• Новинка
Armweapon Scope 1x30EG зелен червен точков мерник на очите ловен прицел Еърсофт Riflescope оптична пневматична пушка за оръжие

Armweapon Scope 1x30EG зелен червен точков мерник на очите ловен прицел Еърсофт Riflescope оптична пневматична пушка за оръжие

резултат:
BGN 59.58

Брой продукти
Налично


Ако ви треба нашата трговија на големо цена, pls контактирајте со нас.
Skype : kvoutdoor
Обемот 1x30 EG Зелена Црвена Точка Поглед Пушка Опсег Лов Обемот Airsoft Riflescope Оптичка Воздушна Пушка За Оружје
Ите м Опис
-11 Ниво На Осветленост Контрола
-Анти-отсјај рефлективен слој на предна леќа
-Паралаксата коригира и неограничен око олеснување
-Прецизни прилагодување на странични
-1 MOA по клик (прибл. 1" на 100 метри)
-Зголемување : 1x
-Цел Бленда : 30 mm
-Точната висина на вредноста, Нагоре и Надолу
-Компатибилен за 10мм-22mm обемот железнички месеци (стандард)
-Должина 135mm
-Тежина 378g
-боја : црна

Подробности

търговска марка:
Трън
Номер На Модела:
1X3EG
Функция:
Обектив
Тип:
Пушка
Цвят:
Черен

Избор на купувачи

35x50 Преносим ръчен телескоп HD Vision регулируем мерник телескоп открит лов монокуляры увеличение мини монокулярный телескоп

38.11 -29 % BGN 27.00

35x50 Преносни Рачен Телескоп HD Визија Прилагодливи Обемот Телескоп Отворено Лов Monoculars Зум Мини Monocular Телескоп Модел : 35 X50Леќи на камерата : 42 MM (зелена филм)Окулар : 16 MM (сина филм)FOV : 1500 / 9500 MГолемина : 160 X50 X50 MMТежина : 320 g Бруто тежина 380 g НетоБоја : ЦрнаЦелосен сет на додатоци : кутија / manual / сертификација / страна Tisheng / леќа чистење ткаенина / ткаенина / телескоп (Мобилен телефон носителот бараат дополнителни купувањето)Карактеристики : Одличен КвалитетНасочат дизајн, рака дел од antiskid матирано декоративни дизајнБренд : ПандаМодел : 35x50Материјал : Пластични ИнженерингБоја : ЦрнаНајдобрите Употреба : Кампување , Mountaineering , Патување , BackpackingФункција : Птицата гледа бинокуларна , Покажуваат гледа телескоп , Пејзаж гледа телескопЦел Дијаметар : 42mmВодоотпорен,Времето отпорни и FogproofИзлез Ученик Дијаметар : 3мм,Око Олеснување : 20mmПризмата Тип : BAK4Поле на Гледање : 250 FT / 1000 YDS НА 35 XФокус Систем : ЦентарДимензии : 4.13inx1.26inx1.26in(10.5cmx3.2cmx3.2cm) 1 X Рачни Панда 35x50 Ноќ Визија Прилагодливи Monocular Телескоп Кампување1 X Торба1 X Крпа полирање (без мало пакет)1...

YINGTOUMAN оптично увеличение мобилен телескоп смартфон телефото помещение метален обектив със статив компас зрителната тръба Телескопио

BGN 43.39

Име: отворено бинокуларнаПоле на гледање:1500 / 9500mГолемина на : 160*70*52mmИзлез ученик дијаметар:5mmИзлез ученик, на далечина:15mmПризмата материјал:BAK4Нето тежина:за 350gБоја:како слика видите1.Издржливи и Заштитни телото2.Ергономски дизајн,удобно да го носите3.Multicoated стакло леќи реализација на крајната светлината и резолуција4.Долго око помош за наочари wearers1、1 x отворено бинокуларна2、 1 x складирање торба3、 1 x леќа платно4、 1 x јаже5、 1 x tripod6、 1 клип xphone

JJ Еърсофт 1x24 Reflex Red Dot (Black) RX06: рефлекс на триъгълна мрежа безплатна доставка (ePacket/HongKong Post Air Mail)

BGN 111.98

Производ Спецификите Точка Име : JJ Airsoft 1x24 Рефлекс Црвена Точка (Црна) Модел : JA5009Б.К Оригиналната Верзија : RX06 Рефлекс 12.9 MOA Килибар Триаголник Reticle Боја : Црна Бренд Име : JJ Airsoft Материјал : Метал Нето Тежина : 0.235 кг Бруто Тежина : 0.285 kg Карактеристики на Производот мала тежина и shockproof Зголемување : 1x Reticle : Црвениот триаголник reticle(Автоматски да ги прилагодите јачината на светлината) Батерии : 3AG13(Не се вклучени) Одговара за 20 mm железнички Прашина маска

2017 Ново постъпването на всички-оптичен HD водоустойчив FMC филм монокуляр телескоп 10X42 бинокъл за външно пътуване лов

66.72 -21 % BGN 53.00

Спецификации : секогаш да се имаат квалитет оптички блиску на дофат на раката со Monocular Овој компактен, лесензаносат monocular обезбедува квалитет на гледање за отворено ентузијасти кои сакаат да се донесе природата малку поблиску...

Военен 10x50 бинокъл телескоп широкоъгълен светлина за нощно виждане Централно увеличение на телескопа за открит лов и къмпинг

BGN 76.78

Воена 10 X50 Двоглед Телескоп Широк агол Светлина Ноќ Визија Централна Зум Телескоп за Надворешна Лов Кампување Descriptiion:Тип : ДвогледБрој на модел : 10 X50Боја : ЦрнаЗголемување : 10 XТежина : 910 грамаОкулар дијаметар : 21mmЈасна цел бленда : 50mmполе на гледање : 122m / 1000mДимензии : 198 X175 X61mmИзлез ученик, на далечина : 16 MMИзлез Ученик Дијаметар : 5 MMФокусирајќи Систем : Централно регулирање на воланотis_customized : ДаОкулар УВ multilayer antireflection обложени сина филмот за да се обезбеди јасна и удобно визија големи поле на гледањеПремачкување со сина обложени леќи antireflection да се добие светла визија.Единствена структура дизајнирана за да имаат подобар антисе тресат ефект на напад.

Тактически 4x лупа очите флип нагоре определяне на военна стрелба с очите и е подходящ за 20 mm релса лов страйкбол се използва с 551 552 553 556 558

100.30 -38 % BGN 62.00

Тактички 4 X Зголемувачот Обемот Флип До Планината Воена Снимање Доменот Одговара За 20mm Железнички Лов Airsoft Употреба Со 551 552 гледате е околу 553 556 558Карактеристики : 4x зголемување на опфатот со 30мм FTS флип на страна планината...

Тактически рефлексология очите Red Dot Sight Scope за пушка 11 мм или 20 мм релса военна стрелба с ловни принадлежности, оптични мерници Red Dot

21.57 -30 % BGN 15.00

Тактички Рефлекс Поглед Црвена Точка Поглед на Опфатот За Пушка 11mm Или 20mmЖелезнички Воена Снимање Лов Прибор Оптички Црвена Точка МестоОпис : Црвена точка reticle Јасно призмата слој LED (Емитуваат Светлина Диоди) 100% безбедни за очи Неограничен око олеснување и поле на гледање Стандард ЗА вклучување / Исклучување Интегрирани weaver стил на планината Црна пластика надворешноста заврши Вклучува дополнителна батерија & монтажа алаткаКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Рефлексија леќа отворот цевки дизајн нуди широко поле на визија Завртка тип windage и височина кликнете корекција, со заклучување со завртки Паралаксата коригира и неограничен окоолеснување Најсветлите тежина и највисоки перформанси, ниска потрошувачка на енергија Трајни, Магла Доказ, Шок ДоказЗабелешка : бидејќи батеријата е забрането во авионот, па ја испратипратката без батерија!КЛИЕНТОТ ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ( ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА )

SUNCORE лов военен HD 12x42 професионален бинокъл с високо качество телескоп увеличение визия не инфрачервен окуляр черен

95.98 -21 % BGN 76.00

SUNCORE Лов Воена HD 12x42 Двоглед Професионални Висок Квалитет Телескоп Зум Визија Не Инфрацрвена Окуларот Црна мобилниот телефон на сликата не е за продажба Цени не вклучуваат мобилните телефони Зголемување 10 X Цел 42mm Гледање спектар 94m / 1000m Гледање ангел 5.4° Призмата Стакло BAK4 се Фокусираат Систем Централна Блиску Фокусна 2m Око Растојание 21mm Излез Ученик 4.2 mm Слој FMC Тежина 550g Големина 160x75x180 Има одредена визија ноќ ефект, но мора да постои некаков вид на светлина...

Оптичен мерник 1x40 червена точка с 11 мм / 20 мм Picatinny Уивър рельсовое определяне на ловни мерници за пушки

BGN 23.49

Топла Лов Обемот Holographic Оптика Црвена Зелена Точка Тактички Обемот 1 X40 Riflescope Поглед Dovetail за 11 / 20mm Железнички ПланинатаСпецификација : Изградена од алуминиумска легура со елоксирани мат црна обработка.Мала тежина и компактен дизајн.Антиотсјај рефлексивни обложени леќи, што дава добар оптички јасност.Точка боја : Зелена / црвена изборПрилагодливи windage и височинаСо интегриран планината за 11mm & 20mm Weaver железница.Цел дијаметар : 40mmБесплатни Око ОлеснувањеМатеријал : Високо Квалитетен Алуминиум ЛегураБоја : Елоксирани Мат ЦрнаДолжина : 110mm(со капак)Висина : 65mm.Железнички Ширина : 11mm & 20mm ЖелезничкиБатерија : 1 XCR2032 (Не се вклучени)Бојата може да биде вклучен од црвена во зелена, и осветлувањето може да се прилагоди.Пакет Содржина : 1 x Црвена Зелена Поглед на Опфатот1 x Ткаенина за Чистење1 x Инструкции1 x КлучБез батерија, Бидејќи батеријата е забрането транспорт1 X40 Тактички Holographic Црвена Зелена Точка Пушка опсег Глетка За 11mm / 20mm Picatinny / Weaver Планината Оптички Видување Обемот Црвена Точка Опсегот

Бинокъл 8X42 център фокусиране ловен телескоп Азот заполняющий водоустойчив телескоп за лов на къмпинг, за пътуване

134.38 -5 % BGN 128.00

Ние можеме да брод на вашиот парцела во светот преку EMS, DHL, Кина Пост, Сингапур Пост, итн,.Производи со батерии не се дозволени превозот преку Кина Пост, ние само можеме да брод нив преку Сингапур Пост...

Нов прием на лов TR3-12x40 прицели в черен цвят за външно PP1-0286

BGN 277.98

Нови Пристигнување Лов TR312x40 Пушка Опсег Црна Боја За Надворешна PP10286Перформанси Параметар на квалитетот на сликата барање : сликата е јасна, треба корекција нарушување,поле кривина, боја засенчување на паралаксата : ≤0.5 Г reticle зафатнина : ≤1.5 MOA FOV : ≤0.5 Г прилагоди завртка : Регулирање на движи во права линија, без празни назад, звуци сребрена излез ученик : ≤10мм поглед на агол : 19° reticle : втората reticle Зголемување : 312 Спецификација : 312x40 Рефлекс Призмата Слој : Multilayer слој Целокупната Светлина Пренос : >85% Цел Леќа Дијаметар : 40 fieldangle : 6.3°1.6° Паралаксата : ≤1 MOA Паралаксата Корекција : 100yds Излез ученик дијаметар / mm : 13.33.3 растојание на излез ученик : 3.5 Фокус опсег : 10∞ Прилагодување Тип : Надвор Кликнете Вредност : 1 / 4 MOA Спирала Насока : насока на стрелките на часовникот кота / windage прилагодување на опсегот : ±40 MOA Reticle : F120 Осветленост : 12 опрема, вклучувајќи јазот опрема отпор : 3.5 kg Apperance Параметар Заврши & Слој) : Anodize Боја : црна Tyhone Текстура на материјал : Алуминиум Цевка со дијаметар : 30мм Означување : според вас Должина : 305mm Висина : 65mm Ширина : 70mm Тежина : 615g Физички Својства влијание : 1000g 5 пати магладоказ : Минус 15 ° (30 мин) не може да се магла или дисперзирани во рок од 6"" водадоказ : 52℃ 10inch длабоко,3min повтори менгеме reticle зафатнина : ≤1.5 MOA reticle зафатнина по шок : ≤1.5 MOA операција температура опсег : 30°~ +50° температура на чување опсег : 50°~+70° Монтажа Styie : Зависи од вашата requiry Батерија : CR2032 на животниот Век на Батеријата : 3000(ниво 4 ) напојување : 3v(Внимание : Сите наши објекти не се обезбеди батерии,тоа е само за референца, ви благодарам!)Повеќе тактички предмети воПревозот : се Должи на превозот Прописи : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети во Пред Испораката...

Телескоп SUNCORE 10X40 2018 година е shunguang high times HD non black infrared night vision Bird Mirror

56.99 -23 % BGN 44.00

Опис на производот Descrição не produtoДобредојдовте на SUNCORESUNCORE ОСВЕТЛАТ ТВОЈОТ ЖИВОТSUNCORE основана во 2009 година, се фокусира на optoелектронски развој на производи и маркетинг бренд...

532nm мощен зелен червен точков лазерен мерник оптичен мерник за тактически лов Еърсофт 11 mm 20mm Rail Mount RL3-0006G+R

33.98 -29 % BGN 24.00

532nm Моќен Тактички Зелена Црвена Точка Ласерски Поглед Оптички Ласерски Поглед на Опфатот за Лов 11mm 20mm Опис Прозрачна делови : 20 MW Бакар Модул Материјал : Авијација магнезиум легура Осветленост : зрачењето 1.5 КМ Емитуваат начини : Секогаш вклучете режим + опашка копчето префрлете го режимот Површина : II Класа Тешко елоксирани Прекинувач : Тактички switch опашка светла Водоотпорен : IPX2 Тежина : околу 100 грама Димензии : должина 100mm, 20mm дијаметар Боја : црна Карактеристики : Материјал : Алуминиум легура Боја : Црна Тежина : 180g Ласерска бранова Должина : 532nm Излезна Моќност : Должина : Околу 105mm Ласерски Опсег : Околу 300 метри Метал Домување Цевка Големина : 92mm x 19mm Цевка со Дијаметар : Прибл 19mm Планината Големина : одговара 11mm picatinny / weaver планината Моќ од еден CR2 Литиум Батерија (Не се вклучуваат) Две Ален клучеви и Сл "8" mount вклучени Вклучени во Пакетот : 1 x Ласерски поглед на опфатот со Планината 1 x Опашка Адаптер 1 x Фигура "8" mount 2 x Клуч 1 x Упатство

Тактическа мини-Червената точка на лазерния мерник и led фенерче за пистолет / Glock17 19 20 21 22 31 34 35 37

50.82 -37 % BGN 32.00

Тактички Мини Црвена Точка Ласерски Очи И LED Светилка за Пиштол / Glock17 19 20 21 22 31 34 35 3750nm црвени / зелени ласерски поглед со Супер Светло 3 Вати Лумен LED3 Часа Континуирана Горат Време на 1 сет на батерии (Без Батерија)Црна боја полимер телоБрзо ослободување монтажа latch месеци светлото безбедно и овозможува брзо инсталација и отстранување на светилката.Режим селектор поставите разни операцијата на владата, како што се светло само, ласерски поглед само и светло / ласерски поглед исто време...

Чисто нов 8X40 HD бинокъл многослойно покритие на широката визия на висока мощност на оптични лещи открит къмпинг наблюдение на птици, лов телескоп

82.06 -31 % BGN 57.00

Производ Bief : Datyson 8x40 двоглед се дизајнирани за да бидат што е можно светло, заедно со одлична ергономија...

Открит лов, стрелба с оптика очите военна тактическа 4-12X50EG влакна очите и е подходящ за 20 mm релса

104.72 -30 % BGN 73.00

Отворено Лов Снимање Оптика Поглед На Опфатот На Воена Тактичка 412 X50 EG Влакна Rifle Scope Одговара За 20mm ЖелезничкиПредмет : Тактички 412 × 50 Пушка ОпсегДимензии : 13"(должина) x 2.5"(ширина) x 3"(висина)Тежина : 25 млЗголемување : 4x12xObj...

TARGET 1x24 Red Dot with QD Странично Mount & Killflash / Убий Flash (black) LT660, LT660HK или LT661

BGN 70.38

Опис на производот Точка Име : ЦЕЛНА 1x24 Црвена Точка, QD Столб Планината & Killflash (Црна) Модел : JA5002Б.К Боја : Црна Бренд Име : ЦЕЛ Материјал : Алуминиум Нето Тежина : 0.210 кг Бруто Тежина : 0.290 kg Карактеристики на Производот мала тежина и shockproof Зголемување : 1x Reticle : Црвена / Зелена Точка (5 нивоа на осветленост за секоја боја) Цел леќа дијаметар : 24mm Батерии : 1*CR1632 (не се вклучени) Одговара за 20mm железнички Прашина маска Доаѓа со CNCмашински QD столб планината Killflash Карактеристики Одговара за JJ Airsoft 1x24 Црвена Точка и ЦЕЛНА TR02 Црвена Точка Метал изградени Метал mesh обемот заштитник го Издржат хит на висока моќност airsoft пушка Теренот на завртка темата е за 0,6 мм

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.