• Новинка
Zerosky нов стил кабелен USB 5 клавиши Вертикална мишка мишка с DPI led светлинен индикатор за преносими КОМПЮТРИ APR21 високо качество

Zerosky нов стил кабелен USB 5 клавиши Вертикална мишка мишка с DPI led светлинен индикатор за преносими КОМПЮТРИ APR21 високо качество

резултат:
BGN 22.18
BGN 16.00 -28 %

Брой продукти
Налично


Zerosky Нов Стил Поврзаниот USB 5 Копчиња Вертикална Глувчето Глувци Со DPI LED Светло на Индикаторот За Лаптоп КОМПЈУТЕР APR21 Висок Квалитет
Карактеристики :
Ергономски дизајниран за да се намали вирус, избегне глувчето за рака
Пет Копчето,Целосна Функција Глувчето
Plug and play,компатибилен со Mac и PC
1600 DPI резолуција на оптичка технологија на следење
Додадено следната/претходната копчиња обезбеди удобност кога страница brownsing,
Спецификации :
Боја : Сина, црна, виолетова
Интерфејс Тип : USB
DPI : 1600
Примена : Десктоп
Метод На Следење На : Оптички
Тип : wired
Жица должина : 1.5 м
Број на Копчиња : 5
Пакетот вклучува
1 x Глувчето

Подробности

Номер На Модела:
yxczwssbC80307
Тегло бруто:
140г
Стил:
Пръст
Брой ролки:
1
Вид Хранене:
Акумулаторна батерия
Пакет:
No
Брой бутони:
5
DPI:
1600
търговска марка:
Zerosky
Режим На Работа:
Оптико-електронен
Тип:
Жичен
Ориентация Ръце:
Правилно
Вид На Интерфейса:
USB
Време за излизане на пазара:
Април-14

Избор на купувачи

Rocketek Gaming Mouse PC 16400 DPI Laser speed engine 19 програмируеми бутони високоскоростен USB жична за десктоп на мишката

88.58 -35 % BGN 58.00

Големина Име : Венера(Црна)Надградена Верзија : Што е ново?1) LED боја на копчето тркала може да биде програмиран од страна на возачот софтвер.2) материјал надгради за да се матирано заврши.3) Мултијазик возачот софтвер.4) Посилни меѓународни пакет.ПрегледНа Rocketek Венера MMO Игри Глувчето е опремена со 16400 DPI Висока Прецизност Ласерски Сензор кој смени рамнотежа помеѓу тастатурата и глувчето, со своите 19 MMOоптимизиран копчиња, како и 5 Savable Меморија Профили & 8Парче Тежина Подесување Сет.19 MMOоптимизиран копчињаКомбинираат програмабилни копчиња со стандардни лева и десна типка копчиња и сето тоа ќе придонесе до 19 копчиња со кои можете да ги казни вашата конкуренција...

MaiYaCa 900 XL Van gogh mouse pad компютърни подложки за мишка, подложки за мишки, тенис на лаптоп КОМПЮТЪР клавиатура на лаптоп подложка за мишка 2017 нов пристигане

19.18 -11 % BGN 17.00

Добредојдовте на нашата продавница!Карактеристики : 1.100% Brand New(Нова Секундарна преработка на производот боја за печатење) 2.Можете да Декорирате Вашиот Десктоп со помош на Глувчето Подлога...

30x90cm геймърска подложка за мишка мека силиконова кърпа огнестрелни оръжия шаблон повърхността на черни тапети заключена край на клавиатурата подложка за мишка

16.78 -11 % BGN 15.00

Добредојдовте на нашата продавница!Топло Прашува : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот начин не сте следење на информации кога тоа оди во странство.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ова превозот начин имаат следење на информации ,(освен САД, Русија и Украина) САД, Русија и Украина купувачот пријател може да избере e Packet,тоа ќе биде имаат следење на информации...

Най-новата акумулаторна безжична мишка Slient Button Ultra thin Mute Optical Mouse Slim Quick Charging for Computer Laptop PC

13.15 -9 % BGN 12.00

Најновите Батерија Безжичен Глушец Slient Копчето Ултра тенок го исклучите Оптички Глушец Тенок Брзо Полнење за Компјутер, Лаптоп КОМПЈУТЕРПроизвод Истакнува : Штедење на енергија, ергономски дизајн, совршено се вклопуваат вашата рака крива...

1 бр здрав водоустойчив ергономична жични клавиатура за дом, офис, компютър и игри

BGN 9.65

Име на производ : 1 Компјутер Трајни Водоотпорен Ергономски дизајниран Жичен Тастатурата за Насловна & Office & Компјутер & Игра Спецификација : Боја : Црна Тастатура Големина : Материјал : ABS Врска : Wired Switch Живот : 20 милиони циклус Порта : USB 2.0 Поддршка Систем : Windows 98se / Me / 2000 / Vista / Windows 7 / Windows 8 и Windows / XP Производ тежина : 800g Пакет листа : 1 Компјутер од Тастатура Продажни услови & Услови 1) ве Молиме контактирајте со продавачот на англиски јазик, ние се извинуваме за непријатностите предизвикани за вас...

MaiYaCa XL 900 мм world of tanks подложка за мишка военни кораби голям блокиране на ръба на мат гумени слот подложки за мишки геймър

15.17 -8 % BGN 14.00

Добредојдовте на нашата продавница!Топло Прашува : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот начин не сте следење на информации кога тоа оди во странство.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ова превозот начин имаат следење на информации ,(освен САД, Русија и Украина) САД, Русија и Украина купувачот пријател може да избере e Packet,тоа ќе биде имаат следење на информации...

Maiyaca Mouse Mat For Optical Mouse Pad Dota 2 Rylai The Crystal Maiden 1 400X900X2Mm Brand Gaming Mousepads

15.98 -12 % BGN 14.00

Опис (item спецификација)Висок Квалитет Ултра големи Игри Биро Mousepad Функција : Антипропадна,Контрола на Брзината Материјал : Гума, Силикони Mouse Pad : Edge Бод Производи Статус : Акции Стил : Големи gaming mouse pad Големина : 3060см / 11.823.6 инчен (WL) 3070cm / 11.827.6 инчен 3080см / 11.831.5 инчен 3090cm / 11.835.4 инчен 4090 CM / 15.735.4 инчен Дебелина : 2mm Тежина : 280500g Пакет се Вклучени : 1 Глувчето Мат answer : ___________________________ Note : Како термички трансфер процес,термичка експанзија и контракција,ќе има exsited 12cm грешка...

Акумулаторна безжична Bluetooth клавиатура за ipad, Macbook, iphone, android 4.0 Windows tablet безплатна доставка

BGN 27.18

Коментари од другитеОва bluetooth безжична тастатура е со стандард 78 копчиња, како и 13 функции на копчиња.Ќе ви се љубовта кога ќе го видите тоа и го користам...

Fly Air Mouse T2 Remote Control 2.4 GHz Wireless 3D Gyro Motion Stick For 3D Sense Game PC Android TV Box Google TV Player XBMC

19.36 -28 % BGN 14.00

T2 Gyroscope 2.4 G Безжична Мини Лета Во Воздух Глувчето Тастатура Потенцираат Професионална безжична мини далечински & воздух глувчето & 3 D движење стап комбо. Врз основа на Gyroscope MEMS систем. 2.4 GHz безжична конекција, до 10m работа од далечина. Вистински Plug and Play. Мини воздух глувчето со антисе тресат алгоритам, обезбедува точни и лесна контрола на курсорот. Точка, фрли, замав, slash, пак, се тресат или пресврт, тоа поддржува многу основните движење сензори игри. Ергономски дизајн за удобен операција. Спроведување на КОМПЈУТЕР, Windows ТВ Кутија, Settopbox, Андроид ТВ Кутија, Media Player, итн...

2.4 G USB Mini Wireless Desktop PC Notebook Android TV Box HTPC клавиатура Тъчпад с IR дистанционно управление

46.40 -5 % BGN 44.00

2.4 G USB Мини Безжичен Десктоп КОМПЈУТЕР, Лаптоп Андроид ТВ Кутија HTPC Touchpad Тастатура со IRДалечински2.4 G touchpad тастатура е ергономски дизајн, динамичен се вклопи во вашите раце...

Майяка как се запознах с майка си геймър подложки размер за 7. 08x8. 65inch и 9.83x11. 4inch слот подложки за мишки

4.78 -16 % BGN 4.00

Mai Ya Ca Како се запознав вашата мајка mouse pad гејмер игра душеци Големина за 7.08*8.65 инчен и 9.83*11.4 инчен Игри Mousepads Mai Ya Ca Мека Гума Гејмерски Глушец Игри Црна лаптоп подлошки 18x22cm 25x29 cm Спецификација : Материјал : гума + крпа Големина : 18x22cm 25x29 cm Тип : обични gaming mouse pad и mouse pad, Еденеднострано или двострано : Една страна Карактеристики : * употреба на природни гума дното, дното линии супериорен во однос на лепливоста, не се лизга, безбедно, нетоксични, * Catcher дизајн, употреба на дополнителна парична казна работ плетење метод * Природен материјал, се чувствуваат поудобно

2.4 Ghz, 1600 dpi оптична, Черна мишка, мишка + USB 2.0 приемник за преносими КОМПЮТРИ

5.86 -15 % BGN 5.00

Карактеристики : Безжичен USB Оптичко ГлувчеМетод на следење на : ОптичкиИнтелигентна мрежа функцииИнтерфејс : USB 2.0Висока Резолуција : 16002000 DPIГлувчето Моќност : 2 x AAA Батерии (не се вклучени)Систем за Компатибилност : Windows 98 / ME / NT / 2000 / XP / за Vista / Win 7 / за Linux или Mac OSСпецификации : Тежина : 78gПакет тежина : 88gГолемина : 105 x 70 x 36mmБоја : ЦрнаПакет Се Вклучени : 1 x Безжичен USB Оптичко Глувче1 x USB примате

1БР оригинален TTC mouse encoder mouse decoder feel fine precision life 5 милиона пъти от 13 мм зелено жило

1.28 -22 % BGN 1.00

1pc оригинални TTC глувчето енкодер глувчето декодер чувствувам добро прецизност живот 5 милиони пати 13mm зелена основниЕнкодерот може да се најчесто се користи додека енкодер на глувчето имаат иста висина со тоаподдршка на големо, повеќе нарачки, повеќе попуст! Можете да контактирате со нас преку Trademanager.

Подсветката на клавиатурата игра компютър, настолен домашен светещ машина сензорен лаптоп външна USB жични клавиатура 104 клавиша Черна ос,

45.60 -6 % BGN 43.00

Тастатури Светлото Игра Десктоп Компјутер Дома Прозрачна Машина Допир ЛаптопНадворешен USB Кабелска Тастатура 104 копчиња Црна оска,Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : тастатураИнтерфејс : USBКонекција : WiredБрој на копчиња : 104 клучевиБоја : Црна оска, црвена оска, зелена оска, чај оскаПроизвод Големина : 458*178*40.5 ммПакување големина : 45.8*17.8*4cmТежина : 1.5 килограми

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.