• Новинка
HL-250S Mini Wall Window вентилатор баня и кухня, тоалетни фенове на прозореца на вентилатор инсталация 220V/ 40W

HL-250S Mini Wall Window вентилатор баня и кухня, тоалетни фенове на прозореца на вентилатор инсталация 220V/ 40W

резултат:
BGN 15.36

Брой продукти
Налично


ХЛ-250 S Мини Ѕид Прозорец Издувните Фан Бања Кујна, Тоалети Вентилација Фанови на Windows Издувните Фан Инсталација 220 V/ 40 W
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : Издувните Фан
Модел : ХЛ-250 S
Напон : 220 V
моќност : 40 W
Големината на рамката : 300 * 300мм
Внатрешна рамка големина : 260 * 260 mm
Завртка дупка растојание : 25 см
Воздушниот волумен : ≥0.21m3 / s
Производ Големина : 300*300мм
Пакување големина : 32*32*16cm
Тежина : 1.8 kg

Подробности

търговска марка:
ZJMZYM
Напрежение:
220V
Мощност:
40W
Номер На Продукта:
G1301
Име на продукта:
вентилатор
Модел:
HL-250S
Напрежение:
220V
силата на:
40 W
Размер На Рамката:
300*300мм
Разстояние на отвори на винт:
25 см
Вътрешен размер на рамката:
260 * 260 мм
Размер на опаковката:
32*32*16 см
Тегло:
1.8kg

Избор на купувачи

Генератор на озон HIHAP 3.5 G за дома и търговски пречистване на въздуха (4шт)

BGN 640.00

HIHAP Добредојде! Ние сме професионални производителот за озонската генератор и прочистувач на воздух значи тука им даваме добар попуст на мали најголемиот дел цел...

FZ-T408 Home tower фен remote control timing floor фен тресеше head silent desktop долно голо вентилатор с дистанционно управление, 220V

BGN 76.80

FZT408 Дома кула фан далечинска контрола на мерењето кат фан тресење на главата молчи десктоп вертикалнаleafless фан далечински контролирани 220 VЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : ФановитеМодел : FZT408Напон : 220 Vмоќност : 40 WПроизвод Големина : 320*900mmБоја : белаКонтрола на владата : далечински управуванБрзина : 3 датотекиMaximum time : 15 часаПакување големина : 90.5*21.5*18.5 cmТежина : 4kg

YJ овлажнител на въздуха за пречистване на стерилизатор в допълнение към очистителям формалдехид PM 2.5 пречистване на въздуха USB домакински автомобили ионизация на ?

68.64 -37 % BGN 43.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2YJ ОВЛАЖНИТЕЛ Прочистувач на Воздух sterilizer Во прилог на Формалдехид Purifiers ЧАСОТ 2.5 воздухот чистење USB Домаќинство Воздух Ionize Автомобил прочистувач на воздухdianxiaobao_3dianxiaobao_4

DNC65 домашно използване на изсушител на въздуха сушилня за изсушаване на турбината изсушаване трета пренос на режим изсушаване на редовно се изключва

760.00 -5 % BGN 722.00

Домаќинство одвлажнување фен dehumidification турбина одвлажнување трети опремаодвлажнување режим Затвори редовно 220 V 520 WСликата покажува : Производ параметриИме : апарати за Домаќинство одвлажнувањеМодел : DNC65Производот број : GL0743Напон : 220 V (50 Hz)Моќност : 520 WГолемина : 187 * 324 * 478mmDehumidification капацитет : 6 L / 24 часаКапацитет на резервоар : 2 литриНиво на бучава : 3444dbТемпературата на работа : 140 целзиусови степениФан замав агол : 3 видовиВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Начало ползи медицински създател на кислород hub кислород генератор на кислород, което прави машината Ys-100 Машина кислород 1pc

275.20 -5 % BGN 261.00

Топла продажба Домашна употреба мини преносни кислород concentrator кислород генератор на одлукимашинаСликата покажува :

Сладко C9 Car Humidifier Household USB Humidifier DC5V Mist Maker 320 мл капацитет ароматни дифузор 35 мл/ч автоматично изключване

20.67 -8 % BGN 19.00

Производ Параметри : Име на Производ : Мини C9 Овлажнител Напон : DC5 V Моќ : Од 1,5 W Работат на струјата : 300 MA Капацитет : 320 ML Спреј за Волумен : 35ml / h Производ Големина : 77*77*152mm Материјал : ПП / ABS / Силика гел Производ Тежина : околу 180g Пакување Листа : Мини C9 Овлажнител *1 USB Напојување со Жица*1 Памук Брис*1 User Manual(Кинески / англиски)*1

Преносим Генератор На Озон Автомобилен Пречиствател На Въздуха Ароматни Дифузер За Пречистване На Въздуха Кислороден Бар Вода Озоновия Стерилизатор За Автомобил

62.06 -5 % BGN 59.00

Карактеристики : арома, humidification, мултислој филтер за прочистување..Параметарот : Модел : АП02Работно време : 45 часаКапацитет на вода : 120mlвода Change Time : 710 денаНапојување : USB,Автомобил полнач,SolorУпотреба : Дом,Автомобил,КанцеларијаПогоден за : 320㎡Големина : 135*35mmБоја : Црвена,Бела,Сина,ЦрнаФункција : Кислород,Време на поставување,360°воздух излезотПакување листа : Машина*1USB жица*1Автомобил полнач*1Силиконски подлога*1Шише За Вода*1Прирачник за корисникот*1

Мини вулкан овлажнител на въздуха домакински красив ароматни дифузор тенис на Вулкан мъгла кана с автоматично изключване функция за настройка на времето

75.71 -5 % BGN 72.00

Параметар : Име на Производ : Вулканот Diffuser Напон : DC24 V Моќ : 8.5 W Капацитет : 90 ML Спреј Брзина : 30 ML / H Големина : 19*18*16 CM на Мерењето : 4 Housr / 8 Часа Материјал : ABS+PP+Силика гелПакување Листа : Вулканот Diffuser *1 Power Жица*1 Упатство *1

Нов красив охлюв овлажнител на въздуха 550 мл голям капацитет дифузор USB Night Light Mist Maker 3 цвята Fogger

15.92 -6 % BGN 15.00

Начин На Употреба : Кратко притиснете на прекинувачот, започнете со прскање, мерењето 8 часа;Кратко притиснете го вклучите, и по втор пат,спреј 6 секунди за да се запре 3 секунди, мерењето 8 часа;Долго притиснете го прекинувачот за 1,5 секунди за да го вклучите ноќ светлина на владата;Долго притиснете и задржете повторно за 1,5 секунди ,за да се поправи бојата;Долго притиснете го вклучите повторно за 1,5 секунди ,за да го исклучите ноќта светлосен режим.Производ Параметри : Име : Полжав ОвлажнителНапон : DC 5 VМоќност : 2 WРезервоарот за вода капацитет : 550 MLTimg поставка : 8 часаMeterial : ABS+PE+Силикони+Електронски компонентиНето тежина : околу 122gПроизвод големина : 16cm*10см*9cmПакување Листа : Полжав Овлажнител *1USB полнење жица*1Прирачник за корисникот*1

LED ултразвукова домашен аромат овлажнител на въздух дифузер за пречистване на Lonizer спрей DC 5V 400 мл етерично масло дифузер

25.44 -21 % BGN 20.00

Нови LED Ултразвучно Дома Арома Овлажнител Воздух Diffuser Прочистувач Lonizer Atomizer DC 5 V 400 ML Етерично Масло DiffuserСет Вклучуваат : 1 Pc Овлажнител, 1 Pc USB Кабел, 1 Pc Флуоресцентни Пенкало, 1 Pc Филтер, 1 Pc НаставаСостојба : НоваМатеријал : ABS, PP, домашни МИЛЕНИЧИЊА, Електронски КомпонентиБоја : Сина(Како слики show)Овлажнител Големина : 8.0 2.4 x x 6.2 инчен / 20 x 6 x 15.5 cmСпецификација : Работен Напон : DC5 VРаботат на струјата : 400m A(овлажнител), 50180m A(nightlight)Работни Wattage : 2 W(овлажнител), 0.250.9 W(nightlight)Адаптер : USB ПриклучокСпреј за Волумен : За 40ml / H (+ 10ml)Резервоарот за вода Капацитет:400mlМерач на време : 8 Часа(тоа ќе го исклучи себе после 8 H работи)Карактеристики : 3во1 функција со humidification, nightlight и порака одбор функција.Виножито во облик на дизајн, шарени nightlight да ги красат овлажнител.Користејќи флуоресцентна пенкало да го leave messages on непречено резервоарот.Резервоарот со вода може да биде unpicked за пополнување вода лесно.Одлична за вашиот дом, канцеларија, итн.Употреба : 1.Преземање на одредување на резервоарот да се пополни со вода, се инсталира за да ги споделите на филтер се влажни.2.Поврзување со електрична енергија, допрете го прекинувачот за вклучување или исклучување на овлажнител.3.Да се допира светлината switch за да го вклучите nightlight, допрете го еднаш за да добие боја ви се допаѓа, исклучување на светлина преку допирање трет пат.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме прекинување на напојување и фрлаат надвор вода кога не го користите.2.Ви препорачуваме чистење на sprayer со памук брисеви и оцет по 2 недели.3.Предложи замена на филтер за 36 месеци.

Hon&Guan HonGuan Super Light HF-75S hf75s reverse air ventilation фен 75mm Extractor вграден канален вентилатор с двигател на променлив ток

97.58 -17 % BGN 81.00

HF75 S Параметри Двојно Брзина : Низок / Висок Напон : 110 V115 V / 220 V230 V Моќ : 25 / 29; 16 / 30 W Фреквенција : 50 Hz; 60 Hz Брзина : 25502750(RPM) Air Волумен : 4346(m⊃3; / H) Воздушен Притисок : 114 / 129 Pa Живот : во Текот 50000 Часа Струја (Засилувачи) : 0.12 / 0.27; 0.42 / 0.5 Електрична Струја Тип : AC Сечилото Материјал : ПППластични Карактеристики на Производот : Двебрзина на мотор, увезени NMB топката лого, тоа е траење на живот до 50.000 часа...

400 мл електрически аромат на етерично масло дифузор овлажнител на въздуха етерични масла led светлини за пречистване на въздуха за домашен офис

25.86 -30 % BGN 18.00

Користејќи Метод : СВЕТЛО Копче притиснете првиот: се сврти на LED светло, боја промени автоматски Притиснете второ : изберете една од LED светла боја ви се допаѓа Притиснете трето : одберете слабо или bringht боја МАГЛА Копче Притиснете прво : континуирано магла излегува Притиснете второ : 1 час тајмер Притиснете трето : 3 часовен тајмер Притиснете четири : 6 часовен тајмер Забелешка : Бидете сигурни да го користите благ детергент ако сакате да ја исчистите овлажнител Не се пополни на вода во текот на Макс линија во секое време...

200 мл дистанционно управление USB овлажнител на въздуха маслен дифузор ултразвуков овлажнител на хладно мъгла с цветни светодиодни лампи за дома

37.60 -31 % BGN 26.00

200 ML Далечински Управувач Ултразвучно Овлажнител Ароматерапијата Масло Diffuser Кул Магла Со Боја LED Светла етерично масло diffuserСпецификација : Производ Димензии : 100*143mmНапредни Ултразвучно Технологија : 2.4 MHZРабота на пат : до 8 часаМатеријал : ппПакет се Вклучени 1x Ултразвучно Овлажнител 1x Полнач за батерии 1x 1x Упатство за Мерење на Купот 1x Далечинска Контрола

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.