• Новинка
beibehang Custom стенопис fresh European ретро ретро средновековна ръчно рисувани rainforest стенопис TV background wallpaper papel de parede

beibehang Custom стенопис fresh European ретро ретро средновековна ръчно рисувани rainforest стенопис TV background wallpaper papel de parede

резултат:
BGN 41.60
BGN 24.00 -42 %

Брой продукти
Налично


Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Не ролни.
1 s quare метар = 1pcs. 2 s quare метар =2 парчиња. 3 s quare метар =3pcs .. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Купувачот цел различна количина. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 = 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 = 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 = 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 = 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 = 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 = 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 =7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 =8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 =9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 = 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 =12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 =16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина . (ширина и висина) . ве молиме да ни каже. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Не големина информации. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега. 3 : Пополнете ги деталите .Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел .Плаќања .на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2.8 m Висина = 1.7 m. 2.8 m x 1.7 m = 4.76m2 заокружување .Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Mural позадина. ѕидот mural. Не позадина ролни. Не постер. Не ѕидот налепници. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. Не 10m L и 0.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Со иста позадина ролни. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. Ширина и висина. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да). Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За боја Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување Опис на Производот Изберете материјали: најдобри. Најпопуларните свила крпа стандардно се користи. Тоа е водоотпорен и здрав и многу силна

Подробности

Размери:
1 квадратен метър
Характеристика:
Водоустойчив,устойчив на мухъл, много дебел,екологично чист, 3D, без формалдехид
Функция:
Плесневеустойчивый, огнеупорна каса, Дымоустойчивый, влагоустойчив, отговарят на високи, звукоизолирани, водоустойчива изолация,звукопоглощающий,антистатичен
Тип:
Текстилни Тапети
търговска марка:
beibehang
Текстилна Обойный Материал:
Прежда
Модел:
Цвете
Стил:
Европа
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
16393992
Използването на:
Развлечения, Търговия, Администрация, Домакинство
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Usd / Roll
Повърхностно Покритие:
Пишеща машина
Воспользуйся:
Легла Номер
Материал:
копринени тапети

Избор на купувачи

3D релеф на модерните 3D анимационен филм свежи тапети за детска стая Детска стая ролка тапет розов син тапет хвърляне на домашен интериор

66.40 -28 % BGN 48.00

Неплетени Ткаенини Позадини Цвет Романтична Цветни Тапети за Спалната соба Дневна Соба Девојки Соба Десктоп 3 D Mural Дома ДекорОпис на Материјалот : Неплетени ткаенини / Природен Материјал Позадини Објект Големина : 10m × 53cm / Тркалаат Големина : 33ft x 1.74 ft =57.4 квадратни.ft (со нозете), 10m х 0.53 m =5.3 квадратни.m (од метар) Дизајн повторување : Прибл 1.48 нозе Употреба : Дневна соба, Постелнина соба, Студија, Децата' соба, ТВ ПозадинаКарактеристики : Добро Lightfastness, Екопријателски, Трајни, Мебел, Реновирање, Декорација, dustproof ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : 1.Лепилото не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.2.Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.3.Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.4.Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот.5.Клиентите од Бразил би сакал да брод од експрес, ве Молиме да обезбеди ме вашиот CPFor CNPJ Бр...

Потребителски 3D голям стенопис, Лондонския мост привечер тапети papel de parede, хол ТЕЛЕВИЗИЯ стените в спалнята тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

Сопствени 3 D големи mural,Лондон Мост во мрак за позадини de papel parede,дневна соба ТВ ѕидот во спалната соба позадина

Потребителски 3D стенописи, европейски стил луксозна антична ВАЗа papel de parede, хол с диван телевизор стена спалня тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

На сопствени 3 D мурали,Европски стил луксузни антички вазна de papel parede,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба ѕид хартија

Потребителски 3D голям стенопис, Венециански снимка архитектурен пейзаж de parede Papel, хол с диван, телевизор и спалня на тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

Сопствени 3 D огромни мурали, Венеција фотографија архитектонски пејсаж де parede Papel, дневна соба со софа на ТВ во спалната соба ѕид хартија

3D водоустойчив самозалепващи се тапети 3D Стереоскопични тапети карикатура жираф за спалня хол баня стикер на вратата

46.38 -9 % BGN 42.00

3 D Водоотпорен самолепливи Позадини Стереоскопски 3 D Ѕид Хартија Цртан филм Жирафа за Спалната соба Дневна Соба и Бања Вратата НалепницаКарактеристики На Производот : 1...

Стенни рисувани Роза 3D 3D тапети спалня tv сватба студио рисувани стенни 3D тапети фон стенни настройка

48.00 -25 % BGN 36.00

Природен Камен Најголем Камен Продавница I n Aliexpress $ 14.5 / место $29.00 50 % ПОПУСТ $ 15 / место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 13 / место $29.00 55 % ПОПУСТ $ 15 / место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 14.5 / место $29.00 50 % ПОПУСТ $ 15 / место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 13.8 / место $29.90 54 % ПОПУСТ $ 14.5 / место $30.00 52 % ПОПУСТБесплатен превозот се Зголеми 3 D позадина спалната соба ТВ студио свадба mural позадина позадина ѕид прилагодување Почитувани купувачот ,оваа цена е за еден метар квадратен,кога вашиот игра цел ,ве молиме Оставете порака за вашата големина .ширина и висина...

Потребителски стенописи, 3d тапети стаите в Бамбукови гори ограда път свеж 3D TV фон на стената 3d стенописи тапети за стени d 3

52.29 -48 % BGN 27.00

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

Безплатна доставка по поръчка 3-d стенописи Европа и Съединените Щати ретро носталгия фон тапети KTV ресторант бар кафе

BGN 48.00

Бесплатен превозот custom 3 d модерна mural бојадисана троседот во ЖИВО позадина позадина Европската огромни мурали Носталгија уметност публикации метар квадратенБесплатен превозот обичај модерна 3 D мурали и стил прирачник за градење на ТВ КТВ Кафе Сала Хотел позадина ѕид позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај ретро стил на Англија црвениот автобус Бен телевизија позадина ѕид mural позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај големи 3 D позадина телевизија троседот во спалната соба ѕид позадина стил цртан филм земја падне метар квадратенБесплатен превозот големи навечер град обичај mural конференција за статистика соби КТВ вистински позадина позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај модерна 3 D mural карактер писмо спалната соба бојадисана Хотел Дер Бар позадина ѕид позадина метар квадратенБесплатен превозот прилагодено писма стереоскопски 3d позадина модерна ретро троседот ктв Европската ТВ позадина позадина mural метар квадратенБесплатен превозот custom Бруклин Црна и Бела Позадина Mural Спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина метар квадратенБесплатен превозот custom 3 d mural Европа и сад ретро носталгија позадина позадина КТВ бар ресторан кафеОписПозадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) ...

beibehang papel de parede потребителски тапети, стикери за стена, голяма фреска на 3D стерео ориз бял европейския камък Орхидея ТЕЛЕВИЗИЯ фон

48.00 -50 % BGN 24.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs...

Декорация на дома Синята роза на таблата стенописи флорални тапети 3d стереоскопични тапет на живо 3d тапети

48.00 -48 % BGN 25.00

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество На прилагодите големина е : во Моментов, неговата цена е 1 метар квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни метри mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ м, Heigh __ __ __м, пред да плаќаат за тоа...

Потребителски тухла тапети 3d зелени листа от цвете на грозде и пеперуди, 3d тапети и момчета, и момичета детска спалня 3d рисувани стенни

66.42 -46 % BGN 36.00

Обичај Тули Позадина 3d Зелени Лисја Цвет Лоза и Пеперутка 3d Ѕид Хартија Момчиња и Девојки Децата Спалната соба 3d Ѕид MuralКупувачот мора да го прочитате : Mural позадина цена : $ / 1 квадратен метар Не ролни Ширина x висина=квадратни метри =цел количество 1m2=1pcs...

beibehang да конфигурирате всеки размер стенописи тапети златната рибка цвете лотос резба 3D хол ТЕЛЕВИЗИЯ фон на стената papel de parede

44.80 -46 % BGN 24.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

Потребителски флорални тапети, Европейската Перлена декорация на открито за хола спални разтегателен ТЕЛЕВИЗИЯ фон стени са водоустойчиви тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

Обичај цветни тапети, Европската бисер флорални фреско за дневна соба и спалната соба троседот во ЖИВО позадина ѕид водоотпорен позадинаОписПозадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина)...

3d таван тапети небето цвете потребителски творчески 3D стереоскопични тапети на стенописите на тавана нетъкан фрески таван ролка

41.52 -49 % BGN 21.00

Производи име : 3d таванот и ѕидот ,3d таванот налепници , 3d таванот налепници , 3d таванот мурали позадина , таванот мурали позадина , 3d тавански плочки , 3d таванот слика , 3d фотографија таванот , 3d позадина таванот , 3d мурали таванот , 3d позадина мурали за таванот , 3d плафон за дневна соба , 3d плафон за ѕид , 3d таванот и ѕидот мурали позадинаБоја : како што е прикажаноМатеријал : неплетениУпотреба : Linving соба ...

beibehang papel de parede пасторальный Европейския голямо цвете релеф на нетъкан Тапет Спалня Хол фон тапети

73.41 -26 % BGN 54.00

Материјал : Не wovensМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метриБоја : како на сликатаWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни светлина во собатакрем боја 61862 ↓↓Пинк 61867 ↓↓Светло сина 61863 ↓↓Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор...

Потребителски стенописи 3d фото тапет лавандула Пейзаж начало декор живопис 3d стенописи тапети за стените на хола, 3 d

47.78 -48 % BGN 25.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

3D фото тапет на Европейския 3D бижутериен фон високо качество спалня и хол на открито лоби офис по поръчка тапети за баня

23.57 -28 % BGN 17.00

ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100)Материјал : Неплетени muralWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница...

Последни потребителски 3D голям стенопис, европейски стил, ръчно рисувани цветя, хол ТЕЛЕВИЗИЯ фон спалня стенни тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

Најновите сопствени 3 D големи mural,Европски стил рака насликани цвеќиња ,дневна соба во живо позадина спалната соба ѕид позадина

Beibehang тапети за стените, 3 d криви ивици червен син жълт тапети за хола настолен дизайн на хотела 3d тапети

62.40 -25 % BGN 47.00

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метри) Користи : дневна соба, спална соба, студија, децата соба, ТВ позадина забелешка : Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од локалните хардвер продавница...

Потребителски 3d стереоскопични тапети, гори, реки водопади смърч природа тапети, хол с диван телевизор стена спалня тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

Обичај стереоскопски 3d позадина,Шуми и Реки Водопади Ела Природата позадини, дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба позадина

Custom photo 3d room wallpaper стенопис picture Green forest home decoration живопис 3d wall murals тапети за стени d 3

52.29 -48 % BGN 27.00

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

Beibehang потребителски тапети на стенописите красива мечта пресни зелени дървета на гората слънцето ТЕЛЕВИЗИЯ фон на стената на стаята стенописи, 3d тапети

33.60 -29 % BGN 24.00

Купувачите мора да се прочита : Ѕид позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни 1 S quare метри = 1 buc 2 S quare метри = 2 компјутери...

3D фото тапет сладко розово бял шоколад крем хляб офис за декорация на дома спалня стенопис по поръчка тапети за хола

23.57 -28 % BGN 17.00

ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100)Материјал : Неплетени muralWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.