• Новинка
10 бр./лот PV10 10 мм ID пневматични съединители Лакът фитинг равен на L бързи съединители нова

10 бр./лот PV10 10 мм ID пневматични съединители Лакът фитинг равен на L бързи съединители нова

резултат:
BGN 10.22
BGN 10.00 -2 %

Брой продукти
Налично


Опис : PV10 10мм ID Пневматски Конектори Лактот Фитинг Еднакви L Брзи Конектори
Количина : 10 компјутери
Цевка Внатре Дијаметар : 10мм
Притисок : 1.32 Mpa(13.5 kgf/м2)max
Температура : 0-60°C Препорачува Цевки : Стп цевка,најлон цевка Тоа е сосема нов, добар qualit y & висок перфорации ormance
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил. Русија .Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Ви благодариме И среќно!

Подробности

Номер На Модела:
PV10 (10mm)
Тип:
Фитинги

Избор на купувачи

2018 New Axk Factory Direct Sale Mr106-2rs L-1060dd Wa676 6*10*3 мм висококачествени стоки на модела, носещи автомобил е на разположение хеликоптер

42.18 -8 % BGN 39.00

започнетекрајотМоделMR1062 RSДимензииСоздаден (d)6ммДијаметар (D)10ммШирина (Б)3ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетP0.Z2 / ABCE1.Z2МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испоракаОвој вид на лого се чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век.На корисен модел е погоден за областа на мотори, играчки, модели, инструменти и метри,алат, комуникациска опрема, телоградење на опрема, итн...

20 бр/лот 6 мм мъжки дясна резба прът Клас панта, носещи метрична резба M6x1. 0mm SA6T/K POSA6 M6

28.00 -4 % BGN 27.00

6mm Машки Десната Рака Тема Род Крајот Заеднички Имајќи Метрички НавојТеренот : M6x1.0mm Количина : 20pcsПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1530days...

цена по цена на производителя ос линеен линеен релсите на cnc режещи плотери линия на релсите

BGN 267.20

фабрика цена вретено линеарна lineal линија железнички цпу сечење плотер линеарна железничкиВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ : Сите од нашите производи се сопствени направени должина производ, ве молиме контактирајте со нас преку емаил или продажба на интернет за да се пресмета точната цена за објектите што треба.Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики, ве молиме контактирајте со нас од страна на онлајн разговор или епошта...

Ос XY разтегателна етап V-образни напречни ролкови направляващи смещающая платформа 60мм*60мм разширяване на маса C-36

BGN 174.38

Тема : Користење на крстот ролери водич за висока точност и непречено движење На главен материјал за алуминиум, мала тежина, погоден да биде изградена за другите уреди за Погон : диференцијални главаПараметар : насока на движење : XY оска на еден степен на слобода Материјал : Алуминиум Маса големина : 60 * 60mm Железнички Тип : V тип на крстот ролери водичи Удар : ± 6.5 mm Оптоварување : 49 N (5kgf) на Точноста : 0.01 mm Минимум читање : 0.01 mm Правост : 0.01 mm Тежина : 0.51 kgВклучуваат : 1 х XY Оска XY60C36 Фаза

Линейно натоварване на релса/ високоскоростни дискове колан предаване

BGN 267.20

Линеарни имајќи железнички / High Speed Појас се Вози АктиваториВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ : Сите од нашите производи се сопствени направени должина производ, ве молиме контактирајте со нас преку емаил или продажба на интернет за да се пресмета точната цена за објектите што треба.Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики, ве молиме контактирајте со нас од страна на онлајн разговор или епошта...

Axk Free Shipping Sfu1605 250mm Rm1605 250mm Rolled Топка Screw 1бр+1бр Ballnut + End Machining For BK/bf12 Processing Standard

40.50 -9 % BGN 37.00

започнетекрајотТопката Завртка SFU1605 Серија : Пакување Детали : 1 парче на Топката Завртка 250 мм долго Б.К / BF12 крајот машински 1 компјутер од SFU1605 топката орев.

Самосмазывающаяся наситен с маслени бои Спеченная бронзова втулка Като буш 20 mm х 28 мм х 30мм Вал

17.57 -26 % BGN 13.00

Спецификации : Име на Производ Sintered Бронза Черупка Боја на Злато Тон Материјал Sintered Бронза Тежина 58g Пакет Содржина 1 x Sintered Бронза ЧерупкаДимензија : Единица Понесе Надворешниот Дијаметар Должина mm 20 28 30Опис : Сува работна состојба, обезбедува одржување слободни операција Висока термичка стабилност Може да се примени во широко temperatue Погоден за радиоактивен средини Метал базирани материјали е electrically проводници и не покажува електростатско ефекти Може да се примени во валкани и отпорност на животната средина, Со пониски носат стапка и долг живот услуга

1/4 AF2000-02 компресор за сгъстен въздух по линията на въвеждане на стандарти за филтъра за вода

BGN 15.94

AF200002 Компримиран Воздух Во Линија Влага и Вода Филтер Стапицаw / Заградата & КонекториОвој филтер ги отстранува Влагата, на Водата и остатоци од вашиот компримиран воздух линија за да го продолжи животот на вашиот алатки и компресор додатоци.Ставка Детали : 100% Сосема Нов и Добар квалитетМодел : AF200002Max.Проток : 26 CFM (750 L / Min)Particulate филтрација : 40 micron1 / 4" Женски NPT Воздух Влезот порта1 / 4" Женски NPT Воздух Излезот портаMax...

6sets линеен водещ галя SBR16-300/1300/1500mm +3sets свд SFU1605-350/1350/мм, 1550 мм+3 BK/BK12+3 гайка корпус+3 съединител за ЦПУ

336.00 -5 % BGN 319.00

Количина : 6 комплети SBR16 шини+ 3 ballscrew SFU1605+3 BK12 / BF12+3 couplers+3 1605 holdeпакет се вклучени : 2 парчиња SBR16 300мм линеарна железнички2 парчиња SBR16 1300мм линеарна железнички2 парчиња SBR16 1500mm линеарна железнички12pcs SBR16 UU линеарни блок1pc РМ / SFU1605 350mm ballscrew со топката нут1pc РМ / SFU1605 1350mm ballscrew со топката нут1pc РМ / SFU1605 1550mm ballscrew со топката нут(3pcs ballscrew според BK12 / BF12 крајот машински)3 сетови BK12 / BF12 Поддршка3pcs 1605 орев домување3pcs 6.35x10mm Спојка

1/4 Bspt външна резба капачка кръгла вода, масло, охлаждаща тръба маркуч тъмно син

BGN 7.25

Име на производ Флексибилни Coolant Цевка Материјал Пластични Машки Конец Големина 1 / 4" BSPT Млазницата КолВнатрешната : 6mm / 0.23"Надворешни : 9mm / 0.35" Вкупна Должина (Прибл.) 30cm / 11.8" Главна Боја на Сина, Портокалова Тежина 21g

ARTS ръчен пневматичен пистолет за високо налягане за духаше прах 1/4 PT вътрешна резба порт Air Duster чист инструмент дължина 250 мм

5.12 -2 % BGN 5.00

Име на производ : воздушен удар пиштолМодел : УМЕТНОСТ, ARTSL( Должина)Метална цевка должина : 100mm, 250mmДоказ притисок : 1.5 Mpa(15.3 kigf / cm 2 )Max.Користете Притисок : 1.0 Mpa(10.2 kgf / cm 2 )Амбиент и Течност termprature : 20+70℃Порт големина : 1 / 4" Воздух удар пиштол Можат да бидат поврзани со воздушниот компресор црево,Пак чкрапалото за да ја отворите за воздух набавка,лесен и удобен,лесно да се корисни За тесен простор, механички внатрешни работи, Главно се користи за дува прашина, механички средства за чистење.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

8шт 258x3. 55 258*3.55 265x3. 55 265*3.55 272x3. 55 272*3.55 ID * дебелина на черно нитрил NBR Chemigum гумени о-пръстен о-пръстен уплътнение

BGN 11.94

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари8pcs 258x3.55 258*3.55 265x3.55 265*3.55 272x3.55 272*3.55 ID*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума ОПрстен О Прстен ЗаптивкаГолемина : 258x3.55 (ID*Дебелина )Пакет Содржина : 8pcs ОПрстен ДихтунзиРаботна Температура : 25~100 °CНа NBR нитрилна гума о прстен е масло отпорност, отпорност на триење и вода доказ...

Нов 1PC линеен ръководство на релсите HGR15-L 1000mm + 2pcs hgh15ca линеен блок връщане на CNC части

122.08 -8 % BGN 112.00

Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Произведено во Кина Линеарна Водич ХГ серија : HGR15Вклучувајќи : 1pc HGR15L1000mm + 2 парчиња HGH15 CA блок

50 бр./лот MF128ZZ MF128 ZZ 8x12x3. 5mm миниатюрен фланцов лагер тонкостенный бразда сачмен лагер MF128 лагер

16.58 -52 % BGN 8.00

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .

5шт 10мм тръба Push in фитинг за 1/8 BSP външна резба машинен конектор f Air

BGN 9.58

5pc 10мм Цевка Притисни во Фитинг да 1 / 8" BSP Машки Конец Пневматски Конектор f ВоздухСтавка ОписСпецификации : Погоден за 10мм цевка / црево Машки навој дијаметар : 1 / 8" BSP Оперативен Притисок : 0150 PSI / 0990 kpa Материјал : Месинг и Polybutylene Вакуум : 029.5 во Hg / 750 мм Хг Оперативни Температура : 0 60 °C за Апликација : Воздух BSP тема податоци : 1 / 8" BSP тематаТема надворешен Дијаметар : 9.5 mm1 / 4" BSP тематаТема надворешен Дијаметар : 12.79 mm3 / 8" BSP темата Тема надворешен Дијаметар : 15.9 mm1 / 2" BSP темата Тема надворешен Дијаметар : 19mmПакувањето вклучува 10мм да 1 / 8" BSP конектор x 5 ПлаќањеПрифаќаме само за плаќање преку ...

10 бр./лот 6 мм мъжки дясна резба прът Клас панта, носещи метрична резба M6x1. 0mm SA6T/K POSA6 M6

16.80 -5 % BGN 16.00

6mm Машки Десната Рака Тема Род Крајот Заеднички Имајќи Метрички НавојТеренот : M6x1.0mm Количина : 10pcsПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1530days...

Механична линейна блок с колан предаването за по-високи точки.Линейна част с колан задвижвани

BGN 267.20

Механички линеарна единица со појас диск за поголем моменти.Појас управувано линеарна железничкиВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ : Сите од нашите производи се сопствени направени должина производ, ве молиме контактирајте со нас преку емаил или продажба на интернет за да се пресмета точната цена за објектите што треба.Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики, ве молиме контактирајте со нас од страна на онлајн разговор или епошта...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.