• Новинка
подгонянное качество 5pcs златист цвят смола статичен миксер MS06-48 смесване на дюзи безплатна доставка с цена на цена на производителя

подгонянное качество 5pcs златист цвят смола статичен миксер MS06-48 смесване на дюзи безплатна доставка с цена на цена на производителя

резултат:
BGN 79.68
BGN 76.00 -5 %

Брой продукти
Налично

Детали 5 PCS MS06-48 СТАТИЧЕН МИКСЕР Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети, Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети
Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ :
Стандардна извоз тетрапак пакување. ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
3-8 дена по потврдувањето цел,детали за испорака датум треба да се реши според
производство сезона и цел количество. Компанијата Информации
Ningbo VMATIC Течни Контрола Индустрија Co., Ltd е специјализирана производител и извозник на издавање системи и опрема за сите индустрии. Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Ние сме посветени да издавање дизајн, развој, производство и продажба. Имаме 10 големи серија за нашите производи, соодветната класификација според квалитетот и функција, итн. Секој од нашите предмети е abided со обезбедување на сите индустрии ефективни решение за потребите да се издаваат течности и ставете во еден контролиран начин.
Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски издавање системи со визија признавање и метар-микс опрема за две-дел материјали, како што се epoxies. Комплетна линија на заменливи шприцеви, буриња, игли и совети се исто така достапни.
Нашите производи се погодни за многу апликации, вклучително и за Медицинската, Електронски, Накит, Автомобилската и општи индустриски ОЕМ собранието операции.
Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет предмети и добра вредност за парите, со која ќе се обезбеди задоволство со високо ниво на посветеност.
Ние со нетрпение очекуваме да го можност да услуга вашиот издавање барања. Историја 1 Нашите Фабрика Основана
нашата фабрика основана од 2009 година, започнете со нашите demestic продажбата 2 Добрата Продажба Во Кина
ние продаваме брзо и во нашите Кина Пазарот и да уживаат голем углед 3 Увозот & Извозот Одделот Утврдени
нашите увозот и извозот на одделот се воспостави, да започнеме нашиот меѓународната продажба 4 Продаде Брзо Странство
нашиот извоз годишна продажба износ стигнат до 5,000,000 ДОЛАРИ Сертификати
Обезбедување На Квалитет
Заштита На Вашата Исплата,
Безбеден Вашиот Цел На Нашите Предности
Висок Квалитет На Квалитетни Суровини, Напредни Објекти, Парична Казна И Процедури.
Висока Продуктивност
Брза Испорака
Водечките Ниво R & D Оддел
Искусни Маркетинг Менаџер
Професионален Дизајн Одделот
Прифати ОЕМ & ODM
Одлична Услуга По продажбата Ние им Служи на Врвот 500
ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ F AQ 1. Јас може да се купи ниска количина за тест?
Да, се разбира, цените покажа на интернет, вклучувајќи го и превозот цена, но е ќ се земе околу 20-25 дена да вашиот место. ако ви треба брзо експрес, можете да контактирате со мене, имаме договорената цена со изразат компанија, како што курирската служба DHL, UPS-от, FEDEX,ТНТ. 2. Кога ќе се направи за испорака по цел
Ние обично се направи за испорака во рок од 2 дена, ако цел голема количина или ОЕМ предмети, тоа ќе потрае подолго време. 3. Она што е MOQ?
Обично, нашите MOQ покажа дека на веб-сајтот,но на некои објекти или ОЕМ објект, MOQ ќе биде потврда по преговори 4. Може да добијам попуст?
Да, ако цел поголема количина или ако може да ја користите вашата сопствена изразат сметка, pls кажете ми да се провери конечната цена.

Подробности

Тип:
Касети За Смесителни Батерии
Номер На Модела:
VC-PSM6-48
Материал:
PP
продажба:
бърз

Избор на купувачи

нов прием на висококачествен кран КЪЛБО студен и горещ однорычажный смесител за мивка за баня смесител за мивка с две сантехническими маркучи

137.28 -30 % BGN 96.00

нови пристигнување висок квалитет на Вода допрете ORB ладна и топла еден лост бања потоне тапа слив тапа со две водоводни црево1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

HIDEEP баня смесители за басейна, басейн кран стилна елегантна кухня латунная тел фигура топла и студена вода, мивка с кран HI02001

295.94 -37 % BGN 186.00

Име на производ : Highend Мијалник ТапаГлавното тело материјал : Избрана МесингФункција тип : Листа на еден дупка микс топла и ладна водаНето тежина : 1306gДодатоци : 304 од не ' рѓосувачки челик вода црево 60cm*2Според применливиот локален : Слив тапаДупка со Дијаметар : 35mmОвој производ од d ifferent земји имаат различни цевка големини, ве молиме забелешка кога ќе го поставите цел, ви благодарам...

Луксозен водопад баня смесители за мивки на месинг топка кран мивка батерия за мивка суета кран

107.14 -26 % BGN 79.00

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг изградба ORB заврши Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Модерен Завод Директни Нови Пристигането На Новия Дизайн На Една Дръжка Една Дупка Велс Басейна Движение Батерия За Вана Буркан Кран

112.53 -5 % BGN 107.00

Модерна Фабрика Директни Нови Пристигнување Најнов Дизајн Еден Справи со Една Дупка Wels Слив Потчукнете Миксер Допрете Бања Брод Тапа Карактеристики Инсталација Тип : сад Тапа Стил : Модерна Тапа Материјал : Цврсти Месинг Тапа Заврши : Боја Црна, Златна, Бела Проток (GPM) : 2.2 Литри во Минута (GPM) Топла и Ладна Индикатори : Да Отпорен на Гребење : Да Дамка Отпорни : Да ' Рѓа Отпорни : Да Mildew Отпорни : Да Шок Отпорни : Да Исчезнат Отпорни : Да КапеБесплатно : Да се Справува со Вклучени : Да Рачка Материјал : Метална Рачка Материјал Детали : Месинг се Справи со Тип : Лост Број на Рачки : 1 ЕкоПријателски : Не Земја на Производство : Кина Собранието Инсталација е Потребно : Да Собрание е Потребно : Нема Дополнителни Делови кои се Потребни : Нема Гаранција на Производот Гаранција : цел Живот се ограничени Спецификации АДА Согласност : Нема Ниски Води во Согласност : ДаПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

1 бр Xueqin кръгла Силиконова сливная корк Ловец на косата кухня, баня пол водосточни протектор цедка за баня, мивки басейна

2.83 -29 % BGN 2.00

Опис : Лесно да се отстрани и да се исчисти Идеален за Бања Тоне и Кујна Басени заедно со Бања кади и Тушеви...

две на изхода на водата двойна дръжка перална машина кран

26.45 -9 % BGN 24.00

Функција : Материјал : Модел Б е цинк легура, Моделот C D се месинг Крај : chromed полиран Два начини за вода штекер$10$12$17$14$16$20МоделМодел БМодел ЦМодел DПлаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот1 Ние ќе брод стоката во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.2 ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен; ние не сме одговорни за погрешно или undeliverable адреса.3 Ако сакате да брод наредби од страна на Кина пост воздух mail за заштеда на товар, ве молиме прифатете го тоа е време на испорака 1530 дена или повеќе, во зависност од дестинацијата или други фактори; ако е потребно итно, ве молиме изберете брзо експрес : DHL,TNT, FEDEX, UPSот4 Ние не сме одговорни за царина или увоз доход, но напишете ниска вредност на царинската декларација.Повратни информацииКога ќе го примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние ќе бидат високо ценети.Ве молам, мислам дека повторно пред да ја напушти 13 ѕвезда за повратни информации како и продавачот оценка, бидејќи тие се многу важни за нас(вклучуваат "објект како што е опишано", "комуникација", "превозот брзина")...

Безплатна доставка злато clour една дръжка баня мивка кран кран кран дракон

1124.86 -10 % BGN 1012.00

Бесплатен превозот злато заврши бања потоне ТапаЕдна дупка планината, едно се справи со контролаСолидна Месинг Материјал Керамички cartirgde може да се користи најмалку 600.000 патиЕдна година фабриката гаранцијаСовршен за Бања lavtory потоне, вклучуваат ПОТРОШУВАЧКАТапа вкупната висина 25cmТапа spout се постигне : 9cmТапа spout висина : 20cmПлаќање : Ние прифаќаме Alipay , Банкарски трансфер, Wester унија и други методи за плаќање .Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали преку емаил.Ние само ќе брод вашата alipay потврди адреса .Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на нарачување .Превозот : Ние брод од страна на регистрирани воздухопловната или DHL,UPSот , ТНТ ,ЕМС .FEDEX (ве Молиме имајте предвид дека Fed Ex НЕ ги достави до P...

KEMAIDI нова мивка за баня ръчно боя мивка закалено стъкло мивка с водопад кран кранове съд водите, определени

378.13 -45 % BGN 208.00

Функција : Елегантни Европската инспириран модерна современа Уметност дизајн Луксузни преголеми создавање врвен квалитет калено стакло изградба Над контра инсталација Хром popup мозоци вклучениОна што се Вклучени : Тапа Стакло потоне Хром PopUp Мозоци монтажа додатоциНапомена : сите сликарство се рачно изработени, па така не може да биде малку разлика· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.· имате 3 дена да ја плати откако ќе го поставите за цел успешно.· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете email за да aliexpress да побарате помош .За НАС акции : НИ Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Не се транспортира до Алјаска, Хаваи, Puerto Rico, Гвам.· Ние брод повеќето предмети преку UPS / DHL / EMS / Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 510 дена ,кина пост треба околу 3060 дена .· Ние брод на објекти во светот· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно,ова е многу добредојдена и ценета· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 2045 долари· ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе имацарински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.· ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компанија треба да се изјасни обичаи· ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број .причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи· Ако вашата земја е Чиле ,ве молиме да ми кажете вашата РУТИНА ,бидејќи испорака компанија треба,вашиот пакет ќе се дојде наскоро.Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.· Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку епошта,ве молиме проверете ја вашата email за да одговорите.· Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.· Доаѓа со 2 години производство гаранција· Јас ќе се опише предмети, како и што можам...

HIDEEP Brass Bathroom Classic Common Floor Изтичане на Анти-odor Floor Изтичане на Deodorization Type Special Floor Изтичане на за семейството

49.52 -13 % BGN 43.00

HIDEEP Месинг Бања Класичен Заеднички Кат Мозоци Антимирис на Подот на Мозоци Deodorization Тип на Посебен Кат се Исцеди За Семејството Туш Мозоци Drainer Апликација За семејство бања Класичен Стил Бања Кат Мозоци Кат Канализација Туш

2 Модел На Кухненска Мивка Е Пластмасова Сливи Гъвкав Маркуч Капан

30.94 -16 % BGN 26.00

[ Точка Бр ] : L16877, L16878[ Материјал ] : Пластика[ Употреба ] : Потоне[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија, 20 PCS / ЦТН(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

Месинг палубни однорычажный кран за топла и студена вода, мивка с кран никелова смесител за баня с прибиращ се дюза за душата

131.20 -25 % BGN 98.00

1карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни месинг Изградба Висок квалитет на хром Финиш еден лост топла и ладна слив тапа Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

BAKALA Brand New Polished Basin sink waterfall Tap, single single lever hole Deck Mounted basin waterfall Faucet. Миксер

78.05 -13 % BGN 68.00

Вкупната Висина 26cm Spout Висина 20cm соодветно Место Бања / Тоалетот Пакување Памук торба + меур торба+ картонска кутија, Она што е во кутијата за батерии 1 X Тапа, 2 X Флексибилни Црева & додатоциBAKALA Сосема Нов Полиран Слив потоне водопад Допрете, еден лост една дупка Палубата Монтирани слив водопад Тапа...

Дракон кран античен басейн дракон миксер дракон кран баня бронзов кран Китай дракон кран миксер

95.98 -14 % BGN 83.00

Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1 / 2 цевка,се надевам, ќе може да ги разбере!Испорака : ·ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса...

Луксозен Римски Бронзов Смесител За Мивка За Баня Завъртане Керамична Дръжка През Цялата Корпус Европейския Античен Бронз Смесител За Мивка B047

96.06 -19 % BGN 78.00

Тип : Слив Тапа Боја : Римски Бронзени Материјал : Месинг Вентил Тип : Керамички Вентил Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Ладна и Топла Прекинувач : Да Флексибилни Црева Големина : 1 / 2", 3 / 8" или 9 / 16"Производ Слика : Ве молиме забелешка големина на цевки ви треба : Превозот : ве Молиме потврдете ја вашата адреса точни и детални...

Античен месинг комплект за монтаж на двойни порцеланови дръжки баня съд мивка басейна кран кран anf259

143.98 -33 % BGN 96.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Класически однорычажный дръжка месинг бамбук форма баня кран съд мивка басейна смесители anf108

111.98 -33 % BGN 75.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.