• Новинка
Нова стрелба с лък дървена прашка с 3 мощни гумени ленти катапулт набор от аксесоари за стрелба с ловна практика

Нова стрелба с лък дървена прашка с 3 мощни гумени ленти катапулт набор от аксесоари за стрелба с ловна практика

резултат:
BGN 19.50

Брой продукти
Налично


Опис : Материјал : Дрво надворешен дијаметар : 74 mm, Внатрешен дијаметар : 25 mm, Висок : 126 mm Тежина : 131 g
Карактеристики : Едноставен дизајн, дарежлив Лесно и удобно да се сфати Опремени со еластична гума бенд Идеален подарок за страствен sportsman Совршен објект за цел пракса Сосема нов висок квалитет Прашка shot растојание Ергономски обликувани се справи со притисокот Огради до лесно да се вклопи во вашиот џеб Виткање врвката за заклучување за поголема поддршка, стабилен цел за повеќе прецизност Користат како карпи, џамлии, paintballs итн да се пука
Пакет содржи : 1 x Slingshot 3 x Гума Бендови (боја испрати случаен избор)
Сите налози се обработуваат и се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од плаќање избришани. Сите нарачки се испраќаат како клиент-choosed превозот метод. Ние не сме одговорни за услуга транзит време. Оваа информација е обезбедена од страна на превозот превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Имајте на ум дека транзит пати може да се разликуваат, особено во шпицот периоди (како што се празници). Ве молиме овозможи доволно време за испорака и контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет во рамките на проценетиот временски период. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса на вашата исплата е актуелна. Ако пратката се враќа поради адреса грешка, купувачот треба да плати дополнителни превозот надомест за да се добие тоа. Answer : ___________________________ Note : Увозни давачки и даноци не се вклучени во центарот цена или превозот цена. Ве молам, разберете дека таксите се наплаќаат од страна на вашата земја и да не се дополнителни превозот цена. Ако не е сигурен на вашата локална царинска такса, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние само можеме да прифатиме Alipay. Ако треба да се платат со други методи, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим. Враќа се прифатени во рок од 7 дена од датумот на породување за размена или продавница кредит. Предмети мора да биде во сосема нов и resellable состојба. Се врати превозот на трошоците да бидат покриени од страна на купувачот. Сите предмети купени од нашата продавница, кои се опфатени под производство гаранција за 14 дена од датумот на породување. Ве молиме контактирајте со нас преку пораки за дополнителни информации за сите гаранции поврзани прашања. Можете слободно контактирајте со нашата служба за корисници тим во текот на работното време со кој било производ проблеми. Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации откако shippingment е потврдено. Ве молиме не заборавајте да ни даде позитивен ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите детални продавачот рејтингот. Ако не сте задоволни со вашата шопинг искуство со нас, ве молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да најдат најдобро решение за проблемот. Нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти со најдобра услуга на клиентите искуство е можно. Ве молиме контактирајте со нас без двоумење кога ќе ја добиете на секое прашање. Ви благодариме.

Подробности

Тип:
Набор От Лъка И Стрелата
Номер На Модела:
Дървена Прашка
търговска марка:
МАК
Воспользуйся:
Стрелба
Материал:
Дърво
Висок:
126мм
Външен диаметър:
74 мм
Вътрешен Диаметър:
25мм
Дебелина на:
26мм
Тегло:
About 131 g

Избор на купувачи

1080PHD 12M RD1005 ловна камера CMOS PIR высокочувствительная фотоловушка водоустойчив IP66 следовая помещение ловна камера за лов

160.48 -30 % BGN 112.00

1080 PHD 12 M RD1005 Лов Камера CMOS ПИР Високо Чувствителни Фото Стапица IP66 Водоотпорен Трага Камера Лов видео камера за ЛовНа дивиот свет Камерата е дивиот свет и надзор камера со инфрацрвен сензор...

Hlhsport Tactical Molle Leg Drop Platform & Глок Handgun Pistol Belt Holster Military Mag Глок 17 19 23 32 RH

50.50 -19 % BGN 41.00

Добредојдовте на Големо и Мало Dropship Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме Следете го.Ви благодарам многу!!! ^^Hlhsport Тактички Molle Капка Нога Платформа & Глок Пиштол Пиштол Појас Holster Воена Маг Глок 17 19 23 32 RHКАРАКТЕРИСТИКИ : Направени од страна на цврсти СТОМАЧНИ мускули.Можност да прикачите на должност, спојувалка или се зацврсти на ногата.Капка нога платформа е целосно прилагодлив во големина и должина.Обичај се вклопуваат за ГЛОК серија пиштол (без светло).Автоматско заклучување и авто задржување систем.Заклучување и да се ангажира на активирањето стража и не нека оди се додека не ја ослободите.Објавувањето е направен од страна на нормален цртање движење, со активирањето прст покрај holster тело.Овозможи побрзо се подготви и лесно reholstering.Прилагодливи агол од носат.Доаѓа со двојно оџакот пиштол списание случај и компактен светлина превозникот.Списание случај се работи со двоен ред 9mm и .40 Cal списание, со вграденво тензија string да се одржи списание во место.Компактен светлина превозникот дизајниран да носат помали лични големина на светло како што SF 6 P и 6 R, со вграденво тензија string да се одржи светлото во место.ДЕТАЛИ : Боја Мат црно, ТенПиштол погодна G17, G19, G23, G32Тип Право раце

Oudoor Здрав Найлон Стрелба С Лък Греди Греди Черен За Изогнутого Лук Дълъг Лък На Лов 9 Смяна На Размера На Извити Греди

7.92 -24 % BGN 6.00

Опис : Премиум Квалитет Најлон Замена Извивам Лак String Трајни и високо сила, отпорни на абење Разни должина за да го изберете, 129 178cm Голема Стрелаштво додаток за лак лов пукање пракса Материјал : Најлон (Гуми Мозок) Боја : ЦрнаГолемина На Табелата : Должина : 129cm / 132cm / 136cm / 144cm / 146cm / 148cm / 155cm / 166cm / 178cmПакетот Вклучува : 1 Парче Лак StringAnswer : ___________________________ Note : Боја на можеби малку поинаков поради различни монитор.Над големина се мери со рака, ве молиме оставете малку разлика...

5 пинов лук прицели с пистолета светлина и зелен пузырьковый ниво за Компунд лък Стрелба с лък на лов стрелба

BGN 86.38

Сите налози се обработуваат и се испраќаат во рок од 12 работни дена од плаќање избришани Сите нарачки се испраќаат како клиентchoosed превозот метод...

2 цвята на 30- £ 70 Стрелба с лък връзка лук набор от алуминиева сплав с лък, аксесоари за работа на открито-лов, стрелба

BGN 367.98

Опис На Производот : Предмет : 100% сосема нов и висок квалитетИме : Соединение лакБоја : Црна Кавер Нерешено тежина : 3070lbsНерешено должина : 23.5инчен 30.5Оска за да Оска : 30 инченБрзина : 320 fpsСе подготвуваат висина : 7.4 инченПакет содржи : 1 x Соединение лак, Лак Сет Вклучуваат : 1 x поглед, 1 x стрелките на одмор, 1 x стабилизатор 1x Стрелка quiver 1x Клуч 1x Лак ОслободувањеСите налози се обработуваат и се испраќаат во рок од 12 работни дена од плаќање избришани...

24012 Gun cleaning kit For Калибър .243 & 6mm Rifles cleaner Gun cleaner ловни принадлежности Безплатна доставка

5.36 -7 % BGN 5.00

Пиштол cleanging комплет За .243 Калибар & 6 MM Пушки почистаЧетки и брисеви создаден во еден брз поминеВграденво понесе четкиПовеќе кратки четки вградени во конецот помине лесно преку најкус акција или портаПочетна конец област (во внатрешноста на барел) ги отстранува лабава чакал и остатоци пред чистењето акција на четкаГлавната забен конец, со 160 пати повеќе конец од печ, supercleans на создаденДувачкиот пондерирана капкапреку кабелот се лизга лесно надолу за барел; Нема собрание потребниФатете и повлечете го чистење мозок, преку барел.За нас : По 9 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана на aliexpress...

AloneFire 20 мм лазерен мерник на база фенерче определяне на Picatinny Уивър Rail Mount база адаптер тактическа ловна пушка Gun Scope Mount

BGN 7.98

Карактеристики : Воена спецификација за опсег планината базаТактички дизајн со QD лост, инсталирајте обемот на вашиот пушка во секундиИздржливи целосна метална конструкцијаСпецификации : Материјал : МеталТежина : 87gБоја : Црна Пакет : 1 * Монтажа1 * Ален копче1.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 72 часа по вашата исплата е потврди со Aliexpress.2.Ние само со користење на ПРОЗОРЦИ DHL ЕМС како пратката спедитор...

M16 10 инчов черно Quad Rail Handguard Picatinny Tube за AR15 / M16 пушка на лов Безплатна доставка

BGN 57.44

Опис На Производот10" Quad Handguard Железнички : Димензии : 10" (Должина ) x 2.5" x 2.5 (Ширина)Тежина : 420g24 слотови на врвот железнички22 места од страна и на дното шиниОдговара .223 Пушка и ВаријантиПакет : Еден Handguard+ Ален Клуч+Алуминиумски НутПроизводот Се ПокажеСлободно плови quad железнички handguard инсталира по стандард карабин должина AR15 пушки и овозможува прилог на тактички додатоци како што се bipods, костец, или глетки.Слободно плови handguard придава директно до примачот, без допирање на барел или влијае барел хармоници ќе го, на тој начин овозможувајќи за повеќе прецизно снимање.

Стрелба С Пистолет Отзад Почивка Чанта Комплект Преносим Отпред И Отзад Пушка Цел Ловно Пейка Незаполненная Поставка Ловно Пушка Аксесоари Нова

15.34 -28 % BGN 11.00

Снимање на Задните Пиштол Остатокот Торба Поставите Преносни Пред & Задните Пушка Целна Лов Клупата Unfilled Стојат Лов Пиштол Додатоци Нова Спецификација : Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 600 D Оксфорд Ткаенина Ткаенина : Полиестер Големина : Прибл...

Быстроразъемный отсоединяемый бутон прашка отточна тръба на шарнирна връзка адаптер за прикрепване на Picatinny безплатна доставка

15.49 -3 % BGN 15.00

Брзо Ослободување Одвои Push Копчето Прашка Вртливата Адаптер за Picatinny планината бесплатен превозот Вртење капацитет дозволување на неговиот прашка...

дивата природа инфрачервена ловна пътека помещение HC300M 12MP MMS GSM GPRS SMTP фотоловушки място за лов на дива помещение hc300m термална

156.80 -25 % BGN 118.00

дивиот свет инфраред лов трага камера HC300 M 12 MP MMS GSM, GPRS SMTP фото замки дигитален фото апарат за дома надзор стапица топлинскаСпецификации : Image Sensor : 12 Мега Пиксели боја CMOS Видео Резолуција : 1080 P / 15fps,720 P / 30fps, VGA / 60fps Слика Резолуција : 4000x3000 / 12 MP MMS Телефонски БР...

Стрелба С Лък Съставна Лук Стабилизатор На Крайниците Затихване Амортисьор Гума Стабилизатор На Шума От Ауспуха На Лов Стрелба

12.78 -6 % BGN 12.00

Материјал : ГумаПогодни за : Соединение лакДолжина : 6cmMax Width : 3.4 cmМин Ширина : 1.8 cmТежина : 60g Функција : Вибрации dampening технологијаЕфикасна Компактен дизајн и лесен ,со Одличен за Намалување ВибрацииОдговара за соединение лак Екстремитет Пакет : 1 Пар(2 парчиња) x Стабилизатор

AR15 Tactical 15 Инчов Black Handguard Scope Mount Float Quad Picatinny Уивър Rail Fit .223

BGN 73.44

Опис На Производот15" Quad Handguard Железнички : Димензии : 15" (Должина ) x 2.5" x 2.5 (Ширина)Тежина : 630g37 слотови на врвот железнички35 слотови на страна и на дното шиниОдговара .223 Пушка и ВаријантиПакет : Еден Handguard+ Ален Клуч+Алуминиумски НутПроизводот Се ПокажеСлободно плови quad железнички handguard инсталира по стандард карабин должина AR15 пушки и овозможува прилог на тактички додатоци како што се bipods, костец, или глетки.Слободно плови handguard придава директно до примачот, без допирање на барел или влијае барел хармоници ќе го, на тој начин овозможувајќи за повеќе прецизно снимање.

Двете страни стрелка до лявата и дясната ръка на потребителите с лък стрелба с лък играта кафяв лук стойка 25 £ 1 бр тагове лук

84.64 -10 % BGN 76.00

ПРЕДМЕТ : Две страни стрелка почива левата и десната страна на корисниците стрелаштво лак игра браун лак столб 25lbs 1 компјутер ознака лакДЕТАЛНИ СЛИКИ

Armiyo 9mm .380 .38 .357 Cal ловен пистолет Бронзова тел пистолет багажника чистящая четка спираловидна резба размер 8-32

6.38 -6 % BGN 6.00

Одговара : 9mm .380 .38 .357 Cal Материјал : Бронзени Жица Дијаметар од Бронза Наежвам : За 9.6 mm Бронза Наежвам Должина : Околу 40mm Завршен Должина : Околу 70mm Завртка Тема : 832 (3.83 мм3.98 mm) Четка Тема : 832 Машки Навој Влечење Јаже Адаптер Тема : 832 Женски Навој 3 Четки заедно во пакување кутија Влечење Јаже Опционален Според ваш Избор(Влечење Јаже Должина : 100mm) Почиста може да се мијат и се користи...

12шт Стрелба с лък Стрели цел подмяна на лов за арбалетного болта Стрелба с лък Recuve & Compound лък извит лък стрели практика

4.66 -14 % BGN 4.00

Карактеристики Користиме високо квалитетни материјали, преносни и издржливи Имаат појачани совет и на завртката на врвот, тоа е повеќе цврсто и нема да падне лесно Користење : за самострел лов или стрелаштво се Меша бојата вклучувајќи Црна, портокалова, сина, жолта Спецификации Материјал : не ' рѓосувачки челик и пластични Должина : 16cm Тежина : 110g Пакетот Вклучува : 12pcs / Пакет ПРЕВОЗОТ Подготовка на Време : Обично ние ќе ви испратиме нарачката во рок од 3 дена.За посебен шопинг фестивал, ние треба 57 работни дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби, да се надевам дека ќе можат да го разберат.Време на испорака : друга земја и со различни класа на превозот имаат различни времето за испорака, можете да проверите Вети Време кога ќе изберете превозот начин за вашата нарачка.(Економска класа превозот со поволни превозот надомест, но не доставува информации.)Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон...

Лов, стрелба с риболов Прашката гумена бънджи 6x Направление 5.9 инчов еластичен прашка изстрел честотна лента 5 бр./опаковане. Безплатна доставка

BGN 25.54

Лов Снимање Риболов Slingshot Гума Bungee 6x Влакно 5.9 инчен Еластична Прашка Shot Бенд Лента 5pcs / пакет Бесплатен ПревозотОпис : Име : Гумени бендотБоја : Како на сликата прикажаниМатеријал : Силика гелДолжина : Околу 15cmПакетот вклучува : 5x Гумени бендотВо однос на производот : Испорака1...

Невидима скрита wildcamera HT001 с 30 светодиода проучване на дивата природа с широкоугольной камера на ловния следа фотоловушки HD камера слот

105.58 -28 % BGN 76.00

HT001 без MMS дивиот свет sup дигитални wildcamera за лов на топлинска chasse време застаруваат Елени Forestcamera за домашна безбедностОваа камера нема MMS и LCD Екранот.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Не се прикаже дизајн и protable да се преземат.30pcs IR LED диоди за флеш Спектар, како 20metersТаа има три начини,да се земе слики, фотографирање и видео и да ги преземат видео.Таписерии изработка и висока технологија.Suport до 32 GB ТФкартичка.ТОА може да работи автоматски ден и ноќ.Тоа може да биде предизвикана од било движење на човековите (или животните) во одреден регион onitored со сензор за движењеСпецификација Објект Големина на : 12*8.5*3.5 cm Пакување Големина : 15*11.5*8cm Боја : Camopuflage Зелена Квалитет на Слика : 12 MP Max Ноќно Осветлување Растојание : 20meters MMS / SMS / email : Не Поддржува Напојување : 2pc LI БатеријатаАпликации 1.За лов,можете автоматски да ги преземе слики / видео на Диви Животни...

100 бр ID 8 мм Fix Tube Стрелба с лък стрела ловни стрели, греди пластмасова горна дреха опашката стрели за OD 8 mm Вал стрели

31.98 -16 % BGN 27.00

100 компјутери ID 8ММ Поправи Цевка Стрелаштво Стрелка Лов Стрели Nocks Пластични Outwear Стрелката за Опашка За OD 8мм Стрелките на ОкноБренд Име : ONTFIHSТип : СтрелкаВратило Материјал : 8mm Дрвени и БамбусУпотреба : 8 MM стрелките на окноБоја : Бело, Сино, Црвено Црно Цијан Жолта

2 бр 25,4 мм пръстен тактически мерник на планина с 11 мм /20 мм релса лястовича опашка висок профил среден профил ловен прицел закрепване

7.39 -19 % BGN 6.00

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред редослед) : 1 За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија ,Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, наредби ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух пошта (со следење на број)...

CQC Глок за Глок 17/22/31 кобур тактическа военна прикриване на колан контур гребло кобур

23.41 -27 % BGN 17.00

modname=ckeditorКАРАКТЕРИСТИКИСе Вклопува Глок 17 / 22 / 31Брзинанамалување на дизајн овозможува брзо се подготви, цел стекнување, и реholster додека го држите очите на целтаИтно задржување и коишто се слушаат кликнете на реholster за безбедностПасивни задржување аретир прилагодување заврткаБрзина намали овозможува побрзо да се подготви и лесно се реholsteringНе се скрши палецот или непријатно средниот прст порака за да ви го успори вашиот нерешено

Armiyo КАЛ: .38 357 9 мм, комплект за почистване на цевта на тръбата за пречистване на инструменти вълнена четина Бронзова четка за ловни принадлежности Безплатна доставк

12.14 -9 % BGN 11.00

Професионална Барел Цевка Чистење алаткиExtendible месинг род дизајнСпакувани се во пластични сметководствена кутијаОдговара Cal : .38 / 357 / 9mmБруто Тежина : 148 g / 5.22 озMax Должина : 260mm / 10.24 инченМакс...

20pcs HK тип Прашка Snap Hook клипове 1 инчов винтовочный каишка пистолет определяне на карабинер ключалката на куката

37.60 -4 % BGN 36.00

HK стил snap куки Дизајнирано за да се задоволат потребите на прашка и рака на апликации кои што бараат брзна функција со пролетта натоварени задржување на портата...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.