• Новинка
Високоефективен местната машина за пъдпъдъчи яйца Handy Puncher домакински Шелушилка Sheller Machine YSACDP-195

Високоефективен местната машина за пъдпъдъчи яйца Handy Puncher домакински Шелушилка Sheller Machine YSACDP-195

резултат:
BGN 84.80
BGN 81.00 -4 %

Брой продукти
Налично


Висока Ефикасност Домашни Quail Јајце Машина Корисна Перфоратор Домаќинство Huller Машина Sheller Машина YSACDP-195
Внимание :
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, или некои други работи
сакате да знаете, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме!
Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод" , ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки. Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН , и ние ќе се организира на пратката од страна на international express и тоа директно ќе испорака до вашата адреса ( од врата ДО ВРАТА УСЛУГА)! Ако е така, кога пратката стигнала, купувачот само треба да се обрне сопствени даночни или должност такса. Купувачите треба да ја испита пакет/стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката. Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.

Подробности

търговска марка:
Юньлиньли
Номер На Модела:
YSACDP-195
Тип:
Странично оттичане
Състояние:
НОВО
Материал:
Неръждаема Стомана 304
Размер:
310*90*152 мм
Мотивация:
Ръчно
Производствена мощност:
30 кг/ч
Мащаб:
Ресторант, юфка, ресторант на хот-пот

Избор на купувачи

3500W 220V MS-4030 Бессвинцовая Оловен плавильная печка квадратна погружная заваряване вертикална сила за Оловен печка редовно отопление отопление на платформа 1бр

BGN 643.20

3500 W 220 V MS4030 Leadfree калај топење печки Плоштадот натопизаварчик Вертикална моќ калај шпоретот Редовни греење загрејте платформа 1 PCАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотМодел : MS4030Моќност : 3500 WТемпературата опсег : 0600 степен CЕдб тенџере големина(мм) : 400*300*50Надворешна димензија(L*W*H) : 460*360*680mmТопење калај количина : 43.7 kgЕдб пан материјал : чист титаниумУпатство за употребаЕден температурата поставување : 1, Поврзете се на власт, се сврти на прекинувач на топење печки, користете го "+" или "" копчето за да се прилагоди на температурата, долго притиснете овие две копчиња за автоматски да го зголемите или намалите температурата, користете го копчето shift за да се прилагоди на температурата, децимална точка запира на еден По цифрен број, употреби "+" или "" копчето за да ја прилагодите...

HARSLE C рамка machine assembly/Y41-100Т Single hydraulic drawing punch press machine

BGN 26400.00

Карактеристики На Производот : Оваа серија на хидраулична преса машина има долга маса,длабоко грло,голема дневна светлина,брзина е брзо,во outmaterials удобен ,приспособување и сигурен точни,целосни функција,едноставна операција и така натаму .(1)Таа е погодна за автоматско работење формирање,дупчење,виткање,зацврстување и мултипритиснете собранија да се формира автоматска линија за производство.(2) Хидрауличен управувач кертриџ вентил интегриран систем е да се обезбеди сигурност, долг живот, мали хидраулични влијание, намалување на поврзување на цевки, со течење.(3) Независни електрични систем за контрола, сигурен, лесно одржување.Технички ПараметриПакетОбично, стандарден пакет, Доколку имате посебни барања, можете да ни каже.Олово Време20 денаКонтакт

1pcs NZ-7 нова ръчна ръчна макара подсчитывая машина за навиване на замотки за дебели кабели 2.5 mm

BGN 180.00

Ликвидација Winder Машина за дебела жица 2,5 mmфотографијата покажува : Describtion : Прирачник Рака Серпентина Пребројување на Ликвидација Winder Машина за дебела жица 2,5 mm Дебели жица електронски ликвидација Вовед Тоа усвојува рачна опрема за пренос, покажувач или електронски пребројување на гласовите...

Висока точност Sino 3 ос digital readout цифров дисплей за машини 100-240 В 1бр

271.52 -5 % BGN 258.00

Висока прецизност Кинеско 3 оска дигитални readout дигитален дисплеј за машини 100240 V 1 PCфотографијата покажува : КИНЕСКО SDS63 V SDS6 серија дигитален дисплеј табела SDS6 тип донесува најновите дигитален дисплеј табела 16 малку единствен чип microcomputer технологија, алуминиум легура куќиште, основната функција на целосно компатибилни SDS2 серија и разни машински алатки за обработка на функцијата, за да се достигне табела сите функција операција, на масата на примерокот побрзо, и може да се спореди со двојна фреквенција ласерски мерен инструмент вредност...

Направи си САМ светочувствительная печатна машина cartoony герой портрет светочувствительная печатна машина малка благородна персонални печатна машина

984.00 -5 % BGN 935.00

DIY photosensitive печат машина цртан лик портрет photosensitive печат машина Мали highend Личен печат машинаАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.производ екранотЕфект карта дисплејСпецификација на производотМодел : B1208Модел големина : 29.5 * 13.2 * 17cmИзложеност : автоматска експозицијаНето тежина : 5.6 kgСтил : Фиока Изложеност КутијаИзложеност цевка : 2Изложеност област : 12 * 8cmНапон : 110 / 220 VУпотреба : изработка на официјалниот печат, фактура глава, финансиски глава, правни Zhang, име глава и други photosensitive печат110 V треба да се прилагоди, 715 дена испоракаКупувачот мора да го прочитате2017 нови photosensitive печат машина B1208 автоматско изложеност, отворете моќ директно на автоматската изложеност,Нема потреба да се чека да се зголеми, одржлива работа.B1208 photosensitive машина процес на производство : 1) По добивањето на портрети од компјутерот преку графички софтвер (како на пример photoshop, Croel DRAW, итн.), користете ласерски печатач за да печатите на добар портрет слики на филм...

Електрически бронзируя хартиена машина за рязане на Димитър Hualv филм златно фолио бронзируя хартиена машина за рязане на корк 220V 90W

BGN 496.00

Електрични бронзирање хартија, машина за сечење Диан Hualv златна фолија филм бронзирањехартија цевка машина за сечење 220 V 90 WСликата покажува : Сечење ефект : Опис : Напон : 220 V / 50 HzМотор моќност : 90 WCutting width : 0700 ММЦелокупната димензии : 810 * 230 * 460 MMТежина : 20 КГЕлектрична машина за сечење за различни Диан Hualv, термички трансфер лента за сечење, сечењедолжина може да се прилагоди...

Новата перална машина на автомобила електрическа измиване с високо налягане домакински пречистващ помпа портативен и удобен спестяващ време на измиване на автом?

BGN 180.80

НОВИОТ Автомобил машина за перење Електрични притисок за миење Домаќинствочистење пумпа Преносни и погодно време за заштеда на перач на автомобили 220 VАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотСпецификација На ПроизводотПроток : 400 L / ЧНето тежина за : 13kgНоминална напон : 220 VСпецификации : 338 * 146 * 222mmНоминална моќност : 1500 WПритисок : 812 MPAАвтомобил мие опрема тип : 220 V висок притисок автомобил машина за перењеНоминална притисок опсег : ≥ 2.5 MPa и ≤ 25 MPaЗадоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Fzc7750 Medium speed CNC EDM тел cutting cut machine multi-cut

BGN 23968.00

Почитувана клиенти : ве молиме купување на стока пред да контактирате со мене, затоа што многу на стоки лимит на тежина, што не можеме да го испорака со авион превозот начин.ние може да од страна на морето, превозот CIF или FOB испорака тргување начин.ние сме веледрогерија,ние нудиме на големо услуги, ве молиме пред да се одлучи да се купи стока, бидете сигурни да ме контактирате.жица edm машина за cnc контрола Карактеристики : 1...

Пневматично налягане сила JH21 / въздушно пробиване машина / пневматична преса

BGN 26400.00

JH21 висока брзина на пневматски бокс моќ притиснете / за автоматско метален лист дупка удирање машина за алуминиумJH21 Серија C рамка моќ притиснете удирање машина со следниве карактеристики : 1...

Механични часовници калибровочный уред MTG-1900 многофункционален калибровочный уред професионални инструменти за поддръжка часа 1бр

286.40 -5 % BGN 272.00

Механички се види калибрација инструмент MTG1900 Мултифункција калибрацијаинструмент професионални часовник одржување алатки 1pcСликата покажува : Операција : По вклучувањето на прекинувачот, инструмент започна операција, секој исклучување, параметриќе се вратат на фабрички поставки, не го чувајте параметри кои се поставени од страна на корисникот.Поставете го види на сигнал сензор и го подигне на watch (лидер) треба да лим.Тест позиција може да се менува слободно; на раката мора да се отстрани од сензорот по тестотпозиција е фиксна...

1pcs эмалированная машина за източване на кабели, лачена стриптизьорка кабели, эмалированная медни стриптизьорка DNB-8

68.80 -6 % BGN 65.00

1pcs Емајлирани Жица Соголување Машина,Лакирани Жица Stripper, Емајлирани Бакарна Жица Stripper DNB8фотографијата покажува : Describtion : Модел : DNB8Детален опис на производот : Висок квалитет на Располагање жица големина : 0.3~2.5 mm Соголување должина : 5.050мм Напојување : 220 V / 50 HZ Моќ оценка : 25 W Мерење : 255*55мм Нето weigt : 0.5 Kg Брзина на револуција : 010000r / мин супериорни перформанси,целосно наместо да се нанесе.Тоа ја подобрува ефикасноста...

Нов настолен цифров дисплей на ротационната машина slicer KD-202А ръчно ротационната машина за нарязване с функция аларма 110/220 В 1бр

3315.20 -5 % BGN 3149.00

Новиот десктоп дигитален дисплеј ротари slicer машина КД202 A рака ротари режењемашина со безбедност аларм функција 110 / 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : КД202 A ротари slicer е нова генерација на 202 серија, елегантни школка чисти и дарежлив,рака на воланот се справи со заклучена во највисоката точка, за да се обезбеди безбедно замена на режење восокблок, со LCD парче смета екранот, безбедност аларм функција...

Хидравличен повърхностен мелница M4080AHR с бързото размера на таблицата UP-DOWN 400*800mm седловидный вид повърхностно шлайфане машина

BGN 29440.00

M4080 AHR Хидраулични Површината Мелење Машина Со Брза НАГОРЕНАДОЛУ Табела Големина 400*800mm Седло Тип на Површината МелницаЦената е само за refference, доколку сте заинтересирани, ве молиме слободно да ни остави пораки.Карактеристики на Машина Алатки : Машината е разумно во структурата, добра цврстина, прекрасен изглед, удобен операција.Користење на прецизност пластични водич површината и прецизност стружење, мелење увезени хидраулична трансмисија, се вози со синхрони.Главната механички залисток е посебен вентил мелница, е поделена на два дела, механички commutation управувач, гас за контрола...

Ултра-тиха системата терминал машина + хоризонтален режим 220V полуавтоматична системата терминал за пресоване машина с Прессформой нож 1.5 T

BGN 1660.80

1.5 Т ултративка терминал машина + хоризонтален режим, полуавтоматскитерминал машина crimping машина со нож мувла 220 V 1 PCСликата покажува : Карактеристики : 1...

1бр 1/4 запалителната свещ тръбата на кондензатора универсален струг бамбук тръба водопровод пластмасови охлаждане VEC79 P0. 5

1.38 -28 % BGN 1.00

Опис Со пластични флексибилни тело, мала тежина и лесен за инсталација со која било насока и агол Широко се користи за струг, мелничката, CNC машина, хидраулични машини и вода за ладење на системот Материјал : Пластични дијаметар : 1 / 4 " , кој е за 0.65 см должина : околу 30cm Пакет се Вклучени : 1 X Coolant Цевка

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.