• Новинка
100 бр. / лот метална поставяне на твърда канавка масивна метална поставяне на струг инструмент на струг с ЦПУ инструменти MGMN400-MNC3030

100 бр. / лот метална поставяне на твърда канавка масивна метална поставяне на струг инструмент на струг с ЦПУ инструменти MGMN400-MNC3030

резултат:
BGN 187.20
BGN 178.00 -5 %

Брой продукти
Налично


100pcs/многу Метал Вметнете Тешко Ритам цврст Метал Вметнување Вртење Алатка ЦПУ Струг Алатки MGMN400-MNC3030
Внимание :
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, или некои други работи
сакате да знаете, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме!
Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод" , ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки. Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН , и ние ќе се организира на пратката од страна на international express и тоа директно ќе испорака до вашата адреса ( од врата ДО ВРАТА УСЛУГА)! Ако е така, кога пратката стигнала, купувачот само треба да се обрне сопствени даночни или должност такса. Купувачите треба да ја испита пакет/стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката. Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.

Подробности

Номер На Модела:
MGMN400-MNC3030
търговска марка:
Юньлиньли
Твърдост:
/
Покритие:
/
Използването на:
струг с CNC инструмент
Материал:
/
Използването на:
струг с CNC инструмент

Избор на купувачи

1Pc 1/2 Shank Pattern / Flush Trim Router Bit, 2-1 / 2 нож, горен и Долен лагер за дървообработващи режещи инструменти

17.52 -3 % BGN 17.00

ОписНа Chwjw 14135 содржат 1 / 2" дијаметар месо тело и 3 / 4" инчен кол лагери Врвот и на Дното Имајќи Рутер Малку е одлична за сите ваши големи залихи трим applicatons...

10шт твердосплавная Резьбонарезная поставяне 16NR 3.0 RD DM20 през цялата DIN индексируемый нож за струг с ЦПУ вътрешен резьбонарезной инструмент

BGN 46.40

Забелешка : овој производ има две бои(црна или жолта) поради разликата на материјалот за обложување.Ве молиме оставете порака која боја сакате, кога ќе цел, ако не и ние ќе го испрати по случаен избор...

Индексируемый твърдосплавен струг инструмент комплекти стругове инструменти, режещи инструменти режещи инструменти с дървен корпус

BGN 113.12

Indexable тешко легура Вртење Алатка струг алатка Колекции машина сечење алатки со дрвени случајСликата покажува

Струг с CNC машина бар 95 градуса външен кръгъл нож MCLNR / L 3232P16 стругове инструменти за струговане режещи инструменти за фреза

BGN 19.33

Внимание : Спецификации и цени да се види во табелата подолу, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот...

7.5 Kw AC380V 150mm BT40 ATC мотор на шпиндела 12000rpm автоматично охлаженный вода мотор на шпиндела

BGN 6718.40

7.5 Kw AC380 V 150mm BT40 ATC Вретено Мотор 12000rpm автоматско Вода за ладење вретено мотор Технички Параметар : Вретено Тип : ATC вода за ладење вретеноВретено модел : GDL1504012 Z / 7.5Моќност : 7.5 KwБрзина : 12000rpmНапон : AC380 VАктуелни : 16.5 НаФреквенција : 400 HzЗаеднички на носот : BT40Lub : мастКул : со водаИмајќи Бр...

Безплатна доставка нов 5 / Комплект за рязане твърдост: 45HRC топката вольфрамовая стомана нож фреза с ЦПУ R1/1.5/2/2.5/3

BGN 36.80

Бесплатен превозот 5 / set Сечење Цврстина : 45 HRC Топката волфрам челик CNC машина мелење Машина R1 / 1.5 / 2 / 2.5 / 3 Име : Топката волфрам челик машина Материјал : волфрам челик Највисок сечење цврстина : HRC45 Единица : 5 / set Волфрам челик машина е волфрам челик (карбид, исто така познат како волфрам легура) производство алатка...

Нов 10шт електронна печатна платка печатна платка карбид микро тренировки гравиране инструмент 0.3/0.4/0.5/0.6/0.7/0.8/0.9/1.0/1.1/1.2 мм

7.97 -50 % BGN 4.00

Опис : Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на 10pcs карбид микро вежба 0.3, 0.4, 0.5, 0.6, 0.7, 0.8, 0.9, 1.0, 1.1, 1.2 мм, Вежба има големи парчиња празнење простор, малку отпор и без проблеми во текот на парчиња празнење...

S40t MVXNR16 на струг с ЦПУ вътрешно дупка струг инструмент прът S40T MVXNL16 битумен струг струг инструмент държач за поставяне VNMG160404

BGN 34.48

Забелешка: овој производ не содржи вметнете;Вклучува Завртка shim клуч менгеме Алатка Носителот додатоциЦврстина : 4245 Материјал : ХССФабриката за директна продажба, трговија на големо предност : Нашите главни производи се : карбид нож, Нашите главни производи се : Grooving, Вртење, Мелење Алатка, карбид инсерти, рударство, & геолошки алатки, род, запечатување прстен, цртање умре и се тркалаат, карбид Прачки, карбид Плочи, карбид anvils и карбид топки, Суровини, груб, Итн...

220V 800W ER11 WATER COOLED SPINDLE MOTOR WATER COOLING & 0.8 KW VFD ИНВЕРТОР ЗА ПРОМЕНЛИВ ЧЕСТОТЕН АВТОМОБИЛ С CNC УПРАВЛЕНИЕ НА СКОРОСТТА НА ВЪРТЕНЕ НА ШПИНДЕЛА

BGN 419.34

0.8 KW ВОДЕНО ЛАДЕЊЕ ВРЕТЕНО МОТОРНИ И ПОЈАВУВАЊЕ НА ИНВЕРТОРОТЧетири лого(4*C7002) во нашата вретено мотор0.8 KW ВОДА ЗА ЛАДЕЊЕ СО ГОЛЕМА БРЗИНА, ВИСОКА ПРЕЦИЗНОСТ ВРЕТЕНО МОТОР НУМЕРИЧКИ ГРАВИРАЊЕ / ДРОБЕЊЕ / МЕЛЕЊЕВОДЕНО ЛАДЕЊЕ ER НА 11 COLLET ЧАКУсвојување На Германија Увезени ИмајќиПОМИНЕ ISO9001 И CE КВАЛИТЕТ, СЕРТИФИКАЦИЈАТехнички Параметар на 0.8 KW водено ладење Вретено мотор: Спец : 65*200mm(Средно тело со Дијаметар од 65*200mm)Моќ : 0.8 KWНапон : 220 VФреквенција : 0400 HZБрзина : 024000 RPMER11 collet чак вода за ладењеRunout исклучување : Помалку од 0.005 mmМаст за Подмачкување Технички Параметри за 1.5 KW Појавување со Променлива Фреквенција Инвертер Диск: Влезен напон : 220 V+ / 15%(ние, исто така, stock1.5 KW,3 KW,4 KW,5.5 KW,7.5 KW инверторот,pls контактирајте со нас ако треба)Излезен напон : 208240 V(Аналогно на Влезен напон)Текст Фреквенција : 4863 HZФрекфенција : 0400 HZТекст Фаза : Костим за 1 фаза на текст.Излез : 3 ФазаГаранција : еден години ние, исто така, ги имаат следниве спецификација за Воздушно ладење electic Моторот, ние исто така имаат следниве спецификација за Вода за ладење electic Моторни Гаранција : Ние нудиме еден години гаранција...

Weitol 1бр 1/2*35 мм волфрам карбид класически потопяема рутер бита дървообработване класически модел резба инструмент

BGN 18.40

Предности гравирање без брус, мазна чип отстранување без држејќи нож, не е лесно да се пробие и долг животен век, може да се повтори, мелење и така натаму...

Струг с CNC машина бар 95 градуса външен кръгъл нож MCLNR / L 3232P12 стругове инструменти за струговане режещи инструменти за фреза

BGN 19.33

Внимание : Спецификации и цени да се види во табелата подолу, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот...

Съвет PCBN Струговане поставяне VNMG160404 2T струг нож CBN нож за металообработващи машини с ЦПУ индексируемый външен струг инструмент

53.76 -48 % BGN 28.00

Бибиси арапски вметнете за груба и фина обработка / вртење / сечење / леано железо, сиво леано железо,кочница диск, ролери,висока никелchromiun,супер завршувањето на Разладени Челик, Имајќи Челик,Умре Челик Мерач Челик, Алатка Челик, Висока Челик работното парче, континуирано и го прекинасечење.Пакет : Забелешка : Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Високо качество на CHC-200E капацитивен регулатор за височината на Факел на заявление за металообработващи машини за рязане на пламъка с ЦПУ гаранция една година

BGN 640.00

CHC200 E Капацитивни Факел Висина Контролер Апликација за CNC Пламен Машина за СечењеПревозот list (Листа на Факелот Висина Контролер За Пламен Машина за Сечење ) 1pc THC контрола модул 2 парчиња Приклучок конектор 1pc HF cabl 1pc тела 1pc изолација дел 1pc еластична конектор 1pc Сензор прстенОсновни спецификацииНапојување : AC24 V + / 10%, 50 Hz / 60 Hz; DC мотор се користи за lifter : DC24 V; Излезна струја : 1А4Аmax : 100 W Работа температура : THC10~60 степени; HF кабел : 10~ 200 степени; Сензор делови : 10~350 степени, Точност : + / 0.1 mm (прашања со lifter дизајн); Авто висина опсег : од сечење на материјалот на површината 1mm20mm HFкабел : 200mm~1300мм Производ големина како слика L*W*H : 176mm * 105mm * 50mmКомпонентиУпотреба на инсталацијатаПочитувани costomers : Ви благодариме за избере нашата продавница.Ве молиме оставете ни ја вашата email во порака кога ќе го поставите цел,ние ќе испрати овој прирачник , параметри.или некои итни ситуации, ние ќе ве контактираме одеднаш.Ви благодариме!1.Fasttobuy фокусирани на движење контрола на индустријата за 6 години,со неколку стручни2.Со сопствена независна бренд TOAUTO,FASTTOBUY и сопствени Истражувања и Развој на способност.3.Обезбеди ОЕМ & ODM услуги.4.Со повеќе од 10 години искуство во странство бизнис и имате група на индустриски инженери.Начин На ПлаќањеГенерално,ние го прифаќаме следниов начин на плаќање : T / T, Paypal, Western Union, Кредитна Картичка, Alipay и ЈЕНИ банка ;100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучувајќи : Fullname, Адреса, Пост код, Телефонски Број, епошта, стоките ќе бидат испратени на адресата која ја остави во ред,Логистички прашањаНие ќе ја испрати на предмети во рок од 2~5 дена (работни дена,не празник сезони) по исплата потврди од страна на платформа.Со цел да се осигура дека секој клиент добива право на производот,имаме квалитет на проверка пред испорака.Работно време : EST 9 : 00 часот 6 : 00pmЗа било какви прашања, ве Молиме падна слободно да контакт.

Нова 2-Каннелюрная корона: 5 мм вольфрамовая стомана нож карбидные топка края мелници фрезови машини с ЦПУ най-високият капацитет на рязане твърдост: 60HRC R2.5*6*10*50мм

BGN 13.33

Мин нарачката е 1 PC.Нова 2 Flute Глава : 5mm Волфрам челик машина Карбид Топката Крајот ЦПУ Мелници мелничката Највисок сечење цврстина : 60 HRC R2.561050mmВолфрам челик машина е волфрам челик (карбид, исто така познат како волфрам легура) производство алатка...

S16Q/S20R-SVZBR11/SVZBL11 CNC Indexable Tool Bar Turning Holder SVZBR / SVZBL Use vbmt/VCMT1600404 / 110304 поставяне

BGN 4.90

Забелешка: овој производ не содржи вметнете;Вклучува Завртка shim клуч менгеме Алатка Носителот додатоциЦврстина : 4245 Материјал : ХССФабриката за директна продажба, трговија на големо предност : Нашите главни производи се : карбид нож, Нашите главни производи се : Grooving, Вртење, Мелење Алатка, карбид инсерти, рударство, & геолошки алатки, род, запечатување прстен, цртање умре и се тркалаат, карбид Прачки, карбид Плочи, карбид anvils и карбид топки, Суровини, груб, Итн...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.