обезбеди добар квалитет.Мултифункционални светлина, се користи како кампување светло, светло, исто така фаза светлина.Тоа е најдобар избор за семејството, кампување и така натаму.Вграденво со кука, може да бидат погодни да висат во шаторот во внатрешноста.Пренослив дизајн, лесен и водоотпорен, е многу издржливи.Спецификација : Количина : 1pcsМатеријал : ABS / ГумаБоја : Бела / Црвена / ЗеленаБатерија : 1*18650 Батерија Li / 3*AAA Батерии(НЕ се ВКЛУЧЕНИ)Големина : 100*95*190mmПакет големина : 105*105*140mmТежина : 290gПакет тежина : 390gПакетот Вклучува : 1 x Преносни LED Камп Светлина1 x USB кабел за полнење1 X батерија 18650Плаќање : * Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини.* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред.* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел.Превозот : * Ние брод на светот ( Освен некои земји и APO / FPO ).* Цел ќе биде испратена во рок од 3 работни дена.* Ние само брод да се потврди цел адреси...

Водоустойчив 35W 300-5050 SMD RGB LED Light Strip (DC 12V / 5m)

25.60 -26 % BGN 19.00

Голем агол на гледање, ниска потрошувачка на енергијазаштеда на енергија и животната срединапријателски; животниот век до 50.000 часа; Погоден за декоративни осветлување, патот и се обликуваат идентификација светилка, рекламирање светилка

DHL 100m LED STRING Strip 600 Hearts LED Holiday CHRISTMAS WEDDING Curtain Decoration Светлини лампа Drop Shipping

268.80 -5 % BGN 255.00

100 LED STRING Лента 600 Срца LED Празник БОЖИЌ СВАДБА Завеса Декорација Светла Светилки Пад на ПревозотСостојба : НОВАТип : Срцето LED string светлаLED Количина : 600pcsСветлината Должина : 100Жица Боја : Јасно белаСветлината Материјал : ПП & TPR & CRV челикРабота Живот : 1 годиниСветла Боја : RGBСветлината на Владата : во Комбинација, Во бранови, Секвенцијален,Slo Glo, Си Поигруваше / Flash,Бавно Исчезнат, Трепкане / Flash, Стабилен наНапојува Поддршка : 110 V120 V / 220 V240 VПриклучокот Стил : НАС...

С U алуминиев профил IP22 12V RGB LED luces газ 36LEDS 5050 SMD 10 бр. / лот 50 см / бр. бижута витрина осветление

49.60 -5 % BGN 47.00

Со У Алуминиумски Профил IP22 12 V RGB LED цврсти лента 36 LEDS SMD 5050 10pcs / Многу 50cm / еез накит приказ осветлувањеПараметарот : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 7.2 W / еезЕмитуваат Боја : RGBИзвор на светлина : 5050 SMD LEDLED Количина : 36leds / еез ;Излез Прозрачна : RGB 5050 SMDВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSСо У Тип На Школка :

100 бр монтаж на стена 10 мм крепежный скоба, за да 5050 led ленти светлина с винтове пластмаса

8.37 -40 % BGN 5.00

Карактеристики : Ултра тенок дизајн, пониско од LED откако ќе го инсталирате, нема да влијае осветлување ефект утврден од страна завртка, лесен за употреба...

30 m (30 бр.) Много 1 м всяка, led алуминиев профил за led ленти SN2212-1m, прозрачен капак и млечно-неорганизирани покриване на разположение

BGN 218.38

30m(30pcs) многу, 1m по парче, предводена од алуминиумски профил за led ленти SN22121m, јасно се покријат и млечниот дифузна поклопецот се достапниКомпоненти1m алуминиумски профил за led ленти вклучени· 1x1meter алуминиумски профил· 1x1meter млечниот дифузна или избришете ги покрие· 2x Монтажа клипови· 2x Крајот капи (1pcs со дупки за жица, 1pcs нема дупки)Answer : ___________________________ Note : · Дел број : Алуминиумски профил 1 MМлечниот дифузна или транспарентни или маска· Големина : 1000x22x12mm· l ед ленти не е вклучен! Ако треба, pls контакт со нас преку еМаил.· 30pcs пакет, 1pcs е 1m...

50 бр./лот 72Leds 1m LED bar light 7020 SMD IP22 12V алуминиев профил за led hard luces strip кухня led under cabinet light

141.92 -8 % BGN 131.00

50pcs / Многу 72 Leds 1m LED лента светлина 7020 SMD IP22 12 V цврсти алуминиум led лента светлината led цврсти бар Бесплатен ПревозотПараметарот : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 18 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6000 K / Топло Бела 3500 KИзвор на светлина : 7020 SMD LEDLED Количина : 72leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSпакетот вклучува : 50 компјутери 1m led лента светлина

LED bar light 50CM 72leds DC 12V LED strip bar 4014 smd Jewelry showcase lighting with V Aluminum profile cold/white

233.60 -8 % BGN 215.00

LED лента светлина 50 CM 72leds DC 12 V LED лента бар 4014 smd накит приказ осветлување со V Алуминиумски профил ладно бела Параметар : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 15 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6500 K / Бела 3500 KИзвор на светлина : 4014 SMD LEDLED Количина : 72leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416 Lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSСо V Тип На Школка :

10 x 1M Sets/Лот T style анодизиран led лента тавана канал и алуминиева u-бар, лампа за подови или наземни осветителни тела

197.07 -5 % BGN 187.00

10 X 1 M Групи / Многу T стил Елоксирани led лента таванот канал и алуминиум у бар светлина за Подот или земјата светла LED алуминиумски профил Стилови : Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко., LtdДетали за производот : Опис Алуминиум Материјал Al6063 T6 Diffuser Стил : дифузен Diffuser Материјал PC Должина 0.5 / 1 / 2м / други Големина 27.1 X11 MM Внатрешна ширина 12.2 MM Додатоци Крајот капи Одговараат на Парчиња SMD 3528 / 5050 / 3014 флексибилна лента Водоотпорен N / A Апликација Украси, Топлина мијалник Форма Т типАпликации : Вдлабнати под кујна carbinet LED осветлување...

LED фенер string светлини AC110V/220V 4M 20LEDs непостоянни Коледен празничен светлина за домашна градина/парти/на сватбена украса

17.04 -12 % BGN 15.00

LED фенер string светла AC110 V / 220 V 4 M 20 LEDs променливи Божиќ, Празник на Светлината за Домашна Градина / партија / Weddiding ДекорацијаМожеби сте заинтересирани во следниве производи : Топли зборови : ако треба ЕУ или САД или велика БРИТАНИЈА или АУ приклучок,може да се остави ми порака според нарачката,ние ќе направиме се за вас.Должината на string 4meter LED кол 20 компјутери доведе Напон AC110 V / 220 V Plug ЕУ / САД / AU / велика БРИТАНИЈА Пакет Антистатички пластична кеса Нето Тежина(g) 200g Живот(Час) 50.000 Часови температурата на работа 25 C 45 C Потврдија CE, и ROHS Пакет 1pcs X 4 M led string светлинаНие го прифаќаме САМО alipayСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМСите предмети се Фабрички запечатени и тестирани пред превозотНарачките обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена, преку Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозотКина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот бара физичка адреса И Валиден Телефонски Бр...

15 мм и широчина 5 м двойна редица 2835 1200 SMD висока яркост led лента 12V Гъвкава led лента бял топъл бял Здравейте риба

34.93 -34 % BGN 23.00

Packge Содржина : LED лента 5 M / roll Лумен Флукс : 7lm / LED CRI : 80 Заврши 5 метри моќ : 3648 W (Консултирајте се со нас) По сечење на моќ : Различни должина различни моќ (Консултирајте се со нас) Demension 5000*10*3мм(L*W*T) Апликации : Таванот Позадина Ѕид, Екранот, Прозорецот, Бленда, Кујна, Бања

10m 100 led AC110V/220V Holiday lights LED Christmas lights Wedding Garden party New Year decoration string светлини

9.57 -6 % BGN 9.00

10m 100 led AC110 V / 220 V Празник светла LED Божиќ светла Свадба Градина партија Нова Година декорација string светлаМожеби сте заинтересирани во следниве производи : specfication : Должината на string 10meter LED кол 100 компјутери led Пакет Антистатички пластична кеса Нето Тежина(g) 140g Живот(Час) 50.000 Часови температурата на работа 25 C 45 C Потврдија CE, и ROHS Пакет 1pcs X 100 led string светлина Емитуваат боја црвена / сино / зелено / бела / топло бела / rgb / розова / виолетоваФункција : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат...

10 камбанки led ред 120 см. 9 цвята лека нощ с батерии помещение фестивал фенер партия семейство рожден ден на коледен декор SR

6.53 -8 % BGN 6.00

Состојба : 100% сосема новLED Количина : 10pcsДолжина : Околу 120cmПрстен големина : 2.7 cmМоќност : 2*АА батерија (Не се вклучуваат)Боја на каросеријата : мултиНачини : Стабилен наСветилка треба да се чува подалеку од влага, дожд или маглаЗаштеда на енергија,лесно да се остри.Лесно да се инсталира и долг животен векНаправени од високо квалитетен материјал, трајни производи за секојдневна употребаМногу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлината моќНиска потрошувачка, висока осветленостЕнергијазаштеда на енергија и еколошки.Овие светла се одлични за декорација насекаде,Романтични декоративни,Погоден за лица, квадрат, градина, внатрешна декорација, отворен декорација,итн.!!Издржливи и отпорни на топлина бакарна жица.Флексибилни бакарна жица може лесно да се изгради форми сакатеВодоотпорен : Светлина string е водоотпорен, но имајте на батеријата кутија сува.Пакет содржи : 1 x LED string СветлаПревозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена...

YUPARD гмуркане водолаз фенерче водоустойчив подводна дълбочина 100 метра Висок светъл XM-L2 led фенерче, фенер прожектор, акумулаторна батерия

84.48 -48 % BGN 44.00

спецификација : Повеќе од 100 метри ефективни растојание на светлината под вода Батерија : внатрешни литиум батерија (6000m Ah) Лумен : 600 LM 3 префрлете го Режимот : висок / низок / сос Тежина(g) : 510g материјал : алуминиумПакет се Вклучени : 1 x Нуркање Светло + полнач

led инструментален фенерче стробоскопическая светкавица сигнална лампа 2 режима на хранене от преносим източник на 5v с 2 usb кабел

23.74 -3 % BGN 23.00

Параметарот : 1.LED боја : бела / Црвена.Зелена2.Текст напојување : 5 V / 1 A (Микро USB)3.Излезна моќност : 5 V / 1 A (USB)4 Капацитетот на батеријата : 2600mah5.Големина : 24mm24mm300мм6.Материјал : коло, алуминиум, железо, литиум батерии, пластичниFeutures : 1...

YUPARD XM-L2 фенерче Фенерчето USB зареждане 5modes mobile power 18650 батерия интелигентен фенерче

25.60 -14 % BGN 22.00

Спецификации : LED : XML2 LEDИзлез осветленост : 1200 lumensМатеријал : Алуминиум.5 префрлете го Режимот : висок / среден / низок / strobe / сосМоќ од : 1x 18650 (Не се Вклучени)Големина : 169mm x 40mm(Глава Кол) x 27mm (ТД)тежина : 196gПакет1 x Фенерче

Коледа 5M 50LEDs батерии Led топката ред Фея светлини лампа за двор градина къмпинг Коледа е празник, сватбено тържество

16.43 -9 % BGN 15.00

Божиќ 5 M 50 LEDs Батеријата Напојува Лед Топката string Самовила Светла Светла за Патио Градина Кампување Празник Божиќ Свадба ПартијаТочка Бр : LED Сијалицата светлаСветла боја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / Бела / топло бела / Променливо / Розова / ВиолетоваМоќност : 3pcs АА Батерии (со исклучок , бидејќи Кина Пост е забранета батеријата )Тип на прекинувач : Три тип (Стабилна или трепкане или исклучите)Број на LED : 50 ledДолжината на string : 5 метриДијаметар на Топката : Околу 1.75 cmКарактеристики : 1.Супер светло и ниска потрошувачка на енергија.2.Phlx чип светлина, кршењедоказ и се тресатдоказ.3.Долг животен век : повеќе од 100000 часа.4.Безбедно и животната срединапријателски, без зрачење или загадување елементи.5.Погоден за Божиќ, свадби, на Вљубените 's Day, партија, кафуле, паб, концерт, модна ревија, итн.Ние го прифаќаме САМО alipayСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМСите предмети се Фабрички запечатени и тестирани пред превозотНарачките обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена, преку Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозотКина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот бара физичка адреса И Валиден Телефонски Бр...

Безплатна доставка DC12V / DC24V топъл бял натурален бял, студено бял led светлина 5 м 5050 SMD IP20, IP65, IP68 Коледен подарък

700.30 -0 % BGN 700.00

Напомена : сите led ленти се двојно FPC,Автентични 3 M лента и Злато жица внатрешноста на LED Чипови,Голема Големина LED Чипови,повисоки лумен Излез.Спецификација : 1.Точка Бр : Led Лента2.Led Чип : SMD 50503.Led количина : 30led / M ; 5 M / roll4.Боја : Бела / топло бела / Ладно Бела / Жолта / Сина / Зелена / Црвена / RGB5.Лумен : 2022lm по led6.Volatge : DC12 V / DC24 V7.PCB Боја : Бела8.Големина : 5000*10*2mm9.Заштита го Оценувате : Водоотпорен или Не е водоотпорен Пакет вклучуваат : 40 Ролни 5m / roll 5050 150 LEDS Лента ( не вклучувајќи далечински контролер и адаптер)Слики :

10 бр. / лот нов SVS400A96_REV5.1_6C0B_140424 6 led 423мм

BGN 36.78

Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / ЕМС Превозот : DHL 48 денови за испорака со ЕМС 712days испорака Кина poste воздух mail 1530 дена за испорака Ther сите производи се со Оригинални делови на Производите се тестираат пред пратката, ние инсистираше на принципот дека ако тоа не е тест не е предаден, па можете да остатокот увери за да се купи! Нашата компанија главно трговија сите инчен Оригинални делови,плоча, инвертер, светлото одбор, моќ одбор, ТЕДИН одбор, оригинални електронско IC...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.