• Новинка
Аксесоари Gopro Dive Filter оранжево подводно гмуркане обектив Filtro за GoPro Hero 3+ / 4

Аксесоари Gopro Dive Filter оранжево подводно гмуркане обектив Filtro за GoPro Hero 3+ / 4

резултат:
BGN 2.67
BGN 2.00 -25 %

Брой продукти
Налично


почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,
ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,
се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство.
во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,
ве молиме запомнете-мејл до мене ,јас ќе ви помогне
имајте пријатен ден!
ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме e-mail на мене .
Gopro Додатоци Подводни Бои Коцка Се Нурне Филтер Леќа Нуркање
Драматично ја подобрува подводни бои!
* Корекција на боја За Тропски Сина и Зелена Вода
* Најдобро е погодна за длабочините на 12 - 65 нозе / 3 - 20 метри
* Изградена со користење тешки optically коригирање акрилик
* Snap-За Дизајн, Лесен за Инсталација и Отстранување
Дизајниран за нуркачи кои како и преземање на слики и видео записи подводни.
Со користење на оваа боја корекција филтер, слики направени под вода ќе биде повеќе жива и природни, Враќање на топло црвени бои се апсорбира од страна на вода.
Карактеристики; Портокал : се Користи во водата во длабочина 6~17,Со враќање на црвениот која се апсорбира од страна на вода
Пакет се Вклучени : Подводни Нуркање Филтри За Gopro Херој 3/3+/4(портокал) x1

Подробности

Номер На Модела:
Оранжево
търговска марка:
Кефу
Пакет:
No
Тип:
филтър gopro

Избор на купувачи

Обектива на камерата филтър 43 мм ултра тънък CPL филтър за кръгъл поляризационен издаде лицензия за същата дейност на Olympus за Sony за Nikon, Canon, за Pentax

7.18 -16 % BGN 6.00

Леќи на камерата Филтер 43mm Ултра Тенок CPL Филтер Кружни Поларизирана Polarizer За Олимп За Sony За Nikon За Canon За PentaxCPL Филтри (Кружни Polarizer) се одлични за отстранување на несаканите одблесоци од неметални површини, како што се стакло или вода...

Предната капачка на тялото на фотоапарата, за да Canon EOS M EOSM M2 M3 Markii Markiii M10 камера и обектив EF-M

2.18 -8 % BGN 2.00

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство.во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,ве молиме запомнетемејл до мене ,јас ќе ви помогнеимајте пријатен ден!Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Производ вклучува задниот поклопец на леќите и една камера тело капа.Направени од високо влијание пластика.Тоа ви помага да ги зачувате вашите камера тело и леќата , откако е отстранета од камера, да каже збогум на непотребни прашина, нечистотија или отпечатоци од прсти.Камерата тело капа ја штити вашата камера внатрешно тело од прашина кога леќата е отстранет.Другиот дел на задните леќи капа штити задните делови на вашиот леќи од прашина кога е отстранета од камерата.Погоден За : EFM 1122mm f / 45.6 Е STMEFM 1855мм f / 3.55.6 IS STMEFM 55200mm f / 4.56.3 Е STMEFM 22mm f / 2.0 STMEFM 1545mm f / 3.56.3 Е STMCAN0 N E0 S M, E0 S М2, E0 S М3, E0 S M10 итн.Спакуван доаѓаат со : 1 x Камера Тело Капа

Dkl метална леща делото костюм за Voigtlander Bessamatic Retina Schneider

BGN 6.03

DKL Метал Леќа Задните Капа за Vo.igtlander Биде.ssamatic Повторно.тина Sc.hneiderФункција : На задните леќи на ззп се користи кога складирање на вашите леќи или по објективот е отстранета од вашиот камера.Тоа им помага да се задржи прашина од вашиот објектив механизам.Оваа задните леќи капа изработени од метал.Компатибилен Со : Леќи На Камерата : Vo.igtlander , Повторно.тина , Sc.hneider, DKL LenseПакетот вклучува : 1 X DKL Метал Леќа Задните Капа

DK-21 черна гума очите Купата на визьора окуляр наглазник за Nikon D7000 D750 D600 D610 D200 D90 D80 D610 D750

1.60 -37 % BGN 1.00

DK21 Црна Гума Око Купот на пронаоѓачот на изглед Окуларот Eyecup For Nikon D7000 D750 D610 D600 D200 D90 D80 D610 D750Опис : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетОваа Eyecup е сменето еден за Nikon DK21 DK23.Тоа овозможува амортизирање околу камерата е окуларот, и е особено корисно да се eyeglass wearers,и тоа е направено на шупливи мека гума за контакт со очите...

2 елемента 67мм филтър адаптер за SX30 SX40 SX50 SX520 HS замени FA-DC67A

8.54 -6 % BGN 8.00

Филтер леќа Адаптер Цевка Прстен за Canon SX50 SX40 ХС SX30 SX20 SX10 Е ФАDC67 AЗа : Canon Powershot SH50 HS, SX40 HS, SX30 IS, SX20 IS, SX10 IS, SX520 Дигитална КамераПред Филтер тема : 67mmМатеријал : металВклучени : 2 x леќа адаптер цевкаБренд нови и некористени

CAENBOO неутрална плътност ND 2 4 8 филтър на обектива кръгла защитен 37/40. 5/43/46/49/52/55/58/62/67/72/77/82 мм за Canon, Nikon, Sony

5.14 -22 % BGN 4.00

Карактеристики : Неутрален Густина филтри има неколку користи и нудат можност за постигнување на друг начин невозможно резултати...

Корпуса на фотоапарата капак на кутията за M39 39 мм винт за Монтиране на камери и обективи безплатна доставка

BGN 1.92

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство.во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,ве молиме запомнетемејл до мене ,јас ќе ви помогнеимајте пријатен ден!Дизајн за M39· Оваа Задниот Поклопец на Леќите + Камера тело Капа има два дела;· Камера тело капа е користен за чување на вашата камера тело или по објективот е отстранета од вашиот камера тело.· Тоа им помага да се задржи прашина од вашата камера механизам.· Другиот дел на задните леќи на ззп се користи кога складирање на вашите леќи или по објективот е отстранета од вашиот камера.· Тоа им помага да се задржи прашина од вашиот објектив механизам.· Оваа група на телото капа и задните леќи капа направени од високо квалитетен материјал, одговара за сите M39 Завртка Планината dslr фото & објектив, Истиот големини и истите функции со Canon производи.Боја : црнаПакет Содржина : 1 x Камера тело капа

40,5 мм окачена черна извита метална сенник за обектив обектива на камерата, за да Leica M, за Pentax за Sony за Olympus за nikon canon

3.36 -40 % BGN 2.00

Опис На ПроизводотТреба за вашиот метал аспиратор со објектив капа, може да се однесува на : Метал на камерата леќи на ХаубаЛеќа капи395240.5524352465549585258556258676267677272777782Спецификација : Тема : 40.5 mmМатеријал : АлуминиумБоја : ЦрнаПакет Содржина : 1 x Метал Леќа Хауба

Преходни пръстен костюм за Nikon F Mount G обектив на Sony E-Mount NEX фотоапарат NEX-6 NEX-5R NEX-F3 NEX-7 И NEX-5N NEX-5C NEX-C3 NEX-3 И NEX-5

14.91 -6 % BGN 14.00

Леќа Адаптер Одговараат За N ikon F Планината G Објектив S ony E Планината NEX КамераНа ситеметал адаптер е дизајниран да се вклопуваат во објективот безбедно, но сепак се уште може да се отстрани лесно кога не е потребен.Функција : Иако објективот ќе одговара на физички, автоматски дијафрагмата (AE премерување), или други авто функции не се задржа користење на овој адаптер.Двете камерастрана и леќастрана на адаптер се изработени од месинг, прецизностмашински и обложено со хромПрецизно одговара и цврста врска леќа нема игра, јаз или wiggling кога се монтира на адаптер и не прилагодувања се потребни за да одговара на вашите леќи.Дизајниран за да стигнат до бесконечност фокус, додека одржување на правилна регистрација растојание потребни за поддршка на конвенцијата на правата на детето леќи или леќи со варијабилна елементи.Сатенски површинаAnswer : ___________________________ Note : Вклучете 'пука без леќа' да се користи МФ леќи со адаптери.Компатибилен со : Ну kon F Планината G ОбјективS ony NEX E Планината КамераA5100 A6000 A5000 A3000 NEX5 T NEX3 N NEX6 NEX5 R NEXF3 NEX7 И NEX5 N NEX5 C NEXC3 NEX3 NEX5О7 A7s A7 R A7 II A7 RII A7 SIINEXVG900 NEXVG30 NEXEA50 FS700 NEXVG10 NEXVG20(ЗАБЕЛЕШКА : Целосна рамка камера можеби имаат црноаглите)Пакетот Вклучува : 1 X Леќа Адаптер Одговараат За N ikon F Планината G Објектив S ony E Планината NEX Камера

Viltrox DG-1N макро удължителен кабел 10 мм + 16 мм адаптер за комплект за nikon 1 монтиране на обектива

BGN 58.69

Viltrox ГД1 N макро продолжување цевка 10мм + 16mm адаптер сет за nikon 1 планината леќаdescrizione : Questo tubo estensione макро поставите ц progettato по consentire una Lente по mettere на fuoco più vicino ди quanto il suo minimo поставите normale ди messa на fuoco Distanza...

Sigma 10-20 mm, f/3.5 EX DC HSM широкоъгълен обектив за Nikon D3200 D3300 D3400 D5500 D5200 D5300 D5600 D90 D7100 D7200 D300 D500

BGN 843.20

Сигма 1020mm f / 3.5 ЕКС DC HSM суперширок агол ЛеќаНа Сигма 1020mm f / 3.5 ЕКС DC HSM Автофокус Зум е суперширок агол леќа со максимална бленда од f / 3.5 текот на целиот зум опсег, обезбедување на висок квалитет на сликата...

Fotga 67mm Slim Adjustable Color Fader ND Blue Lens Filter Light Reducing

23.68 -24 % BGN 18.00

Fotga 67mm Тенок Прилагодливи Боја Fader ND Сина Леќа Филтер за Намалување на СветлинатаФункција : Според потребите на внатрешна / надворешна снимање и создавање на подобар ефект различна боја филтри може да се користи...

Обектива на камерата филтър 77 мм ултра тънък CPL филтър за кръгъл поляризационен издаде лицензия за същата дейност на Olympus за Sony за Nikon, Canon, за Pentax

14.69 -12 % BGN 13.00

Леќи на камерата Филтер 77mm Ултра Тенок CPL Филтер Кружни Поларизирана Polarizer За Олимп За Sony За Nikon За Canon За PentaxCPL Филтри (Кружни Polarizer) се одлични за отстранување на несаканите одблесоци од неметални површини, како што се стакло или вода...

KOLIVAR Zomei 100 кв. филтър градуированный GND2/4 / 8 оптично стъкло с леко GND 0.3 0.6 0.9 филтър за Cokin Z-Pro Lee Hitech 100x150

147.39 -35 % BGN 96.00

Zomei 100mm Плоштадот Филтер Дипломирал ND2 ND4 ND8 Оптичко Стакло Мека GND 0.3 0.6 0.9 Филтер За Cokin ZPro Ли Hitech 100x150mm Опис : Zomei 4x6" Дипломирани се СНАОЃААТ на Плоштадот Филтер x 100mm 150mm, Оптичко стакло,подобро од смола...

Viltrox автофокус, макро удължител обектив адаптер за Sony E-Mount Camera A7 A7R A7S A7SII NEX-7 A6000 A6300

BGN 52.62

Вовед : Овој висок квалитет автоматско макро Продолжување Цевка Сет е дизајниран да им овозможи на леќата да се фокусира поблиску од неговата нормална поставите минимален фокусирајќи се на далечина...

Преходни пръстен на обектива за обектив Pentax 67 PK67 към Canon EOS EF Mount Adapter 650D 600D 550D 7D, 60D 5DII 1D

36.78 -5 % BGN 35.00

Леќа Адаптер Прстен за Pentax 67 PK67 Леќаза Canon EOS EF Планината Адаптер 650 D 600 D 550 D 60 D 7 D 5 DII 1 D Вовед Целосно рачна контрола,прирачник се фокусира и прирачник за изложеност...

camera White Balance Lens Cap 58mm 58 Custom WB W/B NEW for all 58mm lens like for canon, nikon, sony, pentax

4.78 -16 % BGN 4.00

бесплатен превозот Баланс на Белата боја Леќа Капа Обичај СБ W / Б НОВ за сите 58mm леќа како за canon nikon, sony pentaxОвој Баланс на Филтер (Ззп) е направен од издржлива пластика со неутрален тон е, погоден за употреба со било која дигитални SLR и дигитален видео камера со баланс на функција и се состои од 3 дела : филтер планината, на кој се одвојува капа и рака на рака ...

52 мм метал широкоъгълен винт за монтиране на сенник за обектив обектив за Canon, Nikon, Pentax и Sony (52 мм размер на резба на обектива)

BGN 7.98

52mm Метал Стандардни Завртки во планината широк агол леќа, хауба за Canon Nikon Pentax Олимп SonyВоведовој широк агол леќа Худ е дизајнирана за да се спречат несакани скитници светлина од влегуваат со проширување и засенчување на крајот на објективот, обезбедувајќи нема проблеми со vignettingТоа ќе го заклучите за да леќа или адаптерот директно со заврткаво тип.Тоа е направен од метал кој дозволува долг живот на објективот хаубаназад тема големина е 52mmСпецификацијаНишка(Внатрешен Дијаметар) : 52mmПред Големина : 72mmВисина : 20mmНаправен од металБоја : ЦрнаПакет Се Вклучени : 52mm Метал Широк Агол Леќа Худ X1

49 мм и метален широкоъгълен винт в креплении сенник за обектив обектив за Canon, Nikon, Pentax и Sony (размер резба на обектива 49 мм)

BGN 7.98

49mm Метал Стандардни Завртки во планината широк агол леќа, хауба за Canon Nikon Pentax Олимп SonyВоведовој широк агол леќа Худ е дизајнирана за да се спречат несакани скитници светлина од влегуваат со проширување и засенчување на крајот на објективот, обезбедувајќи нема проблеми со vignettingТоа ќе го заклучите за да леќа или адаптерот директно со заврткаво тип.Тоа е направен од метал кој дозволува долг живот на објективот хаубаназад тема големина е 49mmСпецификацијаНишка(Внатрешен Дијаметар) : 49mmПред Големина : 72mmВисина : 20mmНаправен од металБоја : ЦрнаПакет Се Вклучени : 49mm Метал Широк Агол Леќа Худ X1

Отлично качество на нов апертурный мотор редуктор за Nikon D80 D90 Digital Camera Repair Part

BGN 9.58

НасловСупериорен квалитет НОВИ Отворот Мотор Опрема За Nikon D80 D90 Дигитална Камера Поправка Дел[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа за насПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

82 мм и метален широкоъгълен винт в креплении сенник за обектив обектив за Canon, Nikon, Pentax и Sony (82 широкоъгълен)

11.18 -2 % BGN 11.00

82mm Метал Стандардни Завртки во планината широк агол леќа, хауба за Canon Nikon Pentax Олимп SonyВоведовој широк агол леќа Худ е дизајнирана за да се спречат несакани скитници светлина од влегуваат со проширување и засенчување на крајот на објективот, обезбедувајќи нема проблеми со vignettingТоа ќе го заклучите за да леќа или адаптерот директно со заврткаво тип.Тоа е направен од метал кој дозволува долг живот на објективот хаубаназад тема големина е 82mmСпецификацијаНишка(Внатрешен Дијаметар) : 82mmПред Големина : 104mmВисина : 20mmНаправен од металБоја : ЦрнаПакет Се Вклучени : 82mm Метал Широк Агол Леќа Худ X1

Zomei 150 * 100mm GND ND2 Nd4 Nd8 nd16 неутрална плътност на квадратен филтър + държач на филтъра 16 бр. корпус преходни пръстен 67 мм и 72 мм 77 мм и 82 мм

148.78 -37 % BGN 94.00

Zomei 150*100mm GND ND2 ND4 ND8 ND16 Неутрален Густина плоштадот филтер+филтер држач 16 парчиња случај адаптер прстен 67mm 72mm 77mm 82mmЗа носител со прстен : Овој држач може да се комбинираат кружни филтер(67mm,72mm,77mm,82mm,86mm) и 100mm серија плоштадот филтер(100mm*100mm,100mm*150mm)Тип : плоштадот филтер држачФилтер држач може да се одржи до 2 100mm Серија филтер со Кружни филтер во исто време.Дебелина : 7mmМатеријал : Пластични PolyamideЗа да се вклопи : Широк агол леќа над 18mm фокусна должинаФилтер кеса : Овој производ е многу корисно за вашата работа на терен...

Адаптер макрообъектива костюм за Canon EF Mount Lens to M42 Screw Mount Camera 500TL 1000TL 500DTL 1000DTL 2000DTL SX500 MSX

BGN 18.43

Макро В anon E O S EF Планината Објективот на M42 Завртка Планината Камера АдаптерКарактеристики : Макро снимање, не поддржуваат фокус бесконечност.Не ROM врска адаптер.Дијафрагмата контрола на објективот е поставена рачно.Автоматско дијафрагмата, автофокус,или било кои други функции не ќе работат правилно, додека со користење на овој адаптер."Стопдолу режимот" ќе треба да се користи кога премерување од леќа не имаат способност да се има својата отворот контролирани од страна на камерата тело.Изработени од алуминиум.Компатибилен со : В...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.