• Новинка
3D водоустойчив самозалепващи се тапети 3D Стереоскопични тапети карикатура жираф за спалня хол баня стикер на вратата

3D водоустойчив самозалепващи се тапети 3D Стереоскопични тапети карикатура жираф за спалня хол баня стикер на вратата

резултат:
BGN 46.38
BGN 42.00 -9 %

Брой продукти
Налично


3 D Водоотпорен самолепливи Позадини Стереоскопски 3 D Ѕид Хартија Цртан филм Жирафа за Спалната соба Дневна Соба и Бања Вратата Налепница
Карактеристики На Производот :
1. Отстранлив
2. Oilproof и водоотпорен
3. Направени од зелена материјал
4. Функција : ѕид декорација
Производ Параметри :
1. Материјал : животна средина-пријателски водоотпорен ПВЦ
2. Целокупниот пакет големина : за 42cm * 3.4 cm * 3.4 cm
3. Производ големина : околу 77 * 200 cm ( 30.31 * 78.74 во )
4. Примена предмет : врати, кабинети, фрижидери
Како да го Користите :
Отстранете го задниот филм и се држи на мазната површина
Answer : ___________________________ Note :
Производот ќе добиете е за 2 компјутери на налепници, треба да се направи renderings како на сликата прикажани со себе. Производот е само погодна за непречено области, како што се стакло, метал, прашина ѕидови и сл.; и не може да биде благо боја нарушувања поради светлината ефект.
Пакување Листа :
2 парчиња * ѕид налепници
Повратни информации Што ги опишавме на проектот, како и што можам. Ако ние пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме ни e-mail пред наплата ако не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи - ве Молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Враќање / поврат : Ако сакате да го размена на објектите што сте ги примиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на добивање на објектот и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Подробности

Размери:
77см х 200 сантиметра,
Характеристика:
Водоустойчив, самоклеящийся, устойчив на мухъл, много дебел, екологично чист, 3D, без формалдехид
Функция:
Плесневеустойчивый, Дымоустойчивый, влагоустойчив, отговарят на високи, звукоизолирани, водоустойчива изолация,антистатичен
Материал:
Суха тапети
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
RQ313-1
Модел:
ДА
is_customized:
Yes
Използването на:
Развлечения, Търговия, Администрация, Домакинство
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Usd / Roll
Воспользуйся:
Проучване
Повърхностно Покритие:
Тисненая
Тип:
PVC

Избор на купувачи

3d таван тапети небето цвете потребителски творчески 3D стереоскопични тапети на стенописите на тавана нетъкан фрески таван ролка

41.52 -49 % BGN 21.00

Производи име : 3d таванот и ѕидот ,3d таванот налепници , 3d таванот налепници , 3d таванот мурали позадина , таванот мурали позадина , 3d тавански плочки , 3d таванот слика , 3d фотографија таванот , 3d позадина таванот , 3d мурали таванот , 3d позадина мурали за таванот , 3d плафон за дневна соба , 3d плафон за ѕид , 3d таванот и ѕидот мурали позадинаБоја : како што е прикажаноМатеријал : неплетениУпотреба : Linving соба ...

Последните 3D стенописи, мечтата на слънчева светлина пейзаж лесопарк арка на моста . Всекидневна с разтегателен телевизор стена детска спалня тапети.

46.40 -1 % BGN 46.00

Најновите 3 D мурали,сон сончева светлина пејзаж шумски парк на лак мост Дневна соба троседот ТВ ѕид деца спалната соба позадина.

beibehang тапети, тапети по поръчка на стикери за стена големи стенописи от самото растение цветя украса на фона на стената papel de parede

48.00 -50 % BGN 24.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

Потребителски стенописи снимка 3d стая тапети Лебедово езеро гора декорация на дома картина живопис 3d стенописи тапети за стени d 3

47.78 -48 % BGN 25.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs...

Красиви зелени горски пейзажи 3d тапети, ресторант с кухня на всекидневна с диван телевизор стена спалня голяма фреска papel de parede

46.40 -1 % BGN 46.00

Убави зелени шумски предели 3d позадина,ресторан кујна, дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба големи mural de papel parede

3D фото тапет сладко розово бял шоколад крем хляб офис за декорация на дома спалня стенопис по поръчка тапети за хола

23.57 -28 % BGN 17.00

ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100)Материјал : Неплетени muralWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница...

beibehang papel de parede пасторальный Европейския голямо цвете релеф на нетъкан Тапет Спалня Хол фон тапети

73.41 -26 % BGN 54.00

Материјал : Не wovensМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метриБоја : како на сликатаWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни светлина во собатакрем боја 61862 ↓↓Пинк 61867 ↓↓Светло сина 61863 ↓↓Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор...

Потребителски стенописи, 3d тапети стаите в Бамбукови гори ограда път свеж 3D TV фон на стената 3d стенописи тапети за стени d 3

52.29 -48 % BGN 27.00

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

Потребителски 3D стенописи, европейски стил луксозна антична ВАЗа papel de parede, хол с диван телевизор стена спалня тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

На сопствени 3 D мурали,Европски стил луксузни антички вазна de papel parede,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба ѕид хартија

Декорация на дома Синята роза на таблата стенописи флорални тапети 3d стереоскопични тапет на живо 3d тапети

48.00 -48 % BGN 25.00

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество На прилагодите големина е : во Моментов, неговата цена е 1 метар квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни метри mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ м, Heigh __ __ __м, пред да плаќаат за тоа...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.