• Новинка
4,3-инчов нов панел сензорен екран MT8051iP HMI с Ethernet може да замени MT6050IP MT6051IP

4,3-инчов нов панел сензорен екран MT8051iP HMI с Ethernet може да замени MT6050IP MT6051IP

резултат:
BGN 216.00

Брой продукти
Налично

4.3 инчен Нови MT8051i P HMI екран на допир Панел, со Ethernet може да го замени MT6050 IP MT6051 IP
ПРАТКАТА 1.Предмети се испраќаат само по уплата. 2. DHL ПРОЗОРЦИ Fedex или ЕМС е достапна за превозот. 3.Бесплатен превозот надомест за Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail за посебен предмет.кога ќе го одбра превозот метод, ве молиме да ги прашате нашите продавачот за да го промените вкупно задолжен за специјални производи. 4.Време на испорака : DHL,UPS-от,Fedex,EMS изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-35 дена зависи од земјата доставени до. Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи. 5. Било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. 6.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 7.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. 8.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор Гаранција за обезбедување на Квалитетот е предвидено.Ако се чувствуваат разочарани со објектот,кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.Предмети мора да се врати во оригиналната состојба за наплата/размена.Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте,ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.Ние картичка за секој купувач и ќе направи нашите напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет. ПРАШАЊА и одговори за Сите производи се качил преку строга тест пред пратката.Сите фотографии се прикажани се 100% вистински и за повикување само.Ве молиме овозможи можно мала разлика поради технички напредок и варијанса.Вашата цел е призната како што се со целосно познавање на производот спецификации и соодветните политики.Нашата служба за корисници е подготвен t ви помогнат во секое време.Со цел да се создаде пријатен шопинг искуство за вас,ние сме посветени на обезбедување на врвен квалитет и одлична услуга во секое време. Повратни информации на Клиентите се задоволни е многу важно за нас,Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме да ја напуштат повратни информации.Ако не е,ве молиме контактирајте со нас прво.Ние да работат заедно за да го решат секој спор

Подробности

Номер На Модела:
MT8051iP

Избор на купувачи

3.175*32 мм(ЦИР * CEL) карбид две каннелюры спирала бита, CNC машина нож, дървообработващи фрезерно-гравиране машина

BGN 27.18

10pcs 3.175 мм*32 mm Двојно Flute Малку за CNC Рутери Ставка Опис : За CNC Рутер Дијаметар(SHK) : 3.175 мм Дијаметар на Сечење на Работ (ЦИР) : 3.175 mm Сечење Должина (CEL) : 32милиметри Цена за 10pcs 3.175 мм*32 mm Двојно Flute cnc рутер Малку Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат на истиот ден по добивањето на уплатата...

hotsail 5шт размер асортимент от R1*4*5*50 топка на носа HRC55 волфрам видий края мелници машина CNC

BGN 22.80

Спецификација : Материјал : Карбид Тип : Крај Милиони сечење флејта : 2 флејта Сечење на главата : топката носот Слој : TIALN слој Сечење на Работ Дијаметар( Д1 ) : 2 MM месо тело Дијаметар( D2 ) : 4mm Сечење Должина( L1 ) : 5mm Над Должина( L ) : 50mm HRC : 55 Бренд : HPC работното парче материјал : алуминиум легура за облагородување 1...

Mzg SRGPR2020K08 видий плоча с ЦПУ 20 мм, 25 мм, Струговане изпращане на струг машина бар външен Скучни инструмент затворен стоманен Държач на инструмента

32.00 -19 % BGN 26.00

MZG SRGPR2020 K08 CNC Карбид Внесува 20mm 25мм Вртење Арбор Струг Машина Лентата за Надворешни Здодевни Алатка Стегната Челик Toolholder 1.MZG Вртење Алатки Објект Спецификите MZG Вртење Алатки Спецификација Параметар2.MZG Вртење Алатка Производ Фото3.MZG Вртење Алатка Пакување Информации Вртење Алатка Пакување Информации4.MZG Вртење Алатка ПараметарMZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin...

HRC55 R0. 5*D4*20.5*50L*2F Волфрам твердосплавное покритие заострени топка края мелници заострени и конусни края мелници

10.45 -14 % BGN 9.00

Заострените Топката Носот Крајот Мелница / Конус Секачи : Модел : R0.5*D4*20.5*50 L*2 F; составена од : увезени карбид волфрам челик од Германија; Флејта : 2 Флејта; Работел материјал HRC : 0~55 Степен Радиус(R) : 0.5 mm; Слој : Tialn; месо тело со Дијаметар : 4mm; Сечење Должина (L1) : 20.5 mm; вкупна Должина (L) : 50mm;Инчен Единици : Погоден За : Сечење, крајот мелничката, slotting на : Нерѓосувачки челик, леано железо, бакар, алуминиум, јаглероден челик, умре челик, итн; Тешко дрво, иверица, и др.;Карактеристики : Употреба врвен квалитет увезени карбид волфрам челик од Германија; Одлични чип отстранување ефект! Голема површина, одлична работа! Долг животен век;

MZG CNC 12 mm 16 mm SSBCR1212H09 Струговане изпращане на струг машина бар Scmt видий вмъкване на външен Скучни инструмент затворен стоманен Държач на инструмента

24.00 -21 % BGN 19.00

MZG CNC 12mm 16mm SSBCR1212 H09 Вртење Арбор Струг Машина Бар SCMT Карбид Внесува Надворешен Здодевни Алатка Стегната Челик Toolholder 1.MZG Вртење Алатки Објект Спецификите MZG Вртење Алатки Спецификација Параметар2.MZG Вртење Алатка Производ Фото3.MZG Вртење Алатка Пакување Информации Вртење Алатка Пакување Информации4.MZG Вртење Алатка ПараметарMZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin...

HUHAO 5 бр./лот джолан 6 мм плоско дъно гравиране бита 45-50 мм удължен фреза с ЦПУ инструменти V карбид резба нож

17.71 -38 % BGN 11.00

​Опис на производотСпецификација : Месо тело со дијаметар : 6mmСечење на работ дијаметар : 0.11.0 mmВкупна должина : 4555ммОблик : ПирамидаБренд Име : HUHAOМатеријал : Волфрам челикКарактеристики : Овој сет на Пирамида карбид гравирање битови е совршена замена за вашиот CNC машини, направи да уживате прецизна, лесна за сечење искуство.Направени од Волфрам челик со висок градежни алаткиМоќ алатка за 2 D скулптура, 3 D скулптуриПримена : гравирање и сечење на парична казна, поголемиот дел од пластика, Акрил, ПВЦ, Најлон, Смола, Дрво, Иверица, Тврдо, Влакна од стакло, мермер, итнБезбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени2...

Струг обработващи инструменти струг машина 10 бр./компл. CCMT060204 видий вмъкване на струг CNC машина нож за обработка на токарной

BGN 38.85

Струг Обработка Алатки Пресвртна Машина 10pcs / Set CCMT060204 Карбид Внесува Струг Машина CNC Ножот За ВртењеБрој на модел : CCMT060204Материјал : тешко легураПримена : Општи челик, од легиран челик, нерѓосувачки челик, алуминиум,леано железо.Карактеристики : 1.За обработка нерѓосувачки челик2.Одлична отпорност на абење и кршење на отпорот3.На работ на ножот со голем гребло агол се комбинираат со високи остри сечењеПЛАЌАЊЕ ПРАТКАТА ВРАЌАЊЕ / ПОВРАТ WARANTY

АВТОМОБИЛ С ПРОМЕНЛИВА ЧЕСТОТА НА ИНВЕРТОРА 1.5 KW VFD & MOTOR ШПИНДЕЛА CNC 1.5 KW ER11 С ВЪЗДУШНО ОХЛАЖДАНЕ, 4, НОСЕЩИ ВЪТРЕ

BGN 419.26

1.5 KW VFD ПРОМЕНЛИВА ФРЕКВЕНЦИЈА ИНВЕРТЕР ДИСК &1.5 KW ER11 CNC ВОЗДУШНО ЛАДЕЊЕ ВРЕТЕНО МОТОРНИ 4 ЛАГЕРИ ВО4pcs Лого(4*C7002)1.5 KW ВОЗДУШНО ЛАДЕЊЕ СО ГОЛЕМА БРЗИНА, ВИСОКА ПРЕЦИЗНОСТ ВРЕТЕНО МОТОР НУМЕРИЧКИ ГРАВИРАЊЕ / ДРОБЕЊЕ / МЕЛЕЊЕВОЗДУШНО ЛАДЕЊЕ ER11 COLLET ЧАКУсвојување На Јапонски Увезени ИмајќиПОМИНЕ ISO9001 И CE КВАЛИТЕТ, СЕРТИФИКАЦИЈАТехнички Параметар од 1,5 KW Воздушно ладење Вретено мотор : 1) Спец : 65*200 mm (Дијаметар : 65mm x Должина : 200mm)2) Моќност : 1.5 KW3) Напон : 220 V4) Фреквенција : 400 Hz5) Брзина : 024000 R / мин6) ВОЗДУШНО Ладење7) Er11 collet чак8) Runout исклучување : помалку од 0.005 mm9) Маст За ПодмачкувањеТехнички Paramer за 1.5 kw Променлива Фреквенција инвертер Диск : 1) Inpute Напон : 220 V±15%(Ние, исто така, акции 380 V, ве молиме контактирајте со нас за објектот акции) 2) Излезниот Напон: 208240 VAC (аналогно на Влезен Напон) 3) Inpute Фреквенција : 4863 Hz 4) Outpute Фреквенција : 0400 Hz 5) Inpute Фаза : 1 фаза 6) Outpute Фаза : 3 фаза 7) Гаранција : 1 годинание, исто така, ги имаат следниве спецификација за Воздушно ладење electic Мотор.ние, исто така, ги имаат следниве спецификација за Вода за ладење electic Мотор.Гаранција : Ние нудиме еден години гаранција...

Нов 4Flute die 16mm сверхтвердые ножове кобалт цементированный карбид Бележка fresa M42-Co8 CNC инструмент fresa 4F16*16*40*95

BGN 31.47

Мин нарачката е 1 PCS.Нови 4 Flute умре 16mm Superhard секачи Кобалт зацементира карбид Крајот мелница M42Co8 CNC алатка мелење машина 4 F16164095алатки Карактеристики : Примена на : нерѓосувачки челик, алатка челик, јаглероден челик, од легиран челик, од леано железо, алатка челик, итн...

Нови 4 флейта 4F8*8*38*85 мм M2AI диаметър 8 мм Бележка машина фреза фреза CNC пробивна инструмент супер-твърди быстрорежущая стомана

BGN 6.03

Мин нарачката е 1 PCS.Нови 4 Флејта 4 F883885mm M2 AI Кол 8мм Крајот Мелница Рутер Малку Мелење Машина Машина за CNC Вежба Алатка СуперТешко High Speed Челик Карактеристики : изглед на едноставни, јасни, уникатна, иновативна, структурирана; геометриска точност од стандардните производи 40% зголемување се препорачува за roughing, полузавршна обработка, погоден за фино мелење; пред подобрување по агол заврши, толку остар раб , чип светлина...

1pc HRC55 R0. 5*D6 * 20*50L*2F Волфрам твърди карбид обхваща squished края мелници носа топчета палец и конусни края мелници

13.30 -17 % BGN 11.00

Заострените Топката Носот Крајот Мелница / Конус Секачи : Модел : R0.5*D6*20*50 L*2 F; составена од : увезени карбид волфрам челик од Германија; Флејта : 2 Флејта; Работел материјал HRC : 0~55 Степен Радиус(R) : 0.5 mm; Слој : Tialn; месо тело со Дијаметар : 6mm; Сечење Должина (L1) : 20mm; вкупна Должина (L) : 50mm; Агол B =За 7.13°Погоден За : Сечење, крајот мелничката, slotting на : Нерѓосувачки челик, леано железо, бакар, алуминиум, јаглероден челик, умре челик, итн; Тешко дрво, иверица, и др.;Карактеристики : Употреба врвен квалитет увезени карбид волфрам челик од Германија; Одлични чип отстранување ефект! Голема површина, одлична работа! Долг животен век;

DCMT11T304-FG JT70 DCMT11T304-MT JT70 безплатна доставка високо качество sanyinghe 10 бр. / лот CNC видий стругове вложки за керамика

BGN 45.74

Слободен испорака на високо квалитетни sanyinghe 10pcs / многу DCMT11 T304FG JT70 DCMT11 T304МТ JT70 cnc карбид вртење инсерти за керамичкиЗа челик : DCMT11 T304ТМ M252 DCMT11 T304PZ M225За челик : DCMT11 T304HM M252 DCMT11 T304HM R201За керамички : DCMT11 T304FG JT70 DCMT11 T304МТ JT70За не ' рѓосувачки челик : DCMT11 T304ЕМ PS205За леано железо : DCMT11 T304HM U115За алуминиум : DCMT11 T304AK K30 DCMT11 T302AK K30

10mmx25mm HRC55 черновые края мелници 4 флейта смилане фрези, CNC груб края мелници инструменти видий за фрезоване на бита фрезоване бита

BGN 28.14

Спецификација : Сечење Дијаметар : 10 mm Flute должина : 25mm Месо тело со Дијаметар : 10мм Вкупно : 75mm 4 Флејта HRC 55 Хеликс 35 степенTi AIN обложени Волфрам Карбид Материјал Апликација за Челик,Алуминиум,Легура,МЕДИЈАПАН,Иверица и сл. Пакет : Тешко пластична кутијаИспорака Метод : Кина Пост Воздух Mail нормално треба за 1560 работни дена.Различни земји ,превозот времето е различно ,ве молиме да се разбере ЕМС или DHL, нормално потреби за 712 работни дена.Тоа исто така зависи од земјата во која се наоѓате...

1бр ER32 ER collet чък притежателя MT3 M12 Морз конус удължител прът за струг с CNC фрезови инструмент

BGN 46.88

HW0000629Спецификација : Бренд новиМесо тело Тип : MT3Collet Тип : ER32Drawbar Тема : М12 / 1 / 213MT3 месо тело Држи сите ER32 collets.Висок Степен на DN65 Јаглероден Челик Материјал, Прецизност GroudПакет се вклучени : 1x ER32 MT3 М12 Чак НосителотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Нови 4 флейта 4F14*12*53*110 мм M2AI диаметър 14 мм Бележка машина фреза фреза CNC пробивна инструмент супер-твърди быстрорежущая стомана

BGN 12.37

Мин нарачката е 1 PCS.Нови 4 Flutes 4 F141253110mm M2 AI Кол 14mm Крајот Мелница Рутер Малку Мелење Машина Машина за CNC Вежба Алатка СуперТешко High Speed Челик Карактеристики : изглед на едноставни, јасни, уникатна, иновативна, структурирана; геометриска точност од стандардните производи 40% зголемување се препорачува за roughing, полузавршна обработка, погоден за фино мелење; пред подобрување по агол заврши, толку остар раб , чип светлина...

2 бр две каннелюры директен V малко Мед нож 20 градуса 0,5 мм съвет е 100 мм, резба инструмент дълбоко CNC Бележка fresa

49.60 -25 % BGN 37.00

2 Pcs Two Флејта Директно V Малку, Гравирање Тврдо, 20 степен, 0.5 mm Совет, 100mm Должина, Длабока Машина Miliing CNC Алатка За Redwood By со помош на Два / Двојно Flute Директно Рутер V малку, сечење на подолу материјал станува лесна работа за вас.сите состав материјали : иверица, тврдо и redwoodПВЦ, пластика одборАкрилик, двојна боја, плоча, ABS, месинг, алуминиум и др.Спецификација : Сечење V малку Агол ЦЕД : 20 степенСечење Совет : 0.5 mmМесо тело со ДијаметарSD : 6mmВо текот ДолжинаOVL : 100mmПакет големина : 2Код месо тело Агол Совет Целокупната Должина 2 ZJ6150570 6 15 0.5 ММ 70 MM 2 ZJ6200560 6 20 0.5 ММ 60 MM 2 ZJ6200570 6 20 0.5 ММ 70 MM 2 ZJ6200580 6 20 0.5 ММ 80 MM 2 ZJ62005100 6 20 0.5 ММ 100 MM 2 ZJ6300560 6 30 0.5 ММ 60 MM 2 ZJ6300570 6 30 0.5 ММ 70 MM 2 ZJ6300580 6 30 0.5 ММ 80 MM 2 ZJ63005100 6 30 0.5 ММ 100 MM Превозот : W e брод worldwidewith стандард воздух mail.Сите обичаи и надоместоци се купувачите responsability.За ЕМС превозот ве молиме контактирајте ме.Политика на враќање и Повратни информации : Ако не се задоволни со мојот предмети,Ве молам кажете ми,и јас ќе се обидам моето најдобро да го реши секој проблем.Врати се прифати од 14 дена по recived.Ако сте задоволни со мојата предмети,ве молам дозволете ми да знамсо оставање POSSITIVE ПОВРАТНИ информации и 5 НСД raiting.Ве молиме да ја посетите мојата продавницата за повеќе големи зделки!!!Вашето задоволство е мојот прв приоритет.Ако имате било какви прашања , само контакт и побара од мене.Ви благодариме за гледање! : )

MGEHL1616-3, Външни фабрика контакти струг инструмент, пяна, расточный галя, ЦПУ струг, рязане, фабрична контакт

BGN 11.73

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со нас, ние ќе ја испрати Вистинската алатка носителотЗабелешка : Оваа алатка во процесот на продажба, не вклучувајќикарбид инсерти,сликата е да се покаже1...

10 бр./опаковане. оригинален ZCC. CT DCGT0702005R-USF YBG202 цементированный карбид Струговане инструмент за поставяне на част от режещите инструменти с ЦПУ

BGN 96.99

10pcs / Пакет Оригинални ZCC.КТ DCGT0702005 RUSF YBG202 Зацементира Карбид Вртење Вметнете алатка дел на CNC машина алатки

1pc Съвет R0. 5 Dia 1/4 видий заострени топка края мелници и заострени fresa HRC55 с Tialn покритие

30.64 -15 % BGN 26.00

Заострените Топката Носот Крајот Мелница / Конус Секачи : Модел : TPR0.5*11 / 4"*1 / 4"*3"2 F; составена од : увезени волфрам карбид ; Флејта : 2 Флејта; Работел материјал HRC : 0~55 Степен Радиус(R) : 0.5 mm; Слој : Tialn; месо тело со Дијаметар : 1 / 4" (6.35 mm); Сечење Должина (L1) : 11 / 4" (31.75 mm) ; Вкупната Должина (L) : 3" (76.2 mm); Агол B =Околу 5°Погоден За : Сечење, крајот мелничката, slotting на : Нерѓосувачки челик, леано железо, бакар, алуминиум, јаглероден челик, умре челик, итн; Тешко дрво, иверица, и др.;Карактеристики : Употреба врвен квалитет увезени карбид волфрам челик од Германија; Одлични чип отстранување ефект! Голема површина, одлична работа! Долг животен век;

4 Axis CNC Controller комплекти Offline Stand Alone Replace Mach3 USB CNC Router гравиране Пробивна машина за мелене

BGN 792.00

Имате користено нашите прекрасни мали CNC контролер?Дали мислите дека цената на оние големи контролер е премногу висока за едноставни CNC retrofit?Дали сакате да ги намали вашите трошоци?Што Можеме Да Направиме~Ние се изврши на најдобар и најниска цена!Ние може да се користи во различни индустриски животната средина!Ние не треба компјутер да работи! Чиста Самостојна Контролер!Овој производ обезбедува PDF упатство, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го испратам до вашата епошта.Вклучувајќи 1 CW40 4 оска CNC Контролер+ 4 TC8642 Драјвери+4 57 BYGH76(1.8 Н...

1pc 6 mm D6 * 15*D6*50 HRC55 4 флейта твърди карбид черновые края на фреза фреза с ЦПУ малко фрезоване на инструменти нож fresa

11.63 -14 % BGN 10.00

1 PC висок квалитет солидна карбид Roughing крајот мелници за CNC мелење секачиD615D6504 FHRC55Сечење Дијаметар : 6 mmМесо тело со Дијаметар : 6mmFlute должина : 15mmФлејта : 4 флејтаВкупна должина : 50mm Сите други Roughing endmills : Објектот големина Flute Цврстина Сечење Diamter(MM) месо тело Дијаметар(MM) Flute должина(MM) вкупна должина(MM) D4x11x50 L 4 HRC45 4.0 4 11.0 50 D6x15x50 L 4 HRC45 6.0 6 15.0 50 D6x25x75 L 4 HRC45 6.0 6 25.0 75 D8x20x60 L 4 HRC45 8.0 8 20.0 60 D8x25x75 L 4 HRC45 8.0 8 25.0 75 D8x40x100 L 4 HRC45 8.0 8 40.0 100 D10x25x75 L 4 HRC45 10.0 10 25.0 75 D10x45x100 L 4 HRC45 10.0 10 45.0 100 D12x30x75 L 4 HRC45 12.0 12 30.0 75 D4x11x50 L 4 HRC55 4.0 4 11.0 50 D6x15x50 L 4 HRC55 6.0 6 15.0 50 D6x25x75 L 4 HRC55 6.0 6 25.0 75 D8x20x60 L 4 HRC55 8.0 8 20.0 60 D8x25x75 L 4 HRC55 8.0 8 25.0 75 D8x40x100 L 4 HRC55 8.0 8 40.0 100 D10x25x75 L 4 HRC55 10.0 10 25.0 75 D10x45x100 L 4 HRC55 10.0 10 45.0 100 D12x30x75 L 4 HRC55 12.0 12 30.0 75 D4x11x50 L 4 HRC60 4.0 4 11.0 50 D6x15x50 L 4 HRC60 6.0 6 15.0 50 D6x25x75 L 4 HRC60 6.0 6 25.0 75 D8x20x60 L 4 HRC60 8.0 8 20.0 60 D8x25x75 L 4 HRC60 8.0 8 25.0 75 D10x25x75 L 4 HRC60 10.0 10 25.0 75 D12x30x75 L 4 HRC60 12.0 12 30.0 75 D4x11x50 L 3 HRC45 4.0 4 11.0 50 D6x15x50 L 3 HRC45 6.0 6 15.0 50 D6x25x75 L 3 HRC45 6.0 6 25.0 75 D8x20x60 L 3 HRC45 8.0 8 20.0 60 D8x25x75 L 3 HRC45 8.0 8 25.0 75 D8x40x100 L 3 HRC45 8.0 8 40.0 100 D10x25x75 L 3 HRC45 10.0 10 25.0 75 D10x45x100 L 3 HRC45 10.0 10 45.0 100 D12x30x75 L 3 HRC45 12.0 12 30.0 75 D4x11x50 L 3 HRC55 4.0 4 11.0 50 D6x15x50 L 3 HRC55 6.0 6 15.0 50 D6x25x75 L 3 HRC55 6.0 6 25.0 75 D8x20x60 L 3 HRC55 8.0 8 20.0 60 D8x25x75 L 3 HRC55 8.0 8 25.0 75 D8x40x100 L 3 HRC55 8.0 8 40.0 100 D10x25x75 L 3 HRC55 10.0 10 25.0 75 D10x45x100 L 3 HRC55 10.0 10 45.0 100 D12x30x75 L 3 HRC55 12.0 12 30.0 75 D4x11x50 L 3 HRC60 4.0 4 11.0 50 D6x15x50 L 3 HRC60 6.0 6 15.0 50 D8x20x60 L 3 HRC60 8.0 8 20.0 60 D10x25x75 L 3 HRC60 10.0 10 25.0 75 D12x30x75 L 3 HRC60 12.0 12 30.0 75

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.