• Новинка
безплатна доставка! 50 бр. / лот R390-170408M-PM 1025 / R390-170408M-PM 1030 видий стругове плоча с CNC Фрезоване на плоча

безплатна доставка! 50 бр. / лот R390-170408M-PM 1025 / R390-170408M-PM 1030 видий стругове плоча с CNC Фрезоване на плоча

резултат:
BGN 196.88

Брой продукти
Налично


Бесплатен превозот! 50pcs/многу R390-170408 M-ЧАСОТ 1025 / R390-170408 M-1030 ЧАСОТ cnc карбид вртење внесува мелничката инсерти
повеќе производи :

Подробности

Размери:
R390-170408M-PM 1025, R390-170408M-1030 PM
Тип:
Торцовая Мелница
степента на:
R0. 1
Диаметър на:
11
Обща Дължина:
11
Номер На Модела:
R390-170408M-PM 1025 / R390-170408M-1030 PM
Материал:
Волфрам Кобалтови Сплави
търговска марка:
саньингхе
Покритие:
ПВН

Избор на купувачи

1бр 8003 единици мини точни хващам маса с менгеме универсален алуминиев 360 градуса въртящ се фреза пейка менгеме скоба дърво

BGN 27.79

Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

Струг с CNC машина бар 95 градуса външен кръгъл нож MCLNR / L 3232P16 стругове инструменти за струговане режещи инструменти за фреза

BGN 19.33

Внимание : Спецификации и цени да се види во табелата подолу, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот...

Нов 10шт електронна печатна платка печатна платка карбид микро тренировки гравиране инструмент 0.3/0.4/0.5/0.6/0.7/0.8/0.9/1.0/1.1/1.2 мм

7.97 -50 % BGN 4.00

Опис : Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на 10pcs карбид микро вежба 0.3, 0.4, 0.5, 0.6, 0.7, 0.8, 0.9, 1.0, 1.1, 1.2 мм, Вежба има големи парчиња празнење простор, малку отпор и без проблеми во текот на парчиња празнење...

10шт 11ER AG60 VP15TF резбонарезни поставяне видий външни резбонарезни инструменти за струговане на струг с ЦПУ индексируемый режещ инструмент

48.00 -50 % BGN 24.00

​Повратни Информации & За НасПовратни информацииНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите...

2 елемента 4x11x16 мм гумени Плоттерные ролки Roland Рибка Кътър медно жило Щипка Roller Cutting Plotter Колела Press Paper Wheel

BGN 9.92

2 парчиња Гума Плотер ролки Ролан винил машина бакар core малку ролери сечење плотер тркала притиснете хартија тркало може да изберете големина на : 3x10x14mm 4x10x14mm 3x11x16mm 4 X11x16mm

CNC Spindle Motor 800W Water Cooled Spindle 4 Bearings 65MM ER11 Spindle Motor Machine For Part Engraving

166.40 -5 % BGN 158.00

СОВЕТИ : За меѓународни испорака, таму може да има царински даноци во вашата земја, ние сме подготвени да се огласи за производи и вредност според барање, и според internaional стандардните правила, ги локалните обичаи трошоци треба да се плати од страна на купувачот.Пакетот вклучува : 1 x 0.8 KW Вретено МоторКарактеристики : Големина : 65mm Моќност : 800 W Напон : 220 V Фрекфенција : 0400 Hz Брзина : 024000rpm Вода за Ладење ER11 collet Runout исклучување : помалку од 0.005 mm Германија SKS 4pcs имајќи Маст за Подмачкување

Набор на шпиндела КНК въртящия мотор с водно охлаждане 1.5 kv 110В + 1.5 kv 110в Интервер вретено + 80mm Струбцина + водна помпа + тръба 5M

BGN 630.00

110 V 1.5 KW водено ЛАДЕЊЕ ВРЕТЕНО МОТОРНИ И ПОЈАВУВАЊЕ на 110 V ИНВЕРТОРОТ +80mm МЕНГЕМЕ+ЛАДЕЊЕ ПУМПА за ВОДА СЕТВОДЕНО ЛАДЕЊЕ ER НА 11 COLLET ЧАКУсвојување На Германија Увезени ИмајќиПОМИНЕ ISO9001 И CE КВАЛИТЕТ, СЕРТИФИКАЦИЈАТехнички Параметар од 1,5 KW водено ладење Вретено мотор : Спецификации : 80*200mm(Средно тело со Дијаметар од 80*200mm)Моќност : 1.5 KWНапон : 110 VФреквенција : 0400 HZБрзина : 024000 RPMER11 collet чак вода за ладењеRunout исклучување : Помалку од 0.005 mmМаст за Подмачкување Технички Параметри за 1.5 KW Појавување со Променлива Фреквенција Инвертер Диск : Влезен напон : 110 V+ / 15%(ние, исто така, stock1.5 KW,3 KW,4 KW,5.5 KW,7.5 KW инверторот,pls контактирајте со нас ако треба)Излезен напон : 108110 V(Аналогно на Влезен напон)Текст Фреквенција : 4863 HZФрекфенција : 0400 HZТекст Фаза : Костим за 1 фаза на текст.Излез : 3 ФазаГаранција : една годинание, исто така, ги имаат следниве спецификација за Воздушно ладење electic Моторот, ние исто така имаат следниве спецификација за Вода за ладење electic МоторПакетот вклучува : 1 x 1.5 KW Вретено Мотор1 x 1.5 KW ПОЈАВУВАЊЕ на ИНВЕРТОРОТ1 x 60 W Пумпа за Вода1 x 5 M водоводните Цевки1 x 80mm Вретено МенгемеГаранција : Ние нудиме еден години гаранција...

Нов Продукт ! 220V 2.2 KW ER25 CNC Air Cooled Spindle Motor with flange Air Cooling motor керамични лагери точност от 0.01 мм

494.21 -24 % BGN 376.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_21 X 2.2 KW Воздух за Ладење Вретено ER25 220 V керамички топката лежиштаОсновни параметри : Големина : 180x80x92mmБрзина Начини : Преку 3фаза излез инверторот и прилагодување на инверторот фреквенцијата на промена на вретеното брзина.Ладење : Воздух за ладењеМоќ Интерфејс : Факултативен водоотпорен воздух приклучокот...

Weitol 1бр 1/2*34 мм добро качество на волфрам карбид класически потопяема рутер бита врати лист модели резба инструмент

BGN 16.00

Предности гравирање без брус, мазна чип отстранување без држејќи нож, не е лесно да се пробие и долг животен век, може да се повтори, мелење и така натаму...

фреза бита диаметър на острието 8 мм overlength 150 мм от 3 канали HRC55 твердосплавная бележка fresa вольфрамовый нож машини с ЦПУ машина, нож

BGN 32.53

Спецификација : Материјал : Карбид Тип : Крај Милиони сечење флејта : 3flutes Сечење на главата : срамнети со земја крајот мелница Сечење на Работ Дијаметар( Д1 ) : 8mm месо тело Дијаметар( D2 ) : 8 mm Сечење Должина( L1 ) : 50mm Над Должина( L ) : 150mm HRC : 55 Бренд : HPC работното парче материјал : алуминиум легура за облагородување 1...

Съвет PCBN Струговане поставяне VNMG160404 2T струг нож CBN нож за металообработващи машини с ЦПУ индексируемый външен струг инструмент

53.76 -48 % BGN 28.00

Бибиси арапски вметнете за груба и фина обработка / вртење / сечење / леано железо, сиво леано железо,кочница диск, ролери,висока никелchromiun,супер завршувањето на Разладени Челик, Имајќи Челик,Умре Челик Мерач Челик, Алатка Челик, Висока Челик работното парче, континуирано и го прекинасечење.Пакет : Забелешка : Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

1Pc 1/2 Shank Pattern / Flush Trim Router Bit, 2-1 / 2 нож, горен и Долен лагер за дървообработващи режещи инструменти

17.52 -3 % BGN 17.00

ОписНа Chwjw 14135 содржат 1 / 2" дијаметар месо тело и 3 / 4" инчен кол лагери Врвот и на Дното Имајќи Рутер Малку е одлична за сите ваши големи залихи трим applicatons...

Гореща промоция продажба!3мм х 6мм х12мм х 60мм 4 флейта HSS AL Бележка fresa фрезови инструмент

BGN 2.94

3мм×6mm×12mm×60mm 4 Флејта ХСС АЛ Крајот Мелење Мелница Машина АлаткаКарактеристики со директно месо тело, 4 флејта, ХСС и алуминиумски материјал, 0.12"" сечење дијаметар, 0.24" месо тело со дијаметар, 60 MM 2.36" вкупна должина дизајн.Тоа е точно алатка за груба miling, може да се користи за да се вежба во работа, парче за slotting.На крајот мелница машина е широко се користат за обработка на јаглероден челик, од леано железо, не обоени материјали.Доаѓа со пластични мала кутија за одржување на добро и удобно.Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail...

Weitol безплатна доставка 1/2*34 мм нож за дърво класически потопяема рутер бита врати лист модели резба инструмент за дървообработване

BGN 18.40

Предности гравирање без брус, мазна чип отстранување без држејќи нож, не е лесно да се пробие и долг животен век, може да се повтори, мелење и така натаму...

фреза бита диаметър на острието 12 мм overlength 75 от 3 канали HRC55 твердосплавная бележка fresa вольфрамовый нож машини с ЦПУ фреза машина

BGN 27.49

Спецификација : Материјал : Карбид Тип : Крај Милиони сечење флејта : 3 флејта Сечење на главата : срамнети со земја крајот мелница Сечење на Работ Дијаметар( Д1 ) : 12mm месо тело Дијаметар( D2 ) : 12 mm Сечење Должина( L1 ) : 30мм Над Должина( L ) : 75mm HRC : 55 Бренд : HPC Апликација : CNC фреза...

Weitol безплатна доставка 1бр 1/2*35 мм класически потопяема рутер бита волфрам карбид дървообработваща машина cnc гравиране инструмент

BGN 18.40

Предности гравирање без брус, мазна чип отстранување без држејќи нож, не е лесно да се пробие и долг животен век, може да се повтори, мелење и така натаму...

Weitol 1бр 1/2*35 мм волфрам карбид класически потопяема рутер бита дървообработване класически модел резба инструмент

BGN 18.40

Предности гравирање без брус, мазна чип отстранување без држејќи нож, не е лесно да се пробие и долг животен век, може да се повтори, мелење и така натаму...

220V 800W ER11 WATER COOLED SPINDLE MOTOR WATER COOLING & 0.8 KW VFD ИНВЕРТОР ЗА ПРОМЕНЛИВ ЧЕСТОТЕН АВТОМОБИЛ С CNC УПРАВЛЕНИЕ НА СКОРОСТТА НА ВЪРТЕНЕ НА ШПИНДЕЛА

BGN 419.34

0.8 KW ВОДЕНО ЛАДЕЊЕ ВРЕТЕНО МОТОРНИ И ПОЈАВУВАЊЕ НА ИНВЕРТОРОТЧетири лого(4*C7002) во нашата вретено мотор0.8 KW ВОДА ЗА ЛАДЕЊЕ СО ГОЛЕМА БРЗИНА, ВИСОКА ПРЕЦИЗНОСТ ВРЕТЕНО МОТОР НУМЕРИЧКИ ГРАВИРАЊЕ / ДРОБЕЊЕ / МЕЛЕЊЕВОДЕНО ЛАДЕЊЕ ER НА 11 COLLET ЧАКУсвојување На Германија Увезени ИмајќиПОМИНЕ ISO9001 И CE КВАЛИТЕТ, СЕРТИФИКАЦИЈАТехнички Параметар на 0.8 KW водено ладење Вретено мотор: Спец : 65*200mm(Средно тело со Дијаметар од 65*200mm)Моќ : 0.8 KWНапон : 220 VФреквенција : 0400 HZБрзина : 024000 RPMER11 collet чак вода за ладењеRunout исклучување : Помалку од 0.005 mmМаст за Подмачкување Технички Параметри за 1.5 KW Појавување со Променлива Фреквенција Инвертер Диск: Влезен напон : 220 V+ / 15%(ние, исто така, stock1.5 KW,3 KW,4 KW,5.5 KW,7.5 KW инверторот,pls контактирајте со нас ако треба)Излезен напон : 208240 V(Аналогно на Влезен напон)Текст Фреквенција : 4863 HZФрекфенција : 0400 HZТекст Фаза : Костим за 1 фаза на текст.Излез : 3 ФазаГаранција : еден години ние, исто така, ги имаат следниве спецификација за Воздушно ладење electic Моторот, ние исто така имаат следниве спецификација за Вода за ладење electic Моторни Гаранција : Ние нудиме еден години гаранција...

S32t-MTFNR16 на струг с ЦПУ вътрешно дупка струг инструмент прът S32T-MTFNL16 струг инструмент държач за tnmg160408 / tnmg160404 поставяне

BGN 19.84

Забелешка: овој производ не содржи вметнете;Вклучува Завртка shim клуч менгеме Алатка Носителот додатоциЦврстина : 4245 Материјал : ХССФабриката за директна продажба, трговија на големо предност : Нашите главни производи се : карбид нож, Нашите главни производи се : Grooving, Вртење, Мелење Алатка, карбид инсерти, рударство, & геолошки алатки, род, запечатување прстен, цртање умре и се тркалаат, карбид Прачки, карбид Плочи, карбид anvils и карбид топки, Суровини, груб, Итн...

Нова 2-Каннелюрная корона: 5 мм вольфрамовая стомана нож карбидные топка края мелници фрезови машини с ЦПУ най-високият капацитет на рязане твърдост: 60HRC R2.5*6*10*50мм

BGN 13.33

Мин нарачката е 1 PC.Нова 2 Flute Глава : 5mm Волфрам челик машина Карбид Топката Крајот ЦПУ Мелници мелничката Највисок сечење цврстина : 60 HRC R2.561050mmВолфрам челик машина е волфрам челик (карбид, исто така познат како волфрам легура) производство алатка...

Безплатна доставка нов 5 / Комплект за рязане твърдост: 45HRC топката вольфрамовая стомана нож фреза с ЦПУ R1/1.5/2/2.5/3

BGN 36.80

Бесплатен превозот 5 / set Сечење Цврстина : 45 HRC Топката волфрам челик CNC машина мелење Машина R1 / 1.5 / 2 / 2.5 / 3 Име : Топката волфрам челик машина Материјал : волфрам челик Највисок сечење цврстина : HRC45 Единица : 5 / set Волфрам челик машина е волфрам челик (карбид, исто така познат како волфрам легура) производство алатка...

JLI 12 бр. / компл. fresa комплект 1/4 6.35 мм дървен джолан с волфрамов карбид ротационен инструмент дървообработване професионални инструменти

52.78 -26 % BGN 39.00

Карактеристики : се Спротивстави на torsion и силна 100% квалитет и Сосема нови Сите термички обработени сечилото, со висок concentricity Високоодделение карбид со остар нож за сечење, мазна ротација, оперативни светлинаПлаќање • Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.