• Новинка
Ledarnell ловен лазерен мерник тактически 12 калибър касета за лазерен Boresighter 12 GA Red Dot зрителни лазер за пушки

Ledarnell ловен лазерен мерник тактически 12 калибър касета за лазерен Boresighter 12 GA Red Dot зрителни лазер за пушки

резултат:
BGN 20.58
BGN 17.00 -17 %

Брой продукти
Налично


Ledarnell Лов Ласерски Понесе Поглед Тактички 12 МЕРАЧ Кертриџ Ласерски Boresighter 12 GA Црвена Точка Sighting Ласер За Пушки
Карактеристики
100% сосема нов и добар квалитет.
Лесен за употреба.
Ја подобрува точноста.
Го намалува муниција отпад.
Компактен, лесен и издржливи.
Должина : 61mm.
Дијаметар : 22mm.
Батеријата : (3) AG13. (не се вклучени)
Моќност :
Забелешка : бидејќи батеријата е забрането во авионот, па ја пратите пратката без батерија!

Подробности

търговска марка:
Ледарнелл
Изходна Мощност:
1-5 Mw
Номер На Модела:
12GA l
Тип:
скважинный очите

Избор на купувачи

Тактически ловен прицел 3-9x40 прицел за лов и на открито PP1-0151

BGN 74.45

Тактички Ловец Пушка Опсег 39x40 можностите за Лов и Надворешна Употреба PP1015139x40 Цевка со Дијаметар : 1"" Ергономски Паралаксата Прилагодување Прстен и Интегрален Сонцето Сенка на Паралаксата Поставка : 5 до Бесконечност Reticle Тип : МилиDot Поле на Гледање (ft @ 100 yds) : 39.0 13.0 Око Олеснување (во) : 3.3"" Излез Ученик (mm) : 10.0 4.4 mm Тежина : 565g Должина : 340mm Батерија : 1 (Еден) pc CR1620 3 V литиум батерија Доаѓаат со Црна Флипотворете Леќа Капи(Внимание : Сите наши објекти не се обезбеди батерии,тоа е само за референца, ви благодарам!)Повеќе тактички предмети воПревозот : се Должи на превозот Прописи : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети во Пред Испораката...

YINGTOUMAN оптично увеличение мобилен телескоп смартфон телефото помещение метален обектив със статив компас зрителната тръба Телескопио

BGN 43.39

Име: отворено бинокуларнаПоле на гледање:1500 / 9500mГолемина на : 160*70*52mmИзлез ученик дијаметар:5mmИзлез ученик, на далечина:15mmПризмата материјал:BAK4Нето тежина:за 350gБоја:како слика видите1.Издржливи и Заштитни телото2.Ергономски дизајн,удобно да го носите3.Multicoated стакло леќи реализација на крајната светлината и резолуција4.Долго око помош за наочари wearers1、1 x отворено бинокуларна2、 1 x складирање торба3、 1 x леќа платно4、 1 x јаже5、 1 x tripod6、 1 клип xphone

2-инчов адаптер за телескопичната камера M42 за огледално-рефлексни фотоапарати - резба за филтър 2 (М48 )

BGN 40.32

Добрите : ве носи директно од камерите бајонет планината до 2" Барел Одговара на сите SLR фото апарати : Стандард 2" барел големина за да вметнете 2" телескоп focuser или други додатоци...

Оригинален Yukon Night vision binocular tracker 3X42 hunting Night vision 3x с IR-фенерче макс., на 150 м НВ бинокъл 25028

BGN 879.84

25028 Ноќ Визија NVB Tracker 3x42со голем дострел IR светилка, Индивидуални фокус цел леќи.Внимавајте на ноќта во нова мода како што се обиде надвор Yukon Напредната Оптика " нова визија ноќ двоглед...

Оригинален бинокъл 10X22 High Power HD ръчен преносим телескоп за наблюдение на птици на открито за лов е най-добрият подарък зрителната тръба

BGN 60.62

Оригиналниот Двоглед 10 X22 Висока Моќност HD Џеб Преносни Телескоп Гледање Птица Отворено За Лов на Најдобар Подарок забележување на т.н " Опсегот1 x Двоглед 1 x Торбичка 1 x Леќа Платно>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Испорака >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 1...

32 бр. в 1 опаковане. тактически страйкбол железопътни панели на покрива е плосък Пат Pend 4 цветове са на разположение в новата лента на лов, аксесоари за стрелба

31.26 -49 % BGN 16.00

32 Pcs во 1 Пакет Тактички Airsoft Железнички Панели Опфаќа Рамен Пат Pend 4 Бои Avaliable Нов панел Лов Снимање ДодатоциКАРАКТЕРИСТИКИ : 100% Нов брендТежина (нето) : 135gБои : Црна, Сива, Тен и Зелена1 поставите вклучени 32 компјутери шини (секоја боја со 8 компјутери шини)Водич Должина : 10" / 25cmНаправени во КинаВисок КвалитетПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

Телескоп SUNCORE 10X40 2018 година е shunguang high times HD non black infrared night vision Bird Mirror

56.99 -23 % BGN 44.00

Опис на производот Descrição не produtoДобредојдовте на SUNCORESUNCORE ОСВЕТЛАТ ТВОЈОТ ЖИВОТSUNCORE основана во 2009 година, се фокусира на optoелектронски развој на производи и маркетинг бренд...

10x25 мини бинокъл професионален бинокъл телескоп опера очила за пътуване концерти лов спортове на открито

52.48 -41 % BGN 31.00

10x25 Мини Бинокуларна Професионални Двоглед Телескоп Оперски Очила за Патување Концерт Лов Отворено Спорт Плаќање : 1...

Armweapon Scope 1x30EG зелен червен точков мерник на очите ловен прицел Еърсофт Riflescope оптична пневматична пушка за оръжие

BGN 59.58

Ако ви треба нашата трговија на големо цена, pls контактирајте со нас.Skype : kvoutdoorОбемот 1x30 EG Зелена Црвена Точка Поглед Пушка Опсег Лов Обемот Airsoft Riflescope Оптичка Воздушна Пушка За ОружјеИте м Опис11 Ниво На Осветленост КонтролаАнтиотсјај рефлективен слој на предна леќаПаралаксата коригира и неограничен око олеснувањеПрецизни прилагодување на странични1 MOA по клик (прибл...

Зелен лазерен мерник на прицел за винтовочных пушки с 20 мм ласточкиным опашка планина 8 къдрава закрепване за лов страйкбол RL3-0004G

45.66 -30 % BGN 32.00

Зелени и Црвени Ласерски Поглед на Опфатот за Пушка Пушки со 20mm Dovetail Планината Слика 8 Месеци за Лов Airsoft RL30004 G1.Зелени Ласерски поглед w / притисок прекинувач и "8"тип 25.4 X25.4mm 2.Windage и висина прилагодување 3.Висок степен на alumium изградба 4.Вклучува далечински притисок прекинувач и мозок 5.Остра слика ласерски точка 6.Компактна големина 7.Бранова должина : 650nm 8.Посебни планината : "8"тип на планината 9.Управувана од 1 x 3 V CR123 A батерија (Не се ВКЛУЧЕНИ) Должина : 120mm бранова Должина : 532nm Висина : 36mm Wattage : 520mw Постигнување растојание : 300 метри Должи на превозот Прописи : СИТЕ Литиум Batterie s Ќе Биде Remvoed Пред ИспоракатаПакување : 1...

2018 Sniper Zoom Outdoor Hunting оптика монокуляр тактически цифров лазерен инфрачервен телескоп, бинокъл за нощно виждане с LCD дисплей

200.00 -16 % BGN 168.00

2018 Снајперист Зум Отворено Лов оптика monocular Тактички дигитални Ласерски Инфраред ноќ визија телескоп двоглед со LCDОпис1.Овој сет е ноќ визија,користете за riflescope,и оваа група не спаѓаат riflescope ...

Безплатна доставка 10X25 HD All-optical green film водоустойчив бинокъл телескоп за пътуване бинокъл спад в продажбите на

BGN 63.30

Бесплатен превозот 10 X25 HD Ситеоптички зелена филм водоотпорен двоглед телескоп за патување двоглед откажат од продажба наФункција : Зголемување10xОко ширина(ИПБ) (mm)5274Поле на Гледање ([email protected] / [email protected] M)324ft / 108mОко Олеснување (mm)13Излез Ученик, Дијаметар (mm)2.5Резолуција На Оската(soa)Окуларна Леќа, Дијаметар (mm)16Цел Леќа, Дијаметар (mm)25Затворете Фокус Растојание2.5 mСлој ТипЦелосно МултиобложениТежина (грами)265Големина100x105x45Вода / магла доказникојГолемина на класакомпактенФокус системЦентарПризмата системPorro(BK7)Eyecupsсвитка надолуСе прилагодат на tripodникојКоличина50Бруто Тежина(кг)19.4Кутија Големина(mm)635x350x280 Слика покажува Многу важноГледање на сонце може да предизвика permanene око штета.Не гледате сонцето со овој бинокуларна или дури и со голо око.1...

532nm мощен зелен червен точков лазерен мерник оптичен мерник за тактически лов Еърсофт 11 mm 20mm Rail Mount RL3-0006G+R

33.98 -29 % BGN 24.00

532nm Моќен Тактички Зелена Црвена Точка Ласерски Поглед Оптички Ласерски Поглед на Опфатот за Лов 11mm 20mm Опис Прозрачна делови : 20 MW Бакар Модул Материјал : Авијација магнезиум легура Осветленост : зрачењето 1.5 КМ Емитуваат начини : Секогаш вклучете режим + опашка копчето префрлете го режимот Површина : II Класа Тешко елоксирани Прекинувач : Тактички switch опашка светла Водоотпорен : IPX2 Тежина : околу 100 грама Димензии : должина 100mm, 20mm дијаметар Боја : црна Карактеристики : Материјал : Алуминиум легура Боја : Црна Тежина : 180g Ласерска бранова Должина : 532nm Излезна Моќност : Должина : Околу 105mm Ласерски Опсег : Околу 300 метри Метал Домување Цевка Големина : 92mm x 19mm Цевка со Дијаметар : Прибл 19mm Планината Големина : одговара 11mm picatinny / weaver планината Моќ од еден CR2 Литиум Батерија (Не се вклучуваат) Две Ален клучеви и Сл "8" mount вклучени Вклучени во Пакетот : 1 x Ласерски поглед на опфатот со Планината 1 x Опашка Адаптер 1 x Фигура "8" mount 2 x Клуч 1 x Упатство

SUNCORE лов военен HD 12x42 професионален бинокъл с високо качество телескоп увеличение визия не инфрачервен окуляр черен

95.98 -21 % BGN 76.00

SUNCORE Лов Воена HD 12x42 Двоглед Професионални Висок Квалитет Телескоп Зум Визија Не Инфрацрвена Окуларот Црна мобилниот телефон на сликата не е за продажба Цени не вклучуваат мобилните телефони Зголемување 10 X Цел 42mm Гледање спектар 94m / 1000m Гледање ангел 5.4° Призмата Стакло BAK4 се Фокусираат Систем Централна Блиску Фокусна 2m Око Растојание 21mm Излез Ученик 4.2 mm Слој FMC Тежина 550g Големина 160x75x180 Има одредена визија ноќ ефект, но мора да постои некаков вид на светлина...

4x20 пневматична пушка телескопична снайперист обхват прицели очите и е подходящ 9-11 мм на релсите за лов прицели закрепване страйкбольных пушки

BGN 12.78

4 X20 Воздушна Пушка Телескопски Снајперист Опсег Место Riflescope Одговара 911mm Железница за Лов Домет Месеци Airsoft ПиштолиОпис : Материјал : Алуминиум легура + ABS 4 X Зголемување 20 MM Цел Обложени Леќи 10.6" Опсегот Должина 0.75" Опсегот Цевка со Дијаметар Одговара 911mm Железнички Воената Стил Прилагодливи Windage и Кота на Висок степен на авиони алуминиумско тело да го Инсталирате во секунди Доаѓаат со Dovetail Планината и поклопец на Леќите на Тема : Овој лесен riflescope е наменет за брза и точна цел стекнување...

Нов прием на лов TR3-12x40 прицели в черен цвят за външно PP1-0286

BGN 277.98

Нови Пристигнување Лов TR312x40 Пушка Опсег Црна Боја За Надворешна PP10286Перформанси Параметар на квалитетот на сликата барање : сликата е јасна, треба корекција нарушување,поле кривина, боја засенчување на паралаксата : ≤0.5 Г reticle зафатнина : ≤1.5 MOA FOV : ≤0.5 Г прилагоди завртка : Регулирање на движи во права линија, без празни назад, звуци сребрена излез ученик : ≤10мм поглед на агол : 19° reticle : втората reticle Зголемување : 312 Спецификација : 312x40 Рефлекс Призмата Слој : Multilayer слој Целокупната Светлина Пренос : >85% Цел Леќа Дијаметар : 40 fieldangle : 6.3°1.6° Паралаксата : ≤1 MOA Паралаксата Корекција : 100yds Излез ученик дијаметар / mm : 13.33.3 растојание на излез ученик : 3.5 Фокус опсег : 10∞ Прилагодување Тип : Надвор Кликнете Вредност : 1 / 4 MOA Спирала Насока : насока на стрелките на часовникот кота / windage прилагодување на опсегот : ±40 MOA Reticle : F120 Осветленост : 12 опрема, вклучувајќи јазот опрема отпор : 3.5 kg Apperance Параметар Заврши & Слој) : Anodize Боја : црна Tyhone Текстура на материјал : Алуминиум Цевка со дијаметар : 30мм Означување : според вас Должина : 305mm Висина : 65mm Ширина : 70mm Тежина : 615g Физички Својства влијание : 1000g 5 пати магладоказ : Минус 15 ° (30 мин) не може да се магла или дисперзирани во рок од 6"" водадоказ : 52℃ 10inch длабоко,3min повтори менгеме reticle зафатнина : ≤1.5 MOA reticle зафатнина по шок : ≤1.5 MOA операција температура опсег : 30°~ +50° температура на чување опсег : 50°~+70° Монтажа Styie : Зависи од вашата requiry Батерија : CR2032 на животниот Век на Батеријата : 3000(ниво 4 ) напојување : 3v(Внимание : Сите наши објекти не се обезбеди батерии,тоа е само за референца, ви благодарам!)Повеќе тактички предмети воПревозот : се Должи на превозот Прописи : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети во Пред Испораката...

TARGET 1x24 Red Dot with QD Странично Mount & Killflash / Убий Flash (black) LT660, LT660HK или LT661

BGN 70.38

Опис на производот Точка Име : ЦЕЛНА 1x24 Црвена Точка, QD Столб Планината & Killflash (Црна) Модел : JA5002Б.К Боја : Црна Бренд Име : ЦЕЛ Материјал : Алуминиум Нето Тежина : 0.210 кг Бруто Тежина : 0.290 kg Карактеристики на Производот мала тежина и shockproof Зголемување : 1x Reticle : Црвена / Зелена Точка (5 нивоа на осветленост за секоја боја) Цел леќа дијаметар : 24mm Батерии : 1*CR1632 (не се вклучени) Одговара за 20mm железнички Прашина маска Доаѓа со CNCмашински QD столб планината Killflash Карактеристики Одговара за JJ Airsoft 1x24 Црвена Точка и ЦЕЛНА TR02 Црвена Точка Метал изградени Метал mesh обемот заштитник го Издржат хит на висока моќност airsoft пушка Теренот на завртка темата е за 0,6 мм

Чисто нов 8X40 HD бинокъл многослойно покритие на широката визия на висока мощност на оптични лещи открит къмпинг наблюдение на птици, лов телескоп

82.06 -31 % BGN 57.00

Производ Bief : Datyson 8x40 двоглед се дизајнирани за да бидат што е можно светло, заедно со одлична ергономија Непречено централен фокус knob прави овие двоглед едноставни за ракување и лесно да се фокусираат...

Тактически компактен лазерен мерник 2.5-10X40 прицел с подсветка тактически мерник със зелен лазер охотничьим едно око

159.97 -47 % BGN 85.00

Опис : Одговара 20mm Weaver / Picatinny Железнички Изграденаво Зелени Ласерски со Притисок Вклучите вградениот Sunshade Зелена Осветлена со МилиDot Recticle Стандардна XY Windage и Височина Кликнете на Вредноста 2.5 x10x Прилагодливи Зум 40mm Цел Дијаметар Изградена на Висок Квалитет на Алуминиум со Тешко Елоксирани Заврши Shockproof, Водоотпорен и Fogproof Спецификација : Зголемување : 2.510 X Цел Дијаметар : 40 mm Поле На Гледање : 8.932.5 @ 100yards / @100 Око Олеснување : 76.2101.6 mm Излез Ученик : 164.0 mm Кликнете Вредност : 1 / 4 инчи @ 100 метри Осветлени Ниво : 5 Интензитет (Црвено) и 5 Интензитет (Зелена) Reticle Тип : Милиdot Ласерски во Боја : Зелена Призмата Слој : Сина Планината База : Weaver / Picatinny Обемот Должина : околу 8.2" Опсегот Боја : ЦрнаЗа НасНие сме една модерна и високо ефикасен индустрија & трговија компанија која е специјализирана во слободно време производи во рамките на површина од 20.000 квадратни метри 4 линии за производство, современи машини и опрема.Ние сме поминале ISO9002 квалитетен систем, и да има строга контрола на квалитетот правило како 100% инспекција за сите производи пред утовар и редовна инспекција во текот на производството.Ние сме во потрага напред за формирање на долгорок и успешна бизнис односи со клиенти од целиот свет.ИзвестувањеСекој проблем може да се реши со нашата целосна комуникација...

Марка Азот водоустойчив 8x42 монокуляры преносим ниско ниво на осветяване за нощно виждане монокулярный телескоп за разходки на открито спортове

91.68 -20 % BGN 73.00

Спецификации : Име : Џебголемина Monocular Модел : 8x42 Magnifications : 8 X Цел Лен : 42mm Око лен кол : 23mm Леќа материјал : BAK4 Слој:FMC Мултислој обложени пурпурна филм Поле на гледање:138 / 1000 M Водоотпорен:ДА Нето Тежина : околу...

Лов CAL .223 REM Red Dot лазерен мерник Sighter касета, алуминиева Boresighter Безплатна доставка

13.42 -3 % BGN 13.00

start Isv Module Wrap6587end Isv Module Wrap6587Лов CAL .223 РЕМ Црвена Точка Ласерски Понесе Поглед Sighter Кертриџ Алуминиум Boresighter Бесплатен ПревозотМатеријал : Висок Квалитет На Алуминиум...

Тактически рефлексология очите Red Dot Sight Scope за пушка 11 мм или 20 мм релса военна стрелба с ловни принадлежности, оптични мерници Red Dot

21.57 -30 % BGN 15.00

Тактички Рефлекс Поглед Црвена Точка Поглед на Опфатот За Пушка 11mm Или 20mmЖелезнички Воена Снимање Лов Прибор Оптички Црвена Точка МестоОпис : Црвена точка reticle Јасно призмата слој LED (Емитуваат Светлина Диоди) 100% безбедни за очи Неограничен око олеснување и поле на гледање Стандард ЗА вклучување / Исклучување Интегрирани weaver стил на планината Црна пластика надворешноста заврши Вклучува дополнителна батерија & монтажа алаткаКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Рефлексија леќа отворот цевки дизајн нуди широко поле на визија Завртка тип windage и височина кликнете корекција, со заклучување со завртки Паралаксата коригира и неограничен окоолеснување Најсветлите тежина и највисоки перформанси, ниска потрошувачка на енергија Трајни, Магла Доказ, Шок ДоказЗабелешка : бидејќи батеријата е забрането во авионот, па ја испратипратката без батерија!КЛИЕНТОТ ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ( ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА )

Точно през 2-инчов SCT астрономически телескоп адаптер за монокуляра Schmidt-Cassegrain с мед компрессионным пръстен W2763

35.06 -34 % BGN 23.00

Директно преку 2 Инчен SCT Телескоп Адаптер за ШмитCassegrain Телескоп w / Месинг Компресија Прстен W2763 AКарактеристики : 100% Сосема Нов и не се Користи Обезбедува директно преку 2" Додаток Порта на повеќето SCT Тип Телескопи Ова е многу висок квалитет елоксирани алуминиумски адаптер дека има филтер теми на дното Одговара за ШмитCassegrain или MaksutovCassegrain телескоп исто така, има внатрешна месинг прстен кој го поставите завртка хитови да се одржи вашата 2" окуларот внатре Убаво големи thumbscrew дека е лесно да се сврти на Женски навој : STC женски навој Нето Тежина : 115g2" SCT Телескоп Прстен Адаптер1...

CSO T-образен пръстен и M42 до 0,965 телескоп адаптер метални Т-образна скоба за Canon, Nikon, Sony, Pentax Olympus Panasonic SLR / DSLR с обектив на камерата

23.28 -27 % BGN 17.00

НВО Тпрстен и M42 да 0.965" Телескоп Адаптер Метал Тпланината за Canon Nikon, Sony Pentax Олимп Panasonic SLR / dslr фото Објектив на КамератаКарактеристики : Овој сет содржи Тпрстен за камери и 0.965" да M42 Тпланината...

AN / PEQ-15 White LED LED Flashlight + IR+Red Laser pointer Aiming Pointer for 20mm picatinny rail mounts Tactical hunting

BGN 63.98

И / PEQ15 LED Бела LED Светилка+IR+Црвено со Цел Ласерски Покажувач за 20mm picatinny железнички месеци Тактички лов Карактеристики Висока прецизност Црвена Точка Ласерски интегриран со LED Светилка Лесно да ја ротирате покажувач за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Селектор за да се префрлите од 3 начини : Ласерски / Светло копче / Ласерски + Светло Одговара за стандард 20mm железнички Напојува од батерии 1x CR123 A батеријата.(не се вклучени)

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.