• Новинка
TK104 L2 LED 2200LM тактически пистолет и фенерче 5mode пистолет Пистолет Факел светлина Taschenlampe+пистолет очите планина + дистанционно на ключа

TK104 L2 LED 2200LM тактически пистолет и фенерче 5mode пистолет Пистолет Факел светлина Taschenlampe+пистолет очите планина + дистанционно на ключа

резултат:
BGN 30.58

Брой продукти
Налично


совети : ние ќе ја испрати на подобрување на префрлат во иднина (ажурирана верзија далечински притисок подлога switch)
Спецификации
совети : ние ќе ја испрати на подобрување на префрлат во иднина (ажурирана верзија далечински притисок подлога switch)
Спецификации
Светло :
Бренд : ALONEFIRE
Производ модел : TK104
LED : САД КРИ XM-L2 LED
Макс излез : 2200 lumens
Батерија : 1x18650 батерија (не се вклучени)
Вклучете 1 : 5 Режим : Висок>Средината>Ниска>Strobe>СОС
Вклучете 2 : далечински притисок подлога се префрлите
Димензии : Глава дијаметар 34.8 мм, цевка со дијаметар од 25mm, Вкупната должина 140mm
Светлото Тежина : Appro 112g
Пакување тежина : Appro 176g
Планината Материјал : Алуминиум
За 25 mm, фенерче и ласерски поглед цевна инсталација потребни
Светлото Планината исто така, може да биде инсталиран во стандардна Weaver железнички
Целосно прилагодливи ореви и завртки вклучени
За светло и ласерски поглед пушка инсталирате комплетни решенија
Shock Absorption способност
Прстенот со дијаметар : 25 мм
Железничката тип : 20mm/21mm стандард железнички Weaver
Се применуваат за : Тактички, Лов, Дома ,Backpacking, Авто итни случаи, Риболов, Планински маратон, кампување, Пребарување&Спасување,
избра идеална нивото на осветленост најдобро одговараат на вашата авантура.
Нашите методи за плаќање се вклучени : со Кредитна Картичка , Банкарски трансфер,Western Union и Money Gram .Парите е сигурен во сметка , ве Молиме потврдете го со и ослободување на пари откако стоката е испорачана.
1.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 72 часа по вашата исплата е потврди со .
2.Ние само со користење на ПРОЗОРЦИ DHL ЕМС како пратката спедитор. UPS-от и DHL ќе трае 3-7 работни дена за испорака. EMS ќе биде побавно, но имаат помалку шанси да плаќаат данок во вашата локална царина.
3.Кога ние испрати стоката , ние ќе се одговорни за проблемите во Кина Царинската ,и купувачот се одговорни за проблемите во купувачот s земја на Царинската управа.
1. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот.
3. Вашето задоволство на нашите производи е гаранција. Ако не сте задоволни со производот, може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Тие мора да бидат под resalable состојба. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
1. Ако ви се задоволи со испорача стоката, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас.
2. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
3. Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.
1. На извозот на високо квалитетни стоки од ориентот на конкурентна цена за нашите клиенти.
2. Да работиме со нашите клиенти за да го изгради неговиот бизнис .

Подробности

търговска марка:
Alonefire
Номер На Модела:
ТК104

Избор на купувачи

Тактически QD Quick Release конзола 1 инч 30 мм Очите пръстен е подходящ 20 мм Picatinny Уивър QD пушка подвижна очите за определяне на HT2-0038

37.31 -12 % BGN 33.00

Тактички QD Автоматско Заклучување Брзо Ослободување Конзолни 1 Инчен 30ММ Обемот Прстен Одговара 20 MM Picatinny Weaver QD Пушка Опсег Планината Лов Додаток Опис : Боја : Црна / Темно Земјата Материјал : Алуминиум Тежина : 100g Бруто Тежина : 150g Тип : Конзолни тип Прстенот со Дијаметар : 1" / 30мм Одговара : 20mm Picatinny Weaver Железнички 2" на напред обемот позиција за подобро око олеснување избор Направени во Кина

Нов горещ ловен оптичен мерник инфрачервен лазерен мерник за нощно виждане ловни принадлежности, с инфрачервен фенерче и LCD монитор

208.32 -20 % BGN 167.00

Нова Жешка Лов оптика поглед Ласерски Инфраред ноќ визија riflescope Лов Додатоци со Инфрацрвено Светло и LCD монитор​Answer : ___________________________ Note : Оваа група не спаѓаат обемот погледСтандардно прстен mout е 25.4 mm,ако сакате 30мм,ве молиме оставете порака кога ќе целОпис 1.Овој сет е ноќ визија,користете за riflescope,и оваа група не спаѓаат riflescope...

Molle Тактическа Поясная Кобур За Пистолет Скрит Кобур За Носене На Пистолета С Регулируема Дясната Твърда Кобур За Пистолет Чанта

13.42 -3 % BGN 13.00

Molle Тактички Половината Пиштол Holster Скриени Holster Пиштол Торбичката Прилагодливи Righthand Солидна Пиштол Holster ТорбичкаЕдна големина одговара на повеќето.Месеци вертикално на MOLLE платформаЦелосно се прилагодува со големи Велкро прицврстување.Широк и лесно поместена двојно размавтаЗаврши околу, дизајнира за да се вклопи со ласерски пиштоли или светло планинатаЗадржување систем со дополнителни Велкро рака за да се обезбеди оружјеГолемина : Прибл 20cm x 10cm x 8cm (8" x 4 " x 3.5 ")Тежина : 240gБоја : Црна,,ТенПакет Содржина : 1 x Holster1...

3шт Ramcat Arrow Broadheads 100grain с 3 остриета за лов

20.78 -4 % BGN 20.00

комбо комбо комбо комбо комбо Спецификација на Производот : Количество 3 Pcs Материјал од не 'рѓосувачки челик Сечилото 3 нож (Ажурирање Versation Нема oring) Намалување дијаметар 1.625" Тежина за 100grain Должина4cm / 1.57 инчен Производ Прегледи : започнетекрајот

1X нов Орел снайперист G7 Прашка черен цвят, на китката катапулт прашка изстрел и за лов, стрелба с Безплатна доставка

88.00 -10 % BGN 79.00

Добредојдовте во мојата продавницаSlingshotИнформацииВрвка за околу Материјал : не ' Рѓосувачки челик & Врвот CowhideТело Материјал : алуминиум легура на МагнезиумДодатоци : 4 Силни магнетни блокови & Светло МенгемеМодел : Орел на снајперистСега Бесплатен превозот во светот!Вкупното време зависи од купувачот на локалните customhouse и поштата услуга.Ние Прифаќаме ЗАЧУВАМ И Т / Т плаќање.Плаќање мора да бидат дадени во 5 дена по акција заврши...

Тактически QD адаптер 5 слота быстроразъемное планина Fit 20 мм Picatinny Уивър Rail Gun аксесоари за лов

BGN 10.16

Тактички QD Адаптер 5 Слотови Брзо Ослободување Планината Одговара 20mm Picatinny Weaver Железнички Пиштол алатки за ЛовОпис : Должина : 60mm Боја : Црна Тежина : 60g Одговара 20mm Picatinny WeaverФункција : Одговара на повеќето Weaver и Picatinny ШиниПрифаќа најголем домет и црвени точкиРачката За Заклучување Брзо Се Оддели ДизајнОбезбедува стабилна и солидна планинатаПакетот вклучува : 1 x Планината

Открит Прашка три слота от неръждаема стомана прашка с 3 китката гумени ленти за лов, аксесоари за стрелба

18.38 -8 % BGN 17.00

Опис : Материјал : Нерѓосувачки челикТежина : 208 gКарактеристики : Едноставен дизајн, дарежливЛесно и удобно да се сфатиОпремени со еластична гума бендИдеален подарок за страствен sportsmanСовршен објект за цел праксаСосема нов висок квалитетПрашка shot растојаниеНабори до лесно да се вклопи во вашиот џебВиткање на зглобот заклучување за поголема поддршка, стабилен цел за повеќе прецизностГи користат како карпи, џамлии, paintballs итн за да пука.Пакетот вклучува : 1 x Slingshot3 x Гума Бендови( На гумени бендот може да изберете било или не, боја испрати случаен избор )Ние можеме да брод на вашиот парцела во светот преку EMS, DHL, Кина Пост, Сингапур Пост, итн,.Производи со батерии не се дозволени превозот преку Кина Пост, ние само можеме да брод нив преку Сингапур Пост...

2017 горещ! Тактически разширяване на пистолетной ръкохватка за пистолет списания изберете вашия стил USPA IPSC ловни аксесоари

14.72 -39 % BGN 9.00

Бидејќи царинските провери опсегот строго, Бразил и Јужна кореја клиенти, ве молиме да не купи.Спецификации Дизајниран да го заменитре оригиналниот списание дното за да се обезбеди третиот прст ритам...

11 мм Tri-Rail лястовича опашка стойка рельсовое определяне на ловен прицел стойки за пневматичен пистолет телескопичен мерник Безплатна доставка

18.53 -3 % BGN 18.00

Должина : 204mm прибл TriЖелезнички тип : 11mm dovetail железнички прибл Автоцентрирање Трижелезнички база 11mm dovetail за монтажа оптика...

2 бр. / лот Mizugiwa Bimini Top Release Пин w / Drop Cam & Spring 1/4 x 1 Grip-ремък предотвратява загубата на

10.40 -23 % BGN 8.00

2 ПАРЧИЊА / Многу Морски Одделение од Нерѓосувачки Челик Bimini Врвот Брзо се Отстранува Pin со Прстен и String Lanyardморски одделение полиран не ' рѓосувачки челик bimini врвот за да се префрлате тип брз игли со повлече прстени & lanyards со јазичиња.Брзо Ослободување Pin, од не ' Рѓосувачки Челик w / Lanyard, Bimini Врвот 1 Инчен За ЧамецКонтрола : 1inchКол...

Елемент SF M300 MINI СКАУТ LIGHT Еърсофт Mini Rifle фенери Softair за 20 мм релси черен тен водоустойчив и SHCOKPROOF

67.81 -14 % BGN 58.00

Модел ЕКС 191 Оригиналната Верзија SF M300 МИНИ СКАУТ СВЕТЛО Извор на Светлина Кри П5(180lm) Боја Црна / DE Бренд Име Елемент Материјал Алуминиум Должина Околу 110mm Switch тип Копче / Далечински Притисок Switch Железнички Тип Одговара за стандард 20mm Железнички Тежина 180g Функција ВодоотпорнаОпрстен и заптивка запечатени Батерии 1*CR123 AПроизвод КарактеристикиКРИ П5 Светло(180 lumens)Должина : околу 110mmБатерии : 1*CR123 A(не се вклучуваат)Одговара за 20mm железнички

78 см диаметър 8.7 мм гръбначния стълб 500 дървена стрела със сини пера от пуйка За връзка лук лов, стрелба с лък

33.58 -5 % BGN 32.00

Сите стрели се рачно изработени од страна на craftsmans .Висок qulity и имаат добри перформанси по тестирање за голем број на пати .Стрелка во телото должина : 78 см / 30.70 инчиДијаметар:8.7 mm'Рбет : 500Пердуви : мисирки пердувСтрелка за да Можат материјал : белиот борСтрелка точка материјал : железоТежина : 38gКоличина : 6 / 12 / 24pcsСите налози се обработуваат и се испраќаат во рок од 12 работни дена од плаќање избришани...

6/12 / 24pcs 30.5 Spine 400 Camo Pure Carbon Arrow Shaft OD7. 6mm ID6. 2mm за стрелба с лък, лов, стрелба

35.18 -6 % BGN 33.00

Опис : 1)Правост : + / .003"2)Тежина : 9.4 gpi3) ' Рбет : 4004) OD : 7,6 милиметри,5)ПРОЕКТ : 6.2 mm6)Должина : 30.5"7)боја : CarmoОваа стрелката е добро направени од чисто материјали .Има добри перформанси , ниска рака шок со добра брзина .Ние можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.Купувачите се одговорни за било данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

Пластмасов малард патица стръв плаващ Дрейк патица стръв за външно къмпинг, риболов, лов тактически аксесоари за декорация на дома

11.41 -30 % BGN 8.00

Опис : Крајно реални, многу детални був градина декорација Lifelike патка decoy со бројат kýlové. Светска класа anatomically совршена тела, неверојатни пердув детали. Тоа може да се стави во полињата или се плови на вода, поради неговата пластичен материјал. Тоа не е само смртоносна decoy за лов или риболов, но, исто така, еден уникатен објект за градина дома декорација или колекција.Спецификација : Материјал : Пластика Боја : Како на сликите покажуваатГолемина На : Прибл...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.