• Новинка
Ръчно кромкооблицовочная машина 14 инчов кожен портфейл чанта с пластмасова отбортовочной машина ръчно сгъваеми инструменти 1бр

Ръчно кромкооблицовочная машина 14 инчов кожен портфейл чанта с пластмасова отбортовочной машина ръчно сгъваеми инструменти 1бр

резултат:
BGN 100.80

Брой продукти
Налично


Прирачник работ виткање машина 14 инчен кожен паричник чанта со пластика
flanging машина прирачник за виткање алатки 1pc
Сликата покажува :
Опис :
Виткање должина : 14 инчи (350mm)
Работа плоча : 300 * 200mm
Димензии : 265 * 250 * 90mm
Бруто тежина : 13kg
Применливи материјали : кожа, СТП, хартија
Применливи индустрии : паричници, чанти, кожни фабрика
Производот се користи : директно страна на линија на работ обработка
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Подробности

търговска марка:
LZHZXY
Номер На Модела:
14 инча
Автоматизация:
инструкция
документ:
Друго
изходният материал:
Друго
Допълнителни Услуги:
Ръчна машина сгъваеми край
Тип на машината:
Ръчна машина сгъваеми край
силата на:
инструкция
Материал / Обработен Метал:
кожа, PU, хартия
Номер На Продукта:
FL1595
дължина на сгъване:
14 инча (350 мм)
Работна плоча:
300 * 200мм
Размери:
265 * 250 * 90мм
Тегло бруто:
13 кг
Приложими материали:
кожа, PU, хартия
Приложими Индустрия:
портфейли, чанти, кожена фабрика
Използването на продукта:
директен страна обработка на краища на линия

Избор на купувачи

Пневматично налягане сила JH21 / въздушно пробиване машина / пневматична преса

BGN 26400.00

JH21 висока брзина на пневматски бокс моќ притиснете / за автоматско метален лист дупка удирање машина за алуминиумJH21 Серија C рамка моќ притиснете удирање машина со следниве карактеристики : 1...

Микропланшетная центрофугира 2500об / мин мини центрофуга микропланшет 100-230 В 1бр

958.40 -5 % BGN 910.00

Microplate центрифуга 2500rpm мини центрифуга microplate 100230 V 1pcСликата покажува : Карактеристики : 1, за широк опсег : за здолништа и здолништа без различни стандард ПЦР microplate.2, центрифугални функција : моментален забрзување за 2500rpm, автоматско кочење, однајвисоката брзина да се запре 10ТИ или така, brushless DC мотор одржување.3, userfriendly програмирање, конфигурација џогирање и времето два начини на работа,така што експериментот повеќе удобен и ефикасен, мирен и стабилен без шум.4, уникатен дизајн, мала големина, не заземаат простор, едноставна операција, целосно покривање 95 ° отворена,лесно да се стави на microplate.5, можете брзо да го напушти ѕид капки, ПЦР, пред и по употреба, значително подобрување на експериментални резултати.Опис : Модел : Mini P2500 microplate центрифугаКапацитет : 2 96добро ТЕСТОТ плочиБрзина : 2500rpmЦентрифугалните сили : 500gРоторот на : фиксен вертикалноГолемина : 219 * 190 * 186mmТежина : 3kgНапон : AC100230 V 5060 Hz.Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Нова поролоновая гъба KT board Pearl cotton экструдированная дъска самозалепваща дъска електрическа машина за рязане на тел, нож електрически режещ инструмент

BGN 142.40

Новата пена сунѓерот KT одбор Бисер памук Екструдиран одбор Изолацијаодборот на Електрична жица машина за сечење нож електрична алатка за сечењеАко имате нешто друго да се разбере,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.производ екранотЗабелешка : ве Молиме да не го користите производот подолг период континуирана употреба,нормално треба да се користи 12 часа за да се затвори за повеќе од половина час.производ параметритабела големина : 40*28cmгреење жица висока : 23cmмаксимална сечење ширина : 25cmмаксимална сечење дебелина : 20cmМашината може да се намали пена, сунѓерот, Zhenzhu Mian...

Преносима Машина Преса Топлина Чаши Чаши Цифров Св Машина Преса Чаши Цифров Св

104.00 -5 % BGN 99.00

Преносни Дигитални Првенство Кригла Топлина Притиснете Машина Дигитални Кригла Притиснете Машинафотографијата покажува : ефект покажувапакувањеDescribtion : 1...

3500W 220V MS-4030 Бессвинцовая Оловен плавильная печка квадратна погружная заваряване вертикална сила за Оловен печка редовно отопление отопление на платформа 1бр

BGN 643.20

3500 W 220 V MS4030 Leadfree калај топење печки Плоштадот натопизаварчик Вертикална моќ калај шпоретот Редовни греење загрејте платформа 1 PCАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотМодел : MS4030Моќност : 3500 WТемпературата опсег : 0600 степен CЕдб тенџере големина(мм) : 400*300*50Надворешна димензија(L*W*H) : 460*360*680mmТопење калај количина : 43.7 kgЕдб пан материјал : чист титаниумУпатство за употребаЕден температурата поставување : 1, Поврзете се на власт, се сврти на прекинувач на топење печки, користете го "+" или "" копчето за да се прилагоди на температурата, долго притиснете овие две копчиња за автоматски да го зголемите или намалите температурата, користете го копчето shift за да се прилагоди на температурата, децимална точка запира на еден По цифрен број, употреби "+" или "" копчето за да ја прилагодите...

Автоматична машина за пренавиване на баркод етикети QQTCW-Q5 двустранно етикет за пренавиване на етикети, етикети за хартия струговане машина 100~240V

BGN 137.60

Автоматско бар код етикета rewinding машина QQTCWП5 двонасочна етикетатаrewinding уред налепници хартија врти машината 100~240 VСликата покажува : Опис : Rewinding брзина : 1 ~ 8 инчи / вторНазад тип : Bidirectional rewinding, автоматски rewindingМаксимална се тркалаат ширина : 90mmМаксимална rewinding дијаметар : 220mm / ролнаХартија во ролна core големина : 1 инчен core (25.4 mm), 1.5 инчен core (38.1 mm), 3 инчен core (76.2 mm)Моќ Спецификации : Влезен Напон : 100 ~ 240 V 50 / 60 HzИзлезен напон : 24 VИзглед, големина : 210 * 220 * 240mmРаботна околина : температура : 045 °Во однос температура : 2585%Нето тежина : околу 2,5 кгКарактеристики : 1...

Handheld безшовный нож натиск инструменти за дизайн на пода, PVC пластмаса пластмасата е ръководство перваза релса съединение пол нож натиск

BGN 147.20

Рачни лесна притисни нож ПВЦ пластични кат градежни алатки пластикакат заеднички железнички водич притисни ножСликата покажува : Опис : Материјал : алуминиум легураСпецификации : 135 * 110 * 105mmТежина : 1100gУпотреба : ПВЦ подови, лен тротоарите, гума тротоарите лесна спојување употребаКарактеристики : Главно се користи за ПВЦ мембрана тротоарите комбинација употреба, разумни алатка дизајн, сечење и брзо,уредни и единствен, нема да има разлика во големината, густа зглобовите, со соодветно, погоден заладно заварување цвест обработка...

1бр ръководство хидравлични рама 15т два трехщековых интегрални лагер ролка гребец индустриален клас хидравлична рамка

BGN 292.80

1pc Прирачник Хидраулични Rama 15 T два тривилицата составен имајќи макара pullerиндустриски одделение хидраулични RamaСликата покажува : На овој линк е 15 T, ако сакате другите големина,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им даде добра цена за вас!Методи и внимание : 1...

Най-новият супер Миниый висок въздух докосване на екрана LCD стикер високо налягане ЗЗД Слипчивый извлича машина мехур за черни възстановява

729.60 -5 % BGN 693.00

Најновиот Супер Мини Висок Притисок OCA Лепило Налепница LCD Екран на Допир за Воздух Отстрани Меур Машина за Мобилни ОбновиСликата покажува : Опис : Карактеристики на Оваа опрема силна висок притисок во меурот,издржлив, безбеден, не за да не се оштети LCD екранот, дали не се враќа...

Алуминиева сплав криогенный контейнер контейнер за съхранение на течен азот резервоар за течен азот

220.24 -5 % BGN 209.00

Алуминиум легура ниски температури Сад во Течен Азот за Складирање Сад Течен Азот РезервоаротОва производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!!тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!Карактеристики : Број на модел : YDS6Бренд Име : ДАРЕНПритисок : ВисокМатеријал : АлуминиумУпотреба : Чување на биолошки активни материјалиКапацитет : 6 L течен азот контејнер(на Течни не се вклучуваат)Празни Тежина : 12.5 КИЛОГРАМИ течен азот садМатеријал : Aluminm Легура Течен Азот DewarБоја : Бела,Според условот на купувачиВредност : Според условот на купувачиВратот дијаметар : 50mm течен азот садВисина : 504mm течен азот садНадворешниот дијаметар : 284mm течен азот садАко сакате да се купи други Модел,табелата што следи ќе ви помогне да се избере нив.3 литри и под стандардот имаат pail,6 литри и 6 литри или повеќе со три кофи,125mm и 200mm слободни лифт цилиндар на голем дијаметарСлика Покаже : Забелешка : ве Молиме не двоумете се да контактирате со насако имате било какви прашања во врска со купувањето, производот и плаќање итн..,Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме.

Пробиване машина J23-63T / електрическа машина удар налягане сила ламарина/налягане от неръждаема стомана

BGN 26400.00

Mechanial моќ притиснете со добар квалитетФункција1 Неговата структура е едноставна, операција погодност, функција кредибилитет, употреба одржување на погодност.2...

ОРТ-200 електрически пикап PP&PET лента връзване безплатна обтегач теглилки картонена обвязочная машина акумулаторна акумулаторен инструмент за опаковане

BGN 2649.60

ЛОКАЦИЈА200 електрични baler PP&МИЛЕНИЧЕ лента baler слободни тока пакер картонздрав машина батеријапогон за пакување алаткаСликата покажува : Опис : Употреба : Широко се користат во хартија, алуминиум, челик, дрво, дрвена кутија за пакување, влакна, памук, тутун,хемикалии, метални производи и други индустрии.Употреба на пакување лента : PP лента и домашно МИЛЕНИЧЕ лентаТежина (со батерија) : 3.9 kgДимензии : 130 * 140 * 370mmЗатегнување на сила : 650 N3000 NТриење заварување : Триење заварувањеРабота : копчето типНапојување : батерија : 12 V.2.4 АХ Полначот : 220 V, 100 HzКористете торба големина : пропусниот Опсег : 1316mm (прилагодливи)PP пропусниот опсег : 0.61.2 mmДомашно МИЛЕНИЧЕ пропусниот опсег : 0.51.2 mmЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

контейнер за храна алуминиево фолио извършване на машина / машина за пробиване JH21

BGN 26400.00

JH21 висока брзина на пневматски бокс моќ притиснете / за автоматско метален лист дупка удирање машина за алуминиумJH21 Серија C рамка моќ притиснете удирање машина со следниве карактеристики : 1...

Машина за пробиване на дупки J23-16T / машина игла листова стомана пробиване / кожена пробиване машина

BGN 4240.00

Mechanial моќ притиснете со добар квалитетФункција1 Неговата структура е едноставна, операција погодност, функција кредибилитет, употреба одржување на погодност.2...

3200mm Гидровлическая гибочная машина/задни сензор за цените спирачки налягане

BGN 16000.00

Harsle ce safty стандард 3 M метален лист притиснете на кочница кабинет измислица виткање машинаПовеќе фото детали1.Пред прст заштита(за безбедност на светлината завеса)2.Назад метал безбедна ограда со CE стандарди3.Стандард горниот инструментално и помал калап умре4.Германија Сименс главниот мотор5.Сончево бренд пумпа за масло6.ДЕЛТА инверторот контролирани назад мерач7.Јужна Кореја Kacon Чекори Прекинувач(ниво 4 на безбедноста)8.E21 NC софтвер за контрола на системотПовеќе ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ ЗА SHEARING МАШИНА Тип Номинална Сила(mm) Worktable Должина(mm)Полјаците Растојание(mm)Грлото Длабочина(mm) Лизгачот за Патување (mm)Макс Отворен(mm)Моќност(kw)Dimention (L*W*H(mm)) 40 / 2200 400 2200 1850 230 100 320 5.5 2200*1200*1910 40t / 2500 400 2500 2030 230 100 320 5.5 2500*1200*1910 50t / 2500 400 2500 1970 230 100 320 5.5 2500*1200*2000 63t / 2500 500 2500 1970 250 100 320 5.5 2500*1300*2210 63t / 3200 630 3200 2500 250 100 320 5.5 3200*1300*2210 80t / 2500 630 2500 1970 250 100 340 7.5 2500*1450*2300 80t / 3200 800 3200 2500 250 100 340 7.5 3200*1450*2300 80t / 4000 800 4000 3100 250 100 340 7.5 4000*1450*2400 100t / 2500 800 2500 2000 320 120 370 7.5 2500*1550*2500 100t / 3200 1000 3200 2600 320 120 370 7.5 3200*1550*2500 100t / 4000 1000 4000 3100 320 120 370 7.5 4000*1550*2500 125t / 3200 1000 3200 2600 320 120 370 7.5 3200*1550*2500 125t / 4000 1250 4000 3100 320 120 370 7.5 4000*1550*2500 160t / 3200 1600 3200 2510 320 200 450 11 3200*1700*2800 160t / 4000 1600 4000 3040 320 200 450 11 4000*1700*2800 160t / 5000 1600 5000 3800 320 200 450 11 5000*1900*3100 160t / 6000 1600 6000 4600 320 200 450 11 6300*1900*3100 200t / 3200 2000 3200 2510 320 200 450 15 3200*1900*2800 200t / 4000 2000 4000 3040 320 200 450 15 4000*1950*2800 200t / 5000 2000 5000 3800 320 200 450 15 5000*1950*3000 200t / 6000 2000 6000 5000 320 200 450 15 8000*1950*3300 250t / 3200 2500 3200 2510 400 250 560 18.5 3250*2000*3200 250t / 4000 2500 4000 3040 400 250 560 18.5 4000*2000*3400 250t / 5000 2500 5000 3800 400 250 560 18.5 5000*2000*3400 250t / 6000 2500 6000 5000 400 250 560 18.5 6000*2000*3400 300t / 3200 3000 3200 2500 400 250 560 22 3200*2000*3450 300t / 4000 3000 4000 3040 400 250 560 22 4000*2000*3450 300t / 5000 3000 5000 3800 400 250 560 22 5000*2000*3450 300t / 6000 3000 6000 5000 400 250 560 22 6000*2000*3450 400t / 4000 4000 4000 3040 400 250 560 30 4000*2180*3400 400t / 5000 4000 5000 3800 400 250 560 30 5000*2180*3500 400t / 6000 4000 6000 5000 400 250 560 30 6000*2180*3800 500t / 5000 5000 5000 3800 400 300 600 45 5050*3500*3700 500t / 6000 5000 6000 5000 400 300 600 45 6050*3500*3700 600t / 4000 6000 4000 3000 400 320 600 45 4050*4500*3700 600t / 6000 6000 6000 5000 400 320 600 456050*4500*3700 800t / 6000 8000 6000 5000 400 320 600 55 6300*4500*6000Како да инспекција машина1.Ние ќе се кандидира на машина за да се тестираат ако има probelm пред ние доставување2.Можете да ја испратите вашата човек за да го тестирате вашата машина во нашата фабрика3.Ние прифаќаме трети лица, да се тестира вашата машина, како што се SGSКако да работат притиснете на кочница чекор по чекорПрвиот чекор е да се започне напојување, и потоа пак да софтверски систем за да ја отворите копчето за вклучување на контролниот панел, а потоа започнете масло пумпа, така што ќе се слушне на ротација на пумпа.(машината не се движат)Вториот е удар контрола...

HARSLE C рамка machine assembly/Y41-100Т Single hydraulic drawing punch press machine

BGN 26400.00

Карактеристики На Производот : Оваа серија на хидраулична преса машина има долга маса,длабоко грло,голема дневна светлина,брзина е брзо,во outmaterials удобен ,приспособување и сигурен точни,целосни функција,едноставна операција и така натаму .(1)Таа е погодна за автоматско работење формирање,дупчење,виткање,зацврстување и мултипритиснете собранија да се формира автоматска линија за производство.(2) Хидрауличен управувач кертриџ вентил интегриран систем е да се обезбеди сигурност, долг живот, мали хидраулични влијание, намалување на поврзување на цевки, со течење.(3) Независни електрични систем за контрола, сигурен, лесно одржување.Технички ПараметриПакетОбично, стандарден пакет, Доколку имате посебни барања, можете да ни каже.Олово Време20 денаКонтакт

Ултра-тиха системата терминал машина + хоризонтален режим 220V полуавтоматична системата терминал за пресоване машина с Прессформой нож 1.5 T

BGN 1660.80

1.5 Т ултративка терминал машина + хоризонтален режим, полуавтоматскитерминал машина crimping машина со нож мувла 220 V 1 PCСликата покажува : Карактеристики : 1...

1pcs эмалированная машина за източване на кабели, лачена стриптизьорка кабели, эмалированная медни стриптизьорка DNB-8

68.80 -6 % BGN 65.00

1pcs Емајлирани Жица Соголување Машина,Лакирани Жица Stripper, Емајлирани Бакарна Жица Stripper DNB8фотографијата покажува : Describtion : Модел : DNB8Детален опис на производот : Висок квалитет на Располагање жица големина : 0.3~2.5 mm Соголување должина : 5.050мм Напојување : 220 V / 50 HZ Моќ оценка : 25 W Мерење : 255*55мм Нето weigt : 0.5 Kg Брзина на револуција : 010000r / мин супериорни перформанси,целосно наместо да се нанесе.Тоа ја подобрува ефикасноста...

Машина за висока точност автоматичен anping инструмент В20 подравняване вода се използва за измерване на 1 бр.

BGN 464.00

Висока прецизност автоматско anping инструмент B20 вода се користи за израмнувањемерење 1pcСликата покажува : Опис : БСерија Ниво содржи точни и веродостојни compensators кои се тестирани и полеточноста е сигурен...

1 компл. ръчно гореща фолио печат колата фолио Стампер принтер кожата машина, полагане на печат (5x7cm)110V

BGN 332.32

1 Set Прирачник топла фолија печат машина фолија stamperкожа на печатач за означување притиснете втиснување машина 5*7cm 220 V / 110 VСликата покажува : Карактеристики : Оваа машина е широко се користат во Врежана кожа, дрво, производи, ракотворби,чанти purses, налепници, канцелариски материјал,обувки знаци, пластична амбалажа, кожа врежана брендирање, автомобил седишта,мобилен телефон сетови, хартија покани, бизнис картички, белешки, мебел, брендирање,рецепти gilt, gilt рамки пластика, штанцување и сл.Забелешка : ве Молиме контактирајте со нас ако ви треба 110v

Механични часовници калибровочный уред MTG-1900 многофункционален калибровочный уред професионални инструменти за поддръжка часа 1бр

286.40 -5 % BGN 272.00

Механички се види калибрација инструмент MTG1900 Мултифункција калибрацијаинструмент професионални часовник одржување алатки 1pcСликата покажува : Операција : По вклучувањето на прекинувачот, инструмент започна операција, секој исклучување, параметриќе се вратат на фабрички поставки, не го чувајте параметри кои се поставени од страна на корисникот.Поставете го види на сигнал сензор и го подигне на watch (лидер) треба да лим.Тест позиција може да се менува слободно; на раката мора да се отстрани од сензорот по тестотпозиција е фиксна...

387008533 AGIE Original Water Inlet Coupling Connector Fittings for Resin Barrel / Water Filter, Wedm-LS Machine Spare Parts

BGN 160.00

387008533 AGIE Оригиналот на Водата Доводното Спојка Конектор Фитинзи за Смола Барел / Вода Филтер, WEDMLS Машина Резервни ДеловиВашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг...

Малка ръчна гибочная машина алуминиева плоча поцинкована сгъваема плоча машина настолни машини за огъване 1 бр.

224.00 -5 % BGN 213.00

Мал прирачник за виткање машина Алуминиумска плоча плоча поцинкуванвиткање машина десктоп виткање машина алатки, 1 PCАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотПроизвод големина : 340*50*635mm(Имајте на ум дека производот не содржи клупата менгеме на назад! Овој производ се користи на клупата менгеме на назад)Наведнуваат агол : 90 степениПрименливи ширина : 300мм (дебелина помала од 1mm)Максимална свиткување ширина : 2,5 mm (плоча ширина помала од 50mm)Минимална свиткување ширина : повеќе од 12mm (поголеми од жлебот на дното ширина)Производ тежина за : 10kgМоже да се наведнуваат на сите видови на челик, алуминиум плоча, поцинкуван лим, итн.Answer : ___________________________ Note : Не е применливо со не ' рѓосувачки челикЗадоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.