• Новинка
Armiyo 9mm .380 .38 .357 Cal ловен пистолет Бронзова тел пистолет багажника чистящая четка спираловидна резба размер 8-32

Armiyo 9mm .380 .38 .357 Cal ловен пистолет Бронзова тел пистолет багажника чистящая четка спираловидна резба размер 8-32

резултат:
BGN 6.38
BGN 6.00 -6 %

Брой продукти
Налично


- Одговара : 9mm .380 .38 .357 Cal
- Материјал : Бронзени Жица
- Дијаметар од Бронза Наежвам : За 9.6 mm
- Бронза Наежвам Должина : Околу 40mm
- Завршен Должина : Околу 70mm
- Завртка Тема : 8-32 (3.83 мм-3.98 mm)
- Четка Тема : 8-32 Машки Навој - Влечење Јаже Адаптер Тема : 8-32 Женски Навој
- 3 Четки заедно во пакување кутија
- Влечење Јаже Опционален Според ваш Избор(Влечење Јаже Должина : 100mm)
- Почиста може да се мијат и се користи. - Бронза Четка или Брисеви Четка може да биде Независна замена. - Влечење Прашка може да се рециклираат и издржливи. - Мали димензии, лесно да се носат. - Користете Armiyo Четка може да ви помогне да заштедите повеќе трошоци, плати помалку, да добие повеќе.
Наскоро..

Подробности

търговска марка:
АРМИЕ
Номер На Модела:
.380кал, 9мм
Материал:
бронзова тел
Диаметър на бронзов четина:
около 10 мм
Бронзова Дължина На Косъм:
ОКОЛО 40 ММ
Пълна Дължина:
около 70 мм
спираловидна резба:
8-32

Избор на купувачи

AR15 M16 Rifle Gun Cleaning Kit комплект за пушка .22 22LR .223 556 Gun Cleaning Род найлонова четка за пречистване на аксесоари за пистолети чисти инструменти

18.40 -8 % BGN 17.00

AR15 М16 Пушка Пиштол за Чистење Комплет Наместен за Пушка .22 22 LR .223 556 пиштол за Чистење Род Најлон Четка за Чистење Пиштол Додатоци за Чистење АлаткиОпис : Ова е 10 парче пушка чистење на полнење, за .22 LR, .223, .257, итн.Нешто што е .20.25 калибар може да се чистат со овој комплет.Овој комплет вклучува .22 cal месинг четка, а .22 cal комора четка, пластична шише масло, 2 парчиња печ holdesr, 4 парчиња пушка прачки, и двојно крајот најлон за чистење со четка.Исто така, ќе добиете убав платно торбичка за да се задржи што е во...

Тактическа пушка нескользящая оребрена пълзяща пластмасов откатная панел с винтови ловни принадлежности BK

10.69 -16 % BGN 9.00

Тактичка Пушка Не се Лизга Ребрести Лизга Пластични Одвратна Подлога Со Завртка Лов Додатоци Б.К Ставка опис : се Направени од високо квалитетни пластични...

Нова високоскоростна лов риболов прашка лук китката Прашка стрелка почивка катапулт безплатен лов лук Риболов доставка

27.09 -8 % BGN 25.00

Нови Висока Брзина Лов и Риболов Прашка лак Зглоб Slingshot Стрелка Остатокот Катапулт Слободен Лов Лак Риболов Превозот

Стрелба С Пистолет Отзад Почивка Чанта Комплект Преносим Отпред И Отзад Пушка Цел Ловно Пейка Незаполненная Поставка Ловно Пушка Аксесоари Нова

15.34 -28 % BGN 11.00

Снимање на Задните Пиштол Остатокот Торба Поставите Преносни Пред & Задните Пушка Целна Лов Клупата Unfilled Стојат Лов Пиштол Додатоци Нова Спецификација : Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 600 D Оксфорд Ткаенина Ткаенина : Полиестер Големина : Прибл...

дивата природа инфрачервена ловна пътека помещение HC300M 12MP MMS GSM GPRS SMTP фотоловушки място за лов на дива помещение hc300m термална

156.80 -25 % BGN 118.00

дивиот свет инфраред лов трага камера HC300 M 12 MP MMS GSM, GPRS SMTP фото замки дигитален фото апарат за дома надзор стапица топлинскаСпецификации : Image Sensor : 12 Мега Пиксели боја CMOS Видео Резолуција : 1080 P / 15fps,720 P / 30fps, VGA / 60fps Слика Резолуција : 4000x3000 / 12 MP MMS Телефонски БР...

AloneFire 20 мм лазерен мерник на база фенерче определяне на Picatinny Уивър Rail Mount база адаптер тактическа ловна пушка Gun Scope Mount

BGN 7.98

Карактеристики : Воена спецификација за опсег планината базаТактички дизајн со QD лост, инсталирајте обемот на вашиот пушка во секундиИздржливи целосна метална конструкцијаСпецификации : Материјал : МеталТежина : 87gБоја : Црна Пакет : 1 * Монтажа1 * Ален копче1.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 72 часа по вашата исплата е потврди со Aliexpress.2.Ние само со користење на ПРОЗОРЦИ DHL ЕМС како пратката спедитор...

1080PHD 12M RD1005 ловна камера CMOS PIR высокочувствительная фотоловушка водоустойчив IP66 следовая помещение ловна камера за лов

160.48 -30 % BGN 112.00

1080 PHD 12 M RD1005 Лов Камера CMOS ПИР Високо Чувствителни Фото Стапица IP66 Водоотпорен Трага Камера Лов видео камера за ЛовНа дивиот свет Камерата е дивиот свет и надзор камера со инфрацрвен сензор...

100 бр ID 8 мм Fix Tube Стрелба с лък стрела ловни стрели, греди пластмасова горна дреха опашката стрели за OD 8 mm Вал стрели

31.98 -16 % BGN 27.00

100 компјутери ID 8ММ Поправи Цевка Стрелаштво Стрелка Лов Стрели Nocks Пластични Outwear Стрелката за Опашка За OD 8мм Стрелките на ОкноБренд Име : ONTFIHSТип : СтрелкаВратило Материјал : 8mm Дрвени и БамбусУпотреба : 8 MM стрелките на окноБоја : Бело, Сино, Црвено Црно Цијан Жолта

CQC Глок за Глок 17/22/31 кобур тактическа военна прикриване на колан контур гребло кобур

23.41 -27 % BGN 17.00

modname=ckeditorКАРАКТЕРИСТИКИСе Вклопува Глок 17 / 22 / 31Брзинанамалување на дизајн овозможува брзо се подготви, цел стекнување, и реholster додека го држите очите на целтаИтно задржување и коишто се слушаат кликнете на реholster за безбедностПасивни задржување аретир прилагодување заврткаБрзина намали овозможува побрзо да се подготви и лесно се реholsteringНе се скрши палецот или непријатно средниот прст порака за да ви го успори вашиот нерешено

Быстроразъемный отсоединяемый бутон прашка отточна тръба на шарнирна връзка адаптер за прикрепване на Picatinny безплатна доставка

15.49 -3 % BGN 15.00

Брзо Ослободување Одвои Push Копчето Прашка Вртливата Адаптер за Picatinny планината бесплатен превозот Вртење капацитет дозволување на неговиот прашка...

12шт Стрелба с лък Стрели цел подмяна на лов за арбалетного болта Стрелба с лък Recuve & Compound лък извит лък стрели практика

4.66 -14 % BGN 4.00

Карактеристики Користиме високо квалитетни материјали, преносни и издржливи Имаат појачани совет и на завртката на врвот, тоа е повеќе цврсто и нема да падне лесно Користење : за самострел лов или стрелаштво се Меша бојата вклучувајќи Црна, портокалова, сина, жолта Спецификации Материјал : не ' рѓосувачки челик и пластични Должина : 16cm Тежина : 110g Пакетот Вклучува : 12pcs / Пакет ПРЕВОЗОТ Подготовка на Време : Обично ние ќе ви испратиме нарачката во рок од 3 дена.За посебен шопинг фестивал, ние треба 57 работни дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби, да се надевам дека ќе можат да го разберат.Време на испорака : друга земја и со различни класа на превозот имаат различни времето за испорака, можете да проверите Вети Време кога ќе изберете превозот начин за вашата нарачка.(Економска класа превозот со поволни превозот надомест, но не доставува информации.)Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон...

1 щифт Съставна лук Лук мерник Микрорегулировка дълъг поле за лов и стрелба с лък

BGN 84.78

Хоризонтална и вертикална насока, фина структура со штиклирањеПрилагодлив клуч брзо, без хексагонална клучСите CNC алуминиум обработка на деловиДолго стентови, отстранливЕдно јадро, 0.059 "увезени оптички влакнаСо објективот 4 xСите налози се обработуваат и се испраќаат во рок од 12 работни дена од плаќање избришани...

CQC пистолетная кобур Глок 17 тактическа пистолетная кобур за SERPA Глок 17 18 19 23 32 36 Drop Leg Extension Holsters RH

17.38 -14 % BGN 15.00

Добредојдовте на Големо и Мало Dropship Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме Следете го.Ви благодарам многу!!! ^^ CQC Пиштол Holster Глок 17 Тактички Пиштол Holster за SERPA Глок 17 18 19 23 32 36 Капка Ногата Екстензија Футроли RH Карбонски Влакна CQC Holster за Глок 17 22 31Пасивни задржување аретир прилагодување завртка и Автоматско Заклучување на ослободување• Го зајакнува целосна господар контрола и супериорен нерешено техника• Итно задржување и коишто се слушаат кликнете на реholster за безбедност• Брзинанамалување на дизајн овозможува брзо се подготви, цел стекнување, и реholster додека го држите очите на целта• Вклучува појас јамка и гребло платформа• * * * Зголемување на вашиот holster е флексибилност со Брз Исклучите Системот за Полнење (се продава одделно)Произведено во кинаОдговара : Глок 17 / 22 / 31 / 32 / 36Не поддржуваат ако инсталирате tactcial додатоци како што се Железнички adpater ,фенерче ,ласерскиПакет содржина : 1 X Holster1 x појас јамка1 x половината padle © Кина Отворено Технолошки Co., Ограничен : http : / / www.aliexpress.com / store / 13910001) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

3x2m лов военна камуфляжная окото горски листа в джунглата камуфлаж на капака на колата спад на окото полето на играта CS combat наблюдение на птици

62.16 -7 % BGN 58.00

Лов Кампување Воена Маскирна каверНето Woodlands Остава џунглата КаверПокрие 3x2 M Автомобил Капка пребивање Областа игра CS борба противОпис : Сосема нов и висок квалитетВОЕНА МАСКИРНА НЕТО WOODLANDS КАВЕР Воена Маскирна Woodlands каверНето Димензии : 300 Х 200 смНето Тежина : околу 0.78 кг Пакет вклучува : 1x Воена Маскирна Нето Забелешка : ако ви треба други големина или поврзани со објектот, можете да ја внесете во мојата продавница...

Камуфляжная Лента Лигав Валяк Wrap Scroll Outdoor Guise Еластичността На Еластична Превръзка Тактически Аксесоари

2.06 -3 % BGN 2.00

Маскирна Лента Лепило Ролери Заврши Скролувајте Отворено Маската Еластичност Завој Тактички Додатоци100% сосема нов и висок квалитет...

AR15 Tactical 15 Инчов Black Handguard Scope Mount Float Quad Picatinny Уивър Rail Fit .223

BGN 73.44

Опис На Производот15" Quad Handguard Железнички : Димензии : 15" (Должина ) x 2.5" x 2.5 (Ширина)Тежина : 630g37 слотови на врвот железнички35 слотови на страна и на дното шиниОдговара .223 Пушка и ВаријантиПакет : Еден Handguard+ Ален Клуч+Алуминиумски НутПроизводот Се ПокажеСлободно плови quad железнички handguard инсталира по стандард карабин должина AR15 пушки и овозможува прилог на тактички додатоци како што се bipods, костец, или глетки.Слободно плови handguard придава директно до примачот, без допирање на барел или влијае барел хармоници ќе го, на тој начин овозможувајќи за повеќе прецизно снимање.

20pcs HK тип Прашка Snap Hook клипове 1 инчов винтовочный каишка пистолет определяне на карабинер ключалката на куката

37.60 -4 % BGN 36.00

HK стил snap куки Дизајнирано за да се задоволат потребите на прашка и рака на апликации кои што бараат брзна функција со пролетта натоварени задржување на портата...

1бр L013 30мм/25мм пръстен 20 mm/21мм лястовича опашка рельсовый очите закопчалка е подходяща за лов мерник на пушка

BGN 28.19

Спецификација : * Воената индустрија Стандарди за Квалитет* Вратило материјал : увезени T7075, aerospace алуминиум.* Површинска обработка : HA III Воена одделение тешко елоксирани.* користете Прецизност ЦПУ дигитална машина алатки...

еърсофт ar 15 gun accessoires универсално закрепване за прашка алуминиев адаптер за прашка е подходящ за 20 мм Picatinny релса за лов

12.78 -6 % BGN 12.00

AR15 додатоци тактички airsoft обемот додатоци алуминиум легура QD прашка адаптер вклопува 20mm picatinny железница за пушка опсег за лов Функција : брз монтажни Материјал : Алуминиум Легура Боја : Црна Одговара 20mm Picatinny ЖелезничкиЗа Плаќање1...

Нов GUGULUZA черно тройна гълъб отточна тръба на шарнирна връзка Магнит ловни стръв тактическо преследване

63.98 -5 % BGN 61.00

гулаб ротари3pcs 5 AA батерија, не се вклучениматеријал : пластика и железобоја : црнаНие поддршка мешани предмети трговија на големо ако промет на големо со цел вредност е или погоре .Може и директно да се одржи редот во нашата продавница и ни остави порака за промена на цената или контактирајте со нас пред да се одржи редот.Пред Цел1.Ако се чувствувате конфузија по гледање или пронајдете некои грешки во листата,ве молиме да бидат слободни да контакт.Кога ние се провери тоа е точно,ние ќе ви понудиме некои попуст во својата нова цел за подобрување на нашата листа опис.2.Ако имате било друг проблем(за цената,детали за производот,итн.),ве молиме слободно контактирајте со нас.Со нарачување1.Ние може да accpet вашата исплата како следново : 2.Ве молиме изберете вистинската големина(количина,боја,стил,модел,итн.) сакате, и да го оставите право адреса каде што сакате од нас да брод на производот...

9шт найлон върхове на стрели, Стрелба с лък Broadhead лов тъпи върхове на стрели игри практиката на лов, стрелба с Прашка, спортни аксесоари

20.77 -13 % BGN 18.00

9pcs Најлон Стрелка Глави Стрелаштво Broadhead Лов Тапи Стрелките Совети Игри Пракса Лов на Снимањето Slingshot Спортски ДодатоциТочка име : стрелаштво најлон arrowheadМатеријали : најлонУпотреба : за 8мм стрелките на окноБоја : бела,црнаКоличина : 6pcs

MIZUGIWA чанта пистолет комплект за почистване на пушка пистолет, пушка гъвкава пръчка Т-образна дръжка латунная четка накрайник за съвет 12GA 20GA .22 Cal .17 Cal 9 мм

22.83 -30 % BGN 16.00

MIZUGIWA Торба Пиштол за Чистење за Полнење за Пушка, еден Пиштол Пушка Флекс Прачка Тсе справи со Месинг Четка Дупчиња Совет 12 GA 20 GA .22 Cal .17 Cal 9mmМодел 1 Пиштол за Чистење за Полнење за Пушка Содржи : Флекс прачка Тсе справи со 12, 20 ga...

Ipsc Airsoftsports Тактически Соболезнующий Колан Двухточечная Пушка Прашка Регулируема Бънджи Страйкбол Пистолет Каишка Пейнтбол За Лов

21.25 -6 % BGN 20.00

Тактички Две Точка Пушка Прашка Прилагодливи Bungee Тактички Airsoft Пиштол Рака Систем Макбаскет Пиштол Прашка за Airsoft ЛовСовршен прашка за поврзување на вашиот пиштол да го појас.Карактеристики : Пролет домување со СТП материјал, најлон webbing и ПОМ тока.Должината на прашка може да се протегала до 150cm.Совршен прашка за поврзување на вашиот пиштол да го појас.Спецификации : Боја : Црна / Земја / Војска зелена (изборен)Главните материјали : Најлон, СТП, ПОМТежина : 90gНапомена : Купувачите во руската федерација и Украина треба да го оставите вашето име и презиме, во спротивно, вашиот пакет ќе биде одбиена од страна на поштата.Ако сте купувачот во руската Федерација изберете руската epacket, кога ќе го примите известување на поштата треба да биде во рок од петнаесет дена во вашата локална скопска да се соберат вашиот пакет, бидејќи агенцијата за вработените нема да бидат испратени до вашиот дом.За Бразил купувачи, доколку е потребно, ве молиме оставете ги вашите лични Данокот на Додадена Вредност (ДДВ) број, кој може да ви овозможи да го добиете вашиот пакет побрзо и посигурно.За лесно да ја покажеме нашата пакет на услуги, ние ги користиме "инчен" и "cm" две вид на единица за пакет димензија, можете да го промените да ви треба со следната формула : 1 инч =2.54 см, 1cm =0.39 инченЗа боја : Не може да биде малку разлика во боја бидејќи на различни на монитор поставувањеЗа димензија : со различни при мерењето метод, ве молиме љубезно им овозможи на 12cm во димензија отстапувањеПревозотВашиот пакет ќе биде предаден вашата нарачка адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Бесплатно следење на пакет ќе се следи од страна на Хонг Конг ерлајнс или Сингапур ерлајнс...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.