• Новинка
Потребителски снимки пол тапети 3D скали водопад природни пейзажи пол стикер PVC самозалепващи стенни тапети за хола

Потребителски снимки пол тапети 3D скали водопад природни пейзажи пол стикер PVC самозалепващи стенни тапети за хола

резултат:
BGN 46.72
BGN 24.00 -49 %

Брой продукти
Налично


Обичај Кат Mural Wallpaper ( Налепница )
Материјал : ПВЦ / Винил Подни Mural Wallpaper ( Налепница ) Веб-страница цена : $ / метар квадратен. Не ролни. Функција : Само-лепило; Водоотпорен; Анти-пропадна Употреба : За било каква мазна површина ( Ѕид & Кат )

Напомена :
1. Ве молиме означете ја вашата точни димензии (Должина & Ширина) под ред во времето. Добивање на потврди големина, обично ќе брод во рок од 3 дена. Ако не се обезбедени ни вашите детали големина во рок од 24 часа, ние ќе произведе кат mural следниве стандардната големина.
2. Со цел да одговараат за меѓународна шпедиција, ние треба да се намали на подот mural во неколку парчиња. Но која било големина на подот mural е за целата шема.
3. Ние не сме одговорни за било каква увоз обичај должност, но обично ние би можеле да се изјасни на пониска вредност да ви помогне да плаќаат помалку, па дури и не се оданочуваат. Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Бразилецот пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број. Ви благодариме !
Како да поставите цел :
Имаме 12 фиксна големина цел.
Купувачот цел различна количина. Купувачот ќе добие соодветната големина
Цел количество 1 : 1 квадратен метар=140cm(L) x 70cm(W) (4'7" x 2'4") ft Цел количество 2 : 2 квадратен метар=200cm(L) x 100cm(W) (6'7" x 3'3") ft Цел количество 3 : 3 квадратен метар=208cm(L) x 146cm(W) (6'10" x 4'9") ft Цел количество 4 : 4 квадратен метар=200cm(L) x 200cm(W) (6'7" x 6'7") ft Цел количество 5 : 5 квадратен метар=250cm(L) x 200cm(W) (8'2" x 6'7") ft Цел количество 6 : 6 квадратен метар=300cm(L) x 200cm(W) (9'10" x 6'7") ft Цел количество 7 : 7 квадратен метар=300cm(L) x 250cm(W) (9'10" x 8'2") ft Цел количество 8 : 8 квадратен метар=400cm(L) x 200cm(W) (13'1" x 6'7") ft Цел количество 9 : 9 квадратен метар=350cm(L) x 260cm(W) (11'6" x 8'6") ft Цел количество 10 : 10 квадратен метар=360cm(L) x 280cm(W) (11'10" x 9'2") ft Цел количество 12 : 12 квадратен метар=400cm(L) x 300cm(W) (13'1" x 9'10") ft Цел количество 16 : 16 квадратен метар=500cm(L) x 320cm(W) (16'5" x 10'6") ft
Други големина . (Должина и Ширина) . ве молиме да ни каже.
Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цена
★ Цел Количество = Квадратни метри = Должина x Ширина
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 . Бидејќи е многу мала големина.
Производ Материјал
Крои Метод : 1. Таму е околу 1-2 сантиметар преклопуваат дел. Таа не можеше да се стави рамо до рамо. 2. Дел 1 треба да бидат опфатени со дел 2. 3. Ве молиме да користите владетел и нож за да се намали позадината во средината на преклопување дел. И кора исклучите се преклопуваат делови.
Можеби и вие така, како овие производи, ве Молиме да кликнете на сликата .

Подробности

Размери:
1 квадратен метър
Функция:
Водоустойчив, звукопоглощающий, изолация, влагоустойчив, отговарят на високи, плесневеющий, звукоизолирани, антистатичен
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
Характеристика:
Формалдехид-свободно, упорит вода, Mildew упорити, екстра дебел, собственн-прилипатель, благоприятна за околната среда
Тип На Винил Тапети:
Хартиени Задните Винилови Тапети
Материал:
Пластмаса
търговска марка:
цзядоу
is_customized:
Yes
Воспользуйся:
дневна
Използването на:
Търговия, Забавления, Администрация, Домакинство
Стил:
Модерен
Модел:
ДА
Повърхностно Покритие:
Эксфолиатор
Номер На Модела:
МУ452
Тип:
Винилови Тапети

Избор на купувачи

3D фото тапет на Европейския 3D бижутериен фон високо качество спалня и хол на открито лоби офис по поръчка тапети за баня

23.57 -28 % BGN 17.00

ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100)Материјал : Неплетени muralWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница...

Потребителски 3D стенописи, красиво синьо небе остров прозрачна вода papel de parede, хол ТЕЛЕВИЗИЯ стени детска спалня тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

Сопствени 3 D мурали,Убава сино небо островот и бистри води de papel parede,дневна соба ТВ ѕид деца спалната соба позадина

Потребителски 3D голям стенопис, Лондонския мост привечер тапети papel de parede, хол ТЕЛЕВИЗИЯ стените в спалнята тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

Сопствени 3 D големи mural,Лондон Мост во мрак за позадини de papel parede,дневна соба ТВ ѕидот во спалната соба позадина

3D таван европейски стил 3D стереоскопични нетъкан тапет с релефни бели каре 3D таван Снимка стенописи

41.60 -50 % BGN 21.00

Производи име : таванот мурали позадина ,таванот позадина , небото тавани ,3d позадина за таванот ,таванот мурали 3d таванот , небото таванот , ѕвезди спалната соба таванот , небото таванот позадина , таванот и ѕидот хартија , 3d таванот позадина Бои : како што е прикажано 1 ...

Последни потребителски 3D голям стенопис, Европейски аристократичен Дворец 3D ангел, хол ТЕЛЕВИЗИЯ фон спалня стенни тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

Најновите сопствени 3 D големи mural,Европски аристократ Палас 3 D ангел ,дневна соба во живо позадина спалната соба ѕид позадина

3D релеф на модерните 3D анимационен филм свежи тапети за детска стая Детска стая ролка тапет розов син тапет хвърляне на домашен интериор

66.40 -28 % BGN 48.00

Неплетени Ткаенини Позадини Цвет Романтична Цветни Тапети за Спалната соба Дневна Соба Девојки Соба Десктоп 3 D Mural Дома ДекорОпис на Материјалот : Неплетени ткаенини / Природен Материјал Позадини Објект Големина : 10m × 53cm / Тркалаат Големина : 33ft x 1.74 ft =57.4 квадратни.ft (со нозете), 10m х 0.53 m =5.3 квадратни.m (од метар) Дизајн повторување : Прибл 1.48 нозе Употреба : Дневна соба, Постелнина соба, Студија, Децата' соба, ТВ ПозадинаКарактеристики : Добро Lightfastness, Екопријателски, Трајни, Мебел, Реновирање, Декорација, dustproof ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : 1.Лепилото не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.2.Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.3.Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.4.Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот.5.Клиентите од Бразил би сакал да брод од експрес, ве Молиме да обезбеди ме вашиот CPFor CNPJ Бр...

Потребителски тухла тапети 3d зелени листа от цвете на грозде и пеперуди, 3d тапети и момчета, и момичета детска спалня 3d рисувани стенни

66.42 -46 % BGN 36.00

Обичај Тули Позадина 3d Зелени Лисја Цвет Лоза и Пеперутка 3d Ѕид Хартија Момчиња и Девојки Децата Спалната соба 3d Ѕид MuralКупувачот мора да го прочитате : Mural позадина цена : $ / 1 квадратен метар Не ролни Ширина x висина=квадратни метри =цел количество 1m2=1pcs...

3D фото тапет сладко розово бял шоколад крем хляб офис за декорация на дома спалня стенопис по поръчка тапети за хола

23.57 -28 % BGN 17.00

ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100)Материјал : Неплетени muralWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница...

Стенни рисувани Роза 3D 3D тапети спалня tv сватба студио рисувани стенни 3D тапети фон стенни настройка

48.00 -25 % BGN 36.00

Природен Камен Најголем Камен Продавница I n Aliexpress $ 14.5 / место $29.00 50 % ПОПУСТ $ 15 / место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 13 / место $29.00 55 % ПОПУСТ $ 15 / место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 14.5 / место $29.00 50 % ПОПУСТ $ 15 / место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 13.8 / место $29.90 54 % ПОПУСТ $ 14.5 / место $30.00 52 % ПОПУСТБесплатен превозот се Зголеми 3 D позадина спалната соба ТВ студио свадба mural позадина позадина ѕид прилагодување Почитувани купувачот ,оваа цена е за еден метар квадратен,кога вашиот игра цел ,ве молиме Оставете порака за вашата големина .ширина и висина...

beibehang да конфигурирате всеки размер стенописи тапети златната рибка цвете лотос резба 3D хол ТЕЛЕВИЗИЯ фон на стената papel de parede

44.80 -46 % BGN 24.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

Beibehang тапети за стените, 3 d криви ивици червен син жълт тапети за хола настолен дизайн на хотела 3d тапети

62.40 -25 % BGN 47.00

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метри) Користи : дневна соба, спална соба, студија, децата соба, ТВ позадина забелешка : Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од локалните хардвер продавница...

Декорация на дома Синята роза на таблата стенописи флорални тапети 3d стереоскопични тапет на живо 3d тапети

48.00 -48 % BGN 25.00

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество На прилагодите големина е : во Моментов, неговата цена е 1 метар квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни метри mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ м, Heigh __ __ __м, пред да плаќаат за тоа...

beibehang papel de parede потребителски тапети, стикери за стена, голяма фреска на 3D стерео ориз бял европейския камък Орхидея ТЕЛЕВИЗИЯ фон

48.00 -50 % BGN 24.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

Ню Йорк, Манхатън, Таймс скуеър града тапети, хол с диван телевизор стена спалня 3d рисувани стенни тапети papel de parede

46.40 -1 % BGN 46.00

Њујорк, Менхетн Тајмс Сквер Градови позадини,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба 3d ѕид mural позадина de papel parede

Най-популярните 3D голям стенопис, селска ретро разтегателен монтаж на стена цвят парче ТЕЛЕВИЗИЯ монтаж на стена papel de parede

46.40 -1 % BGN 46.00

Најпопуларните 3 D огромни мурали, Руралните ретро троседот поставување на ѕид боја парче ТВ поставување на ѕид de papel parede

Потребителски стенописи, 3d тапети стаите в Бамбукови гори ограда път свеж 3D TV фон на стената 3d стенописи тапети за стени d 3

52.29 -48 % BGN 27.00

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.