• Новинка
Нов прием на високо качество на бели и хром однорычажный кратко баня мивка кран басейна кран, мивка батерия за

Нов прием на високо качество на бели и хром однорычажный кратко баня мивка кран басейна кран, мивка батерия за

резултат:
BGN 147.04
BGN 110.00 -25 %

Брой продукти
Налично


fe atures : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни месинг Изградба Висок квалитет во Бела и хром Финиш Со 50 CM нерѓосувачки челик флексибилни црева Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти. Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот блесне Целосно со топли и ладна вода црева & додатоци Доаѓа со 24 месеци производство warrany

Подробности

Тип:
Смесители За Мивки
Тегло На Опаковката:
Монтиране На Кран:
Една Дупка
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
търговска марка:
Туцю
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
Стил:
Модерен
Топла И Студена Вода:
ДА
Брой химикалки:
Това Е Една Дръжка
Тип Инсталация:
монтира се на палубата
Повърхностно Покритие:
Бял
Стил:
Един Притежател На Един Отвор
Номер На Модела:
MY-BF3299
Покритие:
Бяло

Избор на купувачи

Frud 1 компл. хром сребро месинг баня басейна кран смесител за вода, мивка с кран баня musluk баня батерии вана водопроводните кранове R10105

71.20 -45 % BGN 39.00

Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.Превозот : Ве молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

KEMAIDI водопад смесители-стенни смесители и кранове мощност на водата LED смесител за басейна хромиран кран 3 цвята промяна LED кран

630.46 -48 % BGN 328.00

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран хром Финиш Дојде со LED светло Не треба батерија за LED боја се менува со температурата на водата Капење Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Нов прием на антични мед басейна кран баня водопад мивка, кранове на бортике студена и топла миксер кран ZR214

80.00 -40 % BGN 48.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

Луксозен Римски Бронзов Смесител За Мивка За Баня Завъртане Керамична Дръжка През Цялата Корпус Европейския Античен Бронз Смесител За Мивка B047

96.06 -19 % BGN 78.00

Тип : Слив Тапа Боја : Римски Бронзени Материјал : Месинг Вентил Тип : Керамички Вентил Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Ладна и Топла Прекинувач : Да Флексибилни Црева Големина : 1 / 2", 3 / 8" или 9 / 16"Производ Слика : Ве молиме забелешка големина на цевки ви треба : Превозот : ве Молиме потврдете ја вашата адреса точни и детални...

две на изхода на водата двойна дръжка перална машина кран

26.45 -9 % BGN 24.00

Функција : Материјал : Модел Б е цинк легура, Моделот C D се месинг Крај : chromed полиран Два начини за вода штекер$10$12$17$14$16$20МоделМодел БМодел ЦМодел DПлаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот1 Ние ќе брод стоката во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.2 ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен; ние не сме одговорни за погрешно или undeliverable адреса.3 Ако сакате да брод наредби од страна на Кина пост воздух mail за заштеда на товар, ве молиме прифатете го тоа е време на испорака 1530 дена или повеќе, во зависност од дестинацијата или други фактори; ако е потребно итно, ве молиме изберете брзо експрес : DHL,TNT, FEDEX, UPSот4 Ние не сме одговорни за царина или увоз доход, но напишете ниска вредност на царинската декларација.Повратни информацииКога ќе го примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние ќе бидат високо ценети.Ве молам, мислам дека повторно пред да ја напушти 13 ѕвезда за повратни информации како и продавачот оценка, бидејќи тие се многу важни за нас(вклучуваат "објект како што е опишано", "комуникација", "превозот брзина")...

Античен месинг однорычажная дръжка смесител за баня съд мивка батерия за мивка Anf268

127.98 -33 % BGN 86.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Mrosaa Силиконова Сливная Корк Мивка За Баня Филтър За Вода Ловецът На Косата Кухненска Мивка Пол Водосточни Протектор Антиблокирующее Цедка

3.97 -50 % BGN 2.00

Опис : Лесно да се отстрани и да се исчисти Идеален за Бања Тоне и Кујна Басени заедно со Бања кади и Тушеви...

Античен месинг однорычажная дръжка баня съд на мивка, мивка с кран кран anf034

95.98 -33 % BGN 64.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

10*10 см квадратен пол водосточни месинг хром покритие анти-миризма душ отпадъчни води с мрежесто филтър за коса-аксесоари за баня

18.40 -24 % BGN 14.00

Desciption : Тип : Бања Подот На МозоциФункција : DeodorizationМатеријал : МесингПовршински Третман : ПолскиПовршината Finsih : Златна FinsihГолемина : 100mm*100mm (4inch)Цевка со Дијаметар : 5060cmAnswer : ___________________________ Note : Цената не вклучува тарифи, тарифи платени од страна на купувачот, продавачот не е одговорен за тарифите...

Смесители за мивки КЪЛБО въртящи се кранове за мивки за баня черен висок сводест с кухненски смесител бетономешалка нарязани на класически ретро водопроводните к?

193.73 -35 % BGN 126.00

Ве молиме проверете видео на youtube, својата покажам како да инсталирате слив допрете гоhttps : / / youtu.be / 56xx QHp3 J54Слив Чешми ORB Вртливата Бања Потоне Чешми Црна Висок Лак Кујна Кран мешалка Издлаби Класичен Ретро Вода, Чешмите 10702 HОпис на производотФункција : Бања Потоне ТапаМатеријал : Цврсти Месинг;Крај : Црна Нафта Протри БронзаСо две цевки за топла и ладна водаСпецијални Функции;Тивка Блиску, Лесно да го Инсталирате, ТивкоПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

KEMAIDI нова мивка за баня ръчно боя мивка закалено стъкло мивка с водопад кран кранове съд водите, определени

378.13 -45 % BGN 208.00

Функција : Елегантни Европската инспириран модерна современа Уметност дизајн Луксузни преголеми создавање врвен квалитет калено стакло изградба Над контра инсталација Хром popup мозоци вклучениОна што се Вклучени : Тапа Стакло потоне Хром PopUp Мозоци монтажа додатоциНапомена : сите сликарство се рачно изработени, па така не може да биде малку разлика· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.· имате 3 дена да ја плати откако ќе го поставите за цел успешно.· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете email за да aliexpress да побарате помош .За НАС акции : НИ Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Не се транспортира до Алјаска, Хаваи, Puerto Rico, Гвам.· Ние брод повеќето предмети преку UPS / DHL / EMS / Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 510 дена ,кина пост треба околу 3060 дена .· Ние брод на објекти во светот· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно,ова е многу добредојдена и ценета· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 2045 долари· ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе имацарински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.· ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компанија треба да се изјасни обичаи· ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број .причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи· Ако вашата земја е Чиле ,ве молиме да ми кажете вашата РУТИНА ,бидејќи испорака компанија треба,вашиот пакет ќе се дојде наскоро.Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.· Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку епошта,ве молиме проверете ја вашата email за да одговорите.· Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.· Доаѓа со 2 години производство гаранција· Јас ќе се опише предмети, како и што можам...

Луксозен водопад баня смесители за мивки на месинг топка кран мивка батерия за мивка суета кран

107.14 -26 % BGN 79.00

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг изградба ORB заврши Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Полиран месинг комплект за монтаж на двойни порцеланови дръжки баня съд на мивка, мивка с кран кран anf262

159.98 -33 % BGN 107.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

подгонянное качество 5pcs златист цвят смола статичен миксер MS06-48 смесване на дюзи безплатна доставка с цена на цена на производителя

79.68 -5 % BGN 76.00

Детали 5 PCS MS0648 СТАТИЧЕН МИКСЕР Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети, Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање советиПакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

Нов прием на черно кран Vintage стил баня басейна мивка кран античен месинг MixerTap двойна дръжка бортике BR-10703H

153.07 -13 % BGN 133.00

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Класически однорычажный дръжка месинг бамбук форма баня кран съд мивка басейна смесители anf108

111.98 -33 % BGN 75.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Античен месинг однорычажная дръжка за вана буркан мивка басейна кран кран anf066

143.98 -33 % BGN 96.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

твърди месинг басейн водопад кран миксер черно готов луксозен басейн висок смесител кран torneira para banheiro ZR316

102.40 -40 % BGN 61.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

Безплатна доставка злато clour една дръжка баня мивка кран кран кран дракон

1124.86 -10 % BGN 1012.00

Бесплатен превозот злато заврши бања потоне ТапаЕдна дупка планината, едно се справи со контролаСолидна Месинг Материјал Керамички cartirgde може да се користи најмалку 600.000 патиЕдна година фабриката гаранцијаСовршен за Бања lavtory потоне, вклучуваат ПОТРОШУВАЧКАТапа вкупната висина 25cmТапа spout се постигне : 9cmТапа spout висина : 20cmПлаќање : Ние прифаќаме Alipay , Банкарски трансфер, Wester унија и други методи за плаќање .Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали преку емаил.Ние само ќе брод вашата alipay потврди адреса .Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на нарачување .Превозот : Ние брод од страна на регистрирани воздухопловната или DHL,UPSот , ТНТ ,ЕМС .FEDEX (ве Молиме имајте предвид дека Fed Ex НЕ ги достави до P...

Златист цвят полиран месинг, 2 писалки, комплект за монтаж санитарен възел съд мивка басейна кран кран anf237

127.98 -33 % BGN 86.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Безплатна доставка brassThermostatic Mix Valve с 3-гореща адаптор за вентил за регулиране на температурата на смесване на вода Термостатичен смесител AF00D

69.15 -10 % BGN 62.00

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

Класически двоен кръст дръжка месинг баня кран съд мивка басейна смесители anf124

127.98 -33 % BGN 86.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

1 бр Xueqin кръгла Силиконова сливная корк Ловец на косата кухня, баня пол водосточни протектор цедка за баня, мивки басейна

2.83 -29 % BGN 2.00

Опис : Лесно да се отстрани и да се исчисти Идеален за Бања Тоне и Кујна Басени заедно со Бања кади и Тушеви...

Модерен Завод Директни Нови Пристигането На Новия Дизайн На Една Дръжка Една Дупка Велс Басейна Движение Батерия За Вана Буркан Кран

112.53 -5 % BGN 107.00

Модерна Фабрика Директни Нови Пристигнување Најнов Дизајн Еден Справи со Една Дупка Wels Слив Потчукнете Миксер Допрете Бања Брод Тапа Карактеристики Инсталација Тип : сад Тапа Стил : Модерна Тапа Материјал : Цврсти Месинг Тапа Заврши : Боја Црна, Златна, Бела Проток (GPM) : 2.2 Литри во Минута (GPM) Топла и Ладна Индикатори : Да Отпорен на Гребење : Да Дамка Отпорни : Да ' Рѓа Отпорни : Да Mildew Отпорни : Да Шок Отпорни : Да Исчезнат Отпорни : Да КапеБесплатно : Да се Справува со Вклучени : Да Рачка Материјал : Метална Рачка Материјал Детали : Месинг се Справи со Тип : Лост Број на Рачки : 1 ЕкоПријателски : Не Земја на Производство : Кина Собранието Инсталација е Потребно : Да Собрание е Потребно : Нема Дополнителни Делови кои се Потребни : Нема Гаранција на Производот Гаранција : цел Живот се ограничени Спецификации АДА Согласност : Нема Ниски Води во Согласност : ДаПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

FLG смесител за мивка златни смесители за баня платформа за повишаване на студа с Елмаз и порцелан смесител за мивка Robinet 055G

133.31 -40 % BGN 80.00

Flg вклучување Слив Тапа Злато Бања Чешми Платформа Heightening Студено СоДијамант И Порцелански Миење Слив Миксер Допрете Robinet 055 GFlg вклучување на Самохраните се Справи со Злато Позлатен Слив Тапа Потоне Миксер Допрете Елегантен Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Крај : Златна Позлатен / Роуз Златна Позлатен / Никел Бранеа / Масло Протри Бронза Проток : 1.8 GPM (6.81 L / min) Вентил Тип : Керамички Вентил Ладна и Топла Прекинувач : Да Превозот Пакет, Вклучувајќи : 1*Тапа 2*50cm црево 1*Инсталација на Додатоци Гаранција за Квалитет : 5 Години Гаранција за Квалитет ( Но, Ако имате тешко , јас ќе ви помогнат во секое време)Ви благодарам многу за да ја посетите нашата продавница Надеж да расте со вас заедно и да биде winwin партнери

HNGCHOIGE PVC мивка корк сливная корк кухня хромированное пръстен на басейна, ресторант издънка дизайн синьо / розово / бежово на разположение

1.84 -46 % BGN 1.00

Карактеристики : Кујнски мијалник вода shutoff приклучок, приклучок за приклучување адсорпција, за повеќето потоне мозоци Вшмукување чаша дизајн, може да се додадат на резервоарот ѕид кога тоа не е во употреба во Прилог на резервоарот ѕид тесно,не јаз, лесно да се извлече, и многу лесен за миење садови Спецификации : Материјал : ПВЦ Боја : Сина / Розова / Беж Дијаметар : 10.9 cm Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.