• Новинка
30 бр./лот PV12 12 мм ID пневматични съединители Лакът фитинг равен на L бързи съединители нова

30 бр./лот PV12 12 мм ID пневматични съединители Лакът фитинг равен на L бързи съединители нова

резултат:
BGN 24.30
BGN 23.00 -5 %

Брой продукти
Налично


Опис : PV12 12mm ID Пневматски Конектори Лактот Фитинг Еднакви L Брзи Конектори
Количина : 30 компјутери
Цевка Внатре Дијаметар : 12mm
Притисок : 1.32 Mpa(13.5 kgf/м2)max
Температура : 0-60°C Препорачува Цевки : Стп цевка,најлон цевка Тоа е сосема нов, добар qualit y & висок перфорации ormance
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил. Русија .Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Ви благодариме И среќно!

Подробности

Номер На Модела:
PV12 (12mm)
Тип:
Фитинги

Избор на купувачи

JDB 101415 oilless наситен графит латунная буш директен меден вид, твърда грес на собствената си личност врезанная бронзова волант

BGN 30.08

JDB 101415 oilless импрегнирани графит месинг черупка директно бакар тип, цврсти авто лубрикант Вградени бронза Имајќи бушДимензии 10*14*15mmВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

Механична линейна блок с колан предаването за по-високи точки.Линейна част с колан задвижвани

BGN 267.20

Механички линеарна единица со појас диск за поголем моменти.Појас управувано линеарна железничкиВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ : Сите од нашите производи се сопствени направени должина производ, ве молиме контактирајте со нас преку емаил или продажба на интернет за да се пресмета точната цена за објектите што треба.Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики, ве молиме контактирајте со нас од страна на онлајн разговор или епошта...

6sets линеен водещ галя SBR16-300/1300/1500mm +3sets свд SFU1605-350/1350/мм, 1550 мм+3 BK/BK12+3 гайка корпус+3 съединител за ЦПУ

336.00 -5 % BGN 319.00

Количина : 6 комплети SBR16 шини+ 3 ballscrew SFU1605+3 BK12 / BF12+3 couplers+3 1605 holdeпакет се вклучени : 2 парчиња SBR16 300мм линеарна железнички2 парчиња SBR16 1300мм линеарна железнички2 парчиња SBR16 1500mm линеарна железнички12pcs SBR16 UU линеарни блок1pc РМ / SFU1605 350mm ballscrew со топката нут1pc РМ / SFU1605 1350mm ballscrew со топката нут1pc РМ / SFU1605 1550mm ballscrew со топката нут(3pcs ballscrew според BK12 / BF12 крајот машински)3 сетови BK12 / BF12 Поддршка3pcs 1605 орев домување3pcs 6.35x10mm Спојка

15шт 165x3. 55 165*3.55 170x3. 55 170*3.55 175x3. 55 175*3.55 ID * дебелина на черно нитрил NBR Chemigum гумени о-пръстен о-пръстен уплътнение

BGN 11.86

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари15pcs 165x3.55 165*3.55 170x3.55 170*3.55 175x3.55 175*3.55 ID*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума ОПрстен О Прстен ЗаптивкаГолемина : 165x3.55 (ID*Дебелина )Пакет Содржина : 15pcs ОПрстен ДихтунзиРаботна Температура : 25~100 °CНа NBR нитрилна гума о прстен е масло отпорност, отпорност на триење и вода доказ...

Механична линейна агрегат с външни ролетни релси, представени в движение вътрешен, изцяло покрит и колан.

BGN 267.20

Механички линеарна единица со надворешни ролери водичи, управувано од страна на внатрешниот, целосно покриена заби појас.ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ : Сите од нашите производи се сопствени направени должина производ, ве молиме контактирајте со нас преку емаил или продажба на интернет за да се пресмета точната цена за објектите што треба.Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики, ве молиме контактирајте со нас од страна на онлајн разговор или епошта...

цена по цена на производителя ос линеен линеен релсите на cnc режещи плотери линия на релсите

BGN 267.20

фабрика цена вретено линеарна lineal линија железнички цпу сечење плотер линеарна железничкиВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ : Сите од нашите производи се сопствени направени должина производ, ве молиме контактирајте со нас преку емаил или продажба на интернет за да се пресмета точната цена за објектите што треба.Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики, ве молиме контактирајте со нас од страна на онлајн разговор или епошта...

Безплатна доставка високо качество 100шт въздушно 1/4 външна резба 16 мм Push In Quick Fittings T конектори PB16-02

BGN 272.48

АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ БИЗНИС КУРИР, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ ПРОДАВНИЦА...

2018 New Axk Factory Direct Sale Mr106-2rs L-1060dd Wa676 6*10*3 мм висококачествени стоки на модела, носещи автомобил е на разположение хеликоптер

42.18 -8 % BGN 39.00

започнетекрајотМоделMR1062 RSДимензииСоздаден (d)6ммДијаметар (D)10ммШирина (Б)3ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетP0.Z2 / ABCE1.Z2МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испоракаОвој вид на лого се чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век.На корисен модел е погоден за областа на мотори, играчки, модели, инструменти и метри,алат, комуникациска опрема, телоградење на опрема, итн...

10 бр./лот 6 мм мъжки дясна резба прът Клас панта, носещи метрична резба M6x1. 0mm SA6T/K POSA6 M6

16.80 -5 % BGN 16.00

6mm Машки Десната Рака Тема Род Крајот Заеднички Имајќи Метрички НавојТеренот : M6x1.0mm Количина : 10pcsПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1530days...

Безплатна доставка 2 елемента SMR103 2OS CB ABEC7 SMR103C 2OS 3 * 10*4 мм от неръждаема стомана хибридни керамични риболовни макари лагери SMR103-2RS

BGN 19.04

SMR103 2 OSКОЛИЧИНА : 2 компјутериДимензија : ID=3 мм , OD=10 mm , W=4 ммНерѓосувачки Челик, Портокал Гумени Печати, Керамички Топки, Без Маснотии(Подмачкување Сува) , ABEC7(ISO P4)Означување : Neutral Package : Вакуум пластични кеси и пликНИЕ СМЕ ПРОИЗВОДИТЕЛ,НИЕ ПРИФАЌАМЕ ПРОИЗВОДСТВО НАРЕДБИ.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.