• Новинка
Нов SecurityIng супер ярък 12x XML-T6 LED 5000Lumens водоустойчив фенер Фенерче с 6 режима на светлина поддръжка на USB зареждане

Нов SecurityIng супер ярък 12x XML-T6 LED 5000Lumens водоустойчив фенер Фенерче с 6 режима на светлина поддръжка на USB зареждане

резултат:
BGN 50.26
BGN 43.00 -14 %

Брой продукти
Налично


Security Ing Супер Светло 12x XML T6 LED 5000 Lumens Водоотпорен Светло Факелот со 6 Модови Светлина Поддршка USB полнење за апарати за Домаќинство / Отворено
Спецификации :
Карактеристики :
- Не-термички зрачење, безбеден и стабилен, сигурен.
- Анти-рефлективен алуминиум легура слој го прави трајни производи за долгорочна употреба.
- Водоотпорен, но не значи дека може да се користи во вода.
- Совршено погодна за домаќинство, активности на отворено, планинарење, ноќен риболов, кампување.
- Таписерии и мали, изградена во overcharged чип, може да биде USB полнењето, лесно да се работи со една рака. бесплатно, празнење на електрична енергија индикатор, шест опрема прилагодливи
6 Начини : Силна светлина, Средни светлина, Слаба светлина, Флеш, Предупредување флеш, СОС, затвори за две секунди.
Зрачење растојание : 300-500 метри
Светлост : 5000 лумен
LED Количина : 12pcs
Тип на сијалица : домашни T6 (теоретски живот : 100 илјади часа)
Полнење и ставање заштита : изграден во overcharge и стави IC да се продолжи животниот век на батеријата
Моќ индикација : LED светилка е зелено и електрична енергија е слабо црвена боја.
Полнење инструкции : ЛЕР е црвено кога се полни и зелена по целосно наполнет.
Затемнување на владата : Шест опрема затемнување : силна светлина, средни светлина, слаба светлина, флеш, предупредување флеш, СОС, затвори за две секунди.
Функцијата зум : Никој
Работен напон : 3.7 V
Барел боја : Црна
Светла боја : Бела светлина
Светилка температура на бојата : 7500 K
Барел материјал : Алуминиум легура
Тип на прекинувач : Светлината главата притиснете префрлате
Површински третман : Носат-отпорни на оксидација anodic
Напојување : Еден дел 18650 или еден дел 26650
Водоотпорен ниво : IPX5 (анти дожд, истури отпорни на вода)
Нето производ тежина : 261-290g (светлина првенство број резултира во губење на разликата)
Применливи електрични основни : 1 дел 18650 литиум батерија или 1 дел 26650 литиум батерија (компатибилен 18650 и 26650)
Пакет Тежина : 325 G / 11.46 Унци
Пакет Димензии (L*W*H) : 180*65*65 ММ / 7.09*2.56*2.56 Инчи
Мало Пакување : Да, Општо Кутија
Пакетот Вклучува :
1 x Светло(батеријата не се вклучуваат)
1 x 0,5 Метар USB Линија
1 x Обвивка

Подробности

Отделят Цвят:
Бял
Цвета На Купето:
Черен
търговска марка:
Секюритизация на
Разстояние Осветление:
200-500 м
Силна Страна На Регулатори:
5-8 файлове
Просвет:
Друго
Водоустойчив:
ДА
Тип Фенерче:
туризъм / къмпинг.
Увеличи:
ДА
Режим На Превключване:
Висок / Среден/Нисък
Тип На Батерията:
18650
документ:
ССС
Материал На Корпуса:
Алуминиева сплав
Мощност:
-
Източник На Светлина:
Led лампи
Фокусно Разстояние:
Нерегламентираното
зарядно устройство:
Акумулаторна батерия
Функция:
Удароустойчив
Номер На Модела:
HN_LEF_S0Z
Тип Елемент:
Фенери
Модел led топки:
-

Избор на купувачи

LED фенер string светлини AC110V/220V 4M 20LEDs непостоянни Коледен празничен светлина за домашна градина/парти/на сватбена украса

17.04 -12 % BGN 15.00

LED фенер string светла AC110 V / 220 V 4 M 20 LEDs променливи Божиќ, Празник на Светлината за Домашна Градина / партија / Weddiding ДекорацијаМожеби сте заинтересирани во следниве производи : Топли зборови : ако треба ЕУ или САД или велика БРИТАНИЈА или АУ приклучок,може да се остави ми порака според нарачката,ние ќе направиме се за вас.Должината на string 4meter LED кол 20 компјутери доведе Напон AC110 V / 220 V Plug ЕУ / САД / AU / велика БРИТАНИЈА Пакет Антистатички пластична кеса Нето Тежина(g) 200g Живот(Час) 50.000 Часови температурата на работа 25 C 45 C Потврдија CE, и ROHS Пакет 1pcs X 4 M led string светлинаНие го прифаќаме САМО alipayСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМСите предмети се Фабрички запечатени и тестирани пред превозотНарачките обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена, преку Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозотКина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот бара физичка адреса И Валиден Телефонски Бр...

3.5 M x 0.6 M LED Outdoor Home Party на коледа Christmas Decoration String Фея Wedding Curtain Garlands Strip Светлини AC110/ AC220V

20.42 -12 % BGN 18.00

3.5 M x 0.6 M LED Отворено Дома Партијата Божиќ божиќ Декорација String Самовила Свадба Завеса Garlands Лента, Светлата за AC110 / AC220 VМожеби сте заинтересирани во следниве производи : Карактеристики : Енергетски ефикасни Supabright Led диоди Низок напон IP44 оценет Јасно кабел боја Долго оперативни живот Спецификации : LED Боја : топло бела / сино / виолетови / црвени Напон : AC110 V / 220 LED Кол : 96 LED Сијалица LED боја : бела Материјал : Пластични Цврстина : Х...

led инструментален фенерче стробоскопическая светкавица сигнална лампа 2 режима на хранене от преносим източник на 5v с 2 usb кабел

23.74 -3 % BGN 23.00

Параметарот : 1.LED боја : бела / Црвена.Зелена2.Текст напојување : 5 V / 1 A (Микро USB)3.Излезна моќност : 5 V / 1 A (USB)4...

30 m (30 бр.) Много 1 м всяка, led алуминиев профил за led ленти SN2212-1m, прозрачен капак и млечно-неорганизирани покриване на разположение

BGN 218.38

30m(30pcs) многу, 1m по парче, предводена од алуминиумски профил за led ленти SN22121m, јасно се покријат и млечниот дифузна поклопецот се достапниКомпоненти1m алуминиумски профил за led ленти вклучени· 1x1meter алуминиумски профил· 1x1meter млечниот дифузна или избришете ги покрие· 2x Монтажа клипови· 2x Крајот капи (1pcs со дупки за жица, 1pcs нема дупки)Answer : ___________________________ Note : · Дел број : Алуминиумски профил 1 MМлечниот дифузна или транспарентни или маска· Големина : 1000x22x12mm· l ед ленти не е вклучен! Ако треба, pls контакт со нас преку еМаил.· 30pcs пакет, 1pcs е 1m...

100 бр монтаж на стена 10 мм крепежный скоба, за да 5050 led ленти светлина с винтове пластмаса

8.37 -40 % BGN 5.00

Карактеристики : Ултра тенок дизајн, пониско од LED откако ќе го инсталирате, нема да влијае осветлување ефект утврден од страна завртка, лесен за употреба...

DHL 100m LED STRING Strip 600 Hearts LED Holiday CHRISTMAS WEDDING Curtain Decoration Светлини лампа Drop Shipping

268.80 -5 % BGN 255.00

100 LED STRING Лента 600 Срца LED Празник БОЖИЌ СВАДБА Завеса Декорација Светла Светилки Пад на ПревозотСостојба : НОВАТип : Срцето LED string светлаLED Количина : 600pcsСветлината Должина : 100Жица Боја : Јасно белаСветлината Материјал : ПП & TPR & CRV челикРабота Живот : 1 годиниСветла Боја : RGBСветлината на Владата : во Комбинација, Во бранови, Секвенцијален,Slo Glo, Си Поигруваше / Flash,Бавно Исчезнат, Трепкане / Flash, Стабилен наНапојува Поддршка : 110 V120 V / 220 V240 VПриклучокот Стил : НАС...

10 бр. / лот нов SVS400A96_REV5.1_6C0B_140424 6 led 423мм

BGN 36.78

Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / ЕМС Превозот : DHL 48 денови за испорака со ЕМС 712days испорака Кина poste воздух mail 1530 дена за испорака Ther сите производи се со Оригинални делови на Производите се тестираат пред пратката, ние инсистираше на принципот дека ако тоа не е тест не е предаден, па можете да остатокот увери за да се купи! Нашата компанија главно трговија сите инчен Оригинални делови,плоча, инвертер, светлото одбор, моќ одбор, ТЕДИН одбор, оригинални електронско IC...

DIY дата на раждане LED Grow Light Hydroponice AC 220V 20W 30W 50W Driverless LED Grow Чип Smart IC за вътрешна градина DIY Growth And Bloom

5.73 -13 % BGN 5.00

1pcs Hydroponice AC напон 220 V 20w 30w 50w кочан led расте светлина чип широк спектар 380nm840nm за Внатрешна Растенијата Seedling Расте и ЦветСпецификација : 1...

6M *4M no waterproof LED Net Mesh Фея String Светлини ice bar lamp for Туинкъл Home Garden Christmas Party Wedding

126.40 -10 % BGN 114.00

Вие исто така може да се допаѓа6 M *4 M Не водоотпорен LED Нето Мрежа Самовила String Светла мраз бар светилка за Трепкане Дом Градина Божиќ Свадба ПартијаОпис : Сосема нов, суперсветли и совршена декорација за забава, соба, градина, дома и на Божиќ.Тоа може да бидат оштетени откако rainstorm, ве молиме да се забележи.Спецификации : Вкупно 672 led нето светлина.Секој нето светлина има 8 различни начини : комбинација, во бранови, секвенцијален, slogs ете, си поигруваше / flash, бавно исчезнат, трепкане / flash, и стабилна наГлавната нето димензија е за 6m*4m ,и приклучете да контролер е за 50cm.Напон : 220 V ЕУ Приклучок ,испратете ги по ваш избор .Боја : Топло Бела / Блу / Бела / MulticolorPacakge1 set 6 X 4m LED Нето СветлинаЗа БојаBecuase на разликата помеѓу различни монитори и снимање инструменти, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Free Round Mount Aluminum LED Strip Light Fixture Кухня Under Cabinet Profile Kit 200cm Free Shipping Easy Installation

BGN 1248.00

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X60mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 2 парчиња на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

YUPARD XM-L2 фенерче Фенерчето USB зареждане 5modes mobile power 18650 батерия интелигентен фенерче

25.60 -14 % BGN 22.00

Спецификации : LED : XML2 LEDИзлез осветленост : 1200 lumensМатеријал : Алуминиум.5 префрлете го Режимот : висок / среден / низок / strobe / сосМоќ од : 1x 18650 (Не се Вклучени)Големина : 169mm x 40mm(Глава Кол) x 27mm (ТД)тежина : 196gПакет1 x Фенерче

3 led супер яркост RGB led модул светлина DC 12 В водоустойчива IP65 модул шприц 5050 SMD 0.72 Watt led знак на светлината 500 бр./лот

224.00 -8 % BGN 206.00

Предмет Бр : LEDБојаБранова должинаБојатемператураЛумен (Еден Модул)АголMPMFAD011TOP5050Р620635nm4.5 LM±10%120G520535nm10.5 LM±10%Б465475nm2 LM±10%Нема.ОбјектотПараметар01Вози методКонстантен напон диск02НапонDC12 V03Моќ(еден модул)0.72 W(typ)04LED КОЛИЧИНА(еден модул)3 PCS05Макс Врска Количина(ПАРЧИЊА)20(typ)06Маска боја & материјалМлечно бела ПВЦ07Големина50155mm08IP НивоIP6509Работна температура20+60c10Акции температура40+80c11Гаранција1years / 15000 H12Тежина(20pcs / string)320g1...

10m 100 led AC110V/220V Holiday lights LED Christmas lights Wedding Garden party New Year decoration string светлини

9.57 -6 % BGN 9.00

10m 100 led AC110 V / 220 V Празник светла LED Божиќ светла Свадба Градина партија Нова Година декорација string светлаМожеби сте заинтересирани во следниве производи : specfication : Должината на string 10meter LED кол 100 компјутери led Пакет Антистатички пластична кеса Нето Тежина(g) 140g Живот(Час) 50.000 Часови температурата на работа 25 C 45 C Потврдија CE, и ROHS Пакет 1pcs X 100 led string светлина Емитуваат боја црвена / сино / зелено / бела / топло бела / rgb / розова / виолетоваФункција : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат...

U/V алуминиев профил 36leds 0.5 m LED luces strip DC 12V led bar light 6020 smd за кухненски шкаф бял / топло бял

202.56 -8 % BGN 186.00

U / V Алуминиумски Профил 36leds 0.5 m LED цврсти лента DC 12 V led лента светлина 6020упатство за smd за кујна шкафот бела / топло белаПараметарот : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 7.2 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6500 K / Топло Бела 3500 KИзвор на светлина : 6020упатство за SMD LEDLED Количина : 36leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416 Lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSСо U / V Тип На Школка : со V жлеботсо У ритам

UniqueFire G6 Cree XML-T6 Led Преносими led фенерче 1200 лумена бяла светлина 5 режима на акумулаторна лампа мощност от батерии 18650

35.18 -6 % BGN 33.00

Производ Decription : * Модел : G6XML* Боја На Каросеријата : Sliver* Материјал : Авион Алуминиум Легура* Wattar : 10 W* ИНФРАЦРВЕНА светлина опсег : 100200 метри* Траење : 1 3 часа( зависи од капацитетот на батеријата и режим на избор )* Животниот век : Просечна 100,000 часа* Начини : 5 режими(highсреднониска strobeсос)* Оперативен напон : 0.9 V – 4.2 V* Напојување : 1 x батерија 18650 ( НЕ е вклучен батеријата )* Замени : Крајот капа притисни наисклучување* Димензија( mm ) : 114mm(L) / 23mm(HD)* Тежина( g ) : 103Пакет : 1 x Фенерче(не се вклучуваат на батеријата)Мерки на претпазливост : • Не работат на светлината директно во очи, инаку силна светлина ќе предизвика трајно оштетување на окото.• светилка е забрането да ги растурајте, избегнување на мисловните сонце или сијалица штета.• Кога светилка не може да се одржи висока осветленост, полнењето на батеријата и избегнување на прекумерно испуштање и да предизвика оштетување на батеријата.• Unscrew на крајот капа кога работат на батеријата и да се обрне внимание на батеријата позитивни и негативни, тогаш се стави во батеријата и завртки на крајот капа.

10m 100 Led Фея Светлини Waterproof Led String Starry Светлини For Seasonal Decorative Christmas Holiday Wedding Parties

BGN 7.98

10m 100 Led Самовила Светла Водоотпорен Led String Ѕвездена Светла За Сезонски Декоративни Празник Божиќ Свадба Partie sМожеби сте заинтересирани во следниве производи : Должината на string 10meter LED кол 100 компјутери led Пакет Антистатички пластична кеса Нето Тежина(g) 140g Живот(Час) 50.000 Часови температурата на работа 25 C 45 C Потврдија CE, и ROHS Пакет 1pcs X 100 led string светлина Емитуваат боја црвена / сино / зелено / бела / топло бела / rgb / розова / виолетоваФункција : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат...

Гореща продажба на професионален гмуркане и подводен фенер Факел CREE XML-T6 2200LM водоустойчив led лампа на батерии 18650

28.00 -43 % BGN 16.00

LED Подморница Светлина Нуркање Светло Подводни Факел Водоотпорен КРИ T6 Блиц Светлина СветилкаКарактеристики : Топла Продажба 2200 LM Подводни Нуркање Светло КРИ XML T6 LED Светилка Факел Светилка 60 M Waterproo FLT035Супер светло КРИ T6 LED светло.Повеќе од 25 метри ефективни растојание на светлината под вода.Високо технолошки светла LED со исклучително долг работен век.Тешки & трајни, отпорни на влијанието.Спецификации : Топла Продажба 2200 LM Подводни Нуркање Светло КРИ XML T6 LED Светилка Факел Светилка 60 M Waterproo FLT035LED type : CREET6Материјал : Алуминиум легура + пластикаЛумен : 2200 LMБатерија : 1 * батерија 18650 (Не се Вклучени)Прекинувач : / ИСКЛУЧУВАЊЕГолемина : 12.2 см( должина ) * 3.8 cm( тело со дијаметар )Тежина : 0.12 KGПакување листа : A : 1 * LED нуркање светлина + wristband Б : 1 * LED нуркање светлина + wristband + 1 батеријата C : B : 1 * LED нуркање светлина + wristband + 1 батеријата + полнач

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.