• Новинка
Fenshen Thermal Expansion Valve ASTVE7. 5X Refrigerated Central Air Conditioner Cold Freezer Cold Water Unit Expansion Valve

Fenshen Thermal Expansion Valve ASTVE7. 5X Refrigerated Central Air Conditioner Cold Freezer Cold Water Unit Expansion Valve

резултат:
BGN 64.00

Брой продукти
Налично


Подробности

търговска марка:
WZVAC
Тип:
Фитинги
Номер На Модела:
ASTVE7. 5X

Избор на купувачи

Самосмазывающаяся наситен с маслени бои Спеченная бронзова втулка Като буш 20 mm х 28 мм х 30мм Вал

17.57 -26 % BGN 13.00

Спецификации : Име на Производ Sintered Бронза Черупка Боја на Злато Тон Материјал Sintered Бронза Тежина 58g Пакет Содржина 1 x Sintered Бронза ЧерупкаДимензија : Единица Понесе Надворешниот Дијаметар Должина mm 20 28 30Опис : Сува работна состојба, обезбедува одржување слободни операција Висока термичка стабилност Може да се примени во широко temperatue Погоден за радиоактивен средини Метал базирани материјали е electrically проводници и не покажува електростатско ефекти Може да се примени во валкани и отпорност на животната средина, Со пониски носат стапка и долг живот услуга

15шт 165x3. 55 165*3.55 170x3. 55 170*3.55 175x3. 55 175*3.55 ID * дебелина на черно нитрил NBR Chemigum гумени о-пръстен о-пръстен уплътнение

BGN 11.86

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари15pcs 165x3.55 165*3.55 170x3.55 170*3.55 175x3.55 175*3.55 ID*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума ОПрстен О Прстен ЗаптивкаГолемина : 165x3.55 (ID*Дебелина )Пакет Содржина : 15pcs ОПрстен ДихтунзиРаботна Температура : 25~100 °CНа NBR нитрилна гума о прстен е масло отпорност, отпорност на триење и вода доказ...

10 бр./лот 6 мм мъжки дясна резба прът Клас панта, носещи метрична резба M6x1. 0mm SA6T/K POSA6 M6

16.80 -5 % BGN 16.00

6mm Машки Десната Рака Тема Род Крајот Заеднички Имајќи Метрички НавојТеренот : M6x1.0mm Количина : 10pcsПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1530days...

Smr93zz Abec-1 (10шт) 3x9x4mm неръждаема стомана миниатюрни лагери Smr93zz

21.33 -6 % BGN 20.00

започнетекрајотМодел SMR93 ZZ Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 3 Надворешниот Дијаметар(D)9 Ширина (Б) 4 Печати Тип zz Материјал од не ' рѓосувачки челик Испорака датум На барање за испорака

Безплатна доставка PU4 високо качество на 500 бр. пневматични въздух от 4 мм до 4 мм директен Push in конектори бързи фитинги

116.64 -9 % BGN 106.00

АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ БИЗНИС КУРИР, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ ПРОДАВНИЦА...

цена по цена на производителя ос линеен линеен релсите на cnc режещи плотери линия на релсите

BGN 267.20

фабрика цена вретено линеарна lineal линија железнички цпу сечење плотер линеарна железничкиВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ : Сите од нашите производи се сопствени направени должина производ, ве молиме контактирајте со нас преку емаил или продажба на интернет за да се пресмета точната цена за објектите што треба.Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики, ве молиме контактирајте со нас од страна на онлајн разговор или епошта...

1/4 AF2000-02 компресор за сгъстен въздух по линията на въвеждане на стандарти за филтъра за вода

BGN 15.94

AF200002 Компримиран Воздух Во Линија Влага и Вода Филтер Стапицаw / Заградата & КонекториОвој филтер ги отстранува Влагата, на Водата и остатоци од вашиот компримиран воздух линија за да го продолжи животот на вашиот алатки и компресор додатоци.Ставка Детали : 100% Сосема Нов и Добар квалитетМодел : AF200002Max.Проток : 26 CFM (750 L / Min)Particulate филтрација : 40 micron1 / 4" Женски NPT Воздух Влезот порта1 / 4" Женски NPT Воздух Излезот портаMax...

20 бр/лот 6 мм мъжки дясна резба прът Клас панта, носещи метрична резба M6x1. 0mm SA6T/K POSA6 M6

28.00 -4 % BGN 27.00

6mm Машки Десната Рака Тема Род Крајот Заеднички Имајќи Метрички НавојТеренот : M6x1.0mm Количина : 20pcsПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1530days...

10 бр./лот PV10 10 мм ID пневматични съединители Лакът фитинг равен на L бързи съединители нова

10.22 -2 % BGN 10.00

Опис : PV10 10мм ID Пневматски Конектори Лактот Фитинг Еднакви L Брзи КонекториКоличина : 10 компјутериЦевка Внатре Дијаметар : 10ммПритисок : 1.32 Mpa(13.5 kgf / м2)maxТемпература : 060°C Препорачува Цевки : Стп цевка,најлон цевка Тоа е сосема нов, добар qualit y & висок перфорации ormanceПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Нов 1PC линеен ръководство на релсите HGR15-L 1000mm + 2pcs hgh15ca линеен блок връщане на CNC части

122.08 -8 % BGN 112.00

Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Произведено во Кина Линеарна Водич ХГ серија : HGR15Вклучувајќи : 1pc HGR15L1000mm + 2 парчиња HGH15 CA блок

Линейно движение на топката плъзгащи се блокове блок лагери SC30LUU размерът на отвора 30 mm

BGN 195.18

Квалитетот род завршува Фабрика директно пратката Спецификациио SC.L.UU серијао Голема брзина, висока прецизност, долг живото Површина : степен на хромo Тело : Алуминиум Материјало Линеарно движење Топка : Имајќи челик материјало Метрички големинаo Висок КвалитетПакување & Испоракао Пакување Детална : Секој еден во бела или боја на хартија кутија или во зависност од вашите потребио Испорака Детална : 1 до 15 денаПроизводот сликата & Големина

S61708 S6708ZZ S6708 40*50*6 мм от неръждаема стомана, малка бразда сачмен лагер B6708ZZ тонкостенные лагери

64.00 -48 % BGN 33.00

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .

Ос XY разтегателна етап V-образни напречни ролкови направляващи смещающая платформа 60мм*60мм разширяване на маса C-36

BGN 174.38

Тема : Користење на крстот ролери водич за висока точност и непречено движење На главен материјал за алуминиум, мала тежина, погоден да биде изградена за другите уреди за Погон : диференцијални главаПараметар : насока на движење : XY оска на еден степен на слобода Материјал : Алуминиум Маса големина : 60 * 60mm Железнички Тип : V тип на крстот ролери водичи Удар : ± 6.5 mm Оптоварување : 49 N (5kgf) на Точноста : 0.01 mm Минимум читање : 0.01 mm Правост : 0.01 mm Тежина : 0.51 kgВклучуваат : 1 х XY Оска XY60C36 Фаза

2018 New Axk Factory Direct Sale Mr106-2rs L-1060dd Wa676 6*10*3 мм висококачествени стоки на модела, носещи автомобил е на разположение хеликоптер

42.18 -8 % BGN 39.00

започнетекрајотМоделMR1062 RSДимензииСоздаден (d)6ммДијаметар (D)10ммШирина (Б)3ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетP0.Z2 / ABCE1.Z2МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испоракаОвој вид на лого се чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век.На корисен модел е погоден за областа на мотори, играчки, модели, инструменти и метри,алат, комуникациска опрема, телоградење на опрема, итн...

Безплатна доставка високо качество 100шт въздушно 1/4 външна резба 16 мм Push In Quick Fittings T конектори PB16-02

BGN 272.48

АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ БИЗНИС КУРИР, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ ПРОДАВНИЦА...

Британски оригинала JAMES HEAL Grey Scale A03 за оценка на цвят и оцветяване

BGN 448.00

Велика БРИТАНИЈА Оригинални ЏЕЈМС ЛЕКУВА Сива Скала A03 За Оценување Боја и БоењеПостојат два вида на Сива Скала (Сива Скала) една за оцена на промена на бојата и еден за проценка на боење...

Axk Free Shipping Sfu1605 250mm Rm1605 250mm Rolled Топка Screw 1бр+1бр Ballnut + End Machining For BK/bf12 Processing Standard

40.50 -9 % BGN 37.00

започнетекрајотТопката Завртка SFU1605 Серија : Пакување Детали : 1 парче на Топката Завртка 250 мм долго Б.К / BF12 крајот машински 1 компјутер од SFU1605 топката орев.

5шт 10мм тръба Push in фитинг за 1/8 BSP външна резба машинен конектор f Air

BGN 9.58

5pc 10мм Цевка Притисни во Фитинг да 1 / 8" BSP Машки Конец Пневматски Конектор f ВоздухСтавка ОписСпецификации : Погоден за 10мм цевка / црево Машки навој дијаметар : 1 / 8" BSP Оперативен Притисок : 0150 PSI / 0990 kpa Материјал : Месинг и Polybutylene Вакуум : 029.5 во Hg / 750 мм Хг Оперативни Температура : 0 60 °C за Апликација : Воздух BSP тема податоци : 1 / 8" BSP тематаТема надворешен Дијаметар : 9.5 mm1 / 4" BSP тематаТема надворешен Дијаметар : 12.79 mm3 / 8" BSP темата Тема надворешен Дијаметар : 15.9 mm1 / 2" BSP темата Тема надворешен Дијаметар : 19mmПакувањето вклучува 10мм да 1 / 8" BSP конектор x 5 ПлаќањеПрифаќаме само за плаќање преку ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.