• Новинка
10m х 20 mm водоустойчива ролка крепежное печат лепкава лента самозалепваща на плавателни съдове ремонт на Винил плат армированная лента

10m х 20 mm водоустойчива ролка крепежное печат лепкава лента самозалепваща на плавателни съдове ремонт на Винил плат армированная лента

резултат:
BGN 3.63
BGN 3.00 -17 %

Брой продукти
Налично


Опис
2cm*10m Водоотпорен Обоени Запечатување селотејп
Спецификации
Материјал : Винил Платно
Димензии : (прибл.) 2cm*10m
Боја : Црна / Бела / Red / Жолта / Зелена / Блу / Brown / Сребрена
Карактеристики
Винил крпа засилен лента со агресивни лепило поддршка.
Идеален за одржување и мора за привремена поправка работа, студио и уметнички дела.
Може да се користи внатре или надвор, раскинат од страна на рака, за да посакуваната должина.
Се придржува на повеќето површини како што се метал, бетон, дрво, гума, најлон и пластика.
Водоотпорен и е погоден за користење на цевки, канали и изолација, и идеална во изградба индустрии,
како што се инженерство, aerospace, моторни индустрии и така натаму.
Пакет се вклучени
1pc 2cm*10m Водоотпорен Обоени Запечатување селотејп

Подробности

Тип:
Лента
Вид На Лентата:
Електрически Лента
Направи си Сам пособия:
Водопровод
Номер На Модела:
Друго
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

30 бр./лот Nitto Denko Nitoflon самозалепващи ленти 903UL (T0. 08mm*W50mm*L10m)

BGN 912.00

100% Оригинални Вистински ! На повеќе ќе ги нарачате повеќе discound можете да имате! ! : )Nitto Denko Nitoflon Лепливи Ленти 903 ULFluoroplastic селотејп NITOFLONБрендNITTO DENKOПотеклоЈапонијаМоделНЕМА.903 ULSpec.T0.08mm*W50mm*L10mЛепило СвојстваСиликониДолготрајна температура отпорни60~280 степенКраткорочни температура отпорни300 степенЗатегнувачка цврстина(n / cm) 55Rewinding сила(N / 19mm) 4.4 Преглед : Класа H електрични изолациони селотејп користење fluoroplastic филм.Еден површински третирани polytetrafluoroethylene (PTFE) филмбаза лента обложени со силиконски лепило со одлична топлинаотпор...

5шт 5мм х 33в висока температура Лента устойчива на топлина специалната Лента Полиимидная лента за печатни платки BGA SMT 3D принтер до 250 градуса по Целзий

8.00 -12 % BGN 7.00

Опис на производот5pcs 5m m x 33m Висока Температура Отпорни Лента Топлина Посветен Лента Polyimide Лента за BGA PCB SMT 3 D Печатач До 250 целзиусови степениПроизвод воведИме : Златен прст лента, индустрија генеричко име polyimide лента, генеричко име на производ K0 PTON ЛЕНТА;произведено во Кина;Пакување : пакет;Спецификации : ширина 2mm500mm, вкупната должина е 33m.Технички ПараметриБоја : ЖолтоДебелина : 0.05 mmИздолжување : 50%Затегнувачка сила : ≥42 N / 25ммПилинг сила : ≥26 N / 25ммПочетна адхезија : 24#Леплива сила : 48 HПроизвод перформансиЗлатен прст снимката е направена на polyimide филм обложени со високитемпература отпорни силикони...

Безплатна доставка 15 мм * 20 м високо качество стъклени влакна топлинна двустранно залепваща лента топлопроводимост лента се прилага ПХБ чип радиатор.

BGN 19.18

Термички двострано лепливи ленти, има своја фабрика производство и обработка на Термички проводници лепило е составен од акрил полимер исполнет проводници керамички во прав, надополнети со органски силикони лепило...

Mayitr залепваща Полиимидная Лента резултати при висока температура топлоустойчива лента за BGA преработи трансформатор електронната промишленост 33 м * 15 мм

4.80 -37 % BGN 3.00

HW0001399Спецификација : Бренд новиБоја : жолтокафеавШирина : прибл 15mmДолжина : околу 33mОтпорност на топлина : 280℃Голема изолација, висока температура, ниска температура.Отпорност на триење, отпорни на абење.Добри механички својства, силна лепливоста.Се користи во електрична изолација за BGA reworks, трансформатор, мотор, калем, capacitor и фреквенција конверзија напојување во електронската индустрија.Пакет се вклучени : 1 x Polyimide ЛентаAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 110cm грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Двустранен проводими медни фолио лента висока температура електромагнитна поредица с обратно наклонена черта лентата на сигнал, усилвател за двойно 25М

3.20 -6 % BGN 3.00

Ставка ОписГолемина : 5100mm *25 M*0.06 mm(дебелина)Тип : Двоен Двострано ПроводнициТехнички Параметри (Податоци од производство, само за референца)Материјал : Бакар 99.98%Поддршка Дебелина : 0.05 mmЛепило Дебелина : 0.035 mmТкаенина на Лепило : проводници лепило (Акрилна)Adhesiveness : 1.5~1.3 кг / 25ммТемпературата Отпорни : 10centidegree~120 centi степенСила : 4.5 кг~4.8 kg / mmИздолжување : 77%~34%Тест Состојба : 25centidegree 65%PHУпотреба : Главно се користи за да се елиминира електромагнетни пречки EMI, за да се спречи телото штета од електромагнетни бранови...

1 бр за продажба е най-добрият въздуховод Gaffa Gaffer водоустойчив тъканно лента самозалепваща лента ремонт на топлинна тъканно лента L057 hot

2.64 -24 % BGN 2.00

Боја : Црвена / Црна / Сина / Brown / Зелена / Сребрена Сива боја / Бела / Жолта Тоа е водоотпорен и издржливи Се придржува до најмногу на површини како што се метал, бетон,дрво,гума,најлон и пластика...

Украса група лейси лента плат лента Коледа сватба граница подарък

BGN 1.79

Големина : 15 mm x 1.7 m се тркалаат по Себе Чипка бенд, идеален за embellishing картички, подароци, ракотворби проекти, бележник распоред, и повеќе Големина : 15 mm x 1.7 m се тркалаат поСамо Чипка бенд, идеален за embellishing картички, подароци, ракотворби проекти, бележник распоред, и повеќеСосема нов и висок квалитетБоја : крембојапакет : 1 x Декорација бендAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

Смола статичен миксер MC05-24 смесителни дюзи за Duo Pack епоксидна смола звънец устата силиконова смесителна тръба

41.58 -4 % BGN 40.00

Детални ИнформацииСмола Статичен Миксер MC0524 Мешање Млазници за Duo Пакет EpoxiesПакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

19mmx20m универсална фланелевая плат тъканно лента автомобили теглене на кабели фланелевый лепило висока температура лента

BGN 4.62

19mmx20m Универзална Фланелен боксери ткаенина Ткаенина Лента автомобилската жици се подигнат flannelet лепак висока температура лентаАко сакате повеќе, цената ќе биде поевтина...

5 бр./лот 50 г TP-2500 LOCA UV лепило течен оптичен прозрачно лепило tp 2500 UV лепило tp2500 за сензорен екран на samsung galaxy iPhone

43.73 -15 % BGN 37.00

Нови TP2500 LOCA УВ лепак течни оптички јасно лепило за екран на допир за samsung галакси i Phone 100% НОВИ Одлични да ја смените вашата погрешни / скршен екран на допир lcd леќа Ова е Вистински LOCA (Течни Optically Јасно Лепило) Лепак.Доаѓа внатре шприц...

Автоматичен диспенсер AB-регулатор гел силициев диоксид Ab оборудване близнак машини potting течността, работещи разпространява автоматично

6398.40 -5 % BGN 6078.00

Детални Информации1pc на издавање контролер / машина2pcs на 5 L Притисок во Резервоарот1pc на вентилвклучувајќи и други додатоцивисината вклучувајќи го изразат бесплатно, ние ќе ви испратиме со брзо се изрази, како што се tnt, dhl, fedex или upsот, па pls lveave ме право адреса, tks.Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети, Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

Чудесен 10M x 50 мм водоустойчив sticky sticky плат залепваща лента ролка на плавателни съдове ремонт на 8 Цвят на 20 / 22W

6.94 -14 % BGN 6.00

Боја : Црвена / Црна / Сина / Brown / Зелена / Сребрена Сива Боја / Бела / ЖолтаТоа е водоотпорен и издржливи.Се придржува до најмногу на површини како што се метал, бетон,дрво,гума,најлон и пластика.Погоден за употреба на цевки, канали, изолација и изградба индустрии.Големина : 5cm*10m / 1.97*393.7"Количина : 1 PC1 PC x 10 M Водоотпорен Само Лепило Цевки Дуктус Bookbinding Поправка Крпа Лента 8 Бои '

Пакет от 10 x 3 / 32inch-Barb Male Luer Tapered Fitting (polyprop) ,Luer Lock Tapered Connector

14.37 -3 % BGN 14.00

10pcs 3 / 32inchBarb Машки Луер Заострените Фитинг,Луер Заклучување на Заострените КонекторИздавање совети,Издавање совети,Издавање совети, Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање советиМашки Луер Монтирање (polyprop) 3 / 32inchBarb (Сертификат : Ro HS е на располагање)Направени од медицински степен на полипропилен , отпорни на висока температура, корозија , органски растворувачи, може да се sterilized со макс...

Изпълнена поръчка нощен светещ стикер залепваща имат противоплъзгаща Лента Самосветящаяся луминесцентна устойчива на плъзгане светещ в тъмното 25 50 mm x 5 м на ин Ви?

33.28 -1 % BGN 33.00

Да се апсорбира бел ден за околу 15 минути и ќе светат во темно за 8 часа Тоа е силен во вискозност, еколошки безбедно, невкусна и нетоксичен...

100шт безплатно кораб е 25 г Червен 0.5тръба, 45degree огъване TEE министър извити дозиращи накрайници тъп край на дозиращи накрайници от неръждаема стомана

15.98 -6 % BGN 15.00

Детали 100pcs 0.5" 45 степен наведнуваат 25 G Издавање Игла Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

Безплатна доставка на качеството 5 бр. смола статичен миксер RM17-26 смесителни дюзи за Duo Pack епоксидна смола

19.18 -6 % BGN 18.00

Детални Информации Смола Статичен Миксер RM1726 Мешање Млазници за Duo Пакет EpoxiesПакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

100шт свободен кораб 16G сив 0.5тръба, 45degree огъване TE Premier извити дозиращи накрайници тъп край на дозиращи накрайници от неръждаема стомана

15.98 -6 % BGN 15.00

100pcs 0.5" 16g 45degree наведнуваат ТЕ Премиер Свиткана Издавање СоветиПакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

Висока температура, топлината червеникаво-кафява устойчива Полиимидная анти-топлинна тиксо 260-300 градуса 12мм х 30m

4.48 -55 % BGN 2.00

Карактеристики : Висока температура отпорни, растворувач отпор, стабилен и сигурен перформанси карактеристики.Тоа има одлична порака својства, без да остават остатоци лепилоИсто така, достапни во секое paints или УмираатcutsДостапни како УмираатПрекини било која големина или формаГлавно се користи за сликарство, изолирање, обувки, пакување фиксни, конструкција и декорација индустрии.Широко се користи како електрична изолација за електроника индустрија за трансформатори, мотори, калеми, кондензатории променлива фреквенција напојувањеМатеријал:PolyimideБоја : ЖолтоКафеавДолжина : Околу...

Качество на ново удебеляване на взривозащитен 300CC спирала Luer замък на върха опаковка спринцовка багажника с адаптер

15.98 -6 % BGN 15.00

Детали 300 CC шприц фармацевт хеликс Луер заклучи совети W адаптер​Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

Бърза продажба 15ж Кехлибар 0.5 тръба, 90degree bend TE Premier извити дозиращи накрайници тъп край на дозиращи накрайници от неръждаема стомана

15.98 -6 % BGN 15.00

100pcs 0.5" 15g 90degree наведнуваат ТЕ Премиер Свиткана Издавање СоветиПакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.