• Новинка
MaiYaCa Gaming Mouse Pad Speed Version E-sports, gaming mouse Mat голям размер 90 см х 30 см

MaiYaCa Gaming Mouse Pad Speed Version E-sports, gaming mouse Mat голям размер 90 см х 30 см

резултат:
BGN 22.38
BGN 20.00 -11 %

Брой продукти
Налично

Добредојдовте на нашата продавница!
Топло Прашува :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот начин не сте следење на информации кога тоа оди во странство.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ова превозот начин имаат следење на информации ,(освен САД, Русија и Украина) САД, Русија и Украина купувачот пријател може да избере e Packet,тоа ќе биде имаат следење на информации. Ако вашиот Потврда дојде Време,се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прошири и датум на испорака. Ако по 90days сеуште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде целосна наплата.Ве молиме не го отвори спорот во рамките на 90days ,ова е Несакана! Ви благодариме за вашиот ве молиме Имајте во предвид :
1.производот боја имаат мала разлика,Бидејќи ова е нашата DIY рачно изработени Производство (термички трансфер)
2.кога ќе го добиете вашиот парцела,отворете го само малку мирис,но тоа е не-токсични. преземе вентилирани место неколку дена,тоа ќе биде подобро Карактеристики :
1.100% Сосема Нов
2.Можете да Декорирате Вашиот Десктоп со помош на Глувчето Подлога.
3.Убаво Боја на Отпечатена на Mouse Pad
4.Висок Квалитет,Направени од Мека Гума Материјал & Мазни Ткаенини
5.Големина : XL 900*400 MM (Отстапување опсег : 1-3cm)
6.Повеќе Од 10 Слики на Располагање,ако сакате да знаете,plz порака нас!
Пакетот вклучува : 1 * mouse pad мат (не вклучувајќи го глувчето и тастатурата ) За overlock работ mouse pad, сите врска позиција е вака.
Потрагата по совршенство (беспрекорна) купувачи ве молиме да бидете внимателни!
Превозот :
Тоа ќе потрае околу 15-25 business дена од Epacket да се Обединат Држави. Други земји, ќе биде испратен од Кина Пост Воздух Пошта и ќе преземе за 15-60 дена да добиете елементи. Гаранција И Враќа : Ако не сте satified со нашите предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. Купувачите треба да ги сноси се врати превозот надомест ако треба да се вратите на предмети. Квалитет на производот и услугите се Загарантирани. Повратни информации Вашето големо задоволство и позитивни повратни информации се многу важни за нас. Ако сте задоволни со предмети ќе се примени и нашата служба за корисници, тоа е многу вид на вас да ни остави позитивен фидбек. И прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ве Молиме контактирајте со Нас да ни оставите порака од Трговија со датотеки, или испратете ни emai ,ако имате било какви прашања или проблеми. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 часа. Ако не примате одговори предизвикана од било какви неочекувани работи, љубезно повторно да ни ги испратите. Со нетрпение очекувам да вашата разбирање и голема поддршка! Благодарам многу!

Подробности

търговска марка:
Майяка
Материал:
Дъвка
Номер На Модела:
JLX0915-JLX0918
Пакет:
ДА
Статут На Продукти:
Склад
Размер:
XL
Стил:
Определяне На Ръба
Материал:
Плат И Гума
Размери И Дебелина:
30x90cm & 0.2 cm
Стил:
Здрав Gaming Оптичен Подложка За Компютърна Мишка
Диапазон на отклоненията:
1-3 см
OEM:
Поддържа
Функция:
Подложка за мишка версия на скоростта
Дропшиппинг или търговия на Едро:
Поддръжка
функция 1:
Подложка за мишка с голям размер
функция 2:
Определя край подложка за мишка
Функция 3:
Киберспортивный геймърска подложка за мишка

Избор на купувачи

Logitech G403/G403RGB Prodigy Wired / 2.4 Ghz Wireless Gaming Mouse with 6000DPI Gaming Sensor 32-битова поддръжка на официалната проверка на

210.30 -35 % BGN 137.00

Logitech G403 / G403 RGB Продиџи Жичен / 2.4 Ghz Безжична Гејмерски Глушец со 6000 DPI Игри Сензор 32битна Поддршка Службен ВерификацијаПроизвод Параметри : Бренд Logitech Серија G403 Продиџи Безжична Производ Тежина 104 g Производ Димензии 12.4*6.8*4.3 cm Боја Црна Хардверска Платформа PC Серија G403 Продиџи Производ Тежина 91 g Производ Димензии 12.4*6.8*4.3 cm Боја Црна Форма фактор Десната рака Напојување Кабел Резолуција Моќ 6000dpi Микропроцесори 32битна РАКА Копчиња Издржливост 20 милиони кликања (Лево / Десно) Функција : 1.Продиџи е до 8x побрзо од стандардните глувци — што значи кога покажувачот на глувчето ќе се пресели или кликнато, на екранот одговор е во близина на моментален...

Метална Клавиатура Ylgf Интерфейс Usb Мини Вграден Промишлен Ключ Водоустойчива Ip65 Прах Против Насилието Пръстен От Неръждаема Стомана

105.60 -5 % BGN 100.00

YLGF HSK66S16U Метал тастатураUSB интерфејсПочитувани купувачи Здраво, важни работи, ве молиме да го пополните вашиот адреса : поштенски код мора да се осигурате дека се точни и детални адреса, поштенски код и област на соодветните да (држава, град, Округ, на улица, за да го напишете правилниот) мора да биде за една, за да се обезбеди точна на клиентот, или може да примање на стоки, доколку стоката до вашата земја, уредете ја адресата или поштенски код треба да плати $18 такса...

[AVATTO] нов A08 Bluetooth сгъваем таблет мини-клавиатура сгъваема БТ безжичен тъчпад, клавиатурата за IOS / Android/Windows ipad телефон

47.81 -25 % BGN 36.00

[AVATTO] 2018 НАЈНОВИТЕ Таблета Заградата Bluetooth Виткање Тастатура Свитлива BT мини Безжична Тастатура За IPHONE / Андроид / Windows ipad100% Оригинални A08 2.4 G BT Тастатура12 месец Guranteeспарување на bluetooth конекција1.Ве молиме отворете прекинувач на страната на тастатурата, зелените светла нагоре, притиснете го копчето за скратен копчето FN+C за да се спарите,тогаш сина ознака светлина во флеш се пребаруваат и paird државата2.Се отвори табела PC поставување "bluetooth" во пребарување3.Ќе ги најдете на "Bluetooth3.0 тастатура" и кликнете на следниот чекор4.Според табелата КОМПЈУТЕР за да совети за внесување на правилната лозинка кликнете на "Enter" копчето5.Има и еден совет за успешно поврзување, можете да го користите вашиот тастатура удобноТехнички Спецификации2.Тастатура големина : 229x134x6mm(Отвори) 229x69x12(виткање)3.Тежина : 158g4.Работното растојание : 8m 10m5.Литиум батерија капацитет : 140m Ah6.Работен напон : 3.24.2 V7.Користете го копчето работат на струјата : 8.Режим на струја : 9.Спиење време : 10 минути10.Разбуди начин : Произволно копче за да се разбудимеКомпатибилен Систем : Win / iphone / Андроид

Mairuige 200 * 200*2mm Top Selling bamboo акварели щампи подложка за мишка, малък размер на кръгла подложка за мишка нескользящий подложка гума размер

3.66 -18 % BGN 3.00

cial answer : ___________________________ Note : Ние прифаќаме производ прилагодување, онолку колку што ќе испратите вашите омилени слики за нас...

Rek'Sai подложка за мишка 900x400mm подложка за мишка LoL notbook компютър подложка за мишка Void Burrower gaming padmouse gamer лаптоп подложка за мишка

30.37 -21 % BGN 24.00

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefinition, highfidelity и ги имаат следните карактеристики : 1...

high school dxd мишка best 70x30cm gaming mouse pad gamer mouse mat HD print pad клавиатурата на компютъра padmouse лаптоп слот подложки

23.18 -18 % BGN 19.00

Детекција : осум тешки метали содржини од страна на Националните ГРУПИ тестирањеи сертификација, до Европската ROHS стандарди.Нетоксични, невкусна, не можат да си дозволат да ги страна, не unglued, не исчезнат,повтори перење, убава и издржливи.Ние имаме Обичај mouse pad во иста цена,ако ви треба испратите слика во вашата нарачка поракаПревозот и Плаќање : Било која цел ќе биде предаден во два дена по уплатата е потврдено од страна на Зачувам...

Подобряване! Черен елегантен квадратен подложка за мишка, подложка Подложка за мишка за КОМПЮТЪР оптична лазерна мишка, тракбол мишка

BGN 2.19

Направени од издржлив отпорни на топлина кожа врвотНе се лизга подлога, го задржува mousepad од лизгањеЗа Мобилни Глувчето ПерформансиПрецизна, Детална СледењеЛесензаЧистење на Површината MousingНеРефлективна ПовршинаСлим & Атрактивен ДизајнСовршен за Оптички или Trackball ГлувчетоГолемина : 20cm*24cmКоличина : 1pcПакетот вклучува : 1 x Глувчето Мат

high school dxd mouse pad best 700x300mm gaming мишка gamer mouse mat секси pad keyboard computer padmouse laptop play mats

20.78 -18 % BGN 17.00

Детекција : осум тешки метали содржини од страна на Националните ГРУПИ тестирањеи сертификација, до Европската ROHS стандарди.Нетоксични, невкусна, не можат да си дозволат да ги страна, не unglued, не исчезнат,повтори перење, убава и издржливи.Ние имаме Обичај mouse pad во иста цена,ако ви треба испратите слика во вашата нарачка поракаПревозот и Плаќање : Било која цел ќе биде предаден во два дена по уплатата е потврдено од страна на Зачувам...

Оптичен тракбол PC сгущает подложка за мишка поддръжка на китката комфорт подложка за мишка, Подложка за мишка, за LoL CS Dota2 Diablo 3 Подложка за мишка Безплатна доставка

BGN 1.87

Удобноста на Зглобот Остатокот Поддршка Мат Глувчето Глувци Подлога Компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп Мека Бесплатен Превозот За Dota2 Diablo 3 КС MousepadГлувчето Глувци Подлога Удобност врвката за на Одмор Поддршка Мат Компјутер персонален КОМПЈУТЕР ЛаптопКорисно и удобен за носење.Увото приклучокот е направен од мек TPE материјал, тоа може да се спречи вода влегува во уво .ПВЦ earplug може да се спречи вода од внесување на ушниот канал и уво menbrane.Објектот состојба : Нова.Боја : ЦрнаКоличина : 1 BUC.Thicknessc : 2mmГолемина : 23cm x 18cm.Предната Материјал : Сунѓерот & Крпа.Се користи За : Совршен за Оптички Глушец & Trackball Глувчето & Механички Глувчето.Слим & Атрактивни Дизајнирање, НеРефлективен тврда површина.Човековите Дизајн, ќе го направат вашиот Зглоб удобно кога го користите глувчето.Глувчето Не Се Вклучени.Оваа Mouse Pad ќе им помогне на вашиот Глувчето за да добиете Точни Следење и кликнете, Прекрасен партнер за Глушец!Објектот Вклучува : 1x Црна врвка за околу Удобност Mouse Padmouse pad,cs оди,mousepad,светот на резервоари,игри,csgo,глувчето,fnatic,светот на резервоарот,лигата на легендата,alfombrilla raton,steelseries,navi,gaming mouse pad,tapis де souris,жешка линија мајами,крвави,virtпро,steelseries qck,големи mouse pad,гејмерски глушец,warfaceласерски,ласерски покажувач,зелени ласерски,сина ласерски,puntero ласерски,ласерски пен,зелени ласерски покажувач,ласерски верде,laserpointer,caneta ласерски,моќен ласерски покажувач,сина ласерски покажувач,pointeur ласерски,ласерски сина,caneta ласерскависокомоќзеленаlaserпокажувач,carabina де pressao,презентер,висок напојува горење ласерски poinФабрикаПроизводство1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплатапроцесор ЗАЧУВАМ.2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторноплаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.Ние брод на светот од DHL,UPSот,FEDEX,EMS или регистрирани Воздухопловната(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,Кина пост Воздух).Ние ќе го изберете брз и сигурен начин за испорака.Заштедите на превозот и побезбедно за испорака.Предмети ќе брод во рок од 27 дена за исплата добиле.Ние само брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress.Ние не сме одговорни за погрешни илиundeliverable адреса.2.Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.3.Ако не сте доби вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќеследење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е клиентотзадоволство!4.Можете да се меша сите предмети слободно да се одржи или цел,на тој начин можете да заштедите на превозот цена.5.Увозни давачки,даноци и давачки кои се случи во купувачот е земја не се вклучени во точка ценаили на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.1.Објектите ќе бидат тестирани пред превозот.2.2 години производителот е ограничена гаранција за неисправни предмети(Исклучувајќи предмети за погрешно работењеили физички demaged од страна на купувачот).3.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период во оригиналниотпакување,исто така, мора да ни обезбеди враќање следење на број,причина.4.7 дена да контактирате со нас и 1 месец да се врати од денот тоа беше примено,Ако објектот ево вашиот поседување повеќе од 7days,се смета дека се користи и ние не ќе издаде наплата илида го замени.

1 бр. оригинален USB-приемник usb dongle адаптер за RAPOO 9020 9060 8130+ E1050 E9070 E9050 безжичен адаптер / предавател

12.78 -14 % BGN 11.00

Оригиналниот usb приемник usb dongle адаптер за RAPOO 9020 9060 8130+ E1050 E9070 E9050 безжичен адаптер / предавателотВе молиме имајте во предвид : почитувани купувачот, ве молиме оставете моделот и серискиот број на вашиот уред во вашата нарачка, серискиот број на buttom на глувчето, или на buttom на баркод , како оваа слика покажува : 2, по вашата добивате usb приемник, ако не знаете како да се совпаѓаат со вашиот уред, можете да го бараат од нас да испрати vedio да ви помогне...

1600dpi Wireless Pen Air Mouse with Smart Handwriting Touch Laser Pen Mouse for PC Laptop Android Tablet Office PPT Presentation

39.12 -31 % BGN 27.00

Карактеристики : * 2.4 Ghz безжична пренос на ефективни растојание од 810 метри * AVAGO 5090 фотоелектрически чип линеарна стабилност, силна способност да во текот * Тековна 14m A, на 7 батеријата достапни 13 месеци, автоматски нема сигнал моќисклучување функција, повеќе штедење на енергија * Ракопис внесување на текст, може да се користи на тесен персонални компјутери * Рачните дизајн, удобно да го користите кога седи во различни агли, не се уморни * Хуманизирано копчето позиција дизајн, фатете е многу погодно * Низок напон аларм функција : Кога сите батерии се ниски, низок напон аларм светлина на пен глувчето ќе светне за да ве потсети да ја замените батеријата, како е можно поскоро...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.