• Новинка
Малка ръчна гибочная машина алуминиева плоча поцинкована сгъваема плоча машина настолни машини за огъване 1 бр.

Малка ръчна гибочная машина алуминиева плоча поцинкована сгъваема плоча машина настолни машини за огъване 1 бр.

резултат:
BGN 224.00
BGN 213.00 -5 %

Брой продукти
Налично


Мал прирачник за виткање машина Алуминиумска плоча плоча поцинкуван
виткање машина десктоп виткање машина алатки, 1 PC
Ако имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.
Производ екранот
Производ големина : 340*50*635mm
(Имајте на ум дека производот не содржи клупата менгеме на назад! Овој производ се користи на клупата менгеме на назад)
Наведнуваат агол : 90 степени
Применливи ширина : 300мм (дебелина помала од 1mm)
Максимална свиткување ширина : 2,5 mm (плоча ширина помала од 50mm)
Минимална свиткување ширина : повеќе од 12mm (поголеми од жлебот на дното ширина)
Производ тежина за : 10kg
Може да се наведнуваат на сите видови на челик, алуминиум плоча, поцинкуван лим, итн.
Answer : ___________________________ Note : Не е применливо со не ' рѓосувачки челик
Задоволството На Клиентите :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.

Подробности

търговска марка:
LZHZXY
Тип:
Вертикален
Номер На Модела:
11224
Състояние:
НОВО
Размери на продукта:
340 * 50*635мм
Ъгъл На Гънки:
90 градуса
Применимая ширина:
300 мм (дебелина по-малко от 1мм)
Максимална ширина на огъване:
2,5 мм (ширина плоча на по-малко от 50 мм)
Минимална ширина на огъване:
повече от 12 мм (по-голям от ширината на долната канали)
Тегло на продукта около:
10 кг

Избор на купувачи

Направи си САМ светочувствительная печатна машина cartoony герой портрет светочувствительная печатна машина малка благородна персонални печатна машина

984.00 -5 % BGN 935.00

DIY photosensitive печат машина цртан лик портрет photosensitive печат машина Мали highend Личен печат машинаАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.производ екранотЕфект карта дисплејСпецификација на производотМодел : B1208Модел големина : 29.5 * 13.2 * 17cmИзложеност : автоматска експозицијаНето тежина : 5.6 kgСтил : Фиока Изложеност КутијаИзложеност цевка : 2Изложеност област : 12 * 8cmНапон : 110 / 220 VУпотреба : изработка на официјалниот печат, фактура глава, финансиски глава, правни Zhang, име глава и други photosensitive печат110 V треба да се прилагоди, 715 дена испоракаКупувачот мора да го прочитате2017 нови photosensitive печат машина B1208 автоматско изложеност, отворете моќ директно на автоматската изложеност,Нема потреба да се чека да се зголеми, одржлива работа.B1208 photosensitive машина процес на производство : 1) По добивањето на портрети од компјутерот преку графички софтвер (како на пример photoshop, Croel DRAW, итн.), користете ласерски печатач за да печатите на добар портрет слики на филм...

MY-2000 двойна течността, работещи опаковка AB автоматична машина завалки 5L неръждаема стомана налягане барел въглеродна стомана налягане на бъчви

1465.60 -5 % BGN 1392.00

MY2000 Двојно течни фармацевт AB автоматско пополнување на машина 5 L нерѓосувачкичелик притисок барел јаглероден челик притисок барелиСликата покажува : 1...

Хидравлична дыропробивная машина J23-100Т / плат, преносима сила машина

BGN 26400.00

Mechanial моќ притиснете со добар квалитетФункција1 Неговата структура е едноставна, операција погодност, функција кредибилитет, употреба одржување на погодност.2...

Нов инструмент за ремонт на колата ями травматичная боя електромагнитни ями от ламарина автоматична ремонт на машината инструменти за техническо обслужване на ав

1131.20 -5 % BGN 1075.00

Новиот автомобил Јама Поправка инструмент Повреда слободни боја ЕлектромагнетниЛим јами Автоматска поправка на машина Автомобил одржување алаткиАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотвнесетеНапон : 220v240vФреквенција : 50 HzОсигурување : 10 AИзлезМаксимален напон : 311 VМаксимална фреквенција : 150 KHzМаксимална моќност : 1000 WМерки на претпазливост : 1...

1pcs NZ-7 нова ръчна ръчна макара подсчитывая машина за навиване на замотки за дебели кабели 2.5 mm

BGN 180.00

Ликвидација Winder Машина за дебела жица 2,5 mmфотографијата покажува : Describtion : Прирачник Рака Серпентина Пребројување на Ликвидација Winder Машина за дебела жица 2,5 mm Дебели жица електронски ликвидација Вовед Тоа усвојува рачна опрема за пренос, покажувач или електронски пребројување на гласовите...

Електрически бронзируя хартиена машина за рязане на Димитър Hualv филм златно фолио бронзируя хартиена машина за рязане на корк 220V 90W

BGN 496.00

Електрични бронзирање хартија, машина за сечење Диан Hualv златна фолија филм бронзирањехартија цевка машина за сечење 220 V 90 WСликата покажува : Сечење ефект : Опис : Напон : 220 V / 50 HzМотор моќност : 90 WCutting width : 0700 ММЦелокупната димензии : 810 * 230 * 460 MMТежина : 20 КГЕлектрична машина за сечење за различни Диан Hualv, термички трансфер лента за сечење, сечењедолжина може да се прилагоди...

Полуавтоматична машина за рязане на тръби пламък, електрически магнитен машина за рязане на тръби магнитен машина за рязане на тръби maachine 220V

BGN 516.80

Полуавтоматско пламен цевка машина за сечење електрични магнетни цевка за сечењемашина магнетни цевки за сечење maachine 220 VСликата покажува : Опис : Телото Димензии : 350 * 310 * 180mmВлезен напон : AC напон 220 V 50 hzСечење плоча дебелина : 650ммСечење плоча брзина : 50750mm / минСечење на круг со дијаметар : > 108mmЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

1set ръчно гореща фолио печат колата фолио Стампер кожена принтер маркировочный прес машина, полагане на печат 8x10cm 110V

BGN 324.32

1 Set Прирачник топла фолија печат машина фолија stamperкожа на печатач за означување притиснете втиснување машина 8x10cm 220 V / 110 VСликата покажува : Карактеристики : Оваа машина е широко се користат во Врежана кожа, дрво, производи, ракотворби,чанти purses, налепници, канцелариски материјал,обувки знаци, пластична амбалажа, кожа врежана брендирање, автомобил седишта,мобилен телефон сетови, хартија покани, бизнис картички, белешки, мебел, брендирање,рецепти gilt, gilt рамки пластика, штанцување и сл.Забелешка : ве Молиме контактирајте со нас ако ви треба 110v

Новата перална машина на автомобила електрическа измиване с високо налягане домакински пречистващ помпа портативен и удобен спестяващ време на измиване на автом?

BGN 180.80

НОВИОТ Автомобил машина за перење Електрични притисок за миење Домаќинствочистење пумпа Преносни и погодно време за заштеда на перач на автомобили 220 VАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотСпецификација На ПроизводотПроток : 400 L / ЧНето тежина за : 13kgНоминална напон : 220 VСпецификации : 338 * 146 * 222mmНоминална моќност : 1500 WПритисок : 812 MPAАвтомобил мие опрема тип : 220 V висок притисок автомобил машина за перењеНоминална притисок опсег : ≥ 2.5 MPa и ≤ 25 MPaЗадоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Микропланшетная центрофугира 2500об / мин мини центрофуга микропланшет 100-230 В 1бр

958.40 -5 % BGN 910.00

Microplate центрифуга 2500rpm мини центрифуга microplate 100230 V 1pcСликата покажува : Карактеристики : 1, за широк опсег : за здолништа и здолништа без различни стандард ПЦР microplate.2, центрифугални функција : моментален забрзување за 2500rpm, автоматско кочење, однајвисоката брзина да се запре 10ТИ или така, brushless DC мотор одржување.3, userfriendly програмирање, конфигурација џогирање и времето два начини на работа,така што експериментот повеќе удобен и ефикасен, мирен и стабилен без шум.4, уникатен дизајн, мала големина, не заземаат простор, едноставна операција, целосно покривање 95 ° отворена,лесно да се стави на microplate.5, можете брзо да го напушти ѕид капки, ПЦР, пред и по употреба, значително подобрување на експериментални резултати.Опис : Модел : Mini P2500 microplate центрифугаКапацитет : 2 96добро ТЕСТОТ плочиБрзина : 2500rpmЦентрифугалните сили : 500gРоторот на : фиксен вертикалноГолемина : 219 * 190 * 186mmТежина : 3kgНапон : AC100230 V 5060 Hz.Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Най-новият супер Миниый висок въздух докосване на екрана LCD стикер високо налягане ЗЗД Слипчивый извлича машина мехур за черни възстановява

729.60 -5 % BGN 693.00

Најновиот Супер Мини Висок Притисок OCA Лепило Налепница LCD Екран на Допир за Воздух Отстрани Меур Машина за Мобилни ОбновиСликата покажува : Опис : Карактеристики на Оваа опрема силна висок притисок во меурот,издржлив, безбеден, не за да не се оштети LCD екранот, дали не се враќа...

Алуминиева сплав криогенный контейнер контейнер за съхранение на течен азот резервоар за течен азот

220.24 -5 % BGN 209.00

Алуминиум легура ниски температури Сад во Течен Азот за Складирање Сад Течен Азот РезервоаротОва производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!!тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!Карактеристики : Број на модел : YDS6Бренд Име : ДАРЕНПритисок : ВисокМатеријал : АлуминиумУпотреба : Чување на биолошки активни материјалиКапацитет : 6 L течен азот контејнер(на Течни не се вклучуваат)Празни Тежина : 12.5 КИЛОГРАМИ течен азот садМатеријал : Aluminm Легура Течен Азот DewarБоја : Бела,Според условот на купувачиВредност : Според условот на купувачиВратот дијаметар : 50mm течен азот садВисина : 504mm течен азот садНадворешниот дијаметар : 284mm течен азот садАко сакате да се купи други Модел,табелата што следи ќе ви помогне да се избере нив.3 литри и под стандардот имаат pail,6 литри и 6 литри или повеќе со три кофи,125mm и 200mm слободни лифт цилиндар на голем дијаметарСлика Покаже : Забелешка : ве Молиме не двоумете се да контактирате со насако имате било какви прашања во врска со купувањето, производот и плаќање итн..,Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме.

ОРТ-200 електрически пикап PP&PET лента връзване безплатна обтегач теглилки картонена обвязочная машина акумулаторна акумулаторен инструмент за опаковане

BGN 2649.60

ЛОКАЦИЈА200 електрични baler PP&МИЛЕНИЧЕ лента baler слободни тока пакер картонздрав машина батеријапогон за пакување алаткаСликата покажува : Опис : Употреба : Широко се користат во хартија, алуминиум, челик, дрво, дрвена кутија за пакување, влакна, памук, тутун,хемикалии, метални производи и други индустрии.Употреба на пакување лента : PP лента и домашно МИЛЕНИЧЕ лентаТежина (со батерија) : 3.9 kgДимензии : 130 * 140 * 370mmЗатегнување на сила : 650 N3000 NТриење заварување : Триење заварувањеРабота : копчето типНапојување : батерија : 12 V.2.4 АХ Полначот : 220 V, 100 HzКористете торба големина : пропусниот Опсег : 1316mm (прилагодливи)PP пропусниот опсег : 0.61.2 mmДомашно МИЛЕНИЧЕ пропусниот опсег : 0.51.2 mmЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

331017414 AGIE първоначално плисирани тръба CUT20P / сильфон, ниско-честотна лента части за машини EDM тел резервни

BGN 384.00

331017414 AGIE Оригинални CUT20 P Брановидни Цевка / Јастуци , мала Брзина Жица EDM Машина Резервни ДеловиВашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг...

Пробиване машина j23-40T/ машина удар под налягане от неръждаема стомана

BGN 7200.00

Mechanial моќ притиснете со добар квалитетФункција1 Неговата структура е едноставна, операција погодност, функција кредибилитет, употреба одржување на погодност.2...

Автоматична машина за пренавиване на баркод етикети QQTCW-Q5 двустранно етикет за пренавиване на етикети, етикети за хартия струговане машина 100~240V

BGN 137.60

Автоматско бар код етикета rewinding машина QQTCWП5 двонасочна етикетатаrewinding уред налепници хартија врти машината 100~240 VСликата покажува : Опис : Rewinding брзина : 1 ~ 8 инчи / вторНазад тип : Bidirectional rewinding, автоматски rewindingМаксимална се тркалаат ширина : 90mmМаксимална rewinding дијаметар : 220mm / ролнаХартија во ролна core големина : 1 инчен core (25.4 mm), 1.5 инчен core (38.1 mm), 3 инчен core (76.2 mm)Моќ Спецификации : Влезен Напон : 100 ~ 240 V 50 / 60 HzИзлезен напон : 24 VИзглед, големина : 210 * 220 * 240mmРаботна околина : температура : 045 °Во однос температура : 2585%Нето тежина : околу 2,5 кгКарактеристики : 1...

Нова поролоновая гъба KT board Pearl cotton экструдированная дъска самозалепваща дъска електрическа машина за рязане на тел, нож електрически режещ инструмент

BGN 142.40

Новата пена сунѓерот KT одбор Бисер памук Екструдиран одбор Изолацијаодборот на Електрична жица машина за сечење нож електрична алатка за сечењеАко имате нешто друго да се разбере,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.производ екранотЗабелешка : ве Молиме да не го користите производот подолг период континуирана употреба,нормално треба да се користи 12 часа за да се затвори за повеќе од половина час.производ параметритабела големина : 40*28cmгреење жица висока : 23cmмаксимална сечење ширина : 25cmмаксимална сечење дебелина : 20cmМашината може да се намали пена, сунѓерот, Zhenzhu Mian...

Преносима Машина Преса Топлина Чаши Чаши Цифров Св Машина Преса Чаши Цифров Св

104.00 -5 % BGN 99.00

Преносни Дигитални Првенство Кригла Топлина Притиснете Машина Дигитални Кригла Притиснете Машинафотографијата покажува : ефект покажувапакувањеDescribtion : 1...

Пробиване машина J23-63T / електрическа машина удар налягане сила ламарина/налягане от неръждаема стомана

BGN 26400.00

Mechanial моќ притиснете со добар квалитетФункција1 Неговата структура е едноставна, операција погодност, функција кредибилитет, употреба одржување на погодност.2...

1PC Universal AUTO ЗЗД Film Laminating Machine Polarizing Film Protective Film Laminater +въздушен компресор

BGN 608.00

1 PC Универзална АВТО OCA Филм Laminating Машина Поларизирана Филм Заштитна Фолија LaminaterЗАБЕЛЕШКА : Овој има Воздух Compreesor!Ве молиме да ми кажете на volgate ви треба!FuctionАвтоматско laminating машина ,

1 компл. ръчно гореща фолио печат колата фолио Стампер принтер кожата машина, полагане на печат (5x7cm)110V

BGN 332.32

1 Set Прирачник топла фолија печат машина фолија stamperкожа на печатач за означување притиснете втиснување машина 5*7cm 220 V / 110 VСликата покажува : Карактеристики : Оваа машина е широко се користат во Врежана кожа, дрво, производи, ракотворби,чанти purses, налепници, канцелариски материјал,обувки знаци, пластична амбалажа, кожа врежана брендирање, автомобил седишта,мобилен телефон сетови, хартија покани, бизнис картички, белешки, мебел, брендирање,рецепти gilt, gilt рамки пластика, штанцување и сл.Забелешка : ве Молиме контактирајте со нас ако ви треба 110v

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.