• Новинка
2017 гореща разпродажба сгъваема постоянна сила за инвалидна количка с високо качество

2017 гореща разпродажба сгъваема постоянна сила за инвалидна количка с високо качество

резултат:
BGN 4400.00

Брой продукти
Налично

Опис на производот Моторни 320 W*2 Брзина 0-8км/h Капацитет 150kg Големина 115*76*123cm Батеријата 12 V*2*40 AH Седиште висок/широк 43cm*49cm Предните тркала 14 инчен задните тркала 8 инчен Детални Слики Пакување & Испорака
Пакување Детали : 112*60*110cm
Испорака Детална : во рамките 7days по плаќање Сертификати Фабрика им покажеме на Нашите услуги
1) Откако на вашиот не доби вашата стока.
2) Откако примените стоки беа лоши или оштетени.
3) Откако на вашиот odered стоки не се испорачани на време.
Pls.контактирајте со нас веднаш штом ќе се реши тоа за вашата наскоро.Добредојдовте на вашата посета на нашата компанија со нетрпение очекувам да соработуваат со вашите долгорочни бизнис пријателство.
Pls. се напомене дека цената во нашиот веб-сајт е само референтната цена и вистински предмет на нашата конечна comfirmation!
Никакви проблеми, барања и сугестии, ве молиме контактирајте со нас. За нас
1.Повеќе цел , повеќе попуст , конкурентна цена!
2.Добредојдовте да контактирате со нас за да добиете подобра цена !
3.Добра услуга, брза испорака, и ние сме во вредност се верува.
4.Ние можеме да гарантираме дека ќе бидат задоволни со нашите производи.
5.Ние се третираат клиенти, како пријатели и да ви понуди значителна услуга. Информации За Контакт

Подробности

Цвят:
Черен
Тип Елемент:
Скоби И Бандажи
Материал:
Композиционен Материал
търговска марка:
ТУСДА
Ефект:
Грижа За Костите
Номер На Модела:
LY2601Z

Избор на купувачи

5 кутии женски хигиенни средства вагинална затягивающая пръчка вагинален пристрастяващ продукт

88.00 -30 % BGN 62.00

Ќе се купуваат total5 кутии Madura стапче вагинален затегнување стап тесен жените вагината природна треваПроизвод Nane : Вагината затегнување стапГлавните компоненти : Бисер во прав, етерични масла, honeysuckle, borneol, Индонезија Madura природна екстракција и други природни билки екстракција.[Најава ] за публиката на вагинална ослободен жените...

Панда спи маска за очи корица сън сенки за очи карикатура обогатяване с превръзка на очите сън очите капака на сън за Пътуване кръпка Blinder

BGN 20.61

10pcs Панда Спиење Око Маска, Маска Нап Око СенкаЦртан Филм Eyepatch Маска За Очи Спиење Очи Маска За СпиењеПатување Остатокот Печ BlinderСтил : имаме 4 стил за вашиот изберете, кажете ни типот ви се допаѓа, или ние ќе ви испратиме 10 компјутери стил случајно !!!Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Прекрасна горди спиење око маска.Една големина одговара на сите.Функција : одмор, спиење и патување.Материјал : ПП.Големина : x 20cm 9cm 7.87 инчен x 3.54 инченПакетот вклучува : 10 x Панда Лицето Спиење Око Маска

12 db интелигентна намаляване на шума зад ухото, предварително конфигурирани 3 Памет цифрови отворени слухови апарати Left Ear Right Ear Compatible

BGN 222.40

Отворени се Вклопуваат Интелигентни Dualcore Дигитални 12 d B Намалување на Шумот Предсет од 3 Сеќавања Дигитални Отвори Одговара Зад Увото Слушно Помагало со Рачно Контролирани Меморија Switch Копчето, го олесни eary и без сослушување во бучна средина.(Нормално тоа трае 5 до 10 дена да ја испорача стоката по плаќање заврши, ние ќе се обидеме потрудиме да ги краток тоа)...

Нови постъпления малки слухови апарати аналогови слухови апарати bte за възрастните хора S-998 Drop shipping

83.20 -10 % BGN 75.00

Аналогни зад увото надворешен слушен апарат S998 Пад на превозотКарактеристики : Вграденво sounder, јасен глас, заштедите електрична енергија...

Отоскоп офтальмоскоп медицински ушния пречистване на грижи усилвател Stomatoscop otoscopio диагностика на слухови апарати formedical equipment

25.84 -38 % BGN 16.00

Otoscope Ophthalmoscope медицински уво почиста грижа засилувач Stomatoscop otoscopio Дијагностички уред за слушање formedical опремаМултифункција Otoscope, може да се провери око...

5 опаковки / лот анионные хигиенни тампони салфетка Shuya менструални тампони жени здравеопазване любов ивица женски анион дамски превръзки женски

49.60 -50 % BGN 25.00

5 пакети / многу Anion санитарни влошки салфетка Shuya менструалниот влошки жените здравствена заштита љубов лента женски anion санитарни влошки женскиДобредојдовте на нашата продавница.Сега ќе се купуваат вкупно 5 пакети на shuya anion санитарни салфеткапакување : 3 пакети на денот употреба1 пакет ноќ употреба1 пакети panty лагерИме : Anion Санитарни СалфеткаМатеријал : НеПлетени, Anion Чип, Мека Памучна,Супер АпсорпцијаКислород далеку ИНФРАЦРВЕНА и anion санитарни салфетка 1...

72 бр./лот е преносима пътна тръба бял крем лосион, 100 мл, бутилка флип-надолу на кутията ясно

104.00 -15 % BGN 88.00

Празни преносни патување цевка на бел крем лосион шише 100 ML прекривачот ЈасноПогоден за широк спектар на предмети, вклучувајќи; Лосион, крем, чистење, паста за заби, очила и други производи.Едноставен и лесен за употреба.Пакетот вклучува : 72 Pcs шишиња

Въртете Малки PC Модерен Кръг от Прозрачна Пластмаса С Удобни Бижута ще Получите Кутия Контейнер За Лекарства Калъф За Хапчета

BGN 14.93

започнетекрајотМатеријал : Пластикабоја случајно испратиГОЛЕМИНА : КОЛ 7.5 CMедна нарачка за еден компјутери

2017 Нов Нов Лазерен Растеж На Косата С Гребен Защита На Косата С Гребен Масажор Нарастваща Грижа За Косата Възстановяване На Лечение Стимулатор

104.00 -5 % BGN 99.00

2017 Нови Нов Ласерски Раст На Косата Чешел Косата Заштита Чешел Massager Расте За Нега На Коса Реставрација Третман Stimulator 1...

за многократна употреба тъканни уплътнения за специални дни, Червен микро-руното вътрешна менструална уплътнение с крила, 4 размера на женски хигиенни дневни и нощ

BGN 3.95

обновливи крпа влошки за посебни денови, црвена микроруно внатрешна менструалниот подлога со крилја, 4 големина жените санитарен и дење и ноќе влошкиповеќе од 10pcs, контактирајте со нас за wholsale цена : )pls се сеќавам да ми каже која боја сакате, во спротивно јас ќе ви испрати на боја по случаен избор : )Санитарни влошки дизајн : 4 големини санитарни влошки со црвена микроруно внатрешнаСанитарни влошки материјал : Надворешниот : Minky печатени боја водоотпорен материјал со TPU слојСредниот : абсорбента микрофиберВнатрешниот : микроруноСанитарните големина како следнивеголемина S : 18*18cmголемина M : 23*23cmголемина L : 23*28cmголемина XL : 23*30cmНА ВНИМАНИЕТО НА : НА ВЛОШКИ СЕ ПРАВИ СО РАКА И МЕРЕЊЕ СО РАКА, ПА ГОЛЕМИНАТА ЌЕ БИДЕ 12 CM РАЗЛИКА, PLS ЉУБЕЗНО ВЕ ЗАБЕЛЕЖИ...

12шт прекрасен сън маска за очи със завързани очи, сън, почивка помощ маска за очи покриване на окото пластир Спящата Маска калъф карикатура превръзка на очите Blinder

BGN 23.98

12pcs Преносни Мека Патување Спиење Остатокот Помош Око Маска Унисекс Смешно Цртан филм Емоции Спиење Око Печ Против ' Рчење маска за очи BlinderЗабелешка : многу стилови, не може да изберете стил, па случаен избор за вас !Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Прекрасна горди спиење око маска.Една големина одговара на сите.Функција : одмор, спиење и патување.Материјал : ПП.Пакетот вклучува : 12 x Лице Спиење Око Маска

Hallux Valgus Correction Sleeve Feet Special Care Big Toe The Bone Silicone Ring Foot Thumb Ортопедичен Еластична Превръзка Облекчава Болка В Големия Пръст На Крака

BGN 8.13

1 Пар Hallux ValgКорекција Ракав Нозе се Грижи Посебна Голема Пети Коска Силиконски Прстен Нога Палецот Ортопедски Подготвуваат Ублажување на Нога Палецот Болка втората генерација на производот Вграден 3 D силиконски прстен Повеќе дише, попријатно и Повеќе ефективни Ефикасност : 1) да се Ублажат чевли се притисне нога коски болка 2) Корекција на hallux valg

5шт прекрасен зимен сън на очите Маска, със завързани очи Спящата маска на превръзка на очите на кутията окото пластир Спящата Маска калъф карикатура с превръзка на

BGN 14.03

5pcs Преносни Мека Патување Спиење Остатокот Помош Око Маска Унисекс Смешно Цртан филм Емоции Спиење Око Печ Против ' Рчење маска за очи BlinderЗабелешка : многу стилови, не може да изберете стил, па случаен избор за вас !Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Прекрасна горди спиење око маска.Една големина одговара на сите.Функција : одмор, спиење и патување.Материјал : ПП.Пакетот вклучува : 5 x Лице Спиење Око Маска

HANRIVER hot selling Women Rubber Waist Trainer for women Body shape Beautiful body Rubber belt S/M/L/XL

23.84 -8 % BGN 22.00

Ткаенина име : гума Главниот ткаенина состав : полиестер влакна (полиестер) Големина : S / M / L / XL S : Должина : 82 cm / ширина : 21 см М : Должина : 89 cm / ширина : 21cm L : Должина : 96 см / ширина : 21 cm XL : Должина : 103 cm / ширина : 21 см Функција : форма, се приспособат на телото, стомакот, половината

2018 orthez Корректирующий грижа за краката single pc Orthotast Foot varus valgus corrective shoes drop foot

BGN 26.38

2018 orthosis корективни нога нега еден компјутер Orthotast Нога varvalgкорективни чевли се откажат нога......................................................................................................................Плаќање : Можете да ја платите вашата нарачка преку било кој начин , откако ќе ја добиете вашата исплата, ние ќе брод пакетот за вас наскоро.ако не можете да ја плати цел Успех,ве молиме контактирајте со нас,сакате да уживате во животот !Превозот : Ние препорачуваме употреба Aliexpress стандард превозот, ние ќе брод за вас според кои превозот е најдобро за вашата земја, како и Сингапур пост воздух mail, Хонгконг пост воздух mail, Швајцарската Пост воздух mail,Шведска Пост, Холандија,Eпакет, Малезија Пост...и така натаму.Превозот Време : 1)e Packet во САД : 715 дена2)Кина / Хонгконг / Singapore / Швајцарската / Шведска / Netherlans / Естонија Пост Воздух Mail : Околу 1545 работни Дена.Девојче земјата треба девојче време.3)Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Околу 2060 Работни дена4)Превозот време за Русија ќе биде 3050days или подолго поради строгите локалните царински преглед.5) Превозот време за Бразил ќе биде 50100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки.Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Ali Express пред да плаќаат.Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна...

Умен Броене Напомняне Херметически Калъф За Хапчета Отделение За Таблетки Ежедневно Електронна Медицина Кутия Контейнер Калъф За Съхранение На 2 Мрежи

BGN 17.44

започнетекрајотМатеријал : Хранаодделение ABSМоќност : копчето ќелија(вклучени)Големина : 9 * 5.5 cmЕден цел за едно парче

Най-Евтините Чаши Менструация Дами Чаша Менструация Силикон Менструални Меки Многократна Употреба

BGN 1.76

Екопријателски Поздрав за Обновливи Менструалниот ПрвенствоОна што е менструалниот првенство?Менструалниот првенство е околу два инчи долго и направени од мек медицински одделение силиконски.Тоа е носење на внатрешно многу пониски од tampon но, додека тампони и влошки апсорбира менструалниот течност, ја собира во неа.Боите на менструалниот првенство вкупно има 3 видови,што е бела ,розова и виолетова.Големина опции : Големина На(мерки 45mm во дијаметар и 50mm, во должина)За употреба по вагинално породувањеГолемина Б(мерки 40mm во дијаметар и 50mm, во должина.)За употреба пред вагинално породување или после CделПридобивките од Менструалниот првенство1.ЕкопријателскиНа обновливи менструалниот првенство нуди едноставен начин да драматично намалување на количеството на отпад ќе се произведуваат.А Една жена ќе ја користат над 11,000 за еднократна употреба санитарни производи во живототБ...

Шейпер Тиранти Поддържа Лумбална Протектор Коректор На Стойката На Тялото, Загуба На Мастна Тъкан Талия Подкрепа Колан На Талията Cincher Отслабнете Y123

30.38 -21 % BGN 24.00

Aibokang ТЕЛО SHAPER BODYCARE СЛАБЕЕЊЕ на ТЕЛОТО SHAPER ВИСОКАТА ЦЕНА ПЕРФОРМАНСИ ТЕНКО ТЕЛО OEM УСЛУГА ПОПУЛАРНИ LUMBAR ПОДДРШКА ЦРВЕНО ГОЛЕМИНА S ABKY123 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 1...

Натурален турмалин мат топлинна възглавница отопление стол възглавница терапия нефритови камък матрак 2017 45*45см

232.00 -49 % BGN 118.00

Природни турмалин мат топлина перница Греење стол перница терапија жад камен душек 2017 45*45СМТопла продажба!!Слични Предмети : Карактеристики на електрични апарати седиште перница1) Фабрика директни снабдување2) 100% предтестирано3) 1 : 1 замена4) Брза испорака5) Совршен по продажбаJade Вовед Jade е богата со трага елементи...

Brace Support Belt Care Physio Decompression Back Relief Талия Лумбална Тракция Болки В Гърба Родителската Кост Инструмент На Здравеопазването

75.04 -25 % BGN 56.00

објектотСе Подготвуваат Поддршка Појас За Нега На Physio Декомпресија Назад Олеснување Половината Lumbar Влечење Backache Болка Родител Коска Здравствена Заштита Алатка'Рбетниот влечење појас е дизајнирана според принципот на влечење, и да ја остварува вертикална влечење успешно, а потоа се постигне продолжите со влечење и поддршка на функцијата...

HANRIVER Health Care топъл колан талия протектор топъл колан еластичен бандаж дишащ колан подкрепа на корема се затопли инструменти

43.04 -7 % BGN 40.00

детали за производот Боја : сива, жолта Ткаенини : СДР дише ткаенини Погодни за толпата : половината грижа, половината грижа Големина : S / M / L / XL / XXL S : должина : 79 CM; Погоден за половината обемот : 6469cm M : должина : 90 CM; Погоден за половината обемот : 7479cm L : должина : 98 CM; Погоден за половината обемот : 8589cm XL : должина : 105 CM; Погоден за половината обемот : 95100cm XXL : должина : 113 CM; Погоден за половината обемот : 105118cm

T1 2 елемента (двойка) нова CE, FDA малък вътрешен ушния невидим слухов апарат Aids CIC Mini Inside The Ear Sound Amplifier Dropshipping

131.20 -13 % BGN 114.00

2 ПАРЧИЊА CE ФДУ Мали Внатрешното Уво Невидливи апаратче за Слушање Сида КИЦ Мини Внатрешноста На Увото Звук ЗасилувачИнформации За ПроизводотБренд ИмеИме На ПроизводВнатрешното уво апаратчиња за слушањеМодел Бр.БојаFleshcolorМатеријалПластичниДомаќин Големина1.8cmx1.2cmx0.9cmНето Тежина0.3 kgБруто тежина0.5 кгКатегоријаКорисничкиБатеријатаA10КалибрацијаАвтоматскиФреквентен опсег200 Hz~7645 HzРаботат на струјата1.36 маКомпресија зголемувањето на време 48msЕквивалент на текст бучава27.6 d BПостојат Свирче како што ја ставајте батеријата во апаратче за слушање .Ве молиме donot се грижите .бидејќи воздухот presure ќе направи Свирче.1.Регулирајте пониска јачина на звук .2.Изберете погоден уво приклучок3.Бидете сигурни дека ако се стави на earplug цврсто,звук течење ќе го направи Свирче.

Далечния инфрачервен горещ компрес електрически нагревателен жилетка подкрепа на гърба наплечники жилетка нагретая Шал е подходящ за облекчаване на болки в шият?

BGN 174.40

Применливи рамо ширина : 3550cm Идеална средина : од 5 до 40 ℃ температура Релативна температура : 80% Атмосферски притисок : 860hpa1060hpa Оценет напон : 220 V Номинална струја : 0.3 Една Номинална моќност : 110 W Должина на контрола на линија : 220 CM Нето тежина : 1.38 KG Материјал : СТП предности на производите : 1...

Отделение, Дигитален Дисплей Електронен Умен Хронометражный Калъф За Хапчета Кутия За Лекарства Контейнер За Съхранение На Таблетки Кръгли Сигнал Напомняне

BGN 35.47

започнетекрајотМатеријал : Хранаодделение ABSМоќност : копчето ќелија (вклучени)Големина на : 11.4 * 6.5 * 3.5 cmЕден цел за едно парче

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.