• Новинка
MaiYaCa 900 XL Van gogh mouse pad компютърни подложки за мишка, подложки за мишки, тенис на лаптоп КОМПЮТЪР клавиатура на лаптоп подложка за мишка 2017 нов пристигане

MaiYaCa 900 XL Van gogh mouse pad компютърни подложки за мишка, подложки за мишки, тенис на лаптоп КОМПЮТЪР клавиатура на лаптоп подложка за мишка 2017 нов пристигане

резултат:
BGN 19.18
BGN 17.00 -11 %

Брой продукти
Налично

Добредојдовте на нашата продавница!
Карактеристики : 1.100% Brand New(Нова Секундарна преработка на производот боја за печатење) 2.Можете да Декорирате Вашиот Десктоп со помош на Глувчето Подлога. 3.Убаво Боја на Отпечатена на Глувчето Подлога 4.Висок Квалитет,Направени од Мека Гума Материјал & Мазни Ткаенини 5.Повеќе Од 10 Слики на Располагање,ако сакате да знаете,plz порака нас! 6. Големина : 30x60 / 30x70 / 30x80 / 30x90 cm (отстапување опсег : 1-3 cm) Пакет, вклучувајќи : 1 * mouse pad мат (не вклучувајќи го глувчето и тастатурата ) Забелешка :
1.производот боја имаат мала разлика,Бидејќи ова е нашата DIY рачно изработени Производство (термички трансфер)
2.кога ќе го добиете вашиот парцела,отворете го само малку мирис,но тоа е не-токсични. преземе вентилирани место неколку дена,тоа ќе биде подобро
За overlock работ mouse pad, сите врска позиција е вака.
Answer : ___________________________ Note :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот начин не сте следење на информации кога тоа оди во странство.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ова превозот начин имаат следење на информации ,(освен САД, Русија и Украина)
САД, Русија и Украина купувачот пријател може да избере e Packet,тоа ќе биде имаат следење на информации.
Ако вашиот Потврда дојде Време,се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прошири и датум на испорака.
Ако по 90days сеуште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде целосна наплата.Ве молиме не го отвори спорот во рамките на 90days ,ова е Несакана! Ви благодариме за вашиот љубезно Гаранција И Враќа : Ако не сте satified со нашите предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. Купувачите треба да ги сноси се врати превозот надомест ако треба да се вратите на предмети. Квалитет на производот и услугите се Загарантирани. Повратни информации Вашето големо задоволство и позитивни повратни информации се многу важни за нас. Ако сте задоволни со предмети ќе се примени и нашата служба за корисници, тоа е многу вид на вас да ни остави позитивен фидбек. И прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ве Молиме контактирајте со Нас да ни оставите порака од Трговија со датотеки, или испратете ни emai ,ако имате било какви прашања или проблеми. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 часа. Ако не примате одговори предизвикана од било какви неочекувани работи, љубезно повторно да ни ги испратите. Со нетрпение очекувам да вашата разбирање и голема поддршка! Благодарам многу!

Подробности

търговска марка:
Майяка
Материал:
Дъвка
Номер На Модела:
JLX0339
Пакет:
ДА
Статут На Продукти:
Склад
Размер:
XL
Стил:
Създаване На Подложка За Мишка
Материал:
Плат И Гума
Размери И Дебелина:
30x90cm & 0.2 cm
Стил:
заключена ръба на килима
Диапазон на отклоненията:
1-2см
Стил 1:
подложка за клавиатура
Функция:
противоскользящее средство
адаптирани към:
Идеално За Всички Видове Мишки
бележка:
Това е набор от рендерингов проби снимки
Цвят:
Поради светлинни ефекти ще е малко тъмен за представяне на подложка за мишка
Тип:
Нощен подложка за мишка Гог

Избор на купувачи

MaiYaCa Mouse Pad Locked Edge to Mouse Pad Notbook Computer Мишка 30x90cm Gaming Padmouse Gamer Best Продавач Keyboar

15.98 -12 % BGN 14.00

Mouse Pad Заклучен Работ Подлога за Глушец Notbook Компјутер Mousepad 30x90cm Игри Padmouse Гејмер Најдобри Продавачот KeyboarДимензии : 90 (L) x 30 (W)2 мм дебелина.Издржливи отпорни на топлина, неплетени ткаенини врвот, поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка.Лесно да се исчисти нечистотијата и машина перат.Дизајн : Aloha Плажи дизајнот е означен на врвот на doormat површината...

най-евтиният Ryze подложка за мишка 900x400mm mouse pad LoL notbook computer мишка rune бронирана Mage gaming padmouse gamer лаптоп подложки за мишки

30.37 -21 % BGN 24.00

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefinition, highfidelity и ги имаат следните карактеристики : 1...

Mairuige 200 * 200*2mm Top Selling bamboo акварели щампи подложка за мишка, малък размер на кръгла подложка за мишка нескользящий подложка гума размер

3.66 -18 % BGN 3.00

cial answer : ___________________________ Note : Ние прифаќаме производ прилагодување, онолку колку што ќе испратите вашите омилени слики за нас...

Подобряване! Черен елегантен квадратен подложка за мишка, подложка Подложка за мишка за КОМПЮТЪР оптична лазерна мишка, тракбол мишка

BGN 2.19

Направени од издржлив отпорни на топлина кожа врвотНе се лизга подлога, го задржува mousepad од лизгањеЗа Мобилни Глувчето ПерформансиПрецизна, Детална СледењеЛесензаЧистење на Површината MousingНеРефлективна ПовршинаСлим & Атрактивен ДизајнСовршен за Оптички или Trackball ГлувчетоГолемина : 20cm*24cmКоличина : 1pcПакетот вклучува : 1 x Глувчето Мат

Жичен компютърна игрална мишката Макро Defintion Дишане Light оптична мишка геймърска мишка за КОМПЮТЪР, лаптоп, настолен компютър за CSGO Dota, LOL

25.81 -46 % BGN 14.00

Professional USB Кабелска Игри Глувчето 7 Копчиња 3200 DPI Оптички Компјутерски Глушец Гејмер Глувци За Лаптоп КОМПЈУТЕР Игра LOL CSGO DotaКарактеристики : 1...

high school dxd мишка best 70x30cm gaming mouse pad gamer mouse mat HD print pad клавиатурата на компютъра padmouse лаптоп слот подложки

23.18 -18 % BGN 19.00

Детекција : осум тешки метали содржини од страна на Националните ГРУПИ тестирањеи сертификација, до Европската ROHS стандарди.Нетоксични, невкусна, не можат да си дозволат да ги страна, не unglued, не исчезнат,повтори перење, убава и издржливи.Ние имаме Обичај mouse pad во иста цена,ако ви треба испратите слика во вашата нарачка поракаПревозот и Плаќање : Било која цел ќе биде предаден во два дена по уплатата е потврдено од страна на Зачувам...

JARKU 90x30cm Hearthstone mouse pad gaming мишка gamer mouse mat HD print възглавничките компютърна клавиатура padmouse лаптоп слот подложки

25.57 -22 % BGN 20.00

ако сакате да имате на себе дизајн,можете да ја испратите сликата до мене за сопствени подлога оваа големина Ние, исто така, имаат 2mm 3мм 4mm дебелина подлога ,ако требаве молиме Контактирајте меНие имаме Обичај mouse pad во иста цена,ако ви треба испратите слика во вашата нарачка поракаПревозот и Плаќање : Било која цел ќе биде предаден во два дена по уплатата е потврдено од страна на Зачувам...

Rek'Sai подложка за мишка 900x400mm подложка за мишка LoL notbook компютър подложка за мишка Void Burrower gaming padmouse gamer лаптоп подложка за мишка

30.37 -21 % BGN 24.00

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefinition, highfidelity и ги имаат следните карактеристики : 1...

MaiYaCa 2014 Hot Best Game Printing Dota2 Custom Computer Mousepads Rubber Locking Edge Mouse Pad Gaming Speed Mice Play Mat

15.98 -12 % BGN 14.00

Добредојдовте на нашата продавница!Топло Прашува : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот начин не сте следење на информации кога тоа оди во странство.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ова превозот начин имаат следење на информации ,(освен САД, Русија и Украина) САД, Русија и Украина купувачот пријател може да избере e Packet,тоа ќе биде имаат следење на информации...

Mairuige делфините са Морски свят противоскользящий правоъгълник голям геймърска подложка за мишка индивидуални поддържа Безплатна доставка 900 * 400*2 мм

14.24 -9 % BGN 13.00

1.Mouse Pad Бренд : Mairuige 1.Mouse Pad Големина : различни големи димензии опции Дебелина : 23мм 2.Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3.Глувчето Мат Материјал : Гума 4.Функција : може да се мијат Антилизга,Не Исчезнат,Совршен работ..Забелешка 1...

Метална Клавиатура Ylgf Интерфейс Usb Мини Вграден Промишлен Ключ Водоустойчива Ip65 Прах Против Насилието Пръстен От Неръждаема Стомана

105.60 -5 % BGN 100.00

YLGF HSK66S16U Метал тастатураUSB интерфејсПочитувани купувачи Здраво, важни работи, ве молиме да го пополните вашиот адреса : поштенски код мора да се осигурате дека се точни и детални адреса, поштенски код и област на соодветните да (држава, град, Округ, на улица, за да го напишете правилниот) мора да биде за една, за да се обезбеди точна на клиентот, или може да примање на стоки, доколку стоката до вашата земја, уредете ја адресата или поштенски код треба да плати $18 такса...

Мода Trundle подложка за мишка 90x40cm подложка за мишка LoL notbook компютър подложка за мишка Трол Крал игри padmouse геймър лаптоп подложка за мишка

30.37 -21 % BGN 24.00

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefinition, highfidelity и ги имаат следните карактеристики : 1...

Double shot 104 key ANSI layout PBT OEM Profile Pudding Double-Skin Осветен Keycap за механична геймърска клавиатура MX Switches

51.04 -29 % BGN 36.00

Детали За Производот : Keycap ! Keycap! Keycap ! Не Тастатурата !!! Нови Пристигнување ОЕМ MX прекинувачи Keycap Светлото PBT 104 копче Двојно шут TranslucidKeycaps за Механички Тастатура...

[AVATTO] нов A08 Bluetooth сгъваем таблет мини-клавиатура сгъваема БТ безжичен тъчпад, клавиатурата за IOS / Android/Windows ipad телефон

47.81 -25 % BGN 36.00

[AVATTO] 2018 НАЈНОВИТЕ Таблета Заградата Bluetooth Виткање Тастатура Свитлива BT мини Безжична Тастатура За IPHONE / Андроид / Windows ipad100% Оригинални A08 2.4 G BT Тастатура12 месец Guranteeспарување на bluetooth конекција1.Ве молиме отворете прекинувач на страната на тастатурата, зелените светла нагоре, притиснете го копчето за скратен копчето FN+C за да се спарите,тогаш сина ознака светлина во флеш се пребаруваат и paird државата2.Се отвори табела PC поставување "bluetooth" во пребарување3.Ќе ги најдете на "Bluetooth3.0 тастатура" и кликнете на следниот чекор4.Според табелата КОМПЈУТЕР за да совети за внесување на правилната лозинка кликнете на "Enter" копчето5.Има и еден совет за успешно поврзување, можете да го користите вашиот тастатура удобноТехнички Спецификации2.Тастатура големина : 229x134x6mm(Отвори) 229x69x12(виткање)3.Тежина : 158g4.Работното растојание : 8m 10m5.Литиум батерија капацитет : 140m Ah6.Работен напон : 3.24.2 V7.Користете го копчето работат на струјата : 8.Режим на струја : 9.Спиење време : 10 минути10.Разбуди начин : Произволно копче за да се разбудимеКомпатибилен Систем : Win / iphone / Андроид

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.