• Новинка
Redragon Gaming Mouse PC 10000 DPI 8 функционални бутона модни подсветка и ергономичен дизайн USB жичен за десктоп програмируем мишката

Redragon Gaming Mouse PC 10000 DPI 8 функционални бутона модни подсветка и ергономичен дизайн USB жичен за десктоп програмируем мишката

резултат:
BGN 54.11
BGN 35.00 -35 %

Брой продукти
Налично


Подробности

търговска марка:
РЕДРАГОН
Тип:
Жичен
Вид На Интерфейса:
USB
Номер На Модела:
М710
Стил:
Пръст
Пакет:
ДА
Ориентация Ръце:
Правилно
Брой ролки:
1
Брой бутони:
7
Вид Хранене:
Акумулаторна батерия
Режим На Работа:
Лазер
Тегло бруто:
200гр
Време за излизане на пазара:
2013
DPI:
10000
Пакет:
Цвят Кутия Редрагона
спецификацията за USB-тел:
180 см

Избор на купувачи

MaiYaCa Boy Gift Pad красиво малко момиченце компютърни игри подложки за мишки размер за 18x22cm 25x29cm гумени подложки за мишки

3.98 -25 % BGN 3.00

Mai Ya Ca Момче Подарок Подлога Убава девојче Компјутерски Игри Mousemats Големина за 18x22cm 25x29cm Гума MousematsПотсетување : Гума е малку мирис на нормално, ако не може да прифати било каков мирис, ве молиме внимателно да ги шут! Мирис и боја не припаѓаат на проблеми со квалитетот, ви благодарам за вашата соработка, ви посакувам среќен шопинг! Карактеристики1...

Снежен вълк търговия на Едро Подгонянный правоъгълник нескользящая каучук 3D печат игри гума здрав лаптоп подложка за мишка 220мм * 180мм*2мм

BGN 3.94

1.ИспоракаНие обично испратите стоки во 3 работни дена по вашата исплата.Ние сакаме да ги добиете вашите омилени производи навремено, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно...

Mairuige Star Wars Mouse Pad 90x40mm To Mouse Pad Notbook Computer Мишка HD Print Gaming Padmouse Gamer Keyboard Mouse Mats

14.50 -3 % BGN 14.00

Добредојдовте на Mairuige Продавница! Ние ќе се обидеме нашето најдобро за вас! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!Руски пријатели, ве молиме забелешка : Бидејќи односот меѓу вашата земја е царинската политика; да се пополни целосно точна адреса и примачот информации ве Молиме да ги преземе, Инаку не можете да ја примите вашата стока; ви благодариме!5823082300197729 голема големина парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче1.Mouse Pad Бренд : Mairuige 1.Mouse Pad Големина : прилагодено Дебелина : 23мм 2.Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3.Глувчето Мат Материјал : Гума 4.Функција : може да се мијат Антилизга,Не Исчезнат,Совршен работ..Забелешка 1...

Нов тъчпад за Apple MacBook Retina 12 A1534 Тъчпад Trackpad Златен сребристо-сив 2015 година

60.29 -5 % BGN 57.00

НОВИ Touchpad за Apple Mac Book Ретината 12" A1534 Touchpad Trackpad Златни сребрени сива до 2015 година Условите : Нови & 100% работи Боја : Сребрена ,Златна ,Сив за вашиот изберете Година : 2015 Година Гаранција време : 6 MONTHES Пакет : 1 buc Trackpad Испорака : Сите на цел може да биде предаден на светот.Објектот ќе се испраќаат преку Хонгконг пост Воздухmail или Кина пост Воздух mail .Обично тоа ќе се 715 дена за САД .Велика БРИТАНИЈА .Candan,Јапонија ,Франција.Австралија итн.Друга земја за време на испорака за 1030 денаВе молиме сигурни дека вашиот превозот информации е точно превозот адреса.ако вашето сакате да брод друга адреса,ве молиме оставете порака или испратете email на нас во времето.ние нема да имаат било responsbile за погрешна адреса.Нашата цена е само вклучена цената на производот и превозот на трошоците.не се вклучени секоја наплата, како што било тарифи и други полнењеСе враќа : A : Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект,или defecive објектБ : Defectives производи може да се менува за време на гаранцијата времеC : Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот на RMA издавање на денот.Ние ќе го промени уште еден за вашата или рефундирање на вашите пари назад .Купувачи се одговорни за враќање превозот fess за враќање pacakge.Замена или рефундирање ќе br aarranged само по врати пакет е доставена до нашата адреса.D : ако сте купиле погрешна производи,ве молиме да не информираат што е можно поскоро .Но вашата нарачка е испратена .тогаш сите трошоци(вклучувајќи ги и оригиналните транспорт,ракување со обвиненија и враќање товар,итн.) го Одземе од вашата сметка.Повратни информации : 1.Ако ви се задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.2.Доколку ги имате поплака или остави негативни повратни информации ,ве Молиме падна слободни премногу контактирајте со нас.Ние ќе многу мило да го реши тоа за вашата.Енди негативни Повратни информации нема да се прифати ,ве молиме контактирајте не се реши тоа.

Акумулаторна безжична Bluetooth клавиатура за ipad, Macbook, iphone, android 4.0 Windows tablet безплатна доставка

BGN 27.18

Коментари од другитеОва bluetooth безжична тастатура е со стандард 78 копчиња, како и 13 функции на копчиња.Ќе ви се љубовта кога ќе го видите тоа и го користам...

NieR Automata мишка 900x300x4mm to mouse pad notbook computer mouse pad Cheap gaming padmouse gamer keyboard mouse mats

43.18 -19 % BGN 35.00

ако сакате да имате на себе дизајн,можете да ја испратите сликата до мене за сопствени подлога оваа големина Ние, исто така, имаат 2mm 3мм 4mm дебелина подлога ,ако треба, ве молиме, Контактирајте меВе молиме ни email пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор...

Черна матова повърхност на USB Mouse Pad Gamer Gaming Lighting Мишка Support Custom Dota Mice Mat With Color Luminous High-end Gift

34.40 -1 % BGN 34.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.6$18.9$13.25$35$18.8$23.5wДраги пријатели : ве Молиме внимание кога можете да го купите, овој тип има два модели, една променлива седум бои, друг само една боја, имаат црвена , зелена, жолта , портокалова, сина, бела...

1БР оригинален TTC mouse encoder mouse decoder feel fine precision life 5 милиона пъти от 13 мм зелено жило

1.28 -22 % BGN 1.00

1pc оригинални TTC глувчето енкодер глувчето декодер чувствувам добро прецизност живот 5 милиони пати 13mm зелена основниЕнкодерот може да се најчесто се користи додека енкодер на глувчето имаат иста висина со тоаподдршка на големо, повеќе нарачки, повеќе попуст! Можете да контактирате со нас преку Trademanager.

Общи жични клавиатура флип калъф-кобур за мобилен телефон Andriod 4.2-6.8 MOSUNX Futural Digital F20

15.76 -24 % BGN 12.00

Фабрика цена Општи Жичен Тастатура Флип Holster Случај За Andriod Мобилен Телефон 4.2"6.8 "Спецификација : Компатибилен модел : За Android телефон Со OTGМатеријал : СТП Кожа+PCКонектор : Micro USBТип : Флип СлучајСтил : Тастатура HolsterФункција : КомуникацијаГолемина : 225*140*30ммОпис : Тастатура тип : QWER Напишете ТастатураConection : Micro USB приклучокБоја : Multicolor дизајн...

MaiCaYa горещи сладки птици 20*20 см или 22*22 см подложка за мишка контрол на скоростта мат розово и черно фламинго кръгла подложка за мишка

5.41 -8 % BGN 5.00

Добредојдовте на нашата продавница!Топло Прашува : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот начин не сте следење на информации кога тоа оди во странство.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ова превозот начин имаат следење на информации ,(освен САД, Русија и Украина) САД, Русија и Украина купувачот пријател може да избере e Packet,тоа ќе биде имаат следење на информации...

Красив персийски килим 200 * 200*2 мм Top Selling Customized Non-Slip Rubber 3D Printing Gaming здрав лаптоп кръгла подложка за мишка

3.18 -6 % BGN 3.00

pecial answer : ___________________________ Note : Ние прифаќаме производ прилагодување, онолку колку што ќе испратите вашите омилени слики за нас...

MaiYaCa the жираф High Speed New Мишка Size for 25X29cm Gaming Mousepads

4.13 -3 % BGN 4.00

Mai Ya Ca На жирафа Голема Брзина Нови Mousepad Големина за 25 X29cm Игри MousepadsПотсетување : Гума е малку мирис на нормално, ако не може да прифати било каков мирис, ве молиме внимателно да ги шут! Мирис и боја не припаѓаат на проблеми со квалитетот, ви благодарам за вашата соработка, ви посакувам среќен шопинг! Карактеристики1...

Fly Air Mouse T2 Remote Control 2.4 GHz Wireless 3D Gyro Motion Stick For 3D Sense Game PC Android TV Box Google TV Player XBMC

19.36 -28 % BGN 14.00

T2 Gyroscope 2.4 G Безжична Мини Лета Во Воздух Глувчето Тастатура Потенцираат Професионална безжична мини далечински & воздух глувчето & 3 D движење стап комбо. Врз основа на Gyroscope MEMS систем. 2.4 GHz безжична конекција, до 10m работа од далечина. Вистински Plug and Play. Мини воздух глувчето со антисе тресат алгоритам, обезбедува точни и лесна контрола на курсорот. Точка, фрли, замав, slash, пак, се тресат или пресврт, тоа поддржува многу основните движење сензори игри. Ергономски дизајн за удобен операција. Спроведување на КОМПЈУТЕР, Windows ТВ Кутија, Settopbox, Андроид ТВ Кутија, Media Player, итн...

MaiYaCa 900x400 мм 900X300 мм, подложка за мишка голяма игри заключване Edge да Speed Version подложка за мишка JLX0901

21.58 -12 % BGN 19.00

Добредојдовте на нашата продавница!Топло Прашува : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот начин не сте следење на информации кога тоа оди во странство.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ова превозот начин имаат следење на информации ,(освен САД, Русија и Украина) САД, Русија и Украина купувачот пријател може да избере e Packet,тоа ќе биде имаат следење на информации...

2.4 G USB Mini Wireless Desktop PC Notebook Android TV Box HTPC клавиатура Тъчпад с IR дистанционно управление

46.40 -5 % BGN 44.00

2.4 G USB Мини Безжичен Десктоп КОМПЈУТЕР, Лаптоп Андроид ТВ Кутија HTPC Touchpad Тастатура со IRДалечински2.4 G touchpad тастатура е ергономски дизајн, динамичен се вклопи во вашите раце...

Mairuige HOT Selling Dragon Ball Notbook Computer Large Mouse Pad Gaming Mouse Mats To Gamer Mouse XL 900*400/800*300/600*300

15.30 -8 % BGN 14.00

1.Mouse Pad Бренд : Mairuige 1.Mouse Pad Големина : различни големи димензии опции Дебелина : 23мм 2.Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3.Глувчето Мат Материјал : Гума 4.Функција : може да се мијат Антилизга,Не Исчезнат,Совршен работ..Забелешка 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.