• Новинка
Нов титуляр лост на патрона на BBT40 ER32 100L

Нов титуляр лост на патрона на BBT40 ER32 100L

резултат:
BGN 153.58

Брой продукти
Налично


Нови BBT40 ER32 100 L Collet чак носителот ER32 toolholder CNC Мелничката Струг, Стигнале Допирање на Носителот
Опис на Нови BT40 ER32 100 L Collet чак носителот ER32 toolholder CNC Мелничката Струг,Стигнале Допирање на Носителот
Арбор : BBT40
Drawbar тема : М16.
Pro J(L) : 100mm
Прецизност : 0.002 mm
ER32 Стегање опсег : 1-20mm
G3.0 30000
Зацврстуваат допирање за челик и нерѓосувачки челик ,од легиран челик
и дизајн се избегне светлина должност операција предизвика скршени допрете и непречено
Со заштита од преоптоварување функција за Прислушување.
Стигнале во двете насока.
Драги пријатели, кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања или проблеми, Frist на сите, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 8 часа. и обидете се да се направи сè што може за да ги задоволи вас.
Ве молиме да не оставите лош повратни информации во прво време,Бидејќи вашата повратна информација е многу важна за нас. Ви благодарам многу!
Политика на враќање :
Можете да го вратите производот во рок од 14 дена од денот на приемот. Објектот мора да се врати во нова состојба, како што е примена со сите придружени прибор и литература, вклучувајќи ја и фабрика картон. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа и купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците и логистика. Мора да контактирате со нас во рок од 14 дена од денот на приемот,
Shippment & плаќање
Поштарина и пакување е ист надомест за сите во светот.
Сите предмети ќе бидат испорачани во 2days по плаќање јасно за време на работни денови.
Превозот времето е околу 10-12 од регистарот на воздухот mail и некои земјата ќе брод од страна на DHL ,EMS,UPS-от
Ние ќе default брод да се обрати .
Ние може да прифати плаќања направени во повеќе валути,како што се : GBP,и ЕВРА.
НИЕ ПРИФАЌАМЕ ОВИЕ НАЧИНИ :
: Предложени
Плаќањето е должно во рок од 7 дена од денот на аукцијата. Ве молиме да не известите однапред за одлагање на плаќање.

Подробности

Приложение:
Fresa
търговска марка:
sr
Номер На Модела:
BBT40 ER32 100L

Избор на купувачи

1бр ER32 ER collet чък притежателя MT3 M12 Морз конус удължител прът за струг с CNC фрезови инструмент

BGN 46.88

HW0000629Спецификација : Бренд новиМесо тело Тип : MT3Collet Тип : ER32Drawbar Тема : М12 / 1 / 213MT3 месо тело Држи сите ER32 collets.Висок Степен на DN65 Јаглероден Челик Материјал, Прецизност GroudПакет се вклучени : 1x ER32 MT3 М12 Чак НосителотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

MZG GMEREM2018R-2 две три вложки закрепва сплав бързо подаване на рязане машина за обработка на блокирана Бележка на главата Фрезоване

88.00 -20 % BGN 70.00

MZG GMEREM2018 R2 Два Три Внесува Стегната Легура Брзо Хранење Сечење Мелење Машина Обработка Заклучен Крајот Фабрика Глава1.MZG Крајот Мелница Објект СпецификитеMZG Крајот Мелници Спецификација Параметар2.MZG Крајот Мелница Производ Фото3.MZG Крајот Фабрика за Пакување Информации Крајот Фабрика за Пакување Информации4.MZG Крајот Мелница Параметар​5.MZG Крајот Мелница Настава Безбедност Белешки за Сечење Алатка 1 : Вовед MZG го стави на "претпазливост" или "предупредување" етикетата на пакувањето на алатка за сечење на производи, но тоа не е на алатката за себе...

Безплатна доставка zccct режещ инструмент производителите на стругове плочи с ЦПУ WCMX 040208R-53 YD201 за струг външен струг инструмент

BGN 48.08

Бесплатен превозот ZCCCT алатка за сечење производители CNC вртење внесува WCMX 040208 R53 YD201 за струг машина за надворешни струг алатка

Zccct керамични стругове вмъкване на стругове посочете с ЦПУ VCGT110304-HF YBC251 за струг струг облицовка външен струг инструмент

BGN 99.44

ZCCCT керамички вртење внесува CNC вртење внесува VCGT110304HF YBC251 за струг машина во пресвртна faceing надворешни струг алатка

1pc HRC55 R0. 5*D6 * 20*50L*2F Волфрам твърди карбид обхваща squished края мелници носа топчета палец и конусни края мелници

13.30 -17 % BGN 11.00

Заострените Топката Носот Крајот Мелница / Конус Секачи : Модел : R0.5*D6*20*50 L*2 F; составена од : увезени карбид волфрам челик од Германија; Флејта : 2 Флејта; Работел материјал HRC : 0~55 Степен Радиус(R) : 0.5 mm; Слој : Tialn; месо тело со Дијаметар : 6mm; Сечење Должина (L1) : 20mm; вкупна Должина (L) : 50mm; Агол B =За 7.13°Погоден За : Сечење, крајот мелничката, slotting на : Нерѓосувачки челик, леано железо, бакар, алуминиум, јаглероден челик, умре челик, итн; Тешко дрво, иверица, и др.;Карактеристики : Употреба врвен квалитет увезени карбид волфрам челик од Германија; Одлични чип отстранување ефект! Голема површина, одлична работа! Долг животен век;

3 бр. / компл. 1/2 безнравствеността острието на нож нож дървени врати нож набор от дърво fresa

100.61 -10 % BGN 91.00

3pcs / set 1 / 2" Hypotenuse Tenon Нож Рутер Битови Дрвена Врата нож го Поставите Дрво Мелење машинаМатеријал : 45 # јаглероден челик, YG8 легураМесо тело со Дијаметар : 12.7 ММ (1 / 2 инчи)Пакување : дрвени пакувањеКарактеристики : Сите алатка тело со термичка обработка, со концентрична висока.Залив Железнички & Stile Битови 1 / 2" X13 / 4" Залив Покрена Панел Битови 1 / 2" X35 / 32"

FGHGF 5Pcs 10/16/22/25 / 32mm повърхностно рендосвачни дърво смилане фрези, Долна почистване дърво прорезна Фрезер бита

38.05 -37 % BGN 24.00

Prodcut Спецификација : Бренд новиМатеријал : Квалитет На Волфрам ЧеликБоја : Црвена & Сребро.Месо Тело Со Дијаметар : Прибл...

Чисто нов 80 мм 4-Челюстный CNC завъртане на оста на въртене на задно седло за смилане металообработващи машини с CNC гравиране машина

475.17 -0 % BGN 475.00

Една Оска Ротари Оска се Прошири Оска 4 Оска со 80mm 4Вилицата Чак за дрво / метал CNC Рутер фреза CNC3040 6040 6090Опис На ПроизводотНовиот 57 чекор мотор, црв редуктор, забавување 20 : 1Тука брод за 80 земе 4chuck;Карактеристика опис : користете 57 чекор моторни тековната 3Ацрв редуктор, 20 : 1 брзина односот на излезен вртежен момент е голем.Едноставна структура, висока прецизност, со само центрирање чак е погодна за обработка на дрво, метал, жад и сл.Чак тип : модел : 804Центар висина : 71mmВкупна висина : 110mmЧетвртата оска пулсот на поставување : Mach3 подесувања на системот : 1 степен потребен пулсот број(1 круг вози мотор пулсот број на парична казна дел) 83019 периметарНа пример, две фаза мотор, парична казна дел 8, намалување сооднос 20 : 11 поставени според агол32000 / 360 (степени) =88.88888888 (пулс број)2 прилагодување на должината на графикот или на обемот на графикон32000 83019 (должина 125.6 mm) =254.777 (пулс број)Пакување листа : 1 x оската со 4 вилица чак1 x Tailstock1 x возачот одбор ( изборен )Купувачите Мора да се прочитаТарифни & Царинење забелешкаА Продавачот е одговорноста е само продажба и превозот, за царинење прашање, ние не се во можност да ја преземе контролатаБ...

Струг обработващи инструменти струг машина 10 бр./компл. CCMT060204 видий вмъкване на струг CNC машина нож за обработка на токарной

BGN 38.85

Струг Обработка Алатки Пресвртна Машина 10pcs / Set CCMT060204 Карбид Внесува Струг Машина CNC Ножот За ВртењеБрој на модел : CCMT060204Материјал : тешко легураПримена : Општи челик, од легиран челик, нерѓосувачки челик, алуминиум,леано железо.Карактеристики : 1.За обработка нерѓосувачки челик2.Одлична отпорност на абење и кршење на отпорот3.На работ на ножот со голем гребло агол се комбинираат со високи остри сечењеПЛАЌАЊЕ ПРАТКАТА ВРАЌАЊЕ / ПОВРАТ WARANTY

hotsail 5шт размер асортимент от R1*4*5*50 топка на носа HRC55 волфрам видий края мелници машина CNC

BGN 22.80

Спецификација : Материјал : Карбид Тип : Крај Милиони сечење флејта : 2 флејта Сечење на главата : топката носот Слој : TIALN слој Сечење на Работ Дијаметар( Д1 ) : 2 MM месо тело Дијаметар( D2 ) : 4mm Сечење Должина( L1 ) : 5mm Над Должина( L ) : 50mm HRC : 55 Бренд : HPC работното парче материјал : алуминиум легура за облагородување 1...

MGEHL1616-3, Външни фабрика контакти струг инструмент, пяна, расточный галя, ЦПУ струг, рязане, фабрична контакт

BGN 11.73

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со нас, ние ќе ја испрати Вистинската алатка носителотЗабелешка : Оваа алатка во процесот на продажба, не вклучувајќикарбид инсерти,сликата е да се покаже1...

Нов 4Flute die 16mm сверхтвердые ножове кобалт цементированный карбид Бележка fresa M42-Co8 CNC инструмент fresa 4F16*16*40*95

BGN 31.47

Мин нарачката е 1 PCS.Нови 4 Flute умре 16mm Superhard секачи Кобалт зацементира карбид Крајот мелница M42Co8 CNC алатка мелење машина 4 F16164095алатки Карактеристики : Примена на : нерѓосувачки челик, алатка челик, јаглероден челик, од легиран челик, од леано железо, алатка челик, итн...

Керамични режещи инструменти ZCCCT (10 плочи/кутия) Zcc. CT DCMT070204-EM Ybg205 стругове плоча за режещ инструмент от цементированного карбид

BGN 51.92

ZCCCT керамички сечење алатки(10 инсерти / кутија) ZCC.КТ DCMT070204ЕМ YBG205 Зацементира Карбид Алатка за Сечење Вртење Инсерти

3 бр. / компл. високо качество на т Тип бита с подшипником 8 мм джолан лястовича опашка рутер малко нож дървообработване

BGN 29.87

Цената е за сет од 3 бита, можете да изберете од 3 различни или исти димензии од овие и ме остави порака во вашиот ред, благодарам.Имаме и други dovetail битови и рутер битови, ве молиме да се чувствуваат контактирајте со нас.

DCMT11T304-FG JT70 DCMT11T304-MT JT70 безплатна доставка високо качество sanyinghe 10 бр. / лот CNC видий стругове вложки за керамика

BGN 45.74

Слободен испорака на високо квалитетни sanyinghe 10pcs / многу DCMT11 T304FG JT70 DCMT11 T304МТ JT70 cnc карбид вртење инсерти за керамичкиЗа челик : DCMT11 T304ТМ M252 DCMT11 T304PZ M225За челик : DCMT11 T304HM M252 DCMT11 T304HM R201За керамички : DCMT11 T304FG JT70 DCMT11 T304МТ JT70За не ' рѓосувачки челик : DCMT11 T304ЕМ PS205За леано железо : DCMT11 T304HM U115За алуминиум : DCMT11 T304AK K30 DCMT11 T302AK K30

HRC55 R0. 5*D4*20.5*50L*2F Волфрам твердосплавное покритие заострени топка края мелници заострени и конусни края мелници

10.45 -14 % BGN 9.00

Заострените Топката Носот Крајот Мелница / Конус Секачи : Модел : R0.5*D4*20.5*50 L*2 F; составена од : увезени карбид волфрам челик од Германија; Флејта : 2 Флејта; Работел материјал HRC : 0~55 Степен Радиус(R) : 0.5 mm; Слој : Tialn; месо тело со Дијаметар : 4mm; Сечење Должина (L1) : 20.5 mm; вкупна Должина (L) : 50mm;Инчен Единици : Погоден За : Сечење, крајот мелничката, slotting на : Нерѓосувачки челик, леано железо, бакар, алуминиум, јаглероден челик, умре челик, итн; Тешко дрво, иверица, и др.;Карактеристики : Употреба врвен квалитет увезени карбид волфрам челик од Германија; Одлични чип отстранување ефект! Голема површина, одлична работа! Долг животен век;

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.