• Новинка
Marsh Bellofram Type 1000 T1000 сензор 961-089-000 4-20 MA 3~15PSI

Marsh Bellofram Type 1000 T1000 сензор 961-089-000 4-20 MA 3~15PSI

резултат:
BGN 656.00

Брой продукти
Налично


Подробности

търговска марка:
WZVAC
Тип:
Вентили
Номер На Модела:
961-075-000
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

1/4 AF2000-02 компресор за сгъстен въздух по линията на въвеждане на стандарти за филтъра за вода

BGN 15.94

AF200002 Компримиран Воздух Во Линија Влага и Вода Филтер Стапицаw / Заградата & КонекториОвој филтер ги отстранува Влагата, на Водата и остатоци од вашиот компримиран воздух линија за да го продолжи животот на вашиот алатки и компресор додатоци.Ставка Детали : 100% Сосема Нов и Добар квалитетМодел : AF200002Max.Проток : 26 CFM (750 L / Min)Particulate филтрација : 40 micron1 / 4" Женски NPT Воздух Влезот порта1 / 4" Женски NPT Воздух Излезот портаMax...

Линейно натоварване на релса/ високоскоростни дискове колан предаване

BGN 267.20

Линеарни имајќи железнички / High Speed Појас се Вози АктиваториВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ : Сите од нашите производи се сопствени направени должина производ, ве молиме контактирајте со нас преку емаил или продажба на интернет за да се пресмета точната цена за објектите што треба.Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики, ве молиме контактирајте со нас од страна на онлајн разговор или епошта...

10 бр./лот PV10 10 мм ID пневматични съединители Лакът фитинг равен на L бързи съединители нова

10.22 -2 % BGN 10.00

Опис : PV10 10мм ID Пневматски Конектори Лактот Фитинг Еднакви L Брзи КонекториКоличина : 10 компјутериЦевка Внатре Дијаметар : 10ммПритисок : 1.32 Mpa(13.5 kgf / м2)maxТемпература : 060°C Препорачува Цевки : Стп цевка,најлон цевка Тоа е сосема нов, добар qualit y & висок перфорации ormanceПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Нов 1PC линеен ръководство на релсите HGR15-L 1000mm + 2pcs hgh15ca линеен блок връщане на CNC части

122.08 -8 % BGN 112.00

Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Произведено во Кина Линеарна Водич ХГ серија : HGR15Вклучувајќи : 1pc HGR15L1000mm + 2 парчиња HGH15 CA блок

ARTS ръчен пневматичен пистолет за високо налягане за духаше прах 1/4 PT вътрешна резба порт Air Duster чист инструмент дължина 250 мм

5.12 -2 % BGN 5.00

Име на производ : воздушен удар пиштолМодел : УМЕТНОСТ, ARTSL( Должина)Метална цевка должина : 100mm, 250mmДоказ притисок : 1.5 Mpa(15.3 kigf / cm 2 )Max.Користете Притисок : 1.0 Mpa(10.2 kgf / cm 2 )Амбиент и Течност termprature : 20+70℃Порт големина : 1 / 4" Воздух удар пиштол Можат да бидат поврзани со воздушниот компресор црево,Пак чкрапалото за да ја отворите за воздух набавка,лесен и удобен,лесно да се корисни За тесен простор, механички внатрешни работи, Главно се користи за дува прашина, механички средства за чистење.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Безплатна доставка 2 елемента SMR103 2OS CB ABEC7 SMR103C 2OS 3 * 10*4 мм от неръждаема стомана хибридни керамични риболовни макари лагери SMR103-2RS

BGN 19.04

SMR103 2 OSКОЛИЧИНА : 2 компјутериДимензија : ID=3 мм , OD=10 mm , W=4 ммНерѓосувачки Челик, Портокал Гумени Печати, Керамички Топки, Без Маснотии(Подмачкување Сува) , ABEC7(ISO P4)Означување : Neutral Package : Вакуум пластични кеси и пликНИЕ СМЕ ПРОИЗВОДИТЕЛ,НИЕ ПРИФАЌАМЕ ПРОИЗВОДСТВО НАРЕДБИ.

Линейно движение на топката плъзгащи се блокове блок лагери SC30LUU размерът на отвора 30 mm

BGN 195.18

Квалитетот род завршува Фабрика директно пратката Спецификациио SC.L.UU серијао Голема брзина, висока прецизност, долг живото Површина : степен на хромo Тело : Алуминиум Материјало Линеарно движење Топка : Имајќи челик материјало Метрички големинаo Висок КвалитетПакување & Испоракао Пакување Детална : Секој еден во бела или боја на хартија кутија или во зависност од вашите потребио Испорака Детална : 1 до 15 денаПроизводот сликата & Големина

20 бр/лот 6 мм мъжки дясна резба прът Клас панта, носещи метрична резба M6x1. 0mm SA6T/K POSA6 M6

28.00 -4 % BGN 27.00

6mm Машки Десната Рака Тема Род Крајот Заеднички Имајќи Метрички НавојТеренот : M6x1.0mm Количина : 20pcsПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1530days...

2018 New Axk Factory Direct Sale Mr106-2rs L-1060dd Wa676 6*10*3 мм висококачествени стоки на модела, носещи автомобил е на разположение хеликоптер

42.18 -8 % BGN 39.00

започнетекрајотМоделMR1062 RSДимензииСоздаден (d)6ммДијаметар (D)10ммШирина (Б)3ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетP0.Z2 / ABCE1.Z2МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испоракаОвој вид на лого се чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век.На корисен модел е погоден за областа на мотори, играчки, модели, инструменти и метри,алат, комуникациска опрема, телоградење на опрема, итн...

Британски оригинала JAMES HEAL Grey Scale A03 за оценка на цвят и оцветяване

BGN 448.00

Велика БРИТАНИЈА Оригинални ЏЕЈМС ЛЕКУВА Сива Скала A03 За Оценување Боја и БоењеПостојат два вида на Сива Скала (Сива Скала) една за оцена на промена на бојата и еден за проценка на боење...

1/4 Bspt външна резба капачка кръгла вода, масло, охлаждаща тръба маркуч тъмно син

BGN 7.25

Име на производ Флексибилни Coolant Цевка Материјал Пластични Машки Конец Големина 1 / 4" BSPT Млазницата КолВнатрешната : 6mm / 0.23"Надворешни : 9mm / 0.35" Вкупна Должина (Прибл.) 30cm / 11.8" Главна Боја на Сина, Портокалова Тежина 21g

JDB 142010 oilless наситен графит латунная буш директен меден вид, твърда грес на собствената си личност врезанная бронзова волант

BGN 28.80

JDB 142010 oilless импрегнирани графит месинг черупка директно бакар тип, цврсти авто лубрикант Вградени бронза Имајќи бушГолемина 14*20*10Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

Robocults свд N гладък прът линеен модул на линейна употреба BSLM-100W

BGN 110.40

100mm работната должина Топката завртка и мазна род се вози линеарна модулРазлични работи должина​Nema17 48mm или Nema23 56mm stepper мотор1204 или 1605 топката завртка2080 алуминиумски профил основна плоча12mm мазна прачка или линеарна вратило DUALТопката завртка орев превоз, крути цевкиДа се изгради или CNC Рутер.

Безплатна доставка PU4 високо качество на 500 бр. пневматични въздух от 4 мм до 4 мм директен Push in конектори бързи фитинги

116.64 -9 % BGN 106.00

АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ БИЗНИС КУРИР, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ ПРОДАВНИЦА...

10 бр./лот 6 мм мъжки дясна резба прът Клас панта, носещи метрична резба M6x1. 0mm SA6T/K POSA6 M6

16.80 -5 % BGN 16.00

6mm Машки Десната Рака Тема Род Крајот Заеднички Имајќи Метрички НавојТеренот : M6x1.0mm Количина : 10pcsПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1530days...

Самосмазывающаяся наситен с маслени бои Спеченная бронзова втулка Като буш 20 mm х 28 мм х 30мм Вал

17.57 -26 % BGN 13.00

Спецификации : Име на Производ Sintered Бронза Черупка Боја на Злато Тон Материјал Sintered Бронза Тежина 58g Пакет Содржина 1 x Sintered Бронза ЧерупкаДимензија : Единица Понесе Надворешниот Дијаметар Должина mm 20 28 30Опис : Сува работна состојба, обезбедува одржување слободни операција Висока термичка стабилност Може да се примени во широко temperatue Погоден за радиоактивен средини Метал базирани материјали е electrically проводници и не покажува електростатско ефекти Може да се примени во валкани и отпорност на животната средина, Со пониски носат стапка и долг живот услуга

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.