• Новинка
MaiYaCa 2018 нов голям геймърска подложка за мишка на компютър gamer cs go подложка за мишка нескользящая гумена основа подложка за мишка XL 900X400 мм, подложка за клавиатура

MaiYaCa 2018 нов голям геймърска подложка за мишка на компютър gamer cs go подложка за мишка нескользящая гумена основа подложка за мишка XL 900X400 мм, подложка за клавиатура

резултат:
BGN 19.98
BGN 18.00 -10 %

Брой продукти
Налично

Добредојдовте на нашата продавница!
Топло Прашува :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот начин не сте следење на информации кога тоа оди во странство.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ова превозот начин имаат следење на информации ,(освен САД, Русија и Украина) САД, Русија и Украина купувачот пријател може да избере e Packet,тоа ќе биде имаат следење на информации. Ако вашиот Потврда дојде Време,се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прошири и датум на испорака. Ако по 90days сеуште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде целосна наплата.Ве молиме не го отвори спорот во рамките на 90days ,ова е Несакана! Ви благодариме за вашиот ве молиме Имајте во предвид :
1.производот боја имаат мала разлика,Бидејќи ова е нашата DIY рачно изработени Производство (термички трансфер)
2.кога ќе го добиете вашиот парцела,отворете го само малку мирис,но тоа е не-токсични. преземе вентилирани место неколку дена,тоа ќе биде подобро Карактеристики :
1.100% Сосема Нов
2.Можете да Декорирате Вашиот Десктоп со помош на Глувчето Подлога.
3.Убаво Боја на Отпечатена на Mouse Pad
4.Висок Квалитет,Направени од Мека Гума Материјал & Мазни Ткаенини
5.Големина : XL 900*300ММ 900*400 MM (Отстапување опсег : 1-3cm)
6.Повеќе Од 10 Слики на Располагање,ако сакате да знаете,plz порака нас!
Пакетот вклучува : 1 * mouse pad мат (не вклучувајќи го глувчето и тастатурата ) За overlock работ mouse pad, сите врска позиција е вака.
Потрагата по совршенство (беспрекорна) купувачи ве молиме да бидете внимателни!
Превозот :
Тоа ќе потрае околу 15-25 business дена од Epacket да се Обединат Држави. Други земји, ќе биде испратен од Кина Пост Воздух Пошта и ќе преземе за 15-60 дена да добиете елементи. Гаранција И Враќа : Ако не сте satified со нашите предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. Купувачите треба да ги сноси се врати превозот надомест ако треба да се вратите на предмети. Квалитет на производот и услугите се Загарантирани. Повратни информации Вашето големо задоволство и позитивни повратни информации се многу важни за нас. Ако сте задоволни со предмети ќе се примени и нашата служба за корисници, тоа е многу вид на вас да ни остави позитивен фидбек. И прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ве Молиме контактирајте со Нас да ни оставите порака од Трговија со датотеки, или испратете ни emai ,ако имате било какви прашања или проблеми. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 часа. Ако не примате одговори предизвикана од било какви неочекувани работи, љубезно повторно да ни ги испратите. Со нетрпение очекувам да вашата разбирање и голема поддршка! Благодарам многу!

Подробности

Цвят:
Lock Edge 40x90cm, No Lock Edge 40x90cm, Lock Edge 30x90cm, No Lock Edge 30x90cm
търговска марка:
Майяка
Материал:
Дъвка
Номер На Модела:
JLX0904
Пакет:
ДА
Статут На Продукти:
Склад
Размер:
XL
Стил:
Определяне На Ръба
Материал:
Плат И Гума
Размери И Дебелина:
40x90cm 30x90cm & 0.2 cm
Стил:
Здрав Gaming Оптичен Подложка За Компютърна Мишка
Диапазон на отклоненията:
1-3 см
OEM:
Поддържа
Функция:
Подложка за мишка версия на скоростта
Дропшиппинг или търговия на Едро:
Поддръжка
функция 1:
гумена подложка за мишка
функция 2:
подложка за клавиатура
Функция 3:
геймърска подложка за мишка

Избор на купувачи

1 бр. оригинален USB-приемник usb dongle адаптер за RAPOO 9020 9060 8130+ E1050 E9070 E9050 безжичен адаптер / предавател

12.78 -14 % BGN 11.00

Оригиналниот usb приемник usb dongle адаптер за RAPOO 9020 9060 8130+ E1050 E9070 E9050 безжичен адаптер / предавателотВе молиме имајте во предвид : почитувани купувачот, ве молиме оставете моделот и серискиот број на вашиот уред во вашата нарачка, серискиот број на buttom на глувчето, или на buttom на баркод , како оваа слика покажува : 2, по вашата добивате usb приемник, ако не знаете како да се совпаѓаат со вашиот уред, можете да го бараат од нас да испрати vedio да ви помогне...

Оптичен тракбол PC сгущает подложка за мишка поддръжка на китката комфорт подложка за мишка, Подложка за мишка, за LoL CS Dota2 Diablo 3 Подложка за мишка Безплатна доставка

BGN 1.87

Удобноста на Зглобот Остатокот Поддршка Мат Глувчето Глувци Подлога Компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп Мека Бесплатен Превозот За Dota2 Diablo 3 КС MousepadГлувчето Глувци Подлога Удобност врвката за на Одмор Поддршка Мат Компјутер персонален КОМПЈУТЕР ЛаптопКорисно и удобен за носење.Увото приклучокот е направен од мек TPE материјал, тоа може да се спречи вода влегува во уво .ПВЦ earplug може да се спречи вода од внесување на ушниот канал и уво menbrane.Објектот состојба : Нова.Боја : ЦрнаКоличина : 1 BUC.Thicknessc : 2mmГолемина : 23cm x 18cm.Предната Материјал : Сунѓерот & Крпа.Се користи За : Совршен за Оптички Глушец & Trackball Глувчето & Механички Глувчето.Слим & Атрактивни Дизајнирање, НеРефлективен тврда површина.Човековите Дизајн, ќе го направат вашиот Зглоб удобно кога го користите глувчето.Глувчето Не Се Вклучени.Оваа Mouse Pad ќе им помогне на вашиот Глувчето за да добиете Точни Следење и кликнете, Прекрасен партнер за Глушец!Објектот Вклучува : 1x Црна врвка за околу Удобност Mouse Padmouse pad,cs оди,mousepad,светот на резервоари,игри,csgo,глувчето,fnatic,светот на резервоарот,лигата на легендата,alfombrilla raton,steelseries,navi,gaming mouse pad,tapis де souris,жешка линија мајами,крвави,virtпро,steelseries qck,големи mouse pad,гејмерски глушец,warfaceласерски,ласерски покажувач,зелени ласерски,сина ласерски,puntero ласерски,ласерски пен,зелени ласерски покажувач,ласерски верде,laserpointer,caneta ласерски,моќен ласерски покажувач,сина ласерски покажувач,pointeur ласерски,ласерски сина,caneta ласерскависокомоќзеленаlaserпокажувач,carabina де pressao,презентер,висок напојува горење ласерски poinФабрикаПроизводство1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплатапроцесор ЗАЧУВАМ.2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторноплаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.Ние брод на светот од DHL,UPSот,FEDEX,EMS или регистрирани Воздухопловната(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,Кина пост Воздух).Ние ќе го изберете брз и сигурен начин за испорака.Заштедите на превозот и побезбедно за испорака.Предмети ќе брод во рок од 27 дена за исплата добиле.Ние само брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress.Ние не сме одговорни за погрешни илиundeliverable адреса.2.Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.3.Ако не сте доби вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќеследење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е клиентотзадоволство!4.Можете да се меша сите предмети слободно да се одржи или цел,на тој начин можете да заштедите на превозот цена.5.Увозни давачки,даноци и давачки кои се случи во купувачот е земја не се вклучени во точка ценаили на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.1.Објектите ќе бидат тестирани пред превозот.2.2 години производителот е ограничена гаранција за неисправни предмети(Исклучувајќи предмети за погрешно работењеили физички demaged од страна на купувачот).3.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период во оригиналниотпакување,исто така, мора да ни обезбеди враќање следење на број,причина.4.7 дена да контактирате со нас и 1 месец да се врати од денот тоа беше примено,Ако објектот ево вашиот поседување повеќе од 7days,се смета дека се користи и ние не ќе издаде наплата илида го замени.

Жичен компютърна игрална мишката Макро Defintion Дишане Light оптична мишка геймърска мишка за КОМПЮТЪР, лаптоп, настолен компютър за CSGO Dota, LOL

25.81 -46 % BGN 14.00

Professional USB Кабелска Игри Глувчето 7 Копчиња 3200 DPI Оптички Компјутерски Глушец Гејмер Глувци За Лаптоп КОМПЈУТЕР Игра LOL CSGO DotaКарактеристики : 1...

MaiYaCa Mouse Pad Locked Edge to Mouse Pad Notbook Computer Мишка 30x90cm Gaming Padmouse Gamer Best Продавач Keyboar

15.98 -12 % BGN 14.00

Mouse Pad Заклучен Работ Подлога за Глушец Notbook Компјутер Mousepad 30x90cm Игри Padmouse Гејмер Најдобри Продавачот KeyboarДимензии : 90 (L) x 30 (W)2 мм дебелина.Издржливи отпорни на топлина, неплетени ткаенини врвот, поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка.Лесно да се исчисти нечистотијата и машина перат.Дизајн : Aloha Плажи дизајнот е означен на врвот на doormat површината...

Mairuige делфините са Морски свят противоскользящий правоъгълник голям геймърска подложка за мишка индивидуални поддържа Безплатна доставка 900 * 400*2 мм

14.24 -9 % BGN 13.00

1.Mouse Pad Бренд : Mairuige 1.Mouse Pad Големина : различни големи димензии опции Дебелина : 23мм 2.Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3.Глувчето Мат Материјал : Гума 4.Функција : може да се мијат Антилизга,Не Исчезнат,Совршен работ..Забелешка 1...

high school dxd mouse pad best 700x300mm gaming мишка gamer mouse mat секси pad keyboard computer padmouse laptop play mats

20.78 -18 % BGN 17.00

Детекција : осум тешки метали содржини од страна на Националните ГРУПИ тестирањеи сертификација, до Европската ROHS стандарди.Нетоксични, невкусна, не можат да си дозволат да ги страна, не unglued, не исчезнат,повтори перење, убава и издржливи.Ние имаме Обичај mouse pad во иста цена,ако ви треба испратите слика во вашата нарачка поракаПревозот и Плаќање : Било која цел ќе биде предаден во два дена по уплатата е потврдено од страна на Зачувам...

3 компл. краката на мишката, за да steelseries съперник 100 ниво на производителност на тефлон 0.81 mm подложка за мишка мишка кънки тефлон

BGN 8.00

Замена на глувчето нозе за екстремни гејмер или технички професионални Карактеристики на Глувци Skatez : * Да ги замени постоечките (носи, оштетени или загубени) глувчето нозе* За игри на среќаоптимизиран одговор* Го намалува триењето помеѓу глувчето и mouse pad* Обезбедува неспокојот плови искуство* * * * Зголемување на следење на точноста* Направен од 100% тефлон

high school dxd мишка best 70x30cm gaming mouse pad gamer mouse mat HD print pad клавиатурата на компютъра padmouse лаптоп слот подложки

23.18 -18 % BGN 19.00

Детекција : осум тешки метали содржини од страна на Националните ГРУПИ тестирањеи сертификација, до Европската ROHS стандарди.Нетоксични, невкусна, не можат да си дозволат да ги страна, не unglued, не исчезнат,повтори перење, убава и издржливи.Ние имаме Обичај mouse pad во иста цена,ако ви треба испратите слика во вашата нарачка поракаПревозот и Плаќање : Било која цел ќе биде предаден во два дена по уплатата е потврдено од страна на Зачувам...

JARKU 900x300x3mm my little pony mouse pad gaming мишка gamer mouse mat аниме възглавничките game computer padmouse laptop play mat

33.58 -20 % BGN 27.00

ако сакате да имате на себе дизајн,можете да ја испратите сликата до мене за сопствени подлога оваа големина Ние, исто така, имаат 2mm 3мм 4mm дебелина подлога ,ако требаве молиме Контактирајте меНие имаме Обичај mouse pad во иста цена,ако ви треба испратите слика во вашата нарачка поракаПревозот и Плаќање : Било која цел ќе биде предаден во два дена по уплатата е потврдено од страна на Зачувам...

Double shot 104 key ANSI layout PBT OEM Profile Pudding Double-Skin Осветен Keycap за механична геймърска клавиатура MX Switches

51.04 -29 % BGN 36.00

Детали За Производот : Keycap ! Keycap! Keycap ! Не Тастатурата !!! Нови Пристигнување ОЕМ MX прекинувачи Keycap Светлото PBT 104 копче Двојно шут TranslucidKeycaps за Механички Тастатура...

MaiYaCa 900 XL Van gogh mouse pad компютърни подложки за мишка, подложки за мишки, тенис на лаптоп КОМПЮТЪР клавиатура на лаптоп подложка за мишка 2017 нов пристигане

19.18 -11 % BGN 17.00

Добредојдовте на нашата продавница!Карактеристики : 1.100% Brand New(Нова Секундарна преработка на производот боја за печатење) 2.Можете да Декорирате Вашиот Десктоп со помош на Глувчето Подлога...

Нов удобен компютърна маса, Маса филц мат офис бюро подложка за мишка притежател на лаптоп седалките, въздушна възглавница за подложка за мишка QJY99

7.79 -23 % BGN 6.00

Нови Удобно Компјутер Биро Табела Чувствува Мат Канцеларија Биро Mouse Pad Држач за Лаптоп Случаи Перница Подлошки QJY99Опис : Функција : Се користи во канцеларијата, како mouse padТастатура и со пенкало подлога носителотДобро чувство и арм protecor подлогаМатеријал : ЧувствувавГолемина : 63x33cmПакетот Вклучува : 1 x Mouse Pad

Красиви ретро Новини продават малък размер на превозното средство подложка за мишка нескользящий дизайн гумена геймърска подложка за мишка за офис подарък 180 * 220 *

BGN 3.94

Посебна Забелешка : Ние прифаќаме производ прилагодување, онолку колку што ќе испратите вашите омилени слики за нас...

Ван Гог подложка за мишка 70x30cm подложка за мишка notbook компютър подложка за мишка карта на света gaming подложка за мишка gamer to keyboard лаптоп подложка за мишка

20.78 -18 % BGN 17.00

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefinition, highfidelity и ги имаат следните карактеристики : 1...

MaiYaCa 2014 Hot Best Game Printing Dota2 Custom Computer Mousepads Rubber Locking Edge Mouse Pad Gaming Speed Mice Play Mat

15.98 -12 % BGN 14.00

Добредојдовте на нашата продавница!Топло Прашува : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот начин не сте следење на информации кога тоа оди во странство.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ова превозот начин имаат следење на информации ,(освен САД, Русија и Украина) САД, Русија и Украина купувачот пријател може да избере e Packet,тоа ќе биде имаат следење на информации...

Rek'Sai подложка за мишка 900x400mm подложка за мишка LoL notbook компютър подложка за мишка Void Burrower gaming padmouse gamer лаптоп подложка за мишка

30.37 -21 % BGN 24.00

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefinition, highfidelity и ги имаат следните карактеристики : 1...

Подобряване! Розов силиконов гел комфорт почивка подложка за мишка за лаптоп на работния плот

BGN 5.09

Име На Производ : Mouse Pad;Главен Материјал : Силикон, Гел, ПолиестерВкупна Големина : 23 x 20 x 2 см / 9" x 7.9" x 0.8" (L*W*T)Главната Боја : Розова, ЦрнаНето Тежина : 133gПакет Содржина : 1 x Mouse Pad Десктоп, лаптоп силиконски гел врвката за на одмор mouse pad, nonslip дното држи рампа во место, поддржува, да се релаксираат вашиот зглоб, обезбедува одлична кликнување и следење на површината.Главен Материјал : Силикон, Гел, ПолиестерВкупна Големина : 23 x 20 x 2 см / 9" x 7.9" x 0.8" (L*W*T)Главната Боја : Розова, ЦрнаНето Тежина : 133gПакет Содржина : 1 x Mouse Pad

ninjas in pyjamas mouse pad best 700x300mm gaming мишка gamer mouse mat big pad keyboard computer padmouse laptop play mats

20.78 -18 % BGN 17.00

Детекција : осум тешки метали содржини од страна на Националните ГРУПИ тестирањеи сертификација, до Европската ROHS стандарди.Нетоксични, невкусна, не можат да си дозволат да ги страна, не unglued, не исчезнат,повтори перење, убава и издржливи.Ние имаме Обичај mouse pad во иста цена,ако ви треба испратите слика во вашата нарачка поракаПревозот и Плаќање : Било која цел ќе биде предаден во два дена по уплатата е потврдено од страна на Зачувам...

Mairuige 200 * 200*2mm Top Selling bamboo акварели щампи подложка за мишка, малък размер на кръгла подложка за мишка нескользящий подложка гума размер

3.66 -18 % BGN 3.00

cial answer : ___________________________ Note : Ние прифаќаме производ прилагодување, онолку колку што ќе испратите вашите омилени слики за нас...

Професионален двоен клик 7 бутона 3200dpi детска мишка USB оптична проводна компютърна игрална мишката на мишката, за КОМПЮТЪР, лаптоп за CSGO ХАХА

22.93 -43 % BGN 13.00

Глувчето Модел : X7 Име : 7keys жичани компјутерски игри глувчетоИнтерфејс : USBDPI : 1000 / 1600 / 2400 / 3200Боја : покаже како фотоКопче копчиња : 7Избор : црна,жолта Игри глувчето големина : 130x86x39mm Глувци функција ( Предност во споредба со други глувчето ) 1...

1600dpi Wireless Pen Air Mouse with Smart Handwriting Touch Laser Pen Mouse for PC Laptop Android Tablet Office PPT Presentation

39.12 -31 % BGN 27.00

Карактеристики : * 2.4 Ghz безжична пренос на ефективни растојание од 810 метри * AVAGO 5090 фотоелектрически чип линеарна стабилност, силна способност да во текот * Тековна 14m A, на 7 батеријата достапни 13 месеци, автоматски нема сигнал моќисклучување функција, повеќе штедење на енергија * Ракопис внесување на текст, може да се користи на тесен персонални компјутери * Рачните дизајн, удобно да го користите кога седи во различни агли, не се уморни * Хуманизирано копчето позиција дизајн, фатете е многу погодно * Низок напон аларм функција : Кога сите батерии се ниски, низок напон аларм светлина на пен глувчето ќе светне за да ве потсети да ја замените батеријата, како е можно поскоро...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.