• Новинка
1бр здрав двупосочен Лепило на Лента с висока здравина двустранен лента пяна за закрепване на лентата двупосочна лепило 10мх20мм

1бр здрав двупосочен Лепило на Лента с висока здравина двустранен лента пяна за закрепване на лентата двупосочна лепило 10мх20мм

резултат:
BGN 2.21
BGN 2.00 -10 %

Брой продукти
Налично


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 1 PC Трајни Двојно Двострано Лента Лепило Висока Јачина Двојно се Соочуваат Лента Пена Прилог Лента Две Двострано Лепило 10m X20mm
Материјал : PE
Лента Ширина : За 10мм /20mm
Лента Должина : Околу 10m
Лента Дебелина : Околу 1mm
Боја : Црна касета
Перформанси : Силна леплива,Лесно да лупам,Без трага,Shockproof,Добро времето отпор.
Пакување : 1 PC adhensive лента
Упатство за употреба :
Чистење била објавена на сајтот, да ги задржи на суво;
Црвено гумени лепило лупено исклучување, под нормални околности, додека паста полека, додека равномерност алатки, додека изложување на лепило
Ако лента должина е помалку than10 Cm, црвена заболување на сите откине паста. Но мора да бидете внимателни да не несреќата adhesions или да падне на земјата леплива од прашина; По паста е умерено тешко да се притисне
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Подробности

Тип:
залепваща лента
търговска марка:
PTDWCR
Номер На Модела:
черна лента
Вид Тиксо:
Двустранен Лента
Name1:
Двустранен Лента
Name2:
поролоновая лента
името на 3:
Двустранен Лента

Избор на купувачи

1.5/3см*8м стари пощенски марки Васи лентата на САМ украса scrapbooking планер маскирующая лента залепваща лента на етикета стикер канцеларски материали

2.02 -50 % BGN 1.00

Совети : Сите налози ≥ $5 ќе биде транспортирана со следење на број!Можете да ги пратите тоа цело време Ние, исто така, не падне на превозот,се надевам да се направи бизнис со вас!Материјал : Хартија WashiДимензии : Должина 8 M ,wideth 1.5 / 2 / 3 CMПакет : 1 x Washi Лента

15 мм*10 м сладки специални ленти златна фолио Васи Лентата на високо качество на индивидуално увити лепкава хартиена лента тиксо канцеларски материали

2.37 -16 % BGN 2.00

Добредојдовте на нашата продавница Сакате да имате среќен шопинг тука100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Фолија Washi Лента 1.Објектот големина : W 15mm * L 10m 2...

1X 15 мм Лентата е черно-бял комплект точка, цвете, Звезда печат scrapbooking САМ стикер декоративна прикриване на японски Васи Лента хартия Лот 10 м

1.58 -37 % BGN 1.00

Сосема Нов и Висок Квалитет 1.Објектот големина : W 1.5 cm * L 10m 2 Стил : како вашиот избор 3.Пакет : 1 тркалаат по многу ако цел усд $5 , ќе брод од страна на Кина пост воздух mail или e Packet...

10 бр./лот 1.5 см.*10 м прекрасен направи си САМ украса на Васи Лента scrapbooking стикер стикер тиксо ученически канцеларски материали

17.04 -24 % BGN 13.00

wyприклучокstartЖешка Стока$10.65$1.95$1.95$1.95$1.09$1.32$1.05$1.99wyприклучоккрајМода прекрасна чипка DIY рачно изработени симпатична маскирање лента мултифункционален, новина дизајн, овој вид на лента е многу популарна за момчиња&девојки , децаНапомена : ширина 1.5 cm 10mПАКУВАЊЕ : 1pcsкој desgin ви се допаѓа ,можете да оставите порака до мене .

1 бр 20 мм x 10 м високо качество на саксийни растения шаблон японски Васи Декоративна тиксо САМ маскирующая хартиена лента

BGN 1.86

Опис 1 BUC 20mmx10m Висок Квалитет Potted Растенија Шема Јапонски Washi Декоративни селотејп DIY Маскирање на Хартиена Трака Состојба : Brand New + Висок Квалитет ! Материјал : хартија Тежина : Околу 15g Големина : 10m * 20mm Пакување Листа : 1 * селотејпПоради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики...

Котки и кучета език Васи Лента тиксо САМ scrapbooking стикер стикер залепваща лента

BGN 1.92

За нарачки Без Следење на Информации, Освен ако не Изберете Кина Пост Регистар на Воздухот Mail.За нарачки > $5,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број.За нарачки >180,Слободни Изразат Испорака преку EMS / DHL / Aramex итн.Освен Некои Далечна Земја.Да Видиме Неверојатни Цени,Добредојдовте на Нашата Големо Продавница .КликнетеГолемина : 1,5 см широк7 m

Kawaii цветни японски Васи лента декоративни САМ залепваща лента за scrapbooking, 15 мм*7 м, прекрасна канцеларски материали 1070

2.40 -17 % BGN 2.00

Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал paper Size 7m * 15mm Пакување Листа : 1 X Канцелариски Лента Забелешка : Фото Боја Може да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори...

Сладко сладко момиче Васи Лента японската тиксо декоративна лента лаптоп Дневник Сам аксесоари канцелярский магазин за ученически пособия

BGN 4.78

Опис на ПроизводотСимпатична Слатка Девојка Washi Лента Јапонски Маскирање Лента Декоративна Лента Лаптоп Дневник Diy Додатоци Канцелариски продавница училиште материјалиОпис на производот : Симпатична Слатка Девојка Washi Лента Јапонски Маскирање Лента Декоративна Лента Лаптоп Дневник Diy Додатоци Канцелариски продавница училиште материјалиМатеријал : Јапонски Washi ХартијаГолемина на : Лента A : 1 Тркалаат= Ширина 30мм,Должина 8 MПакување : Кутија СпакуваниУпотреба : За пакување & подарок & канцелариски & маскирање боја & декорација & рака занаети & крст бод & забелешка & мемо & labels & дневник Деко & фотографии филе & фестивал украси & DIY себе ....[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

1X прах Васи Лента блясък цвят японски канцеларски 15 мм* 5 метра Kawai хартия scrapbooking учебни инструменти декоративни ленти Маска

2.06 -3 % BGN 2.00

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред редослед) : 1 За нарачки Без Следење на Информации во Вашата Земја...

GREENHOW високо качество на Васи хартиена лента / красива панделка момиче и шал момиче прикриване на Япония Васи лента 3042

2.10 -52 % BGN 1.00

Совети : Сите налози ≥ $5 ќе брод со следење на број!Можете да ги пратите тоа цело време Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал paper Size 10m 15mm Пакување Листа : 1 X Канцелариски Лента Забелешка : Фото Боја Може да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори...

1 бр. на 10 М*7 мм любов и листа scrapbooking Сам стикер Декоративна тиксо хартия материал Эсколар фотоалбум Васи Лента

BGN 0.98

Опис на Производот Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Хартија Тежина За : 5g Боја Multicolor Големина 10m * 7mm Пакување Листа : 1 x Канцелариски Лента Забелешка : Фото Боја Може Да Биде Малку Различен Од Вистинскиот ПроизводПоради Боја Приказ На Различни Монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][42689] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

(1бр/продажба) триъгълник фолио Васи Лента набор от японски на канцеларски материали scrapbooking декоративни ленти тиксо Kawai Adesiva Decorativa

2.38 -16 % BGN 2.00

ГОЛЕМА ПОДДРШКА ИЗВЕСТУВАЊЕПочитувани КупувачиЗа подобри услуги на клиентите и побрзо превозот метод ако сакате да се купи повеќе од 1 парче мала стока, имаме предвидено од вредност за испорака метод за вас!Како на пример, 10 компјутери washi лента само чини околу $1 превозот надомест!Ве молиме проверете ја вашата нарачка и многу укажуваат на тоа што може да ги ред со Кина, Воздухот ПостMail или други изразат компанија која што може да обезбеди следење на услуга и побрзо време на испорака![xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537] најпопуларниот ОПИС на ПРОИЗВОДОТSoild Боја Фолии за Печатење Washi Лента : 1,5 см ширина * 10m должина.[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии ПОВРАТНИ информации1...

GREENHOW японската хартия Декоративна тиксо карикатура обилна вечеря Васи Лента / тиксо етикети 3053

2.10 -52 % BGN 1.00

Совети : Сите налози ≥ $5 ќе брод со следење на број!Можете да ги пратите тоа цело време Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал paper Size 10m 15mm Пакување Листа : 1 X Канцелариски Лента Забелешка : Фото Боја Може да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори...

2 елемента X 1. 5cmx3m Kawai забележителна САМ декоративни бележки планер маскиране лента Васи лента прекрасен канцелярский офис лепило

3.84 -22 % BGN 3.00

Совети : 1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!2, За наредби ≥ $ 20, системот автоматски го намалува $ 1За нарачки ≥ $ 59, системот автоматски го намалува $ 3За нарачки ≥ $ 98, системот автоматски го намалува $ 53, Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво...

Червено Модел Фолио Васи Лента Набор От Японски На Канцеларски Материали Scrapbooking Декоративни Ленти Тиксо Кавай Adesiva Decorativa

2.38 -16 % BGN 2.00

ГОЛЕМА ПОДДРШКА ИЗВЕСТУВАЊЕПочитувани КупувачиЗа подобри услуги на клиентите и побрзо превозот метод ако сакате да се купи повеќе од 1 парче мала стока, имаме предвидено од вредност за испорака метод за вас!Како на пример, 10 компјутери washi лента само чини околу $1 превозот надомест!Ве молиме проверете ја вашата нарачка и многу укажуваат на тоа што може да ги ред со Кина, Воздухот ПостMail или други изразат компанија која што може да обезбеди следење на услуга и побрзо време на испорака![xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537] најпопуларниот ОПИС на ПРОИЗВОДОТSoild Боја Фолии за Печатење Washi Лента : 1,5 см ширина * 10m должина.[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии ПОВРАТНИ информации1...

POP Клип Sticky Adhesive Aluminum Strip Twister Гъвкав притежателя на знака метална етикет на етикет ивица воблер ръка промоционална цена Бъбрив

26.19 -1 % BGN 26.00

wyприклучокstartЖешка Стока$39$7.8$28.8$15.9$19.9$13.5wyприклучоккрајПОП Клип Леплива Лепило Алуминиумска Лента Twister Флексибилни Знак Носителот Метална Етикета Ознака Лента Wobbler Рака Рекламирање Цена Talker[xlmodel][фото][0000]Најчесто поставувани ПРАШАЊАОна што е вашата главна служба?Нашата компанија Loripos ltd...

AAGU 15 мм*10 м скоростна пакет за рисуване на карикатура на Васи Лентата на самозалепващи етикети цветя модел тиксо ниската цена се Декоративна лента

3.17 -37 % BGN 2.00

Производи сликикупување на над $100 со било кој дизајн во мојата продавница,бесплатен превозот од DHПоврзани производи1Како да се користи washi​

Изработена по поръчка силна слипчивая цветна washy лента deco paper tape design I

24.00 -29 % BGN 17.00

БрендAAGUМатеријалХартијаГолемина15mm*10mДизајн27 различни дизајниПакување Листа10pcs многуЗабелешкаФото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.Answer : ___________________________ Note : Ако сте заинтересирани во нашата лента,можете да испраќате фотографии Бр...

Дебелина от 0,1 мм, 50 м / ролка, прозрачен PET подвижна двустранна залепваща лента, висока температура на повърхността электрике дисплей се използва широко

BGN 9.58

Силно Лепливи Двојно Страна Јасно Лента за подлога Таблета Дисплеј LCD Digitzer, Батерија, Леќа Делови БондСилно Лепило, водоотпорен, висока температура отпорШироко користење на Мобилен Телефон, Таблет, Рампа, Камера електроника уред Екран на Допир, LCD Панел Стакло, Рамка, Рамки, Леќа, Digitzer, делови се собератВАЖНО!Ве молиме изберете ја точната ширина што треба, купи 1 добие 1pcs лента...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.