• Новинка
15 мм и широчина 5 м двойна редица 2835 1200 SMD висока яркост led лента 12V Гъвкава led лента бял топъл бял Здравейте риба

15 мм и широчина 5 м двойна редица 2835 1200 SMD висока яркост led лента 12V Гъвкава led лента бял топъл бял Здравейте риба

резултат:
BGN 34.93
BGN 23.00 -34 %

Брой продукти
Налично


Packge Содржина : LED лента 5 M/roll Лумен Флукс : 7lm/LED CRI : 80 Заврши 5 метри моќ : 36-48 W (Консултирајте се со нас) По сечење на моќ : Различни должина различни моќ (Консултирајте се со нас) Demension 5000*10*3мм(L*W*T) Апликации : Таванот Позадина Ѕид, Екранот, Прозорецот, Бленда, Кујна, Бања

Подробности

Отделят Цвят:
Бяло, Топло Бяло
Тип Елемент:
Стриптийз
Средният живот (ч):
5000
Брой Led/M:
240 бр./м
Вид на уплътнението:
SMD
документ:
МКО, RoHS
търговска марка:
Здравейте Риба
Номер На Модела:
FS-LED-2835-240-D
Цветна Температура(K):
6500К
Случай:
дневна
Марка led чипове:
ОСТЪР
Производство На Електроенергия:
Винаги Е Включен
Водоустойчив:
No
Източник На Захранване:
DC
Модел led чип:
SMD2835
Напрежение:
12V
Консумирана мощност (W/m):
7.36 W/m
Технически характеристики (светли мъниста / м):
240

Избор на купувачи

6M *4M no waterproof LED Net Mesh Фея String Светлини ice bar lamp for Туинкъл Home Garden Christmas Party Wedding

126.40 -10 % BGN 114.00

Вие исто така може да се допаѓа6 M *4 M Не водоотпорен LED Нето Мрежа Самовила String Светла мраз бар светилка за Трепкане Дом Градина Божиќ Свадба ПартијаОпис : Сосема нов, суперсветли и совршена декорација за забава, соба, градина, дома и на Божиќ.Тоа може да бидат оштетени откако rainstorm, ве молиме да се забележи.Спецификации : Вкупно 672 led нето светлина.Секој нето светлина има 8 различни начини : комбинација, во бранови, секвенцијален, slogs ете, си поигруваше / flash, бавно исчезнат, трепкане / flash, и стабилна наГлавната нето димензија е за 6m*4m ,и приклучете да контролер е за 50cm.Напон : 220 V ЕУ Приклучок ,испратете ги по ваш избор .Боја : Топло Бела / Блу / Бела / MulticolorPacakge1 set 6 X 4m LED Нето СветлинаЗа БојаBecuase на разликата помеѓу различни монитори и снимање инструменти, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

50 бр./лот 72Leds 1m LED bar light 7020 SMD IP22 12V алуминиев профил за led hard luces strip кухня led under cabinet light

141.92 -8 % BGN 131.00

50pcs / Многу 72 Leds 1m LED лента светлина 7020 SMD IP22 12 V цврсти алуминиум led лента светлината led цврсти бар Бесплатен ПревозотПараметарот : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 18 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6000 K / Топло Бела 3500 KИзвор на светлина : 7020 SMD LEDLED Количина : 72leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSпакетот вклучува : 50 компјутери 1m led лента светлина

3.5 M x 0.6 M LED Outdoor Home Party на коледа Christmas Decoration String Фея Wedding Curtain Garlands Strip Светлини AC110/ AC220V

20.42 -12 % BGN 18.00

3.5 M x 0.6 M LED Отворено Дома Партијата Божиќ божиќ Декорација String Самовила Свадба Завеса Garlands Лента, Светлата за AC110 / AC220 VМожеби сте заинтересирани во следниве производи : Карактеристики : Енергетски ефикасни Supabright Led диоди Низок напон IP44 оценет Јасно кабел боја Долго оперативни живот Спецификации : LED Боја : топло бела / сино / виолетови / црвени Напон : AC110 V / 220 LED Кол : 96 LED Сијалица LED боја : бела Материјал : Пластични Цврстина : Х...

10PCS MINI LED Spotlight Cabinet Light 1W LED Lamp AC85-265V CE ROHS Cut out 25 мм LED Factory JOYINLED

78.24 -37 % BGN 49.00

10pcs МИНИ LED светлото на рефлекторите Кабинет Светлина 1 W LED Светилка AC85265 V CE, ROHS Отсечени 25мм LED Фабрика JOYINLEDИзвор на светлина : Висока моќност предводена мушкаЧип Бренд : Epistar чипНоминална Моќност : 1 WВлезен Напон : AC85265 VРаботна Фреквенција : 50~60 HzПрозрачна Флукс : 100110 LM (1 W)Боја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / Бела / Топло бела / Ладно белаБоја Temp : Чиста Бела (4500~5000 K) или топло бела (30003200 K); студено бело (60006500 K)Погледнете Агол : 45degree (ако ви се допаѓа 15degree или 30degree или 60degree,pls ве молиме оставете порака...

Мини преносим фенерче, Акумулаторна батерия вграден зарядно за кола Lanterna за къмпинг работна лампа автомобил цигара открит фенерче

17.92 -39 % BGN 11.00

Мини пренослива Светилка Батерија изграденаво автомобил полнач Lanterna За Кампување Работи Светилка Автомобил Цигара отворено фенерчеСупер мини големина, компактен и лесен за носење...

100 бр монтаж на стена 10 мм крепежный скоба, за да 5050 led ленти светлина с винтове пластмаса

8.37 -40 % BGN 5.00

Карактеристики : Ултра тенок дизајн, пониско од LED откако ќе го инсталирате, нема да влијае осветлување ефект утврден од страна завртка, лесен за употреба...

Висококачествен източник на захранване LAVALEE 5V 40A 200W 20A 100W 30A 150W 60A 300W Vehicle LED Display Power Supply for Special car-usage

BGN 24.00

Висок Квалитет на Напојување LAVALEE 5 V 40 A 200 W 20 A 100 W 30 A 150 W 60 A 300 W Возило LED Дисплеј Напојување за автомобил СпецијалниупотребаLAVALEE 5 V 20 A : LAVALEE 5 V 30 A : LAVALEE 5 V 40 A : LAVALEE 5 V 60 A : ​LAVALEE 5 V 20 A : LAVALEE 5 V 30 A : LAVALEE 5 V 40 A : LAVALEE 5 V 60 A : Забелешка : Различни видови на напојување пакет големина и тежина не е исто.​Забелешка : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или да ја напуштатпорака до мене...

10 x 1M Sets/Лот T style анодизиран led лента тавана канал и алуминиева u-бар, лампа за подови или наземни осветителни тела

197.07 -5 % BGN 187.00

10 X 1 M Групи / Многу T стил Елоксирани led лента таванот канал и алуминиум у бар светлина за Подот или земјата светла LED алуминиумски профил Стилови : Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко., LtdДетали за производот : Опис Алуминиум Материјал Al6063 T6 Diffuser Стил : дифузен Diffuser Материјал PC Должина 0.5 / 1 / 2м / други Големина 27.1 X11 MM Внатрешна ширина 12.2 MM Додатоци Крајот капи Одговараат на Парчиња SMD 3528 / 5050 / 3014 флексибилна лента Водоотпорен N / A Апликација Украси, Топлина мијалник Форма Т типАпликации : Вдлабнати под кујна carbinet LED осветлување...

3 led супер яркост RGB led модул светлина DC 12 В водоустойчива IP65 модул шприц 5050 SMD 0.72 Watt led знак на светлината 500 бр./лот

224.00 -8 % BGN 206.00

Предмет Бр : LEDБојаБранова должинаБојатемператураЛумен (Еден Модул)АголMPMFAD011TOP5050Р620635nm4.5 LM±10%120G520535nm10.5 LM±10%Б465475nm2 LM±10%Нема.ОбјектотПараметар01Вози методКонстантен напон диск02НапонDC12 V03Моќ(еден модул)0.72 W(typ)04LED КОЛИЧИНА(еден модул)3 PCS05Макс Врска Количина(ПАРЧИЊА)20(typ)06Маска боја & материјалМлечно бела ПВЦ07Големина50155mm08IP НивоIP6509Работна температура20+60c10Акции температура40+80c11Гаранција1years / 15000 H12Тежина(20pcs / string)320g1...

Free Round Mount Aluminum LED Strip Light Fixture Кухня Under Cabinet Profile Kit 200cm Free Shipping Easy Installation

BGN 1248.00

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X60mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 2 парчиња на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

LED luces strip 2835 smd DC 12V 72leds double row LED bar light, 50 см за шкаф с алуминиеви U-образен профил хладно / топло бял

27.68 -6 % BGN 26.00

LED цврсти лента 2835 smd DC 12 V 72leds двоен ред LED лента светлина 50cm кујна шкафот со Алуминиум V профил ладно / топло бела Параметар : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 15 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6500 K / Топло Бела 3500 KИзвор на светлина : 2835 SMD LEDLED Количина : 72leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416 Lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSСо У Тип На Школка :

1. 5MX1. 5M 96 LED home outdoor holiday christmas коледа decorative wedding net mesh string фея curtain garlands strip party light

22.37 -51 % BGN 11.00

1.5 MX1.5 M 96 ДОВЕДЕ дома отворено празник божиќ божиќ декоративни свадба нето мрежа string самовила завеса garlands лента партија светлинаСпецификација : Убаво светла самовила светлина96 LED светла завиткани во нето формаИздржливи& водоотпорен дизајн, погодна за внатрешна и надворешна декорацијаУкрасете го вашиот продавници, забава, соба, градина, дома, свадби, X'Mas партија, итн8 начини на glimmering ефекти : Комбинација, во бранови, секвенцијален, бавносјај, си поигруваше, бавно исчезнат, стабилен и трепканеДонесе повеќе романтика и топло чувство за оние посебни моментиПоврзете на AC напон 220 V штекер со ЕУ стандарден приклучокПритиснете го копчето на контролер за менување ефектиБрој на LED : 96 парчињаПриклучете да контролер е 59cm во далечинаНето тежина : Appx 150 x 150 см,ги вклучува приклучокот.Боја : блу / бела / muticolourТекст : 220 V / 110 VAnswer : ___________________________ Note : Високи работен напон може да предизвика сијалица руптура или онработаГлавната апликација;Божиќ дрво декорации, Пролетниот Фестивал, на СрединатаЕсенски фестивал, свадба декорација позадина на изгледот, куќи за гости, ресторани, трговски центри, апарати за домаќинство, продавница Прозорци, клубови, концерти и песна сала, модна ревија, дискотеки, фаза, и тоа на разни места од изгледот опсег, итнПогоден за Внатрешна употреба...

LED Bar Light double row 50cm 144leds DC 12V led tube hard luces strip smd 4014 с алуминиев профил и капака на КОМПЮТЪРА

63.52 -6 % BGN 60.00

LED Лента Светлина 50cm 144leds DC 12 V led цврсти лента smd 4014 за кујна гардероба Со Алуминиумски Профил бела / топло белаПараметарот : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 28 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6500 K / Топло Бела 3500 KИзвор на светлина : 4014 SMD LEDLED Количина : 144leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416 Lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSпакет : 5 компјутери led лента, светлата

LED bar light 50CM 72leds DC 12V LED strip bar 4014 smd Jewelry showcase lighting with V Aluminum profile cold/white

233.60 -8 % BGN 215.00

LED лента светлина 50 CM 72leds DC 12 V LED лента бар 4014 smd накит приказ осветлување со V Алуминиумски профил ладно бела Параметар : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 15 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6500 K / Бела 3500 KИзвор на светлина : 4014 SMD LEDLED Количина : 72leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416 Lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSСо V Тип На Школка :

YUPARD XM-L2 фенерче Фенерчето USB зареждане 5modes mobile power 18650 батерия интелигентен фенерче

25.60 -14 % BGN 22.00

Спецификации : LED : XML2 LEDИзлез осветленост : 1200 lumensМатеријал : Алуминиум.5 префрлете го Режимот : висок / среден / низок / strobe / сосМоќ од : 1x 18650 (Не се Вклучени)Големина : 169mm x 40mm(Глава Кол) x 27mm (ТД)тежина : 196gПакет1 x Фенерче

5W/7W / 3W GU10 COB LED Spotlight лампи точка осветление топло бяло / студено бяло cob led осветление Безплатна доставка

48.00 -4 % BGN 46.00

Freeshipping Супер Светло GU10 Светилки Светлина Dimmable Led 85265 V 9 W 12 W 15 W GU10 КОЧАН LED светилка светлина GU10 e14 e27 led светлото на рефлекторитеКарактеристики : База Тип GU10 MR16 E27 E14 MR16 GU5.3 Напон 85265 V 220v или 110v или 12 V Чип Моќ 3 W 5 W 7 W Lumens 400500 LM 600720 LM 10501200 LM Замени за 3540 W Халоген 5565w Халоген 7085 W халоген Dimmable Dimmable / НеDimamble Достапни Боја Топло Бела (2700 K3200 K)Природните Бела(4000 K4500 K)Кул Бело (5700 K6500 K) Зрак Агол од 120 степени.(Многу Широк) Животен Век 100000 Часа...

Коледа 5M 50LEDs батерии Led топката ред Фея светлини лампа за двор градина къмпинг Коледа е празник, сватбено тържество

16.43 -9 % BGN 15.00

Божиќ 5 M 50 LEDs Батеријата Напојува Лед Топката string Самовила Светла Светла за Патио Градина Кампување Празник Божиќ Свадба ПартијаТочка Бр : LED Сијалицата светлаСветла боја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / Бела / топло бела / Променливо / Розова / ВиолетоваМоќност : 3pcs АА Батерии (со исклучок , бидејќи Кина Пост е забранета батеријата )Тип на прекинувач : Три тип (Стабилна или трепкане или исклучите)Број на LED : 50 ledДолжината на string : 5 метриДијаметар на Топката : Околу 1.75 cmКарактеристики : 1.Супер светло и ниска потрошувачка на енергија.2.Phlx чип светлина, кршењедоказ и се тресатдоказ.3.Долг животен век : повеќе од 100000 часа.4.Безбедно и животната срединапријателски, без зрачење или загадување елементи.5.Погоден за Божиќ, свадби, на Вљубените 's Day, партија, кафуле, паб, концерт, модна ревија, итн.Ние го прифаќаме САМО alipayСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМСите предмети се Фабрички запечатени и тестирани пред превозотНарачките обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена, преку Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозотКина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот бара физичка адреса И Валиден Телефонски Бр...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.