• Новинка
GD-R10 fresa мелница топка корона fresa мелница преносим точност ръководят острилка 220 400 W

GD-R10 fresa мелница топка корона fresa мелница преносим точност ръководят острилка 220 400 W

резултат:
BGN 3499.20

Брой продукти
Налично


ГД-R10 Мелење машина мелење машина топката главата мелничката мелење машина
машина преносни висока прецизност острилка 220 V 400 W
Ако имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.
Производ екранот
Спецификации
Мелење опсег : Φ6-20
Прилагодливи Р агол : Р3-10
Брзина : 4000rpm
Моќност : AC220 V
Фреквенција : 50 Hz
Мотор : 400 W
Стандард тркала : SDC
Стандард Collet : 6,8,10,12,14,16,18,20 вкупно 8 парчиња (ER32 collet)
Нето тежина за : е 36,5 kg
Карактеристики :
1, машина за мелење топката крај милиони специјална опрема. Точни и брз, лесен за ракување, лесно за мелење без вештина, ги намалите трошоците и подобрување на ефикасноста. Уредот дијамант тркала, управувачот може да се ре-се користи два пати, точни агол, долг живот.
2, електронски контролирана моќен DC мотор : фреквенција стабилност, коњски сили, може да се користи за долго време
Задоволството На Клиентите :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.

Подробности

търговска марка:
LZHZXY
Тип:
Вертикален
Номер На Модела:
GD-R10
Състояние:
НОВО
Регулируем ъгъл R:
R3-10
Скорост:
4000 об / мин
силата на:
AC220V
Честота:
50 Hz
Двигател:
400 W
Стандартно Колело:
SDC
Стандартна Цанга:
6,8,10,12,14,16,18,20 само на 8 парчета (цанга ER32)
Нето тегло около:
36,5 кг

Избор на купувачи

Нов стил на Sodick дюзи за вода на кутията плоча 50 мм х 50 мм, за най спринклерни глави, WEDM-LS части за машини за рязане на тел

BGN 48.00

Нов Стил Sodick Вода Млазницата насловната Плоча 50mm x 50mm за Горниот Sprinkler Главата, WEDMLS Жица Машина за Сечење ДеловиВашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг...

инструмент за ремонт на колата ями без наранявания боя електромагнитна яма листов метал ями автоматична ремонт на машината инструменти за техническо обслужване н

1131.20 -5 % BGN 1075.00

автомобил Јама Поправка инструмент Повреда слободни боја Електромагнетни јама Листметал јами Автоматска поправка на машина Автомобил одржување алаткиАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотвнесетеНапон : 220v240vФреквенција : 50 HzОсигурување : 10 AИзлезМаксимален напон : 311 VМаксимална фреквенција : 150 KHzМаксимална моќност : 1000 WМерки на претпазливост : 1...

чертеж на дървен материал ръчно използването на автомобила за крива и права на дърво двупосочен лепило кромкооблицовочный машина

BGN 2078.40

цртеж на дрво прирачник за користење на автомобил за крива и права дрво двојно двострано лепило работ плоскости машинаСликата покажува : Опис : Прирачник за запечатување машина прифаќа автоматска контрола, се на работ на голем обем на работа, може да обезбеди топла топи адхезивна паста не излегуваат во јавноста, директно работ крива, важечки за сите видови на материјал има предности на мал волумен, мала тежина...

1 бр. ръчен ъглов плосък нос скоба въртящи се на 360 градуса прецизна тежки менгеме 5-инчов фреза скоба

BGN 195.20

1pc Прирачник Агол тип рамен нос менгеме 360 степени ротирачки прецизносттешки должност менгеме на назад 5 инчен мелење машина менгемеСликата покажува : Опис : Спецификации : 5 инченМаксимална стегање : 147 MMВилицата ширина : 125 MMВилицата длабочина : 45 MMИверица дебелина : 14 MMРамни : 42 * 121 MMСтанот Б : 94.5 * 121 MMКлешти должина : 357 MMМенгеме тело ширина : 168 MMМенгеме висина : 135 MMИнсталација НА : 238 MMИнсталација Б : 13 MMШасија дијаметар : 242 MMЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест...

1pcs ръчна алуминиева втулка бар гибочная машина

315.09 -5 % BGN 299.00

1pcs Прирачник Алуминиум Spacer Бар Виткање МашинаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35

Ултразвукова машина за рязане на храна DW-CF20-1500 торти, хляб и друго оборудване, машина за рязане на храна ултразвуково AC 220V 1500W

3216.00 -5 % BGN 3055.00

DWCF201500 Ултразвучно храна машина за сечење Леб, колачи и другихрана ултразвучно машина за сечење опрема AC напон 220 V 1500 WАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотУлтразвучно храна машина за сечењеМодел : DWCF201500Фреквенција : 20 KHzТекст барања : AC220 V / 60 HzКонекција должина : 3 MНето тежина : 14kgСе сече торта висина : 150mmМаксимална моќност : 1500 WСечење на главата ширина : 82.4 mmСечење инсталација тип : рачен сечење, рек сечењеГенератор големина : 38*29*11cmГенератор тежина : 7kgСечење на главата материјал : увезени титаниум алуминиумскиУлтразвучно храна машина предности и карактеристики1, сечење инцизија мазна, веродостојни и точни намали2, тоа може да се печат се сече на работ сечење без деформација, не Алис3, работата и стабилноста, сечење брзина, нестап нож, итн.4.Целосно автоматско фреквенцијаубедливо CNC напојување можат да работат 24 часа5, едноставна операција, не треба професионални луѓе, заштеда на време и труд.6, лесен за употреба, заштеда на време, работниците може да се работи за долго времеЗадоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

X6236 фреза машинни инструменти

BGN 14848.00

1.Појачани guideway2.Х.Y оска автоматско хранење, Z оската моторните лифт3.Мелница главата вртливата ±360 степени со високи перформансиПочитувана клиенти : ве молиме купување на стока пред да контактирате со мене, затоа што многу на стоки лимит на тежина, што не можеме да го испорака со авион превозот начин.ние може да од страна на морето, превозот CIF или FOB испорака тргување начин.ние сме веледрогерија,ние нудиме на големо услуги, ве молиме пред да се одлучи да се купи стока, бидете сигурни да ме контактирате.ОБЈЕКТОТX6236Вретено косиISO40(V) ISO50(H)Растојание од вретено табела30~510mmВретено брзини12 чекори 60~1800(V) 40~1300(H) р.стр.мТабела големина1500×360mmMax.ротации агол на табелата±45°Табела патување(X / Y / Z)900×390×500mmХранење опсег(X / Y / Z)860×350×450 ммХранење спектар на надолжни патување8 чекори 30~600mm / минХранење спектар на крстот патување8 чекори 22~410mm / минХранење на опсегот на вертикална патна8 чекори 15~220mm / минXоската брза храна брзина1800mm / минYоската брза храна брзина1200mm / минZоската брза храна брзина600mm / минFeed motor1.1 KWMax.губење на работното парче500kgsТслот број / ширина / далечина3мм / 18mm / 70mmКолона guidewayправоаголни guidewayКрстот слајд начин на табелаправоаголни guidewayНадолжни слајд начин на табелаdovetails guidewayГлавниот мотор4kw(V) 3kw(H)Coolant пумпа моќ90 WN.W. / G...

Топлината прес машина за печат шапка цифров скара hot-caps hat cap печатна машина на Едро фигура

BGN 158.08

Дигитални скара топлокапи шапка капамашина за печатење машина за печатење машина трговија на големо СликаСликата покажува : ФункцијаИнформација За Производот : [ Key перформанси параметри ]Напон : 220 V, 110 VКога контрола на опсег : 0999 CelsiusНоминална моќност : 550 WТемпературата опсег : 0399Работа големина : 8cm × 15cmДимензии : 440m (L) × 340mm (W) × 600mm (H)Вкупната Тежина : 12 KG...

Направи си САМ Mini Wood /Soft Metal Lathe Machine 6 in 1 Micro Lathe Machine Tools Woodwoking

BGN 188.80

За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2) и Ali Express Џеб...

AQ-400 автоматична машина за рязане на месо, двойна готварска печка с мултифункционална подвижни мясорубкой мелачка от неръждаема стомана 220V 1бр

BGN 478.40

AQ400 Автоматски месо машина за сечење двојно плоча со мултицелмонтажни мелница за месо од не ' рѓосувачки челик месо 220 v slicer 1 PCАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотБрој на модел : AQ400Напон : 220(V)Моќност : 0.75(kw)Нето тежина за : 47 (кг)Димензии : 620*350*580(mm)Поле на примена : Западна храна продавница опрема, рекреација храна фабрика опрема, Кинески храна продавница опрема, замрзната храна фабрика опрема, фабрика за преработка на месо опрема, апарати за домаќинство, кантинаЗадоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Промишлен предавател налягане AE-T дисплей с течни кристали сензор за налягане взривозащитен вид предавател налягане 1бр 12-36В

200.00 -5 % BGN 190.00

Индустриски притисок предавателот AEТ течни кристали притисок сензорексплозијадоказ вид притисок предавателот 1pc 1236 VСликата покажува : Опис : Напон : DC1236 VПритисок опсег : негативен притисок 0100kpaЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

220V машина с тел рисунка от неръждаема стомана преносим контрол на скоростта, полиране на метал машина 1400W

BGN 199.98

Спецификација : Напон : 220240 V 50 HZНоминална моќност : 1400 WНеоптоварување на ветер : 6003500r / минТежина : 4kgВклучуваат : 1 x нерѓосувачки челик жица цртеж машина1 x цртање тркала1 x штит1 x клуч1 x Помошни рачка1 x алуминиум конвертор се справи со

3051337 (3050332) S412 Sodick / SSG уретановый натяжной валяк OD100mmx H10mm, Wedm-LS Тел Cutting Носете Parts

BGN 80.00

3051337 (3050332) S412 Sodick / теренот ssg Уретан Тензија Ролери OD100mmx H10mm, WEDMLS Сечење Жица Носат ДеловиВашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг...

M859 CH859 M571 ХБН ADK11-15A O2G DC24V Sodick EDM електромагнитен клапан / електромагнитен клапан, Спираловидна резба водопроводна тръба 1/2 3/4 1

BGN 256.00

M859 CH859 M571 CKD ADK1115 A O2 G DC24 V Sodick EDM Електромагнетниот Вентил / Електромагнетни Вентили, Вода Цевка е Завртка Тема 1 / 2" 3 / 4" 1", WEDMLS Машина ДеловиВе молиме забелешка која големина погоре на водовод е завртка ви треба кога ќе нарачки за нас...

cnc Mini Lathe Machine 12000r / min Mini Lathe Machine Tool метална плоча трион размер на верстака 90*90 mm

BGN 249.60

За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2) и Ali Express Џеб...

Фреза с ЦПУ XK6325

BGN 15000.00

КАРАКТЕРИСТИКИ : Тешки леано железоЛесно shiftable опрема вози обезбедува моќ на трансмисија без загубиГлава swivels 90 лево и десно,45, пред и задВртежен момент од x y z серво мотор Н...

1pc ФГ-130 CNC електронна машина за навиване на електронна моталка електронна Намоточная машина диаметър ликвидация

BGN 67.20

1pcs Висок квалитет на Нови УпатствоРака Серпентина Ликвидација Машина Winder Две Брзина FY130фотографијата покажува : Describtion : Рачниот менувач пренос, електронското пребројување...

режещата машина nc qc12y с надеждна хидравлична система

BGN 11520.00

QC12 Y серија Хидраулични shearing и машина за сечење за челик1 Целосно Европската дизајн, рационализација во потрага, Рамка : се состои од десно и лево на ѕид одбори, работна маса, масло кутија, слот за челик и др...

1pc 106-RP шевна машина за шиене на синхронен който има дебелина на платното за кожата е дебела кожа шевна машина

508.67 -5 % BGN 483.00

1pc 106RP Шиење на машина за шиењеСинхрони вози дебело платно од кожа дебела кожа машина за шиењеКарактеристики *Директно машина *Автоматска линија за полнење на чекање *Тоа може да биде stitched *Прилагодување на бод должина 07mm *Нога притисок може да се прилагоди *Presser нога висина 8 mmСликата покажуваОпис Име на Производ : машина за шиење Производ : 37*17.5*26cm моќност : 150 W Н W : 16 КГ G...

DJI Phantom 2 Gimbal Yaw Arm подмяна направи си САМ комплект за P3AP HRC55 Aerometal CNC Mill алуминиеви детайли

BGN 63.98

* За DJI Фантом 2 Yaw Рака Замена * Компатибилен со Професионални, Напредни и Стандардни Модели * HRC55 Површинаелоксирани Aerometal Алуминиум (AlMgSi Легури, нуди совршен ритам ) CNC Произведени * Направени во Кина * Лесна Инсталација * мала Тежина 8g * Ние исто така би можело да произведуваме, yaw рака, се тркалаат рака и ги покрива со Aerometal или други материјали...

EDM-8C 800w junior edm holder small and light EDM машина OEM е достъпен за всеки търговец или представител

BGN 2528.00

EDM8 C 800w помлад edm носителот мал и лесен EDM машина ОЕМ достапни за секој дилер или агентБРЗО РЕШЕНИЕ ЗА ДА СЕ СКРШЕНИ ДОПРЕТЕ, НЕМА ПОВЕЌЕ ГЛАВОБОЛКИ !Карактеристики : Светлина, мали, преносен, компактен дизајн...

Висококачествена машина за рязане на метални пластини / хидравлична режещата машина qc12y

BGN 11520.00

QC12 Y серија Хидраулични shearing и машина за сечење за челик1 Целосно Европската дизајн, рационализација во потрага, Рамка : се состои од десно и лево на ѕид одбори, работна маса, масло кутија, слот за челик и др...

Почистване на смазочно-охлаждаща течност 5052 г маслени пречистватели на вода за струг с ЦПУ/CNC / смилане на струг с ЦПУ

BGN 864.00

Дали вашиот сечење течност за машина за патарина има следниве quesitons? Алатката се носат, лошата обработка на квалитетот? Ризикот од бактериски репродукција зголемување, доведе до лоша миризба? Сечење на течност е премногу валкани? PH вредноста се намалува, corrision феномени се случува?Нашата нафта и вода сепаратор ќе ви помогне да ја сега!Сечење на течност за чистење 5052 G на нафта вода purifiers за CNC / ЦПУ Струг / CNC мелење машинаКонтролен панел за Сечење Течни Штекер Сечење Течни Overflow Мешавина Влезот Масло штекерМасло Scraper Брзина на Прилагодување Switch нивото на Маслото аларм Прекинувач Дигитален Тајмер Switch Моќ Доводното​Инсталација1...

Нов CNC Machine Oil Water Separator Oli Water Filter Oil Cutting Fluid отделен кораб от Китай нашата фабрика

BGN 864.00

НОВИ CNC Машина Масло Вода Сепаратор Оли Вода Filiter Масло Сечење Течност Посебна брод од КинаМодел : CZC5025 G влезна Моќност : 25 W Нето Тежина : 12.5 Килограми Капацитет на Резервоар за Масло : 4 L Времето Опсег : 1min168h Оперативни Температура : 0℃65℃ Влезен Напон : AC220 / 110 V 50 / 60 HZ Работа, Периодот на Прилагодување : 16 Периоди На Ден Целокупната Димензии : 550*300*355(545 продолжен должина)mm Обновлив Брзина на Пумпа Мотор : 080rpm Stepless Прилагодливи Обновлив Брзина на Нафта Scraper : 030rpm Stepless Прилагодливи7 Предности : 1.Dualкористете масло вшмукување влезот , Fixable, Floatable 2.Иновативни трифаза на одвојување на Одделни темелно 3.Времето контрола,1k Wh секој месец 4.Масло scraper мотор, Stepless прилагодливи 5.Продолжување на работниот век на сечење течност, Заштита на животната средина 6.Overflow предупредување, Аларм со светлина и звук 7.Продолжување на работниот век на машина алатка, се Спаси трошоци

Триизмерна гореща машина за запечатване на филма козметична / машина за опаковане на хартия носового шал 220V 500W 1PC

BGN 72.00

Три димензионални топла филмот запечатување машина козметички / handkerchief хартијазавиткување машина 220 V 500 W 1 PCСликата покажува : Опис : Напон : 220 VФреквенција : 50 HzМоќност : 500 WМашината е светлина и флексибилни, убав на изглед, супериорни перформанси, соуникатен дизајн концепт, употребата на висока прецизност електронски пат контролер контрола, со брзагреење, едно време топла филмот заврши...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.