• Новинка
Ултра-тиха системата терминал машина + хоризонтален режим 220V полуавтоматична системата терминал за пресоване машина с Прессформой нож 1.5 T

Ултра-тиха системата терминал машина + хоризонтален режим 220V полуавтоматична системата терминал за пресоване машина с Прессформой нож 1.5 T

резултат:
BGN 1660.80

Брой продукти
Налично


1.5 Т ултра-тивка терминал машина + хоризонтален режим, полу-автоматски
терминал машина crimping машина со нож мувла 220 V 1 PC
Сликата покажува :
Карактеристики :
1. Машината донесува напредни фреквенција конвертор, променлива фреквенција мотор контрола, со висока прецизност
увезени близина прекинувач, редуктор, брзи и точни акција, хранење точни, висока ефикасност.
2. Еколошки, никаква бучава, пошироката приспособување на висина на дршката опсег, повисока вредноста на точноста, заштеда на
време на исправката на crimp висина.
3. Висина на crimp може да се прилагоди директно на единицата за работењето на панел.
4. Се применува за еднократни лозинки хоризонтален режим. Еднократни лозинки директно режим. 2000 # мувла
Опис :
Модел : JY-1.5 Т ултра-тивка терминал машина
Спецификации : 245 * 240 * 620mm
Тежина : 45kg
Дробење капацитет : 15 KN
Просечната потрошувачка на енергија : 0.35 KW
Мотор моќност : 0.55 KW
Напојување : 220 V 50 hz
Удар : 30мм
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Подробности

Номер На Модела:
1,5 т
търговска марка:
Юньлиньли
Състояние:
НОВО
Тип:
Вертикален
Размер:
245 * 240 * 620mm
Тегло:
45kg
Дробильная способност:
15К
Средна консумирана мощност:
0,35 kw
Мощност На Двигателя:
0,55 кВт
силата на:
220V 50HZ
удар:
30мм

Избор на купувачи

Хидравлична дыропробивная машина J23-100Т / плат, преносима сила машина

BGN 26400.00

Mechanial моќ притиснете со добар квалитетФункција1 Неговата структура е едноставна, операција погодност, функција кредибилитет, употреба одржување на погодност.2...

Машина за висока точност автоматичен anping инструмент В20 подравняване вода се използва за измерване на 1 бр.

BGN 464.00

Висока прецизност автоматско anping инструмент B20 вода се користи за израмнувањемерење 1pcСликата покажува : Опис : БСерија Ниво содржи точни и веродостојни compensators кои се тестирани и полеточноста е сигурен...

Handheld безшовный нож натиск инструменти за дизайн на пода, PVC пластмаса пластмасата е ръководство перваза релса съединение пол нож натиск

BGN 147.20

Рачни лесна притисни нож ПВЦ пластични кат градежни алатки пластикакат заеднички железнички водич притисни ножСликата покажува : Опис : Материјал : алуминиум легураСпецификации : 135 * 110 * 105mmТежина : 1100gУпотреба : ПВЦ подови, лен тротоарите, гума тротоарите лесна спојување употребаКарактеристики : Главно се користи за ПВЦ мембрана тротоарите комбинација употреба, разумни алатка дизајн, сечење и брзо,уредни и единствен, нема да има разлика во големината, густа зглобовите, со соодветно, погоден заладно заварување цвест обработка...

Малка ръчна гибочная машина алуминиева плоча поцинкована сгъваема плоча машина настолни машини за огъване 1 бр.

224.00 -5 % BGN 213.00

Мал прирачник за виткање машина Алуминиумска плоча плоча поцинкуванвиткање машина десктоп виткање машина алатки, 1 PCАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотПроизвод големина : 340*50*635mm(Имајте на ум дека производот не содржи клупата менгеме на назад! Овој производ се користи на клупата менгеме на назад)Наведнуваат агол : 90 степениПрименливи ширина : 300мм (дебелина помала од 1mm)Максимална свиткување ширина : 2,5 mm (плоча ширина помала од 50mm)Минимална свиткување ширина : повеќе од 12mm (поголеми од жлебот на дното ширина)Производ тежина за : 10kgМоже да се наведнуваат на сите видови на челик, алуминиум плоча, поцинкуван лим, итн.Answer : ___________________________ Note : Не е применливо со не ' рѓосувачки челикЗадоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

1set ръчно гореща фолио печат колата фолио Стампер кожена принтер маркировочный прес машина, полагане на печат 8x10cm 110V

BGN 324.32

1 Set Прирачник топла фолија печат машина фолија stamperкожа на печатач за означување притиснете втиснување машина 8x10cm 220 V / 110 VСликата покажува : Карактеристики : Оваа машина е широко се користат во Врежана кожа, дрво, производи, ракотворби,чанти purses, налепници, канцелариски материјал,обувки знаци, пластична амбалажа, кожа врежана брендирање, автомобил седишта,мобилен телефон сетови, хартија покани, бизнис картички, белешки, мебел, брендирање,рецепти gilt, gilt рамки пластика, штанцување и сл.Забелешка : ве Молиме контактирајте со нас ако ви треба 110v

Нов настолен цифров дисплей на ротационната машина slicer KD-202А ръчно ротационната машина за нарязване с функция аларма 110/220 В 1бр

3315.20 -5 % BGN 3149.00

Новиот десктоп дигитален дисплеј ротари slicer машина КД202 A рака ротари режењемашина со безбедност аларм функција 110 / 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : КД202 A ротари slicer е нова генерација на 202 серија, елегантни школка чисти и дарежлив,рака на воланот се справи со заклучена во највисоката точка, за да се обезбеди безбедно замена на режење восокблок, со LCD парче смета екранот, безбедност аларм функција...

Fzc7750 Medium speed CNC EDM тел cutting cut machine multi-cut

BGN 23968.00

Почитувана клиенти : ве молиме купување на стока пред да контактирате со мене, затоа што многу на стоки лимит на тежина, што не можеме да го испорака со авион превозот начин.ние може да од страна на морето, превозот CIF или FOB испорака тргување начин.ние сме веледрогерија,ние нудиме на големо услуги, ве молиме пред да се одлучи да се купи стока, бидете сигурни да ме контактирате.жица edm машина за cnc контрола Карактеристики : 1...

Микропланшетная центрофугира 2500об / мин мини центрофуга микропланшет 100-230 В 1бр

958.40 -5 % BGN 910.00

Microplate центрифуга 2500rpm мини центрифуга microplate 100230 V 1pcСликата покажува : Карактеристики : 1, за широк опсег : за здолништа и здолништа без различни стандард ПЦР microplate.2, центрифугални функција : моментален забрзување за 2500rpm, автоматско кочење, однајвисоката брзина да се запре 10ТИ или така, brushless DC мотор одржување.3, userfriendly програмирање, конфигурација џогирање и времето два начини на работа,така што експериментот повеќе удобен и ефикасен, мирен и стабилен без шум.4, уникатен дизајн, мала големина, не заземаат простор, едноставна операција, целосно покривање 95 ° отворена,лесно да се стави на microplate.5, можете брзо да го напушти ѕид капки, ПЦР, пред и по употреба, значително подобрување на експериментални резултати.Опис : Модел : Mini P2500 microplate центрифугаКапацитет : 2 96добро ТЕСТОТ плочиБрзина : 2500rpmЦентрифугалните сили : 500gРоторот на : фиксен вертикалноГолемина : 219 * 190 * 186mmТежина : 3kgНапон : AC100230 V 5060 Hz.Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

333014095 AGIE Original CA20-кратък трансмиссионный вал задвижваща вал CUT20P CA30 оста на вала, тел EDM-LS резервни части за машини

BGN 88.00

333014095 AGIE Оригинални CA20 Краток Пренос Вратило Вози Вратило CUT20 P CA30 Вратило Оска, мала Брзина Жица EDM Машина Резервни ДеловиВашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг...

Хидравличен повърхностен мелница M4080AHR с бързото размера на таблицата UP-DOWN 400*800mm седловидный вид повърхностно шлайфане машина

BGN 29440.00

M4080 AHR Хидраулични Површината Мелење Машина Со Брза НАГОРЕНАДОЛУ Табела Големина 400*800mm Седло Тип на Површината МелницаЦената е само за refference, доколку сте заинтересирани, ве молиме слободно да ни остави пораки.Карактеристики на Машина Алатки : Машината е разумно во структурата, добра цврстина, прекрасен изглед, удобен операција.Користење на прецизност пластични водич површината и прецизност стружење, мелење увезени хидраулична трансмисија, се вози со синхрони.Главната механички залисток е посебен вентил мелница, е поделена на два дела, механички commutation управувач, гас за контрола...

Пневматично налягане сила JH21 / въздушно пробиване машина / пневматична преса

BGN 26400.00

JH21 висока брзина на пневматски бокс моќ притиснете / за автоматско метален лист дупка удирање машина за алуминиумJH21 Серија C рамка моќ притиснете удирање машина со следниве карактеристики : 1...

1 компл. ръчно гореща фолио печат колата фолио Стампер принтер кожата машина, полагане на печат (5x7cm)110V

BGN 332.32

1 Set Прирачник топла фолија печат машина фолија stamperкожа на печатач за означување притиснете втиснување машина 5*7cm 220 V / 110 VСликата покажува : Карактеристики : Оваа машина е широко се користат во Врежана кожа, дрво, производи, ракотворби,чанти purses, налепници, канцелариски материјал,обувки знаци, пластична амбалажа, кожа врежана брендирање, автомобил седишта,мобилен телефон сетови, хартија покани, бизнис картички, белешки, мебел, брендирање,рецепти gilt, gilt рамки пластика, штанцување и сл.Забелешка : ве Молиме контактирајте со нас ако ви треба 110v

3500W 220V MS-4030 Бессвинцовая Оловен плавильная печка квадратна погружная заваряване вертикална сила за Оловен печка редовно отопление отопление на платформа 1бр

BGN 643.20

3500 W 220 V MS4030 Leadfree калај топење печки Плоштадот натопизаварчик Вертикална моќ калај шпоретот Редовни греење загрејте платформа 1 PCАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотМодел : MS4030Моќност : 3500 WТемпературата опсег : 0600 степен CЕдб тенџере големина(мм) : 400*300*50Надворешна димензија(L*W*H) : 460*360*680mmТопење калај количина : 43.7 kgЕдб пан материјал : чист титаниумУпатство за употребаЕден температурата поставување : 1, Поврзете се на власт, се сврти на прекинувач на топење печки, користете го "+" или "" копчето за да се прилагоди на температурата, долго притиснете овие две копчиња за автоматски да го зголемите или намалите температурата, користете го копчето shift за да се прилагоди на температурата, децимална точка запира на еден По цифрен број, употреби "+" или "" копчето за да ја прилагодите...

Електрическо отопление и постоянна температура на сушене печка мобилен телефон, компютър изчистете екрана на въздушното сушене печка 220V 600W

BGN 680.00

Електрични апарати и постојана температура сушење рерна мобилен телефон компјутеротстранување на екранот воздух за сушење рерна 220 V 600 WСликата покажува : Опис : Напон : 220 VМоќност : 600 WГолемина : 380 * 390 * 565mmТежина : 25kgЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Пробиване машина j23-40T/ машина удар под налягане от неръждаема стомана

BGN 7200.00

Mechanial моќ притиснете со добар квалитетФункција1 Неговата структура е едноставна, операција погодност, функција кредибилитет, употреба одржување на погодност.2...

331017414 AGIE първоначално плисирани тръба CUT20P / сильфон, ниско-честотна лента части за машини EDM тел резервни

BGN 384.00

331017414 AGIE Оригинални CUT20 P Брановидни Цевка / Јастуци , мала Брзина Жица EDM Машина Резервни ДеловиВашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг...

Нова поролоновая гъба KT board Pearl cotton экструдированная дъска самозалепваща дъска електрическа машина за рязане на тел, нож електрически режещ инструмент

BGN 142.40

Новата пена сунѓерот KT одбор Бисер памук Екструдиран одбор Изолацијаодборот на Електрична жица машина за сечење нож електрична алатка за сечењеАко имате нешто друго да се разбере,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.производ екранотЗабелешка : ве Молиме да не го користите производот подолг период континуирана употреба,нормално треба да се користи 12 часа за да се затвори за повеќе од половина час.производ параметритабела големина : 40*28cmгреење жица висока : 23cmмаксимална сечење ширина : 25cmмаксимална сечење дебелина : 20cmМашината може да се намали пена, сунѓерот, Zhenzhu Mian...

MY-2000 двойна течността, работещи опаковка AB автоматична машина завалки 5L неръждаема стомана налягане барел въглеродна стомана налягане на бъчви

1465.60 -5 % BGN 1392.00

MY2000 Двојно течни фармацевт AB автоматско пополнување на машина 5 L нерѓосувачкичелик притисок барел јаглероден челик притисок барелиСликата покажува : 1...

1PC Universal AUTO ЗЗД Film Laminating Machine Polarizing Film Protective Film Laminater +въздушен компресор

BGN 608.00

1 PC Универзална АВТО OCA Филм Laminating Машина Поларизирана Филм Заштитна Фолија LaminaterЗАБЕЛЕШКА : Овој има Воздух Compreesor!Ве молиме да ми кажете на volgate ви треба!FuctionАвтоматско laminating машина ,

1бр ръководство хидравлични рама 15т два трехщековых интегрални лагер ролка гребец индустриален клас хидравлична рамка

BGN 292.80

1pc Прирачник Хидраулични Rama 15 T два тривилицата составен имајќи макара pullerиндустриски одделение хидраулични RamaСликата покажува : На овој линк е 15 T, ако сакате другите големина,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им даде добра цена за вас!Методи и внимание : 1...

1pcs NZ-7 нова ръчна ръчна макара подсчитывая машина за навиване на замотки за дебели кабели 2.5 mm

BGN 180.00

Ликвидација Winder Машина за дебела жица 2,5 mmфотографијата покажува : Describtion : Прирачник Рака Серпентина Пребројување на Ликвидација Winder Машина за дебела жица 2,5 mm Дебели жица електронски ликвидација Вовед Тоа усвојува рачна опрема за пренос, покажувач или електронски пребројување на гласовите...

Пробиване машина J23-63T / електрическа машина удар налягане сила ламарина/налягане от неръждаема стомана

BGN 26400.00

Mechanial моќ притиснете со добар квалитетФункција1 Неговата структура е едноставна, операција погодност, функција кредибилитет, употреба одржување на погодност.2...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.