• Новинка
Beibehang потребителски тапети на стенописите красива мечта пресни зелени дървета на гората слънцето ТЕЛЕВИЗИЯ фон на стената на стаята стенописи, 3d тапети

Beibehang потребителски тапети на стенописите красива мечта пресни зелени дървета на гората слънцето ТЕЛЕВИЗИЯ фон на стената на стаята стенописи, 3d тапети

резултат:
BGN 33.60
BGN 24.00 -29 %

Брой продукти
Налично

Купувачите мора да се прочита : Ѕид позадина цена : $ / метар квадратен. Не ролни. 1 S quare метри = 1 buc. 2 S quare метри = 2 компјутери. 3 S quare метри = 3 еез .. Ширина x висина = m = цел количество answer : ___________________________ Note : Да, ве Молиме да се биде внимателен 1 M2 цел. Бидејќи многу мали димензии 6 Материјал : Флеш сребро платно (основен материјал) / HD не-плетени хартија / шема Кожа / Не-плетени хартија / трева структура / 3d олеснување Ефект ефект : три-димензионални чувство на силна. Сјајна површина. Свилен површината. висок квалитет. Материјал Карактеристики : лесен за чистење Анти-статички, добра вода-порозни . водоотпорен. Анти влажност. Анти-мувла
Земете На Гласачките Места :
Тоа е еден вид на Обичај mural позадина, Ние мора да произведуваат според вашиот ѕид точна големина (Висина и Ширина). Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи. Во ред, кој може да го добиете она што го сакате.
Ве молиме место со цел да се однесува на следниве пресметка метод : На пример, Вашиот ѕид од висина од 2,5 метри, ширина е 3 метри. Ве молиме додадете екстра 0.05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета . Површина : (2.5+0.05)m * (3+0.05)m=7.77 Квадратни метри . Ви треба за да купите 8 метри квадратни, Кога ќе се направи нарачка.
Ве молиме напишете вашиот омилен материјал и точни ѕид големина под цел или остави ми порака во времето. Откако ќе ја добиете вашата потврди големина и материјал, обично ќе брод во 2 дена. Ако не се обезбедени ни вашите детали обичај големина и материјал под цел во рок од 24 часа, ние ќе произведе основен материјал "Блиц Сребро Платно"и следниве стандардната големина.
Веб-сајт цена е само за 1 метар квадратен. Било која големина на mural позадина е за целата шема. Обичај позадини се состои од многу мали парчиња. Тоа не е целата позадина. Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот. Ве молиме да се разгледа и, пред купување, ви Благодариме!
Не постои било лепак или испуштање во прав на задната страна на Позадина, Тоа не е само-лепило позадина. Ве молиме да се подготви лепак или испуштање во прав во пресрет на објавување на позадината.
Ние не сме одговорни за било каква увоз обичај должност, но обично ние би можеле да се изјасни на пониска вредност да ви помогне да плаќаат помалку, па дури и не се оданочуваат. Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број. Благодарение 16 стандардна големина се достапни : available :
Ако не постои големина треба ве Молиме имајте во предвид дека големина што ви треба е широк = ?М 、висока =?м јас ќе го следат вашиот производство скала не грижете
Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 11 s quare метар = 420cm(W) x 260cm(H) (13'9" x 8'6") ft Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft
Количина : 13 s quare метар = 460cm(W) x 280cm(H) (15'1" x 9'2") ft Количина : 14 s quare метар = 480cm(W) x 290cm(H) (15'9" x 9'6") ft Количина : 15 s quare метар = 500cm(W) x 300cm(H) (16'5" x 9'10") ft Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft Ако ви треба 5 квадратни mural позадина, ве молиме изберете "квантитетот 5" тука.

Подробности

Характеристика:
Водоустойчив,устойчив на мухъл, много дебел,екологично чист, 3D, без формалдехид
Функция:
Плесен във форма-доказателство, дим-доказателство,влагостойкое, Звукоизоляционное, водоустойчиво, топлоизолация, Звукопоглотительная, Противостатическая
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
търговска марка:
beibehang
Стил:
Модерен
is_customized:
Yes
Воспользуйся:
дневна
Използването на:
Развлечения, Търговия, Администрация, Домакинство
Модел:
Персонализирана Настройка
Натурален Материал Обойный Материал:
Растение
Номер На Модела:
потребителски тапети
Материал:
копринени тапети
Повърхностно Покритие:
Тисненая
Тип:
Тапети От Естествени Материали

Избор на купувачи

Custom photo 3d room wallpaper стенопис picture Green forest home decoration живопис 3d wall murals тапети за стени d 3

52.29 -48 % BGN 27.00

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

Потребителски стенописи 3d фото тапет лавандула Пейзаж начало декор живопис 3d стенописи тапети за стените на хола, 3 d

47.78 -48 % BGN 25.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

Потребителски 3D стенописи, европейски стил луксозна антична ВАЗа papel de parede, хол с диван телевизор стена спалня тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

На сопствени 3 D мурали,Европски стил луксузни антички вазна de papel parede,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба ѕид хартија

Декорация на дома Синята роза на таблата стенописи флорални тапети 3d стереоскопични тапет на живо 3d тапети

48.00 -48 % BGN 25.00

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество На прилагодите големина е : во Моментов, неговата цена е 1 метар квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни метри mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ м, Heigh __ __ __м, пред да плаќаат за тоа...

Потребителски стенописи тапети градина каменни арки изглед към морето 3D фото Тапети за хола диван спалня фон голям стенопис

24.78 -35 % BGN 16.00

Предмет Бр : MU1640Стил : Модерна едноставен стилБоја : Како на сликата5 Материјал достапни : Водоотпорен Платно (Основен материјал) / 3 D Врежана / Кожа Шема / Слама текстура / Водоотпорен Свила ПлатноУпотреба : Livingroom / постелнина соба / Студија / Свадба Куќа / Детска соба / КТВ / ЛентаЗемете На Гласачките Места : Тоа е еден вид на Обичај mural позадина, Ние мора да произведуваат според вашиот ѕид точна големина (Висина и Ширина)...

Beibehang тапети за стените, 3 d криви ивици червен син жълт тапети за хола настолен дизайн на хотела 3d тапети

62.40 -25 % BGN 47.00

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метри) Користи : дневна соба, спална соба, студија, децата соба, ТВ позадина забелешка : Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од локалните хардвер продавница...

Потребителски стенописи, 3d тапети стаите в Бамбукови гори ограда път свеж 3D TV фон на стената 3d стенописи тапети за стени d 3

52.29 -48 % BGN 27.00

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

Красиви зелени горски пейзажи 3d тапети, ресторант с кухня на всекидневна с диван телевизор стена спалня голяма фреска papel de parede

46.40 -1 % BGN 46.00

Убави зелени шумски предели 3d позадина,ресторан кујна, дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба големи mural de papel parede

Ню Йорк, Манхатън, Таймс скуеър града тапети, хол с диван телевизор стена спалня 3d рисувани стенни тапети papel de parede

46.40 -1 % BGN 46.00

Њујорк, Менхетн Тајмс Сквер Градови позадини,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба 3d ѕид mural позадина de papel parede

3D фото тапет на Европейския 3D бижутериен фон високо качество спалня и хол на открито лоби офис по поръчка тапети за баня

23.57 -28 % BGN 17.00

ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ на Налози(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100)Материјал : Неплетени muralWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница...

Мраморна ивица самозалепващи се тапети, кухня двигателят е с мазителна стикер кухненски шкаф плотове ремонтиран водоустойчив теракот

BGN 20.29

Цената е 3 метри,ширина е 60см.ако купувачот купи повеќе метри,ние брод е заедно.2pieces е една ролна од 6 метри3pieces е една ролна од 9 метри...

Създаване на креативни тапети за стените на 3 D за хола девствена гора 3D стенопис тапети Home Decor 3D

44.78 -49 % BGN 23.00

Производи име : de Papel parede , позадина , тапети за ѕидови 3 г , 3 D позадина , de Papel Parede 3 D , Фото ѕид мурали , 3 D позадини , ѕидни весници дома декор , фототапет mural Боја : како што е прикажано 1 ...

Последни потребителски 3D голям стенопис, Европейски аристократичен Дворец 3D ангел, хол ТЕЛЕВИЗИЯ фон спалня стенни тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

Најновите сопствени 3 D големи mural,Европски аристократ Палас 3 D ангел ,дневна соба во живо позадина спалната соба ѕид позадина

beibehang тапети, тапети по поръчка на стикери за стена големи стенописи от самото растение цветя украса на фона на стената papel de parede

48.00 -50 % BGN 24.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

Потребителски 3D голям стенопис, Лондонския мост привечер тапети papel de parede, хол ТЕЛЕВИЗИЯ стените в спалнята тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

Сопствени 3 D големи mural,Лондон Мост во мрак за позадини de papel parede,дневна соба ТВ ѕидот во спалната соба позадина

Потребителски 3D стенописи, пресни Лилия, ръчно рисувани линии papel de parede, хотел, магазин и кафе бар хол разтегателен телевизор стена спалня тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

Сопствени 3 D мурали,Свежи лили раканасликани линии de papel parede,хотел кафуле бар дневна соба троседот ТВ ѕидот во спалната соба позадина

Потребителски 3d стереоскопични тапети, гори, реки водопади смърч природа тапети, хол с диван телевизор стена спалня тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

Обичај стереоскопски 3d позадина,Шуми и Реки Водопади Ела Природата позадини, дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба позадина

Потребителски 3D стенописи, 3D две бели мечки играят papel de parede, кафенета стената на хола разтегателен телевизор стените в спалнята тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

На сопствени 3 D мурали, 3 D Две поларните мечки се игра de papel parede ,кафе ѕид на дневната соба троседот ТВ ѕидот во спалната соба ѕид хартија

Потребителски тухла тапети 3d зелени листа от цвете на грозде и пеперуди, 3d тапети и момчета, и момичета детска спалня 3d рисувани стенни

66.42 -46 % BGN 36.00

Обичај Тули Позадина 3d Зелени Лисја Цвет Лоза и Пеперутка 3d Ѕид Хартија Момчиња и Девојки Децата Спалната соба 3d Ѕид MuralКупувачот мора да го прочитате : Mural позадина цена : $ / 1 квадратен метар Не ролни Ширина x висина=квадратни метри =цел количество 1m2=1pcs...

Потребителски 3D стенописи, красиво синьо небе остров прозрачна вода papel de parede, хол ТЕЛЕВИЗИЯ стени детска спалня тапети

46.40 -1 % BGN 46.00

Сопствени 3 D мурали,Убава сино небо островот и бистри води de papel parede,дневна соба ТВ ѕид деца спалната соба позадина

Потребителски снимки пол тапети 3D скали водопад природни пейзажи пол стикер PVC самозалепващи стенни тапети за хола

46.72 -49 % BGN 24.00

Обичај Кат Mural Wallpaper ( Налепница )Материјал : ПВЦ / Винил Подни Mural Wallpaper ( Налепница ) Вебстраница цена : $ / метар квадратен...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.