• Новинка
beibehang Custom Photo Wallpaper Стенопис Chinese New Magnolia Цвят ръчно рисувани писалка цвете птица стена papel de parede

beibehang Custom Photo Wallpaper Стенопис Chinese New Magnolia Цвят ръчно рисувани писалка цвете птица стена papel de parede

резултат:
BGN 48.00
BGN 24.00 -50 %

Брой продукти
Налично


Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Не ролни.
1 s quare метар = 1pcs. 2 s quare метар =2 парчиња. 3 s quare метар =3pcs .. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Купувачот цел различна количина. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 = 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 = 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 = 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 = 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 = 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 = 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 =7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 =8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 =9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 = 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 =12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 =16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина . (ширина и висина) . ве молиме да ни каже. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Не големина информации. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега. 3 : Пополнете ги деталите .Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел .Плаќања .на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2.8 m Висина = 1.7 m. 2.8 m x 1.7 m = 4.76m2 заокружување .Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Mural позадина. ѕидот mural. Не позадина ролни. Не постер. Не ѕидот налепници. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. Не 10m L и 0.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Со иста позадина ролни. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. Ширина и висина. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да). Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За боја Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување
3 Купувачи мора да се прочита
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 , Бидејќи многу мали димензии,
1 квадратен метар големина е 125cm(W) X 80см(H) (4'1" X 2'7")нозе Внимание ќе процесот на нарачка во рок од 7 дена по расчисти исплата. Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за слободни поштенски(ако сте треба ние, исто така може да испрати од express/EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,но купувачот треба да се плати за плаќање). Плаќање : · Ние го прифаќаме alipay тука. · Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција и Гаранција : · ве Молиме контактирајте со нас, ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа, u може да се врати побара замена или враќање на пари,но на такси превозот треба да се плати од страна на купувачот . · 100% од сите deliverd производи се во добар квалитет и под строги испитување пред превозот .

Подробности

Характеристика:
Упорит вода, Mildew упорити, екстра дебел, благоприятна за околната среда,формалдехид-свободна
Материал:
Растение
Функция:
Плесневеустойчивый, огнеупорна каса, Дымоустойчивый, влагоустойчив, отговарят на високи, звукоизолирани, водоустойчива изолация,звукопоглощающий,антистатичен
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
Натурален Материал Обойный Материал:
Корк / Кора
търговска марка:
beibehang
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
17552992
Модел:
Цвете
is_customized:
Yes
Воспользуйся:
дневна
Използването на:
Развлечения, Търговия, Администрация, Домакинство
Повърхностно Покритие:
Пишеща машина
Тип:
Тапети От Естествени Материали

Избор на купувачи

beibehang да конфигурирате всеки размер стенописи тапети златната рибка цвете лотос резба 3D хол ТЕЛЕВИЗИЯ фон на стената papel de parede

44.80 -46 % BGN 24.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

beibehang ръчно рисувани самоличността на абстрактно животно кафене магазин за дрехи, стени по поръчка голям стенопис зелени тапети papel de parede

48.00 -50 % BGN 24.00

os compradores devem ler : de papel parede de papel parede preço : r $ / метро quadrado não rola 1 S quare metros = 1 buc 2 S quare metros = 2 компјутери 3 S quare metros = 3 еез....

Потребителски стенописи снимка 3d стая тапети Лебедово езеро гора декорация на дома картина живопис 3d стенописи тапети за стени d 3

47.78 -48 % BGN 25.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

Потребителски 3D стенописи, пресни Лилия, ръчно рисувани линии papel de parede, хотел, магазин и кафе бар хол разтегателен телевизор стена спалня тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

Сопствени 3 D мурали,Свежи лили раканасликани линии de papel parede,хотел кафуле бар дневна соба троседот ТВ ѕидот во спалната соба позадина

Безплатна доставка по поръчка 3-d стенописи Европа и Съединените Щати ретро носталгия фон тапети KTV ресторант бар кафе

BGN 48.00

Бесплатен превозот custom 3 d модерна mural бојадисана троседот во ЖИВО позадина позадина Европската огромни мурали Носталгија уметност публикации метар квадратенБесплатен превозот обичај модерна 3 D мурали и стил прирачник за градење на ТВ КТВ Кафе Сала Хотел позадина ѕид позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај ретро стил на Англија црвениот автобус Бен телевизија позадина ѕид mural позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај големи 3 D позадина телевизија троседот во спалната соба ѕид позадина стил цртан филм земја падне метар квадратенБесплатен превозот големи навечер град обичај mural конференција за статистика соби КТВ вистински позадина позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај модерна 3 D mural карактер писмо спалната соба бојадисана Хотел Дер Бар позадина ѕид позадина метар квадратенБесплатен превозот прилагодено писма стереоскопски 3d позадина модерна ретро троседот ктв Европската ТВ позадина позадина mural метар квадратенБесплатен превозот custom Бруклин Црна и Бела Позадина Mural Спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина метар квадратенБесплатен превозот custom 3 d mural Европа и сад ретро носталгија позадина позадина КТВ бар ресторан кафеОписПозадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) ...

Потребителски стенописи тапети градина каменни арки изглед към морето 3D фото Тапети за хола диван спалня фон голям стенопис

24.78 -35 % BGN 16.00

Предмет Бр : MU1640Стил : Модерна едноставен стилБоја : Како на сликата5 Материјал достапни : Водоотпорен Платно (Основен материјал) / 3 D Врежана / Кожа Шема / Слама текстура / Водоотпорен Свила ПлатноУпотреба : Livingroom / постелнина соба / Студија / Свадба Куќа / Детска соба / КТВ / ЛентаЗемете На Гласачките Места : Тоа е еден вид на Обичај mural позадина, Ние мора да произведуваат според вашиот ѕид точна големина (Висина и Ширина)...

Декорация на дома Синята роза на таблата стенописи флорални тапети 3d стереоскопични тапет на живо 3d тапети

48.00 -48 % BGN 25.00

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество На прилагодите големина е : во Моментов, неговата цена е 1 метар квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни метри mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ м, Heigh __ __ __м, пред да плаќаат за тоа...

Обичай майка слон и един слон теле под залеза тапети papel de parede, хотел хол разтегателен телевизор рисувани стенни спални 3d

46.40 -1 % BGN 46.00

Обичај мајка слон и слонче под зајдисонце позадина de papel parede,хотел дневна соба троседот ТВ ѕидот во спалната соба mural 3d

Потребителски 3D стенописи, европейски стил луксозна антична ВАЗа papel de parede, хол с диван телевизор стена спалня тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

На сопствени 3 D мурали,Европски стил луксузни антички вазна de papel parede,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба ѕид хартија

3D фото тапет на Европейския 3D бижутериен фон високо качество спалня и хол на открито лоби офис по поръчка тапети за баня

23.57 -28 % BGN 17.00

ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100)Материјал : Неплетени muralWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница...

Потребителски 3d стереоскопични тапети, гори, реки водопади смърч природа тапети, хол с диван телевизор стена спалня тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

Обичај стереоскопски 3d позадина,Шуми и Реки Водопади Ела Природата позадини, дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба позадина

3D водоустойчив самозалепващи се тапети 3D Стереоскопични тапети карикатура жираф за спалня хол баня стикер на вратата

46.38 -9 % BGN 42.00

3 D Водоотпорен самолепливи Позадини Стереоскопски 3 D Ѕид Хартија Цртан филм Жирафа за Спалната соба Дневна Соба и Бања Вратата НалепницаКарактеристики На Производот : 1...

Потребителски 3D голям стенопис, Венециански снимка архитектурен пейзаж de parede Papel, хол с диван, телевизор и спалня на тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

Сопствени 3 D огромни мурали, Венеција фотографија архитектонски пејсаж де parede Papel, дневна соба со софа на ТВ во спалната соба ѕид хартија

Потребителски 3D голям стенопис, Лондонския мост привечер тапети papel de parede, хол ТЕЛЕВИЗИЯ стените в спалнята тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

Сопствени 3 D големи mural,Лондон Мост во мрак за позадини de papel parede,дневна соба ТВ ѕидот во спалната соба позадина

Потребителски снимки пол тапети 3D скали водопад природни пейзажи пол стикер PVC самозалепващи стенни тапети за хола

46.72 -49 % BGN 24.00

Обичај Кат Mural Wallpaper ( Налепница )Материјал : ПВЦ / Винил Подни Mural Wallpaper ( Налепница ) Вебстраница цена : $ / метар квадратен...

3D релеф на модерните 3D анимационен филм свежи тапети за детска стая Детска стая ролка тапет розов син тапет хвърляне на домашен интериор

66.40 -28 % BGN 48.00

Неплетени Ткаенини Позадини Цвет Романтична Цветни Тапети за Спалната соба Дневна Соба Девојки Соба Десктоп 3 D Mural Дома ДекорОпис на Материјалот : Неплетени ткаенини / Природен Материјал Позадини Објект Големина : 10m × 53cm / Тркалаат Големина : 33ft x 1.74 ft =57.4 квадратни.ft (со нозете), 10m х 0.53 m =5.3 квадратни.m (од метар) Дизајн повторување : Прибл 1.48 нозе Употреба : Дневна соба, Постелнина соба, Студија, Децата' соба, ТВ ПозадинаКарактеристики : Добро Lightfastness, Екопријателски, Трајни, Мебел, Реновирање, Декорација, dustproof ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : 1.Лепилото не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.2.Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.3.Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.4.Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот.5.Клиентите од Бразил би сакал да брод од експрес, ве Молиме да обезбеди ме вашиот CPFor CNPJ Бр...

Последни потребителски 3D голям стенопис, европейски стил, ръчно рисувани цветя, хол ТЕЛЕВИЗИЯ фон спалня стенни тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

Најновите сопствени 3 D големи mural,Европски стил рака насликани цвеќиња ,дневна соба во живо позадина спалната соба ѕид позадина

Потребителски тухла тапети 3d зелени листа от цвете на грозде и пеперуди, 3d тапети и момчета, и момичета детска спалня 3d рисувани стенни

66.42 -46 % BGN 36.00

Обичај Тули Позадина 3d Зелени Лисја Цвет Лоза и Пеперутка 3d Ѕид Хартија Момчиња и Девојки Децата Спалната соба 3d Ѕид MuralКупувачот мора да го прочитате : Mural позадина цена : $ / 1 квадратен метар Не ролни Ширина x висина=квадратни метри =цел количество 1m2=1pcs...

beibehang голям потребителски тапети еднорог картина масло пейзаж на фона на стената дневна спалня декорация на дома

41.60 -42 % BGN 24.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

3D таван европейски стил 3D стереоскопични нетъкан тапет с релефни бели каре 3D таван Снимка стенописи

41.60 -50 % BGN 21.00

Производи име : таванот мурали позадина ,таванот позадина , небото тавани ,3d позадина за таванот ,таванот мурали 3d таванот , небото таванот , ѕвезди спалната соба таванот , небото таванот позадина , таванот и ѕидот хартија , 3d таванот позадина Бои : како што е прикажано 1 ...

3d стая тапети по поръчка стенописи нетъкан снимка класически пейзаж чудо живопис на картината 3d стенописи тапети за стени 3d

47.97 -46 % BGN 26.00

Драги пријатели, добредојдовте на пребарување, изберете и да се купи Позадината е прилагоден Материјал : НеПлетени Цена : $ / метар квадратен...

Потребителски стенописи 3d фото тапет лавандула Пейзаж начало декор живопис 3d стенописи тапети за стените на хола, 3 d

47.78 -48 % BGN 25.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

Последни потребителски 3D голям стенопис, Европейски аристократичен Дворец 3D ангел, хол ТЕЛЕВИЗИЯ фон спалня стенни тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

Најновите сопствени 3 D големи mural,Европски аристократ Палас 3 D ангел ,дневна соба во живо позадина спалната соба ѕид позадина

Beibehang потребителски тапети на стенописите красива мечта пресни зелени дървета на гората слънцето ТЕЛЕВИЗИЯ фон на стената на стаята стенописи, 3d тапети

33.60 -29 % BGN 24.00

Купувачите мора да се прочита : Ѕид позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни 1 S quare метри = 1 buc 2 S quare метри = 2 компјутери...

Модерните 3d големи сини облаци таван hd фентъзи мода таван потребителски 3d тапети на стенописите за тавани

39.92 -50 % BGN 20.00

Производи име : 3d таванот и ѕидот ,3d таванот налепници , 3d таванот налепници , 3d таванот мурали позадина , таванот мурали позадина , 3d тавански плочки , 3d таванот слика , 3d фотографија таванот , 3d позадина таванот , 3d мурали таванот , 3d позадина мурали за таванот , 3d плафон за дневна соба , 3d плафон за ѕид , 3d таванот и ѕидот мурали позадинаБоја : како што е прикажаноУпотреба : Linving соба ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.