• Новинка
безплатна доставка високо качество sanyinghe 10 бр. / лот 14 W 11NR / 14 W 16NR / 14 W 16ER CNC карбидные резбонарезни вложки

безплатна доставка високо качество sanyinghe 10 бр. / лот 14 W 11NR / 14 W 16NR / 14 W 16ER CNC карбидные резбонарезни вложки

резултат:
BGN 42.00

Брой продукти
Налично


Слободен испорака на високо квалитетни sanyinghe 10pcs/многу 14 W 11 NR/14 W 16 NR/14 W 16 ER cnc карбид вртење внесува провира инсерти

Подробности

Широчина вмъкване (мм):
14W 11NR, 14W 16NR, 14W 16ER
Покритие:
ПВН
Номер На Модела:
14W 11NR / 14W 16NR / 14W 16ER
Твърдост:
90-92HRA
Използването на:
Външен Струг Инструмент
Материал:
Волфрам Карбид
търговска марка:
саньингхе

Избор на купувачи

10шт 11ER AG60 VP15TF резбонарезни поставяне видий външни резбонарезни инструменти за струговане на струг с ЦПУ индексируемый режещ инструмент

48.00 -50 % BGN 24.00

​Повратни Информации & За НасПовратни информацииНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите...

Р44-10*4*торцевая перките на носа топчета сплющенная 80mm

120.00 -8 % BGN 110.00

P4410*4*80mm Заострените Топката Носот Крајот Воденичен Камен Резба Гравирање Алатки, Emery Дијамант Алатки CNC Гравирање Машина Битови на МермерОпис : Технологија : Професионални Топење & Спојување; Материјал Тип : Дијамант; Глава : Заострените Топката Носот Малку; месо тело со Дијаметар : 10мм ; АлаткаСовет / најсовремена Дијаметар : 4mm ; Сечење Должина : 80mm ; вкупна Должина : 150mm ; Работни Материјали : Камен материјали, како што се камен, мермер, гранит, керамички плочки, песочник, bluestone, надгробниот камен, gravestone, тули, кварц, итн; Погоден за : 3 D Серија со диплома : 3 D embossment, писмо гравирање, резба, мелничката, полирање, итн; ТопкатаНос Серија : олеснување скулптура, топкатаnosed букви, мелничката, гравирање, итн; Рамна Дното Серија : slotting, сечење, рамни букви, на крајот мелничката, резба, итн; Нашите Алатки имаат разлика бои , ние ќе ви ја испратиме стоката според берза бои.

фреза бита диаметър на острието 12 мм overlength 75 от 3 канали HRC55 твердосплавная бележка fresa вольфрамовый нож машини с ЦПУ фреза машина

BGN 27.49

Спецификација : Материјал : Карбид Тип : Крај Милиони сечење флејта : 3 флејта Сечење на главата : срамнети со земја крајот мелница Сечење на Работ Дијаметар( Д1 ) : 12mm месо тело Дијаметар( D2 ) : 12 mm Сечење Должина( L1 ) : 30мм Над Должина( L ) : 75mm HRC : 55 Бренд : HPC Апликација : CNC фреза...

Нов Продукт ! 220V 2.2 KW ER25 CNC Air Cooled Spindle Motor with flange Air Cooling motor керамични лагери точност от 0.01 мм

494.21 -24 % BGN 376.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_21 X 2.2 KW Воздух за Ладење Вретено ER25 220 V керамички топката лежиштаОсновни параметри : Големина : 180x80x92mmБрзина Начини : Преку 3фаза излез инверторот и прилагодување на инверторот фреквенцијата на промена на вретеното брзина.Ладење : Воздух за ладењеМоќ Интерфејс : Факултативен водоотпорен воздух приклучокот...

Weitol безплатна доставка 1бр 1/2*35 мм класически потопяема рутер бита волфрам карбид дървообработваща машина cnc гравиране инструмент

BGN 18.40

Предности гравирање без брус, мазна чип отстранување без држејќи нож, не е лесно да се пробие и долг животен век, може да се повтори, мелење и така натаму...

Набор на шпиндела КНК въртящия мотор с водно охлаждане 1.5 kv 110В + 1.5 kv 110в Интервер вретено + 80mm Струбцина + водна помпа + тръба 5M

BGN 630.00

110 V 1.5 KW водено ЛАДЕЊЕ ВРЕТЕНО МОТОРНИ И ПОЈАВУВАЊЕ на 110 V ИНВЕРТОРОТ +80mm МЕНГЕМЕ+ЛАДЕЊЕ ПУМПА за ВОДА СЕТВОДЕНО ЛАДЕЊЕ ER НА 11 COLLET ЧАКУсвојување На Германија Увезени ИмајќиПОМИНЕ ISO9001 И CE КВАЛИТЕТ, СЕРТИФИКАЦИЈАТехнички Параметар од 1,5 KW водено ладење Вретено мотор : Спецификации : 80*200mm(Средно тело со Дијаметар од 80*200mm)Моќност : 1.5 KWНапон : 110 VФреквенција : 0400 HZБрзина : 024000 RPMER11 collet чак вода за ладењеRunout исклучување : Помалку од 0.005 mmМаст за Подмачкување Технички Параметри за 1.5 KW Појавување со Променлива Фреквенција Инвертер Диск : Влезен напон : 110 V+ / 15%(ние, исто така, stock1.5 KW,3 KW,4 KW,5.5 KW,7.5 KW инверторот,pls контактирајте со нас ако треба)Излезен напон : 108110 V(Аналогно на Влезен напон)Текст Фреквенција : 4863 HZФрекфенција : 0400 HZТекст Фаза : Костим за 1 фаза на текст.Излез : 3 ФазаГаранција : една годинание, исто така, ги имаат следниве спецификација за Воздушно ладење electic Моторот, ние исто така имаат следниве спецификација за Вода за ладење electic МоторПакетот вклучува : 1 x 1.5 KW Вретено Мотор1 x 1.5 KW ПОЈАВУВАЊЕ на ИНВЕРТОРОТ1 x 60 W Пумпа за Вода1 x 5 M водоводните Цевки1 x 80mm Вретено МенгемеГаранција : Ние нудиме еден години гаранција...

Безплатна доставка нов 5 / Комплект за рязане твърдост: 45HRC топката вольфрамовая стомана нож фреза с ЦПУ R1/1.5/2/2.5/3

BGN 36.80

Бесплатен превозот 5 / set Сечење Цврстина : 45 HRC Топката волфрам челик CNC машина мелење Машина R1 / 1.5 / 2 / 2.5 / 3 Име : Топката волфрам челик машина Материјал : волфрам челик Највисок сечење цврстина : HRC45 Единица : 5 / set Волфрам челик машина е волфрам челик (карбид, исто така познат како волфрам легура) производство алатка...

S16Q/S20R-SVZBR11/SVZBL11 CNC Indexable Tool Bar Turning Holder SVZBR / SVZBL Use vbmt/VCMT1600404 / 110304 поставяне

BGN 4.90

Забелешка: овој производ не содржи вметнете;Вклучува Завртка shim клуч менгеме Алатка Носителот додатоциЦврстина : 4245 Материјал : ХССФабриката за директна продажба, трговија на големо предност : Нашите главни производи се : карбид нож, Нашите главни производи се : Grooving, Вртење, Мелење Алатка, карбид инсерти, рударство, & геолошки алатки, род, запечатување прстен, цртање умре и се тркалаат, карбид Прачки, карбид Плочи, карбид anvils и карбид топки, Суровини, груб, Итн...

Гореща промоция продажба!3мм х 6мм х12мм х 60мм 4 флейта HSS AL Бележка fresa фрезови инструмент

BGN 2.94

3мм×6mm×12mm×60mm 4 Флејта ХСС АЛ Крајот Мелење Мелница Машина АлаткаКарактеристики со директно месо тело, 4 флејта, ХСС и алуминиумски материјал, 0.12"" сечење дијаметар, 0.24" месо тело со дијаметар, 60 MM 2.36" вкупна должина дизајн.Тоа е точно алатка за груба miling, може да се користи за да се вежба во работа, парче за slotting.На крајот мелница машина е широко се користат за обработка на јаглероден челик, од леано железо, не обоени материјали.Доаѓа со пластични мала кутија за одржување на добро и удобно.Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail...

1Pc 1/2 Shank Pattern / Flush Trim Router Bit, 2-1 / 2 нож, горен и Долен лагер за дървообработващи режещи инструменти

17.52 -3 % BGN 17.00

ОписНа Chwjw 14135 содржат 1 / 2" дијаметар месо тело и 3 / 4" инчен кол лагери Врвот и на Дното Имајќи Рутер Малку е одлична за сите ваши големи залихи трим applicatons...

CNC Spindle Motor 800W Water Cooled Spindle 4 Bearings 65MM ER11 Spindle Motor Machine For Part Engraving

166.40 -5 % BGN 158.00

СОВЕТИ : За меѓународни испорака, таму може да има царински даноци во вашата земја, ние сме подготвени да се огласи за производи и вредност според барање, и според internaional стандардните правила, ги локалните обичаи трошоци треба да се плати од страна на купувачот.Пакетот вклучува : 1 x 0.8 KW Вретено МоторКарактеристики : Големина : 65mm Моќност : 800 W Напон : 220 V Фрекфенција : 0400 Hz Брзина : 024000rpm Вода за Ладење ER11 collet Runout исклучување : помалку од 0.005 mm Германија SKS 4pcs имајќи Маст за Подмачкување

Индексируемый твърдосплавен струг инструмент комплекти стругове инструменти, режещи инструменти режещи инструменти с дървен корпус

BGN 113.12

Indexable тешко легура Вртење Алатка струг алатка Колекции машина сечење алатки со дрвени случајСликата покажува

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.