• Новинка
Нов 1PC линеен ръководство на релсите HGR15-L 1000mm + 2pcs hgh15ca линеен блок връщане на CNC части

Нов 1PC линеен ръководство на релсите HGR15-L 1000mm + 2pcs hgh15ca линеен блок връщане на CNC части

резултат:
BGN 122.08
BGN 112.00 -8 %

Брой продукти
Налично


Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !
Произведено во Кина Линеарна Водич ХГ серија : HGR15
Вклучувајќи :
1pc HGR15-L-1000mm + 2 парчиња HGH15 CA блок

Подробности

търговска марка:
ВЕНСТПОУ
is_customized:
Yes
Употреба Дължина:
1000мм
Екскурзовод на ширина или диаметър:
15мм

Избор на купувачи

Robocults свд N гладък прът линеен модул на линейна употреба BSLM-100W

BGN 110.40

100mm работната должина Топката завртка и мазна род се вози линеарна модулРазлични работи должина​Nema17 48mm или Nema23 56mm stepper мотор1204 или 1605 топката завртка2080 алуминиумски профил основна плоча12mm мазна прачка или линеарна вратило DUALТопката завртка орев превоз, крути цевкиДа се изгради или CNC Рутер.

8шт 258x3. 55 258*3.55 265x3. 55 265*3.55 272x3. 55 272*3.55 ID * дебелина на черно нитрил NBR Chemigum гумени о-пръстен о-пръстен уплътнение

BGN 11.94

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари8pcs 258x3.55 258*3.55 265x3.55 265*3.55 272x3.55 272*3.55 ID*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума ОПрстен О Прстен ЗаптивкаГолемина : 258x3.55 (ID*Дебелина )Пакет Содржина : 8pcs ОПрстен ДихтунзиРаботна Температура : 25~100 °CНа NBR нитрилна гума о прстен е масло отпорност, отпорност на триење и вода доказ...

JDB 101415 oilless наситен графит латунная буш директен меден вид, твърда грес на собствената си личност врезанная бронзова волант

BGN 30.08

JDB 101415 oilless импрегнирани графит месинг черупка директно бакар тип, цврсти авто лубрикант Вградени бронза Имајќи бушДимензии 10*14*15mmВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

5шт 10мм тръба Push in фитинг за 1/8 BSP външна резба машинен конектор f Air

BGN 9.58

5pc 10мм Цевка Притисни во Фитинг да 1 / 8" BSP Машки Конец Пневматски Конектор f ВоздухСтавка ОписСпецификации : Погоден за 10мм цевка / црево Машки навој дијаметар : 1 / 8" BSP Оперативен Притисок : 0150 PSI / 0990 kpa Материјал : Месинг и Polybutylene Вакуум : 029.5 во Hg / 750 мм Хг Оперативни Температура : 0 60 °C за Апликација : Воздух BSP тема податоци : 1 / 8" BSP тематаТема надворешен Дијаметар : 9.5 mm1 / 4" BSP тематаТема надворешен Дијаметар : 12.79 mm3 / 8" BSP темата Тема надворешен Дијаметар : 15.9 mm1 / 2" BSP темата Тема надворешен Дијаметар : 19mmПакувањето вклучува 10мм да 1 / 8" BSP конектор x 5 ПлаќањеПрифаќаме само за плаќање преку ...

50 бр./лот MF128ZZ MF128 ZZ 8x12x3. 5mm миниатюрен фланцов лагер тонкостенный бразда сачмен лагер MF128 лагер

16.58 -52 % BGN 8.00

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .

15шт 165x3. 55 165*3.55 170x3. 55 170*3.55 175x3. 55 175*3.55 ID * дебелина на черно нитрил NBR Chemigum гумени о-пръстен о-пръстен уплътнение

BGN 11.86

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари15pcs 165x3.55 165*3.55 170x3.55 170*3.55 175x3.55 175*3.55 ID*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума ОПрстен О Прстен ЗаптивкаГолемина : 165x3.55 (ID*Дебелина )Пакет Содржина : 15pcs ОПрстен ДихтунзиРаботна Температура : 25~100 °CНа NBR нитрилна гума о прстен е масло отпорност, отпорност на триење и вода доказ...

Британски оригинала JAMES HEAL Grey Scale A03 за оценка на цвят и оцветяване

BGN 448.00

Велика БРИТАНИЈА Оригинални ЏЕЈМС ЛЕКУВА Сива Скала A03 За Оценување Боја и БоењеПостојат два вида на Сива Скала (Сива Скала) една за оцена на промена на бојата и еден за проценка на боење...

Безплатна доставка високо качество 100шт въздушно 1/4 външна резба 16 мм Push In Quick Fittings T конектори PB16-02

BGN 272.48

АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ БИЗНИС КУРИР, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ ПРОДАВНИЦА...

1/4 Bspt външна резба капачка кръгла вода, масло, охлаждаща тръба маркуч тъмно син

BGN 7.25

Име на производ Флексибилни Coolant Цевка Материјал Пластични Машки Конец Големина 1 / 4" BSPT Млазницата КолВнатрешната : 6mm / 0.23"Надворешни : 9mm / 0.35" Вкупна Должина (Прибл.) 30cm / 11.8" Главна Боја на Сина, Портокалова Тежина 21g

5шт месинг 4 мм пневматична конектор мъжки директен едно натискане на бутон за пневматичен фитинг за маркучи PC4-M5 Air Quick Connector

4.54 -34 % BGN 3.00

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Лесен за инсталација и лесен за употреба Оперативен Притисок : 0150 PSI / 0990 kpa Притисок опсег : 00.9 MPa(09.2 kgf / cm2) Температурата на работа : 060°C Основните материјали : Месинг и пластични Копчето за Ослободување : ПОМ (Поли oxy метиленско кополимер) Наменета за Полиуретан, Најлон црево...

10 бр./лот 6 мм мъжки дясна резба прът Клас панта, носещи метрична резба M6x1. 0mm SA6T/K POSA6 M6

16.80 -5 % BGN 16.00

6mm Машки Десната Рака Тема Род Крајот Заеднички Имајќи Метрички НавојТеренот : M6x1.0mm Количина : 10pcsПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1530days...

Безплатна доставка PU4 високо качество на 500 бр. пневматични въздух от 4 мм до 4 мм директен Push in конектори бързи фитинги

116.64 -9 % BGN 106.00

АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ БИЗНИС КУРИР, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ ПРОДАВНИЦА...

20 бр/лот 6 мм мъжки дясна резба прът Клас панта, носещи метрична резба M6x1. 0mm SA6T/K POSA6 M6

28.00 -4 % BGN 27.00

6mm Машки Десната Рака Тема Род Крајот Заеднички Имајќи Метрички НавојТеренот : M6x1.0mm Количина : 20pcsПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1530days...

12шт 195x3. 55 195*3.55 200x3. 55 200*3.55 206x3. 55 206*3.55 ID * дебелина на черно нитрил NBR Chemigum гумени о-пръстен о-пръстен уплътнение

BGN 11.89

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари12pcs 195x3.55 195*3.55 200x3.55 200*3.55 206x3.55 206*3.55 ID*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума ОПрстен О Прстен ЗаптивкаГолемина : 195x3.55 (ID*Дебелина )Пакет Содржина : 12pcs ОПрстен ДихтунзиРаботна Температура : 25~100 °CНа NBR нитрилна гума о прстен е масло отпорност, отпорност на триење и вода доказ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.