• Новинка
Античен месинг двоен кръст дръжка баня басейна миксер / кораб мивка кран гъша шия стил Wnf250

Античен месинг двоен кръст дръжка баня басейна миксер / кораб мивка кран гъша шия стил Wnf250

резултат:
BGN 121.58
BGN 79.00 -35 %

Брой продукти
Налично


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не се
онлајн. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци и две 50cm флексибилни цевки, се вклучени
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Подробности

Surface Покритие:
Месинг
Цвят:
Жълт
Тип:
Смесители За Мивки
Тегло На Опаковката:
Монтиране На Кран:
Една Дупка
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
Стил:
Класически
Топла И Студена Вода:
ДА
Брой химикалки:
Двойна Дръжка
Тип Инсталация:
монтира се на палубата
Повърхностно Покритие:
Месинг
Стил:
Двойна Притежателя Една Дупка
Номер На Модела:
Wnf250
is_customized:
NO

Избор на купувачи

Mrosaa Силиконова Сливная Корк Мивка За Баня Филтър За Вода Ловецът На Косата Кухненска Мивка Пол Водосточни Протектор Антиблокирующее Цедка

3.97 -50 % BGN 2.00

Опис : Лесно да се отстрани и да се исчисти Идеален за Бања Тоне и Кујна Басени заедно со Бања кади и Тушеви...

HIDEEP баня смесители за басейна, басейн кран стилна елегантна кухня латунная тел фигура топла и студена вода, мивка с кран HI02001

295.94 -37 % BGN 186.00

Име на производ : Highend Мијалник ТапаГлавното тело материјал : Избрана МесингФункција тип : Листа на еден дупка микс топла и ладна водаНето тежина : 1306gДодатоци : 304 од не ' рѓосувачки челик вода црево 60cm*2Според применливиот локален : Слив тапаДупка со Дијаметар : 35mmОвој производ од d ifferent земји имаат различни цевка големини, ве молиме забелешка кога ќе го поставите цел, ви благодарам...

Модерен Завод Директни Нови Пристигането На Новия Дизайн На Една Дръжка Една Дупка Велс Басейна Движение Батерия За Вана Буркан Кран

112.53 -5 % BGN 107.00

Модерна Фабрика Директни Нови Пристигнување Најнов Дизајн Еден Справи со Една Дупка Wels Слив Потчукнете Миксер Допрете Бања Брод Тапа Карактеристики Инсталација Тип : сад Тапа Стил : Модерна Тапа Материјал : Цврсти Месинг Тапа Заврши : Боја Црна, Златна, Бела Проток (GPM) : 2.2 Литри во Минута (GPM) Топла и Ладна Индикатори : Да Отпорен на Гребење : Да Дамка Отпорни : Да ' Рѓа Отпорни : Да Mildew Отпорни : Да Шок Отпорни : Да Исчезнат Отпорни : Да КапеБесплатно : Да се Справува со Вклучени : Да Рачка Материјал : Метална Рачка Материјал Детали : Месинг се Справи со Тип : Лост Број на Рачки : 1 ЕкоПријателски : Не Земја на Производство : Кина Собранието Инсталација е Потребно : Да Собрание е Потребно : Нема Дополнителни Делови кои се Потребни : Нема Гаранција на Производот Гаранција : цел Живот се ограничени Спецификации АДА Согласност : Нема Ниски Води во Согласност : ДаПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

KEMAIDI водопад смесители-стенни смесители и кранове мощност на водата LED смесител за басейна хромиран кран 3 цвята промяна LED кран

630.46 -48 % BGN 328.00

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран хром Финиш Дојде со LED светло Не треба батерија за LED боја се менува со температурата на водата Капење Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

FLG смесител за мивка златни смесители за баня платформа за повишаване на студа с Елмаз и порцелан смесител за мивка Robinet 055G

133.31 -40 % BGN 80.00

Flg вклучување Слив Тапа Злато Бања Чешми Платформа Heightening Студено СоДијамант И Порцелански Миење Слив Миксер Допрете Robinet 055 GFlg вклучување на Самохраните се Справи со Злато Позлатен Слив Тапа Потоне Миксер Допрете Елегантен Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Крај : Златна Позлатен / Роуз Златна Позлатен / Никел Бранеа / Масло Протри Бронза Проток : 1.8 GPM (6.81 L / min) Вентил Тип : Керамички Вентил Ладна и Топла Прекинувач : Да Превозот Пакет, Вклучувајќи : 1*Тапа 2*50cm црево 1*Инсталација на Додатоци Гаранција за Квалитет : 5 Години Гаранција за Квалитет ( Но, Ако имате тешко , јас ќе ви помогнат во секое време)Ви благодарам многу за да ја посетите нашата продавница Надеж да расте со вас заедно и да биде winwin партнери

Модерна Латунная Решетка Форма На Баня, Подови Wheelie Решетка Водосточни Душ, Дезодорирующий Тип Хромированного Подово Отводняване

52.80 -39 % BGN 32.00

Модерната Месинг Решетката Форма Бања Кат Отпад Решетки Туш На Мозоци, Deodorization Тип Хром Кат DrainerСпецификацииКат drainerdrainer е хром доработка и тоа е издржливOEM / ODM на drainerdrainer со Атрактивни и издржливиce,rohs,iso9001 / 9000Кат drainerМОДЕЛ БР...

Античен месинг комплект за монтаж с две дръжки вана съд мивка басейна кран кран anf038

159.98 -33 % BGN 107.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Античен месинг однорычажная дръжка смесител за баня съд мивка батерия за мивка Anf268

127.98 -33 % BGN 86.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Смесители за мивки КЪЛБО въртящи се кранове за мивки за баня черен висок сводест с кухненски смесител бетономешалка нарязани на класически ретро водопроводните к?

193.73 -35 % BGN 126.00

Ве молиме проверете видео на youtube, својата покажам како да инсталирате слив допрете гоhttps : / / youtu.be / 56xx QHp3 J54Слив Чешми ORB Вртливата Бања Потоне Чешми Црна Висок Лак Кујна Кран мешалка Издлаби Класичен Ретро Вода, Чешмите 10702 HОпис на производотФункција : Бања Потоне ТапаМатеријал : Цврсти Месинг;Крај : Црна Нафта Протри БронзаСо две цевки за топла и ладна водаСпецијални Функции;Тивка Блиску, Лесно да го Инсталирате, ТивкоПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

подгонянное качество 5pcs златист цвят смола статичен миксер MS06-48 смесване на дюзи безплатна доставка с цена на цена на производителя

79.68 -5 % BGN 76.00

Детали 5 PCS MS0648 СТАТИЧЕН МИКСЕР Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети, Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање советиПакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

10*10 см квадратен пол водосточни месинг хром покритие анти-миризма душ отпадъчни води с мрежесто филтър за коса-аксесоари за баня

18.40 -24 % BGN 14.00

Desciption : Тип : Бања Подот На МозоциФункција : DeodorizationМатеријал : МесингПовршински Третман : ПолскиПовршината Finsih : Златна FinsihГолемина : 100mm*100mm (4inch)Цевка со Дијаметар : 5060cmAnswer : ___________________________ Note : Цената не вклучува тарифи, тарифи платени од страна на купувачот, продавачот не е одговорен за тарифите...

нов прием на висококачествен кран КЪЛБО студен и горещ однорычажный смесител за мивка за баня смесител за мивка с две сантехническими маркучи

137.28 -30 % BGN 96.00

нови пристигнување висок квалитет на Вода допрете ORB ладна и топла еден лост бања потоне тапа слив тапа со две водоводни црево1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Луксозен водопад баня смесители за мивки на месинг топка кран мивка батерия за мивка суета кран

107.14 -26 % BGN 79.00

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг изградба ORB заврши Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Златист цвят полиран месинг, 2 писалки, комплект за монтаж санитарен възел съд мивка басейна кран кран anf237

127.98 -33 % BGN 86.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Полиран месинг комплект за монтаж на двойни порцеланови дръжки баня съд на мивка, мивка с кран кран anf262

159.98 -33 % BGN 107.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Античен месинг комплект за монтаж на двойни порцеланови дръжки баня съд мивка басейна кран кран anf259

143.98 -33 % BGN 96.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

2 Модел На Кухненска Мивка Е Пластмасова Сливи Гъвкав Маркуч Капан

30.94 -16 % BGN 26.00

[ Точка Бр ] : L16877, L16878[ Материјал ] : Пластика[ Употреба ] : Потоне[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија, 20 PCS / ЦТН(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

Античен месинг однорычажная дръжка баня съд на мивка, мивка с кран кран anf034

95.98 -33 % BGN 64.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Нови постъпления топ клас месинг и нефрит басейна мивка, кран на бортике баня кран за топла и студена батерия за чешма на басейна

284.80 -29 % BGN 202.00

Новите Европски Стил антички месинг бања тапа топла и ладна вода слив Единствена славина се Справи со потоне тапа допрете го 1...

две на изхода на водата двойна дръжка перална машина кран

26.45 -9 % BGN 24.00

Функција : Материјал : Модел Б е цинк легура, Моделот C D се месинг Крај : chromed полиран Два начини за вода штекер$10$12$17$14$16$20МоделМодел БМодел ЦМодел DПлаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот1 Ние ќе брод стоката во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.2 ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен; ние не сме одговорни за погрешно или undeliverable адреса.3 Ако сакате да брод наредби од страна на Кина пост воздух mail за заштеда на товар, ве молиме прифатете го тоа е време на испорака 1530 дена или повеќе, во зависност од дестинацијата или други фактори; ако е потребно итно, ве молиме изберете брзо експрес : DHL,TNT, FEDEX, UPSот4 Ние не сме одговорни за царина или увоз доход, но напишете ниска вредност на царинската декларација.Повратни информацииКога ќе го примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние ќе бидат високо ценети.Ве молам, мислам дека повторно пред да ја напушти 13 ѕвезда за повратни информации како и продавачот оценка, бидејќи тие се многу важни за нас(вклучуваат "објект како што е опишано", "комуникација", "превозот брзина")...

Месинг палубни однорычажный кран за топла и студена вода, мивка с кран никелова смесител за баня с прибиращ се дюза за душата

131.20 -25 % BGN 98.00

1карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни месинг Изградба Висок квалитет на хром Финиш еден лост топла и ладна слив тапа Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Здрава игольчатая тръба, вентил настоящата никел латунная корк игла OD 6mm/8mm / 10mm клапан MY26_35

3.78 -21 % BGN 3.00

Карактеристики : Материјал : Месинг Структура : Игла Процес : НикелОбложено Карактеристики : Погоден медиум : масло, вода, гас и други не корозивни или корозивни медиум Игла вентил тип може да издржи повеќе притисок од другите типови на вентили, добра запечатување перформанси, тоа е генерално се користи за мали текови, висок притисок, гас или течност запечатување медиум иглата вентил се користи во врска со притисок мерач е најсоодветно игла вентил тип генерално тема врска Порта Големина : 6mm, 8mm, 10мм Pckage вклучени 1 x Игла Вентил

KEMAIDI нова мивка за баня ръчно боя мивка закалено стъкло мивка с водопад кран кранове съд водите, определени

378.13 -45 % BGN 208.00

Функција : Елегантни Европската инспириран модерна современа Уметност дизајн Луксузни преголеми создавање врвен квалитет калено стакло изградба Над контра инсталација Хром popup мозоци вклучениОна што се Вклучени : Тапа Стакло потоне Хром PopUp Мозоци монтажа додатоциНапомена : сите сликарство се рачно изработени, па така не може да биде малку разлика· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.· имате 3 дена да ја плати откако ќе го поставите за цел успешно.· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете email за да aliexpress да побарате помош .За НАС акции : НИ Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Не се транспортира до Алјаска, Хаваи, Puerto Rico, Гвам.· Ние брод повеќето предмети преку UPS / DHL / EMS / Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 510 дена ,кина пост треба околу 3060 дена .· Ние брод на објекти во светот· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно,ова е многу добредојдена и ценета· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 2045 долари· ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе имацарински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.· ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компанија треба да се изјасни обичаи· ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број .причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи· Ако вашата земја е Чиле ,ве молиме да ми кажете вашата РУТИНА ,бидејќи испорака компанија треба,вашиот пакет ќе се дојде наскоро.Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.· Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку епошта,ве молиме проверете ја вашата email за да одговорите.· Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.· Доаѓа со 2 години производство гаранција· Јас ќе се опише предмети, како и што можам...

Издърпайте кран мивки за баня висок кран кран за топла и студена вода, като черно масло смлян бронз и мрамор корпус

150.48 -28 % BGN 108.00

Тапа Тип : Извадете Слив ТапаИнсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : Антички БронзаПроток : 1.8 GPM (6.81 L / min)Вентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesТапа Тело Материјал : МермерMOLI санитарија Корп е основана на 20 јули 2007 година, ние главниот производство на Античкиот Бронза ,Масло Урнатини Антички и други бои, бања производи ,вклучувајќи Бања Тапа ,Туш Тапа ,Кујна Тапа и Бања Прибор .По неколку години напорна работа, ние целата продажба на многу земја , и има добиено поврзани со сертификати и нејзините производи се добро примени во пазарот.Компанијата Тестирање Лабораториски Во јули, 2011 утврдивме нашите Стандардни Тапа Лабораторија, која може да се спроведе Пукна Тест, Мерење на Проток, Термички Циклус Тест, Вентил Core Живот Тест, Тапа Замав Тест, Сол Спреј Тест, Позлата Дебелина Мерење, итн., целосно во согласност на GB / T181452003, EN817 и други национални и меѓународни стандарди...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.