• Новинка
10шт 11ER AG60 VP15TF резбонарезни поставяне видий външни резбонарезни инструменти за струговане на струг с ЦПУ индексируемый режещ инструмент

10шт 11ER AG60 VP15TF резбонарезни поставяне видий външни резбонарезни инструменти за струговане на струг с ЦПУ индексируемый режещ инструмент

резултат:
BGN 48.00
BGN 24.00 -50 %

Брой продукти
НаличноПовратни Информации & За Нас
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме љубезно
имаат позитивни повратни информации или да му даде пет-ѕвезда ако сте задоволни со нашите производи и било која од вашите коментари
и сугестии ќе бидат високо ценети.Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било какви проблеми ние
се секогаш подготвен да одговори и поддршка. Ви благодариме!
За нас
Ние сме сигурен онлајн retailsaler каде можете да купите производи со висок квалитет, прифатлива цена и да
професионална услуга.

Подробности

Използването на:
Резьбонарезной Инструмент
Твърдост:
92
Материал:
Волфрам Карбид
търговска марка:
ДАСАН
Номер На Модела:
11ER AG60 VP15TF
Покритие:
NO

Избор на купувачи

Р44-10*4*торцевая перките на носа топчета сплющенная 80mm

120.00 -8 % BGN 110.00

P4410*4*80mm Заострените Топката Носот Крајот Воденичен Камен Резба Гравирање Алатки, Emery Дијамант Алатки CNC Гравирање Машина Битови на МермерОпис : Технологија : Професионални Топење & Спојување; Материјал Тип : Дијамант; Глава : Заострените Топката Носот Малку; месо тело со Дијаметар : 10мм ; АлаткаСовет / најсовремена Дијаметар : 4mm ; Сечење Должина : 80mm ; вкупна Должина : 150mm ; Работни Материјали : Камен материјали, како што се камен, мермер, гранит, керамички плочки, песочник, bluestone, надгробниот камен, gravestone, тули, кварц, итн; Погоден за : 3 D Серија со диплома : 3 D embossment, писмо гравирање, резба, мелничката, полирање, итн; ТопкатаНос Серија : олеснување скулптура, топкатаnosed букви, мелничката, гравирање, итн; Рамна Дното Серија : slotting, сечење, рамни букви, на крајот мелничката, резба, итн; Нашите Алатки имаат разлика бои , ние ќе ви ја испратиме стоката според берза бои.

1Pc 1/2 Shank Pattern / Flush Trim Router Bit, 2-1 / 2 нож, горен и Долен лагер за дървообработващи режещи инструменти

17.52 -3 % BGN 17.00

ОписНа Chwjw 14135 содржат 1 / 2" дијаметар месо тело и 3 / 4" инчен кол лагери Врвот и на Дното Имајќи Рутер Малку е одлична за сите ваши големи залихи трим applicatons...

3F-16R3*16*45*100,кръг носа нож с диаметър 16 мм ъгъл R3

BGN 84.64

1 Карактеристики : Двојно и остар раб.2 Соодветни Материјали : Обложување : НАНОПогоден за : 2 FLUTE, сечење ритам е даден приоритет 4 работ на страна, мелење и се соочуваат со мелење е даден приоритет...

10шт твердосплавная Резьбонарезная поставяне 16NR 3.0 RD DM20 през цялата DIN индексируемый нож за струг с ЦПУ вътрешен резьбонарезной инструмент

BGN 46.40

Забелешка : овој производ има две бои(црна или жолта) поради разликата на материјалот за обложување.Ве молиме оставете порака која боја сакате, кога ќе цел, ако не и ние ќе го испрати по случаен избор...

JLI 12 бр. / компл. fresa комплект 1/4 6.35 мм дървен джолан с волфрамов карбид ротационен инструмент дървообработване професионални инструменти

52.78 -26 % BGN 39.00

Карактеристики : се Спротивстави на torsion и силна 100% квалитет и Сосема нови Сите термички обработени сечилото, со висок concentricity Високоодделение карбид со остар нож за сечење, мазна ротација, оперативни светлинаПлаќање • Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето...

Високо качество на CHC-200E капацитивен регулатор за височината на Факел на заявление за металообработващи машини за рязане на пламъка с ЦПУ гаранция една година

BGN 640.00

CHC200 E Капацитивни Факел Висина Контролер Апликација за CNC Пламен Машина за СечењеПревозот list (Листа на Факелот Висина Контролер За Пламен Машина за Сечење ) 1pc THC контрола модул 2 парчиња Приклучок конектор 1pc HF cabl 1pc тела 1pc изолација дел 1pc еластична конектор 1pc Сензор прстенОсновни спецификацииНапојување : AC24 V + / 10%, 50 Hz / 60 Hz; DC мотор се користи за lifter : DC24 V; Излезна струја : 1А4Аmax : 100 W Работа температура : THC10~60 степени; HF кабел : 10~ 200 степени; Сензор делови : 10~350 степени, Точност : + / 0.1 mm (прашања со lifter дизајн); Авто висина опсег : од сечење на материјалот на површината 1mm20mm HFкабел : 200mm~1300мм Производ големина како слика L*W*H : 176mm * 105mm * 50mmКомпонентиУпотреба на инсталацијатаПочитувани costomers : Ви благодариме за избере нашата продавница.Ве молиме оставете ни ја вашата email во порака кога ќе го поставите цел,ние ќе испрати овој прирачник , параметри.или некои итни ситуации, ние ќе ве контактираме одеднаш.Ви благодариме!1.Fasttobuy фокусирани на движење контрола на индустријата за 6 години,со неколку стручни2.Со сопствена независна бренд TOAUTO,FASTTOBUY и сопствени Истражувања и Развој на способност.3.Обезбеди ОЕМ & ODM услуги.4.Со повеќе од 10 години искуство во странство бизнис и имате група на индустриски инженери.Начин На ПлаќањеГенерално,ние го прифаќаме следниов начин на плаќање : T / T, Paypal, Western Union, Кредитна Картичка, Alipay и ЈЕНИ банка ;100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучувајќи : Fullname, Адреса, Пост код, Телефонски Број, епошта, стоките ќе бидат испратени на адресата која ја остави во ред,Логистички прашањаНие ќе ја испрати на предмети во рок од 2~5 дена (работни дена,не празник сезони) по исплата потврди од страна на платформа.Со цел да се осигура дека секој клиент добива право на производот,имаме квалитет на проверка пред испорака.Работно време : EST 9 : 00 часот 6 : 00pmЗа било какви прашања, ве Молиме падна слободно да контакт.

220V 800W ER11 WATER COOLED SPINDLE MOTOR WATER COOLING & 0.8 KW VFD ИНВЕРТОР ЗА ПРОМЕНЛИВ ЧЕСТОТЕН АВТОМОБИЛ С CNC УПРАВЛЕНИЕ НА СКОРОСТТА НА ВЪРТЕНЕ НА ШПИНДЕЛА

BGN 419.34

0.8 KW ВОДЕНО ЛАДЕЊЕ ВРЕТЕНО МОТОРНИ И ПОЈАВУВАЊЕ НА ИНВЕРТОРОТЧетири лого(4*C7002) во нашата вретено мотор0.8 KW ВОДА ЗА ЛАДЕЊЕ СО ГОЛЕМА БРЗИНА, ВИСОКА ПРЕЦИЗНОСТ ВРЕТЕНО МОТОР НУМЕРИЧКИ ГРАВИРАЊЕ / ДРОБЕЊЕ / МЕЛЕЊЕВОДЕНО ЛАДЕЊЕ ER НА 11 COLLET ЧАКУсвојување На Германија Увезени ИмајќиПОМИНЕ ISO9001 И CE КВАЛИТЕТ, СЕРТИФИКАЦИЈАТехнички Параметар на 0.8 KW водено ладење Вретено мотор: Спец : 65*200mm(Средно тело со Дијаметар од 65*200mm)Моќ : 0.8 KWНапон : 220 VФреквенција : 0400 HZБрзина : 024000 RPMER11 collet чак вода за ладењеRunout исклучување : Помалку од 0.005 mmМаст за Подмачкување Технички Параметри за 1.5 KW Појавување со Променлива Фреквенција Инвертер Диск: Влезен напон : 220 V+ / 15%(ние, исто така, stock1.5 KW,3 KW,4 KW,5.5 KW,7.5 KW инверторот,pls контактирајте со нас ако треба)Излезен напон : 208240 V(Аналогно на Влезен напон)Текст Фреквенција : 4863 HZФрекфенција : 0400 HZТекст Фаза : Костим за 1 фаза на текст.Излез : 3 ФазаГаранција : еден години ние, исто така, ги имаат следниве спецификација за Воздушно ладење electic Моторот, ние исто така имаат следниве спецификација за Вода за ладење electic Моторни Гаранција : Ние нудиме еден години гаранција...

Автоматична машина за слънчево изгаряне печат на екрана 900*1200 вакуум UV машина слънчево изгаряне печат на екрана 110 / 220V

1028.80 -5 % BGN 977.00

Автоматско печатење на екран изгореници машина 900*1200 Вакуум УВ екранотпечатење изгореници машина 110 / 220 VСликата покажува : Опис : Максимална сушење област : 750*1050Voltgae : 110 / 220 VЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Индексируемый твърдосплавен струг инструмент комплекти стругове инструменти, режещи инструменти режещи инструменти с дървен корпус

BGN 113.12

Indexable тешко легура Вртење Алатка струг алатка Колекции машина сечење алатки со дрвени случајСликата покажува

Струг с CNC машина бар 95 градуса външен кръгъл нож MCLNR / L 3232P12 стругове инструменти за струговане режещи инструменти за фреза

BGN 19.33

Внимание : Спецификации и цени да се види во табелата подолу, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот...

Weitol безплатна доставка 1бр 1/2*35 мм класически потопяема рутер бита волфрам карбид дървообработваща машина cnc гравиране инструмент

BGN 18.40

Предности гравирање без брус, мазна чип отстранување без држејќи нож, не е лесно да се пробие и долг животен век, може да се повтори, мелење и така натаму...

Нов 10шт електронна печатна платка печатна платка карбид микро тренировки гравиране инструмент 0.3/0.4/0.5/0.6/0.7/0.8/0.9/1.0/1.1/1.2 мм

7.97 -50 % BGN 4.00

Опис : Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на 10pcs карбид микро вежба 0.3, 0.4, 0.5, 0.6, 0.7, 0.8, 0.9, 1.0, 1.1, 1.2 мм, Вежба има големи парчиња празнење простор, малку отпор и без проблеми во текот на парчиња празнење...

Безплатна доставка нов 5 / Комплект за рязане твърдост: 45HRC топката вольфрамовая стомана нож фреза с ЦПУ R1/1.5/2/2.5/3

BGN 36.80

Бесплатен превозот 5 / set Сечење Цврстина : 45 HRC Топката волфрам челик CNC машина мелење Машина R1 / 1.5 / 2 / 2.5 / 3 Име : Топката волфрам челик машина Материјал : волфрам челик Највисок сечење цврстина : HRC45 Единица : 5 / set Волфрам челик машина е волфрам челик (карбид, исто така познат како волфрам легура) производство алатка...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.